Kary Mullis – Vynálezce PCR testů hovoří o jejich možném zneužití

Ve zkratce...

Karry Mullis, vynálezce PCR testů, které se dnes plošně používají na testování COVID-19, v tomto krátkém video hovoří o tom, jestli je možné PCR testy nějak zneužít. Jasně říká: „Pokud PCR test uděláte dobře, můžete cokoliv najít v kýmkoli...”
Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Přepis:

Divák: Tohle je otázka na Karyho. Jak zneužívají PCR testy k odhadnutí všech těch údajných volných virových RNA, které tam mohou nebo nemusí být?

Kary Mullis: Zneužívání PCR testů podle mě není správné… podle mě nejde zneužívat PCR testy. Jde o výsledky… jejich interpretaci. Pokud byste řekli… Pokud by ve vás vůbec mohli najít tento virus, a pokud PCR test uděláte správně, můžete najít téměř cokoliv v kýmkoliv. Začnete tak trochu věřit v tu buddhistickou myšlenku, že vše je obsaženo ve všem.

Pokud dokážete zvětšit jednu molekulu až na obraz, který můžete měřit, což PCR dokáže… existuje velmi málo molekul, kde aspoň jednu z nich nemáte v těle. Tvrdit, že je to významné, lze považovat za zneužití. Ale skutečné zneužití PCR je, nemusíte testovat na HIV, nemusíte testovat na dalších 10 tisíc retrovirů, které jsou nepojmenované, také v subjektu…

Pokud má někdo HIV, obecně bude mít téměř cokoliv, co můžete testovat, protože HIV je poměrně vzácný virus. Je pouze 1 milión lidí z 300 milionů v Americe, kteří ten virus mají. Buď ho musela mít vaše matka a předat vám ho, nebo musíte věnovat hodně pozornosti lidem, kteří ho mají, a trávit veškerý čas s nimi… tak budete mít dobrou šanci, že ho dostanete.

Je těžké ho dostat. Ale pokud ho máte, je dobrá šance, že také máte spoustu ostatních virů. Protože jste už tak náchylní, a je možné dostat spoustu dalších… problém je podle mě v tom, že výsledkům těch testů dávají speciální význam. Ne to, že by se PCR testy zneužívaly…

Překlad: David Formánek

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Líbí se Vám překlady?

Mohlo by vás zajímat

1 názor na “Kary Mullis – Vynálezce PCR testů hovoří o jejich možném zneužití”

  1. Dovolila bych si malou poznámku, protože to zde není řečeno a mnoha lidem toto video bude připadat trochu matoucí. PCR testy spočívají v několikanásobném zmnožení odebrané gen.materiálu, pomocí polymerázové řetětové reakce s pomocí jistého druhu bakterie. Takže pokud má člověk malou nálož viru, nebo velkou, tyto testy to mohou zmanipulovat počtem cyklů zmnožení. Počet předepsaných cyklů není nikde pevně dán! Může to být 3x, ale i 100x.V tom vidím největší úskalí. A druhá podstatná informace je, že každý průměrný člověk v sobě má cca.2,5 kg nejrůznějších virů, bakterií a plísní, které jsou zvládány vlastním imunitním systémem a člověk je zdráv! Takže když nás informují o počtu nakažených, je to ve světle výše uvedených informací naprosto zavádějící!!! Nakažený člověk bez příznaků je nejspíš člověk, který má dobrou imunitu a díky tomu vir zvládl a má jej v sobě buď mrtvý, nebo oslabený, což testy neřeší. Jak je řečeno ve videu, můžou pomocí těchto testů najít v každém z nás téměř jakoukoliv známou, či neznámou „nemoc“.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NasTub.cz
Nejnovější
Populární

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů