Mark Dice: Proč dovolujeme, aby se tohle dělo dětem?

Ve zkratce...

Trend rodičů, kteří vychovávají tzv. „bezpohlavní/nebinární” děti, je na vzestupu. Někteří rodiče jsou dokonce frustrovaní, když jejich syn si hraje s typicky chlapeckými hračkami a „nechce nosit sukně”. Více o tomto tématu ve videu od Marka Dice.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 21. listopadu 2022

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

16 komentářů

 1. Za našich mladých let a ani našim předkům se do výchovy dětí nikdo nemíchal, ovšem po hadráku, s příchodem tzv DEMOkracie vzniklo spoustu parazitických organizací které si také chtějí vydělat svých 33 stříbrných a takto to dopadá.

 2. naštěstí už 33let žijeme ve svobodě a demokracii a nemusíme tak tyto nebinární lidi řešit a nechat je at si svobodně žijí,nikomu neškodí,nikoho neomezují,, strašení je tak zbytečné,, ale aby se tento příspěvek neminul učinkem tak klikněte na „PŘISPĚT“ a nějaké penízky rychle panu Formánkovi pošlete. nebo si snad myslíte že tyto videa a příspěvky mají nějaký jiný důvod? a nebo si rovnou kupte 100ml zázračné krémové marmelády za 2500kč. možností jak se odvděčit šiřitelům strachu a dezinformací je celá řada,tak dotoho.plat te,plat te,plat te

    1. A čím si vyděláváte Vy? Psaním komentářů viz.výše, protože na nic jiného nestačíte a nic smysluplného ani užitečného neumíte?

     1. jsem OSVČ,platím odvody a daně,nemám dluhy,mám připojištění a platím si důchodové připojíštění, jsem tak pro společnost prospěšný a nijak ji nevykořistuji a už vůbec nedělám nic takového jako tady pan Formánek,tzn.- neokrádám lidi prodejem předražené marmelády (100ml za 2500kč) ,,nestraším lidi abych pak žebral peníze.

  1. Roman není hlavní prudič, Roman je pouze papoušek, protože papoušci neustále opakují „PŘISPĚT, PŘISPĚT“, nebo kopíruje komentáře druhých. Romane, co znamená výraz „plat te,plat te,plat te“???

   1. nene, oman je pouze pičinka! A záměrně nepíšu jeho nick s „R“, pro mě je to prostě vemenózní oman 😀

    1. Souhlasím, byla to moje chyba považovat Romana za placenýho provokatéra, je to jenom hlupáček.

  2. Romane, žasnu jak si úplně mimo. Je vidět, že propaganda a dezinformace s tebou jdou ruku v ruce úplně perfektně!!! Určitě ti dají medajly za vlastenectví!!!

 3. Ale škodí to samozřejmě, zvlášť škodí vymývání mozků dětem, to by mělo být trestné.

 4. Tupost a psychopati vládnou..

  + nejen Lidl nyní už omezuje počet vajec, která si zákazníci mohou koupit!
  viz: theepochtimes.com/british-supermarkets-start-to-ration-eggs_4869410.html

  + nyní, probíhají ČISTKY NA ZÁKLADĚ VAKCINACE: Bidenův Bílý dům se zaměřuje na chudé a nabízí jim potravinové kredity v hodnotě 20 dolarů pro ty, kteří jsou ochotni podstoupit depopulační injekci, viz:
  dailymail.co.uk/health/article-11439641/White-House-offers-grocery-discounts-boost-lackluster-covid-booster-rates.html

  „Bidenův úplatek: Američané, kteří se v zimě nechají očkovat, dostanou slevu 20 dolarů na nákup potravin… Lidé, kteří se nechají očkovat specifickou vakcínou v obchodech, Safeway, Winn-Dixie nebo Rite Aid, získají tuto zimu slevu až 20 dolarů na nákup. Přichází to v době prudce rostoucí inflační krize, která zvýšila ceny základních potravin pro domácnost. CDC doporučuje, aby bivalentní očkovací látku dostali lidé ve věku od pěti let.“

  1. Věci, které se dějí v tomto světě už jsou jenom známkou naprostého šílenství, a pokud lidé stále nevidí, že si vládnoucí psychopati pohrávají s jejich životy a stále se nechávají očkovat, potom si nic jiného nezaslouží než další kolo „posilující“ dávky mRNA vakcíny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů