Ředitelka CDC o vakcínách: březen 2021 VS srpen 2021

Ve zkratce...

Srovnání tvrzení ředitelky CDC ke covid očkování z března 2021 a srpna 2021. Kdopak si tu tak nějak protiřečí? :)
Facebook
Telegram
VK

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

6 komentářů

 1. Po obdobných informacích může jít dnes ještě někdo dobrovolně se nechat naočkovat? Myslel jsem si, že u člověka průměrného IQ je to už delší dobu zcela nemožné! Nemalá skupina občanů v nákupáku u očkovacího „stánku“ mě vyvedla opět z omylu! Za sebe musím říct, že už netuším, jak na lidi působit, aby tu hrůzu viděli, do které nás úmyslně uvrhli ……… A zítra půjdou další, bohužel. Trochu mně dochází fakt síly. Ale jinak autorům videa dík za skvělou práci.

  1. @Volimcesko: ano, nemá to cenu. Většina lidí je naprosto zaseklá a i kdyby jste před nimi někomu dal vakcínu a on jim tam zemřel před očima, stejně budou tvrdit jak bezpečná a vyzkoušená, nebo že je to „collateral damage“. Ono se stačí podívat kolik podobných lží zaznělo na české politické scéně. A většině lidí je to u p….. mají svůj konzum a pohodlí a většina vám řekne stejně s tím nic nenaděláme. A dokud ten konzum bude fungovat, budou prostě moc líní s tím něco jít dělat.

 2. Více začínám pozorovat následky z vakcín kolem nás, je to šílené..

  Rizika vakcín výrazně převažují nad přínosy. Aneb, když nepomůže očkování, nechte se naočkovat.
  Kam tato ceste vede přestává být už normální. Vakcíny jsou experiment, nouzově schváleny a lidstvo je studií třetí fáze.
  Začíná jít o naše děti, o naši budoucnost, proboha! Musíme se za ně postavit, nic cennějšího než děti nemáme a ty musíme chránit!
  A nikdy jsem si nepředstavil, že se lidé tak snadno vzdají své svobody..
  Je rok vodnáře a to znamená svobodu!

  Ve Francii a Maďarsku se možná právě teď rozhoduje i o naší budoucnosti. Nepřekonáme li naši lenost a nevzepřeme se ihned, následky budou katastrofální. Připomeňme si, že polovina národa je dle všeho se vším smířena. Prošli vakcinací, nakonec kývnou i té u dětí..

  Budu imunní po očkování? Ne. / Jsem očkovaný, mohu zemřít na covid? Ano / Musím nosit roušku, když jsem očkovaný? Ano / Musím se testovat, když jsem očkovaný? Ano / Bude mi vyplacena náhrada výrobcem při poškození zdraví? Ne, je to přece dobrovolné / Mohu být přenašeč viru, když jsem očkovaný? Ano / Můžu se nakazit po první dávce? Ano, je to dokonce hodně časté díky rozbrnkané imunitě / Potřebuji očkování, abych mohl cestovat? Ne, certifikáty nejsou mezinárodně uznávané. Pokud jste očkovaný, je možné, že vás kvůli riziku trombóz nepustí do letadla / Musím se testovat při návratu do ČR, když jsem očkovaný? Ano, můžete být přenašeč

  Tečka.

 3. Obávám se, že paní jede velmi dobré PR – tvrdý marketing z toho přímo kape – nebo to tahá za uši/bije do očí jen mne?
  Poslouchejte ji pozorně: „obáváme se, že současná silná ochrana se může snížit u těch, kteří byli očkováni dříve“ – je zajímavé na která slova klade důraz (škoda že se tu nedá použít zvýraznění textu 🙂 Jasně zní „!může! (could) se snížit u těch dříve očkovaných“ – tudíž velmi dobrou rétorikou nepřizná, že to nefunguje, jen naznačuje, že Ti co dostali pigáro mezi prvními, by se měli znovu postavit do fronty na bodanec do třetí ruky….
  Tímto ji neobdivuji (toho kdo to napsal) jen jako člověk co v PR už něco zažil říkám, že byť pro mne v tu chvíli vyskakuje v mozku červený vykřičník (profesní deformace), tak stádo to spolkne i s navijákem. Ostatně jak už bylo řečeno v některém jiném videu (masová psychoza), co jiného těm chudákům pobodaným zbývá – přiznat si chybu a přestat ji opakovat je jeden z nejtěžších psychologických kroků :-/
  Hezký den všem 🙂
  PETR

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů