Kanadští odborníci o korupci, cenzuře a současné situaci | Dr. Hodkinson, Dr. Alexander, Dr. Bridle

Ve zkratce...

Kanadští odborníci dr. Hodkinson, dr. Alexander a dr. Bridle se vyjadřují k současné cenzuře, korupci a co je třeba, aby nastalo po konci covidových nařízení.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 12. února 2022

Přepis:

Novinář: Gord z Bright Light News. Jednou z otázek je, že jste řekli, že jsme v této pozici kvůli starším médiím, ale také kvůli Big Pharma a vládním tajným dohodám s nimi. Víme, že zdravotnictví Kanady, FDA jsou s nimi do značné míry zajedno. FDA je otáčecími dveřmi farmaceutických manažerů, má regulovat farmaceutický průmysl, a přesto máme farmacii, která v podstatě FDA ovládá, je to případ lišky, která hlídá kurník. Jak můžeme změnit tyto obrovské mocenské struktury, které vždy existovaly?

Dr. Hodkinson: Naštěstí v tuto chvíli stále žijeme v demokracii, máme něco, čemu se říká volby. A to je způsob, jak to změnit shora. Protože je to v podstatě problém správy… krásný název, který znamená, jak jsou organizace regulovány? Správa se musí změnit. Správa je zalidněná. Nadnárodní společnosti jsou zalidněné… Každá organizace, která reprezentuje nějaké odvětví, je zalidněna lidmi, kteří se na vrchol dostali tak, že vždy souhlasili s člověkem nad nimi v hierarchii. Je zalidněna jednoduchými podlézavci, kteří celý život někomu lezli do zadku. Úplně stejně na lékařských fakultách. Na univerzitách. Tito lidé, tito „odborníci“ na vrcholu hromady se tam dostali, protože 30 let říkali ano, a nehodlají kousnout do ruky, která je živí. Takže vláda musí zavřít kohoutek, peníze jsou to, co změní věci.

Tím, že zastaví podporu univerzitám, které jsou podle mého názoru hlavním důvodem, proč jsme v tomto průšvihu, kvůli wokeismu. Zavřete kohoutky na univerzitách, budou skřípat zuby, budou tvrdit, že omezujeme svobodu a svobodu projevu, je to naopak, oni omezovali projev, oni omezovali věci. Kdokoliv, kdo byl v poslední době na univerzitě, si to uvědomí. Pochopíte to opravdu rychle. Jestli chceš mít dobrou známku, nenaštvi profesora. Takže to je krátká, stručná odpověď.

Dr. Alexander: Chtěl jsem také navázat na doktora Hodkinsona a říci toto, protože si myslím, že to musíme dát na záznam. V souvislosti s touto pandemií bylo na celém světě uděláno mnoho věcí špatně, pokud jde o reakci. A je mnoho chytrých lidí, jako je Bridle a ostatní, kteří informovali vlády o chybách a o tom, co by se mělo udělat. Nikdy nás neposlouchali. A můj názor je následující. Vždycky jsem pro to, aby každý měl možnost obhájit to, co udělal, a ukázat, jak se dostal tam, kam se dostal. Ale chci, aby vlády pochopily, že tentokrát za to, co se stalo za dva roky… není to prostá „mea culpa“. Až to dotáhneme do konce a otevřeme naše společnosti, potřebujeme řádné vyšetřovací komise, musíme se vrátit a potřebujeme každého jednotlivého člověka, který rozhodoval…

Každého jednotlivého člověka a já chci, abyste byli schopni obhájit to, co jste udělali, a ukázat, jak přesně jste k tomu dospěli. Ale pokud se v řádném právním vyšetřování… žádný klokaní soud… řádně provede, máte možnost se obhájit a ukázat, ale pokud se někdy prokáže, že úředník veřejného zdravotnictví, premiér, prezident, poslanec a poslankyně, kdokoli učinil rozhodnutí, která stála životy Kanaďanů, Američanů a kohokoli, chci, abyste byli hnáni k odpovědnosti. Chci právní proces. Chci, aby úředníci veřejného zdravotnictví, jejichž rozhodnutí stály životy… nevím, jak jinak to říct. A pokud se budeme muset vrátit, chci, abyste čelili stejné bolesti a utrpení, jakému čelily rodiny.

Dr. Hodkinson řekl, že jsme ani nemohli pohřbít naše mrtvé. Máme rodiče, kteří zemřeli, a my jsme je nemohli ani pochovat. Takže chci, abyste byli zbaveni každého centu, každého způsobu, jakým jste prospěli. Ať jde o kohokoliv. Chci vám to odebrat a vás snížit, protože jste stáli životy a musíte nést odpovědnost.

Dr. Bridle: Mám jen dvě krátké poznámky. Jednou z nich je věc, na kterou jsem zapomněl upozornit, protože doktor Alexander zmínil, že právní cesta je jednou z logických cest v demokratické společnosti. Na tom se všichni shodneme. Vidíme to u kamioňáků. Jsou tady. Tady nejde o násilí. Tady nejde o nadávky. Tohle je pokojný protest, který vedou. A to byl můj přístup od samého začátku. Vzdělávat lidi. Máme tyto správné metody, jak postupovat podle právního systému a tak dále. Ideální by bylo, kdyby nás z toho pomohli vyvést i politici. A vidíme, že někteří politici se k tomu postavili čelem. A chvála jim. Začínají se ve větším počtu ozývat. Ale zapomněl jsem zmínit, pokud jde o soudní případy, jak jsem řekl, tady napravo je moje zpráva.

A tady je zpráva dr. Petera Juniho. Ještě jsem nebyl u soudního případu, kde se rozhoduje na základě váhy důkazů. Vy kanadská veřejnost se musí ptát, proč tomu tak je. Dívám se na ty hromady. A myslím, že je to docela zřejmé, pokud se má rozhodovat na základě váhy důkazů, pokud se nechcete přiklonit k jednomu rozhodnutí, asi se nerozhoduje na základě důkazů. Ale chci říct, že doktor Alexander měl dobrou poznámku, pokud to nejsou klokaní soudy. Nechápu ty lidi, když nás pomlouvají. Nechodím k soudu zastupovat nikoho. Lidé musí pochopit, jsem u soudu jako soudní znalec, jsem tam proto, abych sloužil soudu. Ano, jedna strana si daného svědka najme. Ale když tam jdu, pokud pravda jde proti tomu, kdo mě naverboval, a i když mě platí, jsem tam proto, abych řekl pravdu, a předkládám vědeckou pravdu. Tečka.

A to je vše. Lidé si to musí uvědomit. To je to, co chci, abyste věděli, když dojde na soudy, na 100 % souhlasím. Ale musíme najít způsob, jak přimět naše soudní systémy, aby některá z těchto rozhodnutí činily na základě důkazů a nevyhýbaly se jim a nehledaly kličky. A ještě se chci vyjádřit k té poznámce o univerzitách. Musíte to pochopit, protože vzdělávání našich budoucích generací je jádro všeho. Protože jsem členem fakulty, musíte uznat, kolik studentů, kteří měli jejich kariéry zničeny… nebylo jim umožněno buď vstoupit do programů… byl jsem na univerzitním kampusu a mohu vám říct mnoho příběhů o tom, jak byli naši studenti fyzicky odstraněni z kampusu, odhlášeni z programů, případy, kdy byli odstraněni ze svého bydliště za přítomnosti svých rodičů, kteří se je snažili přemístit do bydliště, a bylo prohlášeno všem rodičům a studentům kolem, že tito jedinci byli odstraněni, protože nebyli očkováni. Naše univerzitní systémy, já jsem profesor, to je jiný příběh… ale naše akademické instituce jsou prohnilé až do morku kostí. Nemůžeme se ozvat. Od července 2021 jsem nesměl na svou akademickou půdu. A nevím, kdy mi to zase bude dovoleno.

Otevřená vědecká diskuze už není povolena. Mému kolegovi to právě řekl jeho děkan, odradil ho od toho děkan, on učí vědu, učí imunologii. A prý by jako imunolog neměl mluvit o COVIDu-19, protože nechceme mluvit o současné špičkové vědě, která je přímo v oblasti imunologie, a která ovlivňuje celý svět, že? Součástí odpovědi na tuto otázku je, že musíme mít akademické instituce, které se znovu stanou místy, kde budou působit mladí lidé, kteří začnou tyto pozice znovu obsazovat. Potřebují být místy, kde mohou klást otázky, kde mohou svobodně přemýšlet, svobodně mluvit a kriticky myslet.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

 1. Dodám..že se manipuluje s daty ohledně hospitalizací, úmrtí, reálné podíly pacientů s těžkým průběhem (očko vs „vylhané“ data cíleně u neočko = tak jak se jim to hodí aby propagovali „vakcíny“) v nemocnicích atd., to už je snad asi jasné každému druhému, že se tady nehraje druhým rokem fér a jen se lže, lže a lže a manipuluje..
  A ne každý ví ještě i tyto „zajímavé“ fakta:
  1) !Pokud zemřete do dvou týdnů poté, co jste se nechali napíchat toxickým sajrajtem covid-19 mRNA = jste oficiálně nevaxovaný smrťák! (Dělá se to celosvětově všude a proto, aby se snížil počet lidí, kteří údajně umírají na očkování, a zvýšil počet lidí, kteří umírají proto, že nejsou očkováni. Dvojnásobné vítězství pro ty zlé).
  2) Vakcína Ervebo proti ebole byla poprvé vyvinuta v roce 2001, ale schválena k použití byla až v roce 2019. To je mnohem normálnější než rychlé zavádění smrtící toxické vakcíny proti kovid..
  3) Všichni máme rakovinu, která v nás neustále roste. Většina rakovin umírá a selhává. Ty, které uspějí, tak činí proto, že prostředí je dokonalé. Změna prostředí je životně důležitá. Tak například existují důkazy, že rakovině prsu se daří, když je strava ženy bohatá na mléčné výrobky. A strava bohatá na cukr podporuje růst rakoviny. A nízká hladina kyslíku napomáhá růstu rakoviny – proto lidé, kteří nosí masky, častěji onemocní rakovinou.
  4) Německá moderátorka se ptala na povinné očkování a následně zkolabovala:
  https://twitter.com/holmenkollin/status/1493566363054583808
  5) Argentinský reportér „živě“ zkolaboval, Brazilský novinář zkolaboval…..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů