Thajská studie mladých dospělých po očkování ukázala, že téměř 30 % z nich mělo kardiovaskulární poškození

Ve zkratce...

Nová thajská studie ukazuje, že u 29 % mladých dospělých došlo k zásadním kardiovaskulárním změnám. Více v článku.
Facebook
Telegram
VK

Originál článku publikován ZDE: 16. srpna 2022

Nová studie o kardiovaskulárních dopadech vakcín COVID provedená v Thajsku je obzvláště znepokojivá: u 29 % mladých dospělých došlo k netriviálním změnám srdečních biomarkerů.

Je úžasné, co všechno zjistíte, když jsou vědci provádějící studii poctiví a chtějí znát pravdu.

„Proč se podobná studie neprovádí v USA?“ ptá se profesor UCSF Vinay Prasad.

Sakra, vždyť ani neznáme d-dimery lidí před a po očkování.

Je to jen další důkaz zkorumpovanosti lékařské komunity, že po žádných takových údajích nikdo nevolal.

Tyto vakcíny jsou katastrofou. Každý den jsou důkazy horší a horší.

Zastaví tato nová studie očkování dětí? Samozřejmě že ne!

Podívejte se, i kdyby očkování zabilo každé dítě mladší 20 let, které si ho vezme, odepsali by úmrtí na něco jiného a doporučili by dětem, aby se nechaly očkovat. Vymývání mozků je tak špatné. Je to ohromující. Na faktech nezáleží.

Thajská studie

Vezměme si tuto thajskou studii:

Thajská studie mladých dospělých po očkování ukázala, že téměř 30 % z nich mělo kardiovaskulární poškození • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

18 % dětí mělo po očkování abnormální EKG?!? To musí být nesmírně znepokojivé. Vakcína by tohle dělat neměla. Říkají lékaři rodičům, že vakcína způsobuje vážné srdeční problémy u 18 % dětí? Aspoň jim to řekněte.

Ve studii se uvádí, že „kardiovaskulární účinky byly zjištěny u 29,24 % pacientů, od tachykardie, palpitace a myo/perikarditidy“. Páni.

Téměř 30 % případů?!?! To není „vzácné“.

Konečně 3,5% výskyt myo/perikarditidy (včetně subklinické) u mužů ve věku 13-18 let také není vzácný. CDC nám lhalo. A to pořádně.

Zajímavé je, že se to shoduje s počtem případů myokarditidy na křesťanské škole Monte Vista ve Watsonville v Kalifornii, který přesáhl 1 %, ale kromě toho nechtěli veřejně prozradit žádné podrobnosti; musí chránit školu před žalobami. Velkou zásluhu na tom má ředitelka školy Nikki Danielsová, která se postarala o to, aby nikdo nezjistil, že očkování, které ve škole provádějí, dětem škodí. Když se začaly objevovat nežádoucí reakce, udělali správnou věc: mlčeli.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

5 komentářů

 1. Nic jako malá, nekontrolovaná, nerecenzovaná studie z Thajska, aby se dav anti-vaxx posadil a všiml si! Komentuji to jen proto, že simone Gold (@drsimonegold) zveřejňují věci jako „kardiovaskulární nežádoucí účinky u přibližně třetiny dospívajících“ na základě tohoto předtisku.

  Zde jsou některé hlavní body z této „bombové“ zprávy:
  – 301 účastníků hodnoceno – „Žádný z účastníků nezemřel, nevyžadoval
  mechanickou ventilaci nebo vyžadoval inotropní podporu.“
  – „Tři pacienti s diagnózou myoperikarditidy a perikarditidy byli léčeni nesteroidními protizánětlivými léky (NSAID) po dobu 2 týdnů bez zbytkových příznaků a kompletního sledování.“

  Úvod studie uznává potřebu kontrolovaných studií, aby bylo možné říci něco přesvědčivého o kauzalitě: „Ačkoli byly hlášeny kardiovaskulární příhody s vakcínou COVID-19, kauzalita musí být ještě stanovena, protože takové kardiovaskulární nežádoucí účinky jsou také běžné u široké veřejnosti, která nedostává intervenci [13].“

  A přesto se autoři nepokusili provést kontrolovanou studii zde! Místo toho se spoléhali hlavně na deníkové vlastní zprávy o příznacích, jako je zvýšená srdeční frekvence, dušnost a zvýšený krevní tlak, aby dosáhli svého klíčového zjištění, že 29,24% pacientů mělo „kardiovaskulární účinky“.

  1. Vážený Romane,
   mohl byste prosím nějakým vhodným způsobem přepsat Váš komentář, aby dával smysl? Netvrdím, že nemáte pravdu, a ani že máte pravdu, jen bych potřeboval, abyste Váš komentář napsal tak, aby dával smysl!
   Co jsou to například: „deníkové vlastní zprávy“?
   Pokud Vás platí Kabal, tak se prosím neobtěžujte!

 2. Nyní se tvrdí, že dlouhým ko*kovidem (vymyšlenou nemocí, která má podle mého názoru pomoci snížit produktivitu a ještě více zničit ekonomiku) trpí více než 100 milionů lidí na celém světě. A vědci zřejmě tvrdí, že ko*kovid je spojen s rozvojem mozkových poruch dva roky po nákaze. Vědci porovnávali 1,25 milionu lidí, u nichž byl kovid diagnostikován, s podobnou skupinou, která měla jiné respirační infekce. Dvě otázky:
  Zaprvé, byli lidé, u nichž byl kovid diagnostikován, diagnostikováni pomocí zcela zbytečného PCR testu? Pokud ano, pak považuji tento výzkum za naprosto zbytečný.
  Zadruhé, zkoumali výzkumníci, který pacient byl očkován proti idiotismu ko*kovid? Jelikož se zdá být jisté, že ko*kovidová injekce ovlivňuje mozek. Je zjevně důležité vědět, zda jedinci s poškozením mozku dostali tuto toxickou injekci. Mezitím budou konspirátoři i nadále obviňovat ze všech problémů způsobených očkováním long covid. (Mnozí z těch, kteří údajně trpí tzv. long covidem, pravděpodobně trpí depresemi způsobenými nejistotou, chaosem a strachem.)

  A starší lidé v domovech pro seniory budou pro opíchávače s novou injekcí Moderna sedícími kachnami. Nikdo se jich nezastane a nebude je chránit. Kolik jich v důsledku toho zemře? A jak to mohou lékaři a sestry udělat? Odpověď zní, že to dělají buď proto, že jsou příliš hloupí, než aby se ptali, nebo proto, že je jim to jedno, dokud jim chodí šeky. Obhajují se slovy: „Jen jsme plnili rozkazy!“. Tato výmluva příliš nefungovala v Norimberském procesu a nebude fungovat ani tehdy, až se lékaři a sestry budou snažit vysvětlit své vraždění starých lidí. Kolik starých lidí musíte zabít, abyste si uvědomili, že to není správné? Domovy pro seniory ve by se měly přejmenovat na Dachau, Osvětim nebo Belsen. Kolik Židů musíte zabít, než si uvědomíte, že je to špatné? Tentokrát jsou však vyvražďováni i křesťané, katolíci a muslimové. Předpokládám, že to je kývnutí směrem k náboženské rovnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů