Skutečný Anthony Fauci: Všichni si zaslouží znát pravdu (2. část)

Ve zkratce...

Kam až sahá králičí nora korupce a podvodů farmaceutického průmyslu? V druhé a poslední části dokumentu o Anthony Faucim se dozvíme ještě více o snahách vyvolat pandemie v posledních desetiletích, a o nebezpečí vakcín, nejen těch covidových, ale i těch běžných... a mnohem více.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

První část:

Přepis 2. části:

Média: Záhadné respirační onemocnění podobné SARS má zdravotníky po celém světě na pohotovosti. Vypuknutí záhadného viru v Číně. Byl objeven nový virus, který má pandemický potenciál. Jsou obavy, že by se mohl přenášet vzduchem. Většina případů je v Číně, kde byl virus poprvé zaznamenán 31. prosince. Nejméně 45 lidí se nakazilo virem. Zvíře je pravděpodobně zdrojem tohoto viru. Tento virus přeskočil ze zvířat na člověka. Nyní se šíří po Asii. Zatímco riziko vypuknutí v USA je stále nízké… Pro většinu Američanů je riziko velmi nízké. Virus podobný SARS, kterým se v Číně nakazily stovky lidí, se nyní dostal do USA.

První případ smrtícího koronaviru, který se dostal do USA. Do Seattlu přišel 15. ledna. Hned byl diagnostikován. Nevíme, jak je nakažlivý. Nyní nazýván COVID-19. COVID-19. Přes 100 případů ve více než tuctu států. Aby se uvolnila plná síla federální vlády, dnes vyhlašuji národní nouzový stav. Zůstaňte doma, to je příkaz od čtyřech guvernérů. Žádáme lidi, aby během této pandemie zůstali doma. Plánovali jste se setkat s přáteli. Možná to nedělejte.

To, o čem mluvíte, je naše iniciativa 15 dní na zastavení šíření. Měli bychom se chovat, jako bychom měli virus, zůstat doma. Zpráva se setkala se skepticismem. Lidé skupují nezbytnosti. Regály, kde se obvykle nachází toaletní papír, je úplně prázdný. Nakupující se dnes ráno nahrnuli do Costca s tímto varováním. Zásoby se omezují.

Drží krok s panickým nakupováním. Mnoho lidí nakupuje příliš mnoho, takže regály zůstávají prázdné. Příkazy zůstat doma proměnily nejživější americká města ve virtuální města duchů. Přísné lockdowny proměnily globální města v města duchů. Obracíme se na Dr. Anthonyho Fauciho. Dr. Anthony Fauci. Dr. Anthony Fauci z Národního ústavu zdraví.

Fauci: 15 dní, které jsme měli, zjevně mělo vliv. Prodloužili jsme pokyny z 15 dnů na nyní 30 dnů.

Média: Covid lockdown byl prodloužen na neurčito v čínském Čcheng-tu. 26 milionů lidí je uzavřeno doma a konec je v nedohlednu.

RFK (Robert F. Kennedy, mladší): Celá tato dynamika ziskuchtivosti a odklonu očkování a regulačního procesu směrem ke korupci, ovládání, zisku, farma průmyslu, dramaticky zesílila po setkání Anthonyho Fauciho a Billa Gatese v roce 2000. Ti dva muži měli na sebe jakýsi synergický efekt. Máte celý biomedicínský výzkum a lékařský kartel na celém světě, který nyní ovládá nepatrná hrstka mužů, kde Gates a Fauci ho řídí. A měli jste ten obří odklon peněz na zahraniční pomoc, která se odklonila od tradičních zájmů a záměrů zahraniční pomoci, a nyní obrovské procento z ní jde pouze na vakcíny a bez odpovědnosti. Nikdo vlastně neříká, zda se zachraňuje více životů, zda se zlepšuje kvalita života a veřejné zdraví. Je to jen ideologie, je to náboženství. A existují velekněží toho náboženství a není dovoleno je zpochybňovat.

Farber: Počínaje AIDS a pokračujíc vším tím, SARS, MERS, Zika a ptačí chřipka. Mají jedno společné: Fauci v centru. Malone: Měli jsme tu útoky antraxem.

Dr. Tenpenny: V roce 2002 byl SARS. MERS 2003. Ptačí chřipka v roce 2005 a H1N1 v roce 2009. Stejný scénář, jiný virus. Nadace Billa a Melindy Gatesových dala v roce 2010 10 miliard dolarů na to, aby desetiletí vakcín bylo od roku 2010 do roku 2020.

Média: Další den bakteriální války a stále žádná známka nejhoršího případu bioterorismu v této zemi. Amerika vrací úder: Antrax, další infekce, tentokrát ve zpravodajství NBC News a na Rockefeller Plaza.

Za pouhé dva týdny jsme měli čtyři případy antraxu, všechny s vazbou na média, a také řadu strašáků antraxem. Dne 5. října 2001, téměř měsíc po teroristických útocích 11. září na New York, Pentagon a západní Pensylvánii, udeřil teror jiného typu. Prezident Bush se snaží uklidnit národ poté, co v zařízení, co zpracovává poštu Bílého domu, byl nalezen antrax.

RFK: Týden po 11. září došlo k útoku antraxem. Útoky antraxem urychlily nový zájem o naši zpravodajskou komunitu a Pentagon a vývoj biologických zbraní. Pentagon chtěl znovu začít vyvíjet biologické zbraně. Věděl, že jediný způsob, jak to může legálně udělat, je říct veřejnosti, že vyvíjí vakcíny. Báli se, že jim nikdo neuvěří. A tak místo toho, aby studie prováděli sami, začali přes Tonyho Fauciho přelévat peníze.

Média: Pokud budou civilisté potřebovat ochranu proti antraxu, odpověď se možná najde v nové vakcíně. Dr. Fauci si myslí, že události z 11. září tento proces urychlí.

Fauci: Je to proces, který obvykle trvá roky a roky. Ale mohu vám říci, že doba, kterou to bude trvat vzhledem k naléhavosti situace, bude výrazně zkrácena.

Dr. Malone: Byl jsem u toho, když to bylo spuštěno. Znám spoustu lidí, vím, kde je pohřbeno mnoho těl. Nuance toho, co se tam stalo. Různé skupiny, které nakonec jednaly korupčním způsobem. Viděl jsem zahájení činnosti dnešní společnosti Emergent Biosystems, a její roli při agresivní ochraně svého výlučného majetku v oblasti vakcín proti antraxu. Ve vakcinační společnosti DynPort jsem zaujal pozici zástupce ředitele klinického výzkumu.

Hrál jsem roli téměř ve všech produktech biologické obrany. Viceprezident Spojených států Dick Cheney se v té době podílel na umožnění vzniku celé nové infrastruktury biologické obrany, celého nového segmentu lékařského průmyslového komplexu.

Webb: Robert Kadlec, který se stal posedlý antraxem, se přidal k tomu, aby byl hlavním konzultantem Paula Wolfowitze a Donalda Rumsfelda v oblasti bioterorismu po 11. září v období několika týdnů, které vedly k útoku antraxem v roce 2001.

Kadlec: Záchrana životů vyžaduje nejmodernější lékařská protiopatření. Léky, vakcíny, diagnostiku a další.

TEMNÁ ZIMA

Webb: V roce 2001 vyučoval na americké National War College, během tohoto roku se účastnil něčeho, co se jmenovalo Temná zima, což byla hra na připravenost na mimořádné události, která je v některých kruzích kontroverzní, protože se konala v červnu 2001 a několik aspektů scénáře tohoto cvičení se staly hlavním narativem antraxových útoků v roce 2001, že se antrax posílal v dopisech, to bylo předtím rozehráno na tomto cvičení Temná zima. Robert Kadlec dal cvičení Temná zima jméno.

Bill Gates: Byla simulace Temná zima, která nedopadla příliš dobře.

RFK: Během 22. a 23. června 2001, necelé tři měsíce před útoky 11. září, Pentagon zahájil na letecké základně Andrews válečnou hru s krycím názvem operace Temná zima, která zdůrazňovala vážné odhodlání armády k vakcínám proti biologickým zbraním. Hlavním organizátorem této simulace pandemie byl Robert Kadlec.

V rámci Temné zimy účastníci zkoumali strategie pro zavedení nucené karantény, cenzury, povinné nošení roušek, lockdowny a nucené očkování a rozšíření policejních pravomocí jako jediné racionální reakce na pandemii. Je důležité, aby lidé pochopili chronologii toho, co se stalo a iniciovalo agendu biologické bezpečnosti v naší zemi, která je nyní hrotem kopí americké zahraniční politiky.

V červnu 2001 jste měli simulaci Temná zima, jejíž scénář vypracovala CIA a která předpovídala útok neštovicemi, který zorganizoval někdo, kdo je zjevně podobný Saddámu Husajnovi, a zároveň jste měli Pentagon zapojený do operace Bacchus, která vypracovává studii proveditelnosti vývoje mechanismu vzestupu antraxu, pomocí něhož by ho teroristické skupiny mohly vytvořit. Vytváří model pro teroristickou skupinu, která by mohla vytvořit antraxový útok na naši zemi.

Webb: Pokud se podíváte na Fauciho působení v NIAID, konkrétně po antraxových útocích v roce 2001, byl zodpovědný za financování mnoha laboratoří pro biologickou bezpečnost po celých USA, z nichž několik se v tomto období zabývalo experimenty s přidanou funkcí.

RFK: Přidaná funkce označuje experimenty, které záměrně modifikují patogen tak, aby vytvořily schopnost způsobit nebo zhoršit onemocnění, a tím i přenosnost a nebo vytvářet nové kmeny s potenciálem způsobit globální rozšíření u lidí.

Temná zima: Nemáme dostatek vakcín. Což znamená, že nemáme dostatek vakcín pro USA. Rád bych si to myslel, ale nemáme dostatečné zásoby pro lidi v Oklahomě, Georgii, Pensylvánii, natož pro celou populaci USA. To rozhodně nezní povzbudivě. Co tím přesně myslíte? Znamená to, že pro Ameriku by to mohla být velmi temná zima.

Webb: Když k těm útokům došlo, vyšetřování rychle ukázalo, že ty kmeny měly domácí zdroj napojený na americkou armádu, a nemohlo jít o zahraniční původ, jak se tehdy naznačovalo.

RFK: Operace Northwoods byl návrh, který mému strýci předložil sbor náčelníků štábů. Byla to událost pod falešnou vlajkou. Lidé jako generál Curtis LeMay. A v naší zemi měli největší respekt právě vojenští vůdci. A oni mu řekli, že bychom měli nastražit bomby a zabíjet americké občany. A pak to hodit na Kubánce. A udělat řadu dalších akcí, které by v Americe způsobily chaos a smrt amerických občanů, aby ospravedlnily nevyprovokovaný útok na Kubu. To byly středy americké armády a navrhovaly vraždy amerických občanů, aby vytvořily provokaci k napadení jiné země. Můj strýc návrh vyslyšel, nic jim neřekl, uprostřed návrhu odešel z jednání a řekl jednomu ze svých pomocníků: „A my si říkáme lidská rasa“. Byl znechucen. Je s nejuznávanějšími vojenskými a zpravodajskými důstojníky, kteří v té době žili.

JFK: Samotné slovo utajení je ve svobodné a otevřené společnosti odporné. A my jsme jako lidé ze své podstaty a historicky proti tajným společnostem, tajným dohodám a jednáním.

RFK: Nemůžeme vyloučit možnost, že antrax byl prostředek někoho v rámci naší vlastní vlády k nějaké větší agendě. A FBI později zjistila, že antrax pocházel z Fort Dietrich nebo jedné ze dvou dalších vojenských laboratoří, které provozují americké zpravodajské služby a armáda Spojených států. Vládní agentury a mainstreamová média zpočátku poukazovaly na Saddáma Husajna jako na viníka útoků antraxem.

Bush: Viděli jsme nepřítele. S teroristy se nelze domluvit.

RFK: Antraxové útoky byly použity jako provokace k protlačení zákona Patriot Act téměř bez diskuse a k zahájení této války proti Saddámovi Husajnovi. Patriot = Poskytnutí vhodných nástrojů potřebných k zachycení a zamezení terorismu.

Fauci: Vždy existuje možnost bioterorismu. A my máme velké úsilí v oblasti výzkumu a vývoje biologické obrany, které zahrnuje agentury od NIH, které dělá základní výzkum, aby bylo možné vyvinout lepší vakcíny. S tím řečeno, nejhorším bioteroristou je sama příroda. Šance, že příroda vytvoří něco opravdu špatného, je mnohem větší, než že to uděláme my, obyčejní smrtelníci.

RFK: Když v dalších deseti letech k žádným dalším bioteroristickým útokům nedošlo, Dr. Fauci obratně udržoval roční rozpočet na biologickou bezpečnost ve výši 1,7 miliardy dolarů změnou své rétoriky od humbuků kolem bioterorismu. Místo toho se dovolával nové paniky z přirozené, ale nově se objevující infekční nemoci. A od roku 2001 Fauci pobíhá po světě jako takové rozrušené kuře, které všechny varuje před příchodem ptačí chřipky nebo pandemie du jour, a žádná z nich se nikdy neuskuteční, dokud samozřejmě nějakou nevyvolají.

Fauci: Kdyby nyní došlo k explozi H1N1, nebyli bychom připraveni. To nevidím jako cvičení, protože by to mohlo být velké. A pokud ano, tak všechno to spěchání, dělání toho, co je potřeba, tlačení na pilu není k ničemu nebo zbytečné. Při pandemii chřipky není žádná imunita v pozadí. Další důvod, proč se opravdu musíte otřít o připravenost. Nikde na světě není zcela bezpečno, když v jedné části světa zuří epidemie.

Dr. Tenpenny: Zákon Prep Act byl v roce 2005 uveden do legislativy v době, kdy se běhalo po světě a křičelo o ptačí chřipce.

Prep = Připravenost veřejnosti na mimořádné události.

Dr. Tenpenny: Dal jim úplnou ochranu odpovědnosti za cokoli, co bylo vyvinuto, čemu se říkalo kryté protiopatření pro případ pandemie. Takže už dávno k tomu pokládali základy. V roce 1986 byl zřízen zákon o odškodnění poškození, který měl být hlídací organizací, ale máme tu lišku, která hlídá kurník, protože máme FDA, která monitoruje stížnosti na vakcíny, které prodává především CDC. Takže nikdy nebyl nastaven tak, jak by měl být.

Holland: Je to naprosto strašné a protiústavní, protože neexistuje žádná dělba moci. Je to ještě větší ochrana odpovědnosti pro průmysl než v rámci Národního programu poškození způsobených očkováním v dětství z roku 1986. Pokud to prokážete, můžete se pak obrátit na civilní soud, ale zákon Prep Act je téměř nepřekonatelná zeď.

Fauci: I v případě vakcíny by bylo nějaké utrpení a smrt. Bush: Musíme chránit občany zásobami vakcíny.

Dr. Tenpenny: V roce 2005 jsem jezdila do Washingtonu DC každé dva až tři měsíce na pandemická plánovací setkání. Pandemie spojené s ptačí chřipkou. A teprve o něco později jsme si uvědomili, že tyto koronaviry byly vyzbrojeny nelegálním výzkumem přidané funkce za účelem vyzbrojení spike proteinů, a že právě to spadá pod nouzové schválení, takže lidem mohly být aplikovány tyto injekce s vyzbrojeným spike proteinem. Nebyly to jen obyčejné koronaviry, které způsobovaly chřipku.

RFK: V roce 2005 byla vytvořena epidemie prasečí chřipky, ke které samozřejmě nikdy nedošlo. Bylo to vyhlášeno za pandemii a bylo distribuováno 40 milionů vakcín. Tyto vakcíny opět způsobovaly obrnu lícního nervu, Guillainův–Barrého syndrom a další neurologické poškození. Vakcína nakonec musela být stažena.

Média: 46 států hlásí H1N1 jako rozšířenou s více než 1000 úmrtími a 20 000 hospitalizacemi. V průměrném případě není nebezpečnější než jiné chřipky, tento kmen má své neznámé. 30 % úmrtí je u zdravých lidí bez základních problémů. Prezident Obama se rozhodl vyhlásit epidemii prasečí chřipky za mimořádný stav a po celé zemi stáli lidé ve frontách, aby se mohli nechat očkovat. K dispozici je pouze 11 milionů dávek, což nedosahuje očekávaných 40 milionů dávek.

Obama: Je třeba, aby se nemocnice a zdravotníci připravovali na zvýšený počet pacientů a přijali ochranná opatření. Potřebujeme, aby rodiny a podniky zajistily, že budou mít připravené plány pro případ, že se chřipkou nakazí člen rodiny, dítě nebo spolupracovník a bude muset zůstat doma. A také neustále postupujeme ve vývoji bezpečné a účinné vakcíny proti chřipce H1N1 a očekáváme, že brzy bude zahájen program očkování. Tento program bude zcela dobrovolný, ale bude důrazně doporučován.

Média: Vedlejší účinky vakcín. Vládní zdravotníci říkají, že tvrdě pracovali na tom, aby vakcína H1N1 byla bezpečná pro každého. Nicméně jeden vzácný a měli bychom zdůraznit vzácný vedlejší účinek chřipkových vakcín se začíná objevovat po celé zemi.

Tohle je 14letý Jordan McFarland. Před několika týdny byl aktivní sportovec. Nyní k pohybu potřebuje chodítko. Jordan: Je to bolest, ale je to také bolest, kterou nedokážu popsat. Lékaři jeho rodičům řekli, že má Guillainův–Barrého syndrom neboli GBS, kdy imunita napadá nervový systém. Jordanova rodina se domnívá, že na vině je vakcína H1N1. 24 hodin poté, co dostal vakcínu proti sezónní i prasečí chřipce, byl hospitalizován. Během strachu z prasečí chřipky v roce 1976, úředníci očkovali 45 milionů lidí, z nichž se téměř u 1100 vyvinul GBS.

Fauci: Když se podíváte na vědecké údaje, není jasné, proč se tak stalo. Je zřejmé, že riziko komplikací onemocnění je větší než riziko vakcíny.

Média: Vyslechneme si lékařku z Durhamu.

Doktorka: Dobré ráno, dr. Fauci. V NIH pracujete už dlouho a zdá se mi, že za dobu vašeho působení se naše schopnost kontrolovat infekční nemoci nezlepšila, ale naopak zhoršila, a nemyslíte si, že je čas, abyste odstoupil, a přenechal tu funkci někomu jinému?

Fauci: Vlastně ne.

Gates: A pak ebola, která sice byla mnohem menší, ale bylo v tom určité štěstí, protože se nešířila respiračním kontaktem, míra reprodukce byla mnohem nižší, a byli to v podstatě lidé, co byli buď nemocní nebo mrtví, kteří dělali většinu přenosu.

Dr. Lawrie: Nepodílela jsem se na žádné syntéze důkazů kolem eboly. Ale vím o klíčovém dokumentu a schůzce, která se konala v září 2015 pro sdílení výzkumu a dat během mimořádných událostí v oblasti veřejného zdraví. Mezi tyto účastníky patřila nadace Wellcome Trust, Nadace Gatesových, členové Big Pharma, jako je J&J, GlaxoSmithKline, Sanofi a také Mezinárodní federace asociací a farmaceutických výrobců.

Dr. Marik: Remdesivir je toxický lék. Zkoušeli ho na ebolu a museli od studie upustit, protože se zvýšilo riziko úmrtí. Víme, že remdesivir zvyšuje riziko selhání ledvin nejméně 20krát. A to vychází z údajů Světové zdravotnické organizace.

Gates: Oznamujeme závazek na příští desetiletí, které považujeme za desetiletí vakcín. Dr.

Dr. Tenpenny: Zvyšovali pediatrický program, zvyšovali požadavky na školy, začali přijímat zákony, v nichž vám odebrali právo odmítnout, protože chtěli mít všechny děti očkované. Pokud jsou všechny děti očkovány, stávají se z nich většinou doživotní zákazníci s astmatem, alergiemi, ekzémy, ADD, ADHD, inzulínově závislou cukrovkou, tyto nemoci u zdravých neočkovaných dětí nevidíte. Potřebovali to prosadit, aby vytvořili generační zákazníky na celý život, protože farmaceutickým společnostem dochází patenty, protože doba platnosti patentů je 20 až 22 let.

RFK: Někdo mi dal přepis tajné schůzky, ke které došlo mezi předními představiteli veřejného zdravotnictví a farmaceutického průmyslu, a došlo k němu v roce 2000. Předchůdcem této schůzky byla interní studie, kterou v roce 1999 vypracovalo CDC po této explozi očkovacího kalendáře a která začala v roce 1989, kdy jsme začali pozorovat počátek epidemie autismu, epidemie dalších neurologických a autoimunitních onemocnění.

A když se vrátil první soubor dat, bylo to šokující. Ty, které dostaly tuto vakcínu, měly 1135% větší šanci, že dostanou následnou diagnózu autismu než děti, které nebyly očkovány. Většinu času mluvili o tom, jak tyto souvislosti skrýt před americkou veřejností a jaká bude jejich strategie provádění studií. Skončilo to velmi podvodnými studiemi. Dostal jsem do rukou přepis a zveřejnil jsem z výňatky v deníku RollingStone a Salon.

Okamžitě následovala bouře kontroverze, nátlak na Rolling Stone a Salon, aby článek stáhli. Byl jsem zpočátku šokován, když jsem viděl takovou úroveň cenzury a kontroly, kterou farmaceutický průmysl vykonává nad americkými médii. V té době jsem měl pravděpodobně 60 projevů ročně, což tvořilo značnou část mých příjmů. Ty projevy zmizely.

Každého půl roku jsem psal příspěvek pro New York Times a oni mě přestali publikovat, nejen o vakcínách, ale i o jakýchkoli otázkách týkajících se životního prostředí atd. Začnou vás cenzurovat, pokud říkáte pravdu a nebo pokud řeknete něco, co zpochybňuje vládní ortodoxii.

Moderátor: V souvislosti s dětskými vakcínami se vedla polemika o tom, zda mohou způsobovat autismus. Jaký je váš názor na to?

Fauci: Mám na to silný názor. Neexistuje důkaz, že vakcíny, které byly předmětem sporu, zejména spalničky a MMR, mají vůbec něco společného s vývojem…

RFK: Když jsem se v roce 2016 setkal s Tony Faucim, měli jsme velmi vášnivé setkání. Byl jsem s Aaronem Sirim, který je dalším právníkem, a Del Bigtreem a Lin Edwood, a když jsem seděl naproti, potkal jsem se s ním a Francisem Collinsem a dalším vedením. A řekl jsem mu, během té schůzky: veřejně jste říkal, že na tyto vakcíny existují bezpečnostní studie před získáním licence. A on řekl, že žádné nejsou. Na schůzce byl pozorovatel z Bílého domu. Takže byl pod určitým tlakem, aby obhájil své záznamy. A on řekl, no, existují studie. A já na to: můžete je ukázat? Udělali přehlídku a prohledali řadu kufříků a spisů, aby se pokusili najít to, co hledali. A řekli, že mi je pošlou. Samozřejmě je nikdy neposlali.

Na konci té schůzky jsem byl na chodbě a Tony Fauci ke mně přišel a vedl se mnou tichý rozhovor mimo doslech všech ostatních. A on řekl: Chci vás pochválit za to, co děláte. Je to důležitá práce a všechny nás držíte ve střehu. Děkuji vám. A to byl jeho vzkaz pro mě. Můžete být soudcem jeho upřímnosti. Během Vánoc mi zavolal někdo z kanceláře zvoleného prezidenta Donalda Trumpa a požádal mě, abych se Trumpem sešel prvního ledna. Šel jsem se s ním setkat do Trump Tower. To bylo možná dva nebo tři týdny před jeho inaugurací. A on mě požádal, abych předsedal a sestavil komisi pro bezpečnost vakcín, která by se zabývala bezpečností různých očkování. A já řekl, že se toho rád ujmu.

~ Pokračování na další stránce ~

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

  1. kdysi se k zachování zdravého života používal (u dětí) RYBÍ olej, nyní by bylo lepší použití ČESNEKU na lačno…k vymícení parazitů v organizmu ať už reálně či paranormálně existujících…není nad profylaxii

  2. ..“SynBio” znamená syntetická biologie. Pokud nějaká korporace vyvine technologii na změnu genů, kterou vám vstříkne do těla a trvale změní vaše chromozomy tak, abyste nebyli plně lidmi, promění vás v částečně syntetický organismus. Podle stávajícího amerického práva a soudního precedentu může mít tato korporace nárok na duševní vlastnictví vašeho fyzického těla, což by z vás učinilo otroka této korporace.

    Právě se vede právní válka o to, zda injekce mRNA, které mění lidské chromozomy, udělují korporaci, která injekci vymyslela, právo na duševní vlastnictví organismu. Advokát Todd Callender se v současné době účastní této právní bitvy ve snaze zajistit status sebevlastnictví vlastního těla, což je princip, z něhož vychází celá filozofie svobody.

    Stále se nám nikdo neomluvil za to, že nám zničili život výlukami a vakcínami!
    SLEDUJTE:
    =V celé Evropě nyní probíhají masová povstání: Francie, Belgie, Maďarsko, Německo=

  3. Perfektní jsem věřicí dějou se na zemi hrozné věci, mají na tom velký podíl neviditelné entity(démoni) které ovládají zrůdné lidi,kteří se upsali ďáblu za peníze.Je správné odhalit pravdu a předat tyto lidské zrůdy k soudu. Pomáhat chránit se na vzájem proti teroru ale myslím si že nelze vyhrát nad mocnějšími bytostmi, bojovat fyzicky nelze, ale spravedlností a silou myšlenky a postavit víru v Pána Ježíše který přijde s mocí a velkou slávou.Vyšle své anděly a odstraní Satana a jeho démony, generály války a ničemi . Můj odhad je asi 11 let berte to s rezervou protože lidé očekávají příchod již přes 2000 let ale jistě se to splní protože Bůh JHVH přísahal a jeho syn Ježíš to uskuteční . Buďte zdrávi a silní v porozumění a moudrosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů