Klimatický lockdown – další forma omezování veřejnosti?

Ve zkratce...

Co je v plánu po agendě s názvem covid-19? Je tím klimatický lockdown, o kterém se začíná více mluvit. Co to je a jak souvisí s velkým resetem? Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Ahoj, posloucháte Hugo Talks. Pokud sledujete tento kanál a ostatní kanály, které mluví o Světovém ekonomickém fóru a o Velkém resetu, a jak otevřeně říkají, že využívají situaci s virem k tomu, aby zavedli tyto nové změny… Když si projdete web Světového ekonomického fóra a jejich poslední vysílání Davos Agenda, je to očividné. I když si říkají Světové ekonomické fórum, jsou spíše Fórum změny klimatu, protože vše, co chtějí udělat, se točí kolem změny klimatu. Dnes vyšly dvě zprávy, které vám jasně ukazují agendu těchto světových vůdců. Mnozí z nich jsou nevolení vůdci. A jak chtějí nejen využít situaci s virem a udržet nás v neustálém lockdownu, dát nám zdravotní pasy, atd. ale chtějí to spojit s jejich plány ohledně změny klimatu. Podle mě chtějí vzít všechny tyto návrhy, omezení, zdravotní pasy, lockdowny a v podstatě je vyměnit nebo nahradit agendou kolem změny klimatu pro budoucnost… v podstatě navždy. Zde jsou dva články, které dnes vyšly, které o tomto mluví.

Zde je jeden článek z magazínu Spectator: „Jste připraveni na klimatické lockdowny? Je to pouze otázka času.” Vážně? S tím, jak je společnost dnes poslušná, hádám, že možné je cokoliv. Zde se píše, jak globální klimatická elita prosazuje u veřejnosti pojídání hmyzu a izolaci doma k záchraně země, stojí za to si položit otázku: Co bude přiměřené? S dubnovým srazem Světového ekonomického fóra v Davosu začneme slyšet výrazy jako „klimatický kapitál” a „klimatický reset”, což je obdoba velkého resetu Světového ekonomického fóra.

Nejspíše také častěji uslyšíme výzvy pro klimatický lockdown. Vím, že to teď zní naprosto absurdně, ale tyto myšlenky si vždy najdou cestu do mainstreamu, jak se píše v tomto článku. Myšlenka klimatického lockdownu se v posledním půl roce objevila už několikrát. Jeden příklad je zde ze SocialEurope.eu. „Jak se vyhnout klimatickému lockdownu.”

Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji.

Píšou zde o tom, jak je Země v bezprostředním nebezpečí, a tvrdí, že vlády v rámci klimatického lockdownu by omezily používání osobních vozidel, zakázaly konzumaci červeného masa a zavedly extrémní opatření k úspoře energie. To vše zní povědomě… jsou to populární témata Světového ekonomického fóra… zákaz červeného masa – slyšel jsem, jak o tom mnohokrát mluvili. Teď vidíte, proč lidé jako Bill Gates vlastní většinu hospodářské půdy v USA, zatímco současně investujete miliony dolarů do laboratorně produkovaných masových produktů. Pak na propagandistické BBC máme tuto zprávu: „Mark Carney: Úmrtí z klimatické krize budou horší než na covid.”

Zde se píše, že svět v polovině století dosáhne roční úmrtnosti podobné té během covidové krize, pokud se „nepodniknou kroky nyní”, jak říká Mark Carney. Když se podíváte na úmrtnost mnoha zemí, není nějak moc rozdílná od většiny roků z posledních 20 let. Takže… víte… co tím chceš říct? Kanaďan Mark Carney býval guvernérem Bank of England. Nyní svoji finančnický klobouk vyměnil za klobouk změny klimatu. Nyní je vyslancem OSN pro klimatickou akci a financování. Řekl BBC, že zatímco pandemie a změna klimatu mají hodně podobností, ničení životního prostředí a ekosystému má potenciál způsobit mnohem více úmrtí. Chudáci, co poslouchají BBC a věří tomu… existují lidé, kteří když sledují BBC, tak věří, že tam říkají pravdu. Každý den je něčím straší, skrze rádio, televizi, zprávy.

Říká se jim, že samotný svět, životní prostředí kolem nich je pro ně nebezpečné. Článek dále pokračuje: „Jeden z největších problémů je ten, že před klimatem se nemůžete sami izolovat,” říká Mark Carney. „To není možné. Nemůžeme se stáhnout a přečkat změnu klimatu. Jen se zhorší.” Dále pokračuje: „Můžete hádat, co to zahrnuje…” víte, ty řeči o tom, že musíme „přebudovat lépe”.

Řeči o tom, že „teď je příležitost něco změnit… udělat velký reset.” Tato mantra… veškeré tyto kecy. Vidíte tu hru… vidíte, že ti u moci vás chtějí udržet v lockdownu, pak k tomu přidat problém se změnou klimatu a pokusit se nás omezit na tyto bytosti, co jsou vyčerpané, naočkované, co mají zdravotní pas, co jí hmyz, co počítají uhlíkovou stopu, které jsou uvízlé doma a nemají žádný život. To je v podstatě to, co tito lidé chtějí. Pokud ne, nevidím žádnou alternativní vizi budoucnosti, kterou by nabízeli tito nezvolení vůdci.

A znovu Mark Carney… nikdo ho nevolil, aby byl guvernérem Bank of England, a nikdo ho nezvolil, aby byl tato klimatická figurka… ať je čímkoliv. Tohle se děje, když veřejnost je příliš poslušná. Veřejnost příliš dlouho nosila měkké boty. Spousta z nich nedokáže pochopit, že vláda možná nejedná v jejich nejlepším zájmu. Víte, je to možné. Jen se podívejte na politiky v průběhu let, o kterých se zjistilo, že jsou vinni z korupce, lhaní a různých věcí. Vlády vidí obrovské dopady lockdownů ve většině zemích.

A veřejnost tyto lockdowny bez nějakého velkého odporu přijímá. Jak se píše v tomto článku z časopisu Spectator, „jakmile vaši vůdci zavedou lockdown pod záminkou veřejného zdraví, své schopnosti tak učinit znovu se tak snadno nevzdají.” Jak vždy říkám, volba je na veřejnosti. Pokud chtějí, aby to přestalo, musí se kolektivně postavit a říct: Ne, to stačilo. Vlády existují, aby sloužily lidem.

Pokud kolektivně řeknete ne, tak to tak bude, ale musíte se sjednotit… a to je problém, protože média s pomocí vlád po celém světě aktivně zveřejňují zprávy a články, které lidi rozdělují. Je to záměrná propaganda… nejstarší trik. Podívejte se na tento klip s dalším tyranem, Andrew Cuomem, guvernérem New Yorku.

A. Cuomo: Vláda, vláda. Tohle není věc vládní kontroly. Nezáleží na tom, jaké zákony schválíme, protože vláda nemůže tyto zákony vynucovat. Máme nařízení: „Musíte nosit roušky,” jak mohu přimět 19 milionů lidí, aby nosili roušku? Nemohu. Nemohl jsme přesvědčit ani toho jednoho člověka, na kterého jsem narazil, aby nosil roušku. Vše, co děláme, je pro lidi v podstatě dobrovolné. Státní vláda, lokální vláda, federální vláda nemá pravomoc prosazovat nařízení, aby lidé zůstali doma. Pokud by 19 milionů lidí řeklo, že dnes půjdou ven, šli by ven.

Hugo: Vidíte, že oni to ví… ví, že musí lidi do těchto situací nutit.

Nemohou ve skutečnosti fyzicky ovládat tolik lidí. A více lidí si musí uvědomit skutečnost, že kolektivně vážně mají moc. Sdílejte tohle video, aby lidé začali mluvit. Jako vždy, děkuji za poslech. Odebírejte HugoTalks.com, abych s vámi mohl být v kontaktu, pokud YouTube tento kanál smaže. Uvidíme se zítra.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů