Média přerušila Trumpův projev o volebním podvodu a spiknutí médií

Ve zkratce...

Když americký prezident Donald Trump měl projev na národní televizi, média tohle vysílání přerušila, čímž potvrdila tvrzení Trumpa, že probíhá mediální koluze.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Trump: Nebyla tam žádná ověřovací opatření…

Reportáž: Přerušujeme vysílání, protože to, co prezident USA říká, je z velké části naprosto nepravdivé. Začal mluvit, ale nebudeme dále vysílat jeho projev, protože to není pravda.

Vypravěč: Média přerušila živý projev prezidenta Donalda Trumpa na národní televizi. Tohle je nejvíce šokující věc, kterou jsem kdy viděl. Zdravím všechny, tady Mr. Obvious, a dnes budeme mluvit o této šílené mediální koluzi s demokraty. Trump měl tiskovou konferenci, kde mluvil o důležitých věcech. Mluvil o volebním podvodu, o poštovním hlasování a mluvil o svých právních žalobách proti státům, kde jsou důkazy o porušení pravidel, potenciálním podvodu a ostatních problémech.

Mrtví voliči, volební hlasy navíc, poštovní lumpárny… V podstatě říkal, že tohle vše půjde nejspíš k soudu. A média na národní televizi ho přerušila. Sledoval jsem to živě na YouTube kanálu pro Bílý dům. A oni ho přerušili. Není to legrační? „My jsme média a Trump říká, že média se spikla, aby mu ukradla volby, tak ho umlčíme… přerušíme vysílání, protože žádné mediální spiknutí k umlčení prezidenta neprobíhá. Tak jsme ho umlčeli.” Právě jste prokázali, že má pravdu.

Ano, v podstatě prokázali, že existuje mediální spiknutí proti prezidentovi USA. Trump řekl, že došlo k podvodu, že se mu snaží ukrást volby, že demokraté hrají špinavou hru a plánuje se s nimi utkat před soudem. Je to pravda. Je to naprostá pravda… viděli jsme hory důkazů o podvodu, porušení pravidel a nečestnosti. Jako Američané bychom měli znát výsledky. A jestli někdo byl neupřímný, a jestli došlo k nějakým nelegálním činům. Například spousta států porušily zákon. Neumožnily pozorovatelům, aby sledovali počítání hlasů. Mohli tam dělat cokoliv… zatarasili okna, neumožnili jim tam vstup. Byli ale zablokováni pouze republikánští pozorovatelé sčítání.

Budeme tedy o tom mluvit… o tom, jak média přerušila vysílání Trumpa na národní televizi. Už tak přehání a plánují převzít kontrolu. Než se k tomu dostaneme, nezapomeňte lajkovat, komentovat a přihlásit si odběr. Pokud se vám tohle video líbí, prosím sdílejte ho. Televizní stanice přerušily vysílání Trumpa, jak testuje hranice americké demokracie zpochybněním celých voleb s mimořádným projevem, který tvrdí, že došlo ke spiknutí proti němu ze strany technologických firem, finančních institucí, médií, sčítačů hlasů a demokratů. Zaprvé… všechna ta tvrzení mají důkazy. Vysvětlím vám proč… projdeme si to a řekneme si, proč jsou média zkorumpovaná. Sledujeme obrovské množství… upřímně korupce. Mám pocit, že teď sledujeme puč se zájmem převzít kontrolu nad USA.

Lidé v pravici vám řeknou, že za to mohou demokraté, a demokraté budou říkat, že za to mohou republikáni… Ale kdykoliv něco takového vidíme, děje se to ve prospěch demokratů, což naznačuje, že demokraté jsou zapojení v nějaké nečisté hře. Chci vám ukázat následující hashtag. Momentálně trenduje na Twitteru. #StopTheSteal (zastavte krádež) Momentálně trenduje na Twitteru, jak lidé mluví o této nečisté hře. Tato země je postavená na základech svobodných voleb, a že každý legální hlas se počítá. Pokud nestojí za to bojovat v tomto boji, tak v jakém? Máme velký problém. Momentálně jsme svědky důkazů o obrovské vlně korupce. Tato korupce je velmi velký problém.

Myslím si, že i když jste demokrat, souhlasili byste, že nechcete zkorumpované volby, nechcete podvádění, chcete vyhrát s hlavou vztyčenou. Proč tedy nesouhlasit s přepočtem hlasů a ověřením? Podle mě to neudělají… demokraté podle mě vědí, že média, velké technologické firmy a demokraté v tom mají prsty. Měsíce to říkají: „Zbavíme se velkého špatného oranžového muže za každou cenu!” I když to zahrnuje ukradení voleb nespravedlivým sčítáním a vším ostatním. Je to nešťastné, a proto #StopTheSteal trenduje.

Tohle je záběr z protestu #StopTheSteal v Las Vegas. Přesuneme se k článku z Daily Mail. Podívejme se, co píšou. Tady se píše, že prezident Donald Trump ve čtvrtek zpochybnil celé prezidentské volby a tvrdil, že jsou proti němu zmanipulované obřím spiknutím… říkají tomu spiknutí, ale není to spiknutí, když se hlasy jakoby zázračně objeví pro Joe Bidena. Není to spiknutí, když lidé na kameře přiznávají, že dělají nelegální věci, že manipulují s hlasy. Tyto věci jsou reálné. Dále píšou: tvrdil, že je obětí médií, finančních institucí a technologických firem, které se spikly ke spáchání ‚historického narušení voleb‘, aby prezidentství daly Joe Bidenovi. Líbí se mi, jak se to média snaží popřít, když poslední čtyři roky doslova strávily tím, že říkaly: „Oranžový muž je špatný. Musíme ho zastavit. Je ten nejhorší. Volte Joe Bidena.

Volte pro zkorumpovaného člověka.” Obyčejní lidé ani neví o Hunter Bidenovi. Neví, že Joe Biden je kariérní politik, který je velmi zkorumpovaný, který přijímal peníze od cizích národů pomocí svého syna jako prostředníka. Neví o emailech Hunter Bidena, o jeho notebooku… neví, co Joe Bidena dělal za Obamovy vlády. Prostě to neví… nemají informace. „Ale… oranžový muž je špatný!” Myslíte si, že to není narušení voleb? Čtyři roky sociálního inženýrství. Čtyři roky nekonečné propagandy. Ano, Trump podle mě může tvrdit, že média, finanční instituce a technologické firmy jsou proti němu. Levice a demokraté neustále mluví o tom, jak se bojí tyranie.

A že Trump je tyran, a že musíme zabránit tyranii. Ale tyranie je už tady… Jsou to demokraté. Demokratická strana jsou tyrani. Pokud jdete proti nim, odstraní vaši platformu, zničí vás a váš život. Tohle jsou nástroje tyranů. Článek pokračuje: Trumpova tiráda proti jeho seznamu nepřátel byla televizními stanicemi rychle přerušena. Představte si tu ironii… „Žádná mediální koluze neexistuje. Rychle, vypněte ho, než o nás uslyší.” Jo, skvělý způsob, jak vyvrátit jeho tvrzení, když všechna média se spikla, aby prezidenta umlčela. A nejsou jediná. Twitter už oznámil, že když Trump prohraje volby, zabanují mu účet. Twitter potvrzuje, že když Trumpa prohraje volby, bude v lednu zabanován, pokud bude nadále porušovat naše podmínky užívání. Trump spadne do skupiny „dřívější”, pokud v lednu odejde z funkce prezidenta.

Pokud k tomu dojde, porušení jednoho z Twitterových pravidel znamená, že jeho tweety mohou být úplně odstraněny a ne jen označeny. Za několik porušení pravidel se mu mohou sčítat sankce, což by zvýšilo závažnost potrestání, a může to vést k dočasnému zmrazení účtu, pozastavení nebo trvalému zrušení. Zabanují ho. Pokud Trump prohraje, zruší mu účet na Twitteru. Zbaví ho platformy a smažou ho. Technologické firmy, média a finanční instituce převezmou vládu a budou řídit navždy řídit vaše životy. Rozlučte se se systémem dvou stran, s republikánskou stranou, s Amerikou, s ekonomikou, s pracemi, s dobrými obchodními smlouvami… rozlučte se.

Biden bude naprostá pohroma. Velké technologické firmy se nenechají zastavit. Nikdo je nezastaví… nikdo nezastaví cenzuru. Zhorší se to. Nebude už žádná svoboda, nebude už žádný projev. A musím být upřímný… tam, kam směřujeme, to vypadá, že dojde k nějakému občanskému konfliktu, potenciálně občanské válce. Trump musí vyhrát. Musí vyhrát. Je mi jedno, jestli to musí udělat u soudu.

Jestli Nejvyšší soud mu musí schválit prezidentství. Budiž. To je důvod, proč je hashtag #StopTheSteal tak důležitý. Pokud se nepostavíme a nebudeme se bránit, pokud si Američané nevyžádají férové a upřímné volby, tato země skončí… ovládne ji komunismus, demokratická strana je komunistická strana. Říká se, že Kalifornie má pětiletý náskok před zbytkem Ameriky. Pokud Kalifornie je budoucnost Ameriky, rozlučte se. Bezdomovectví, korupce, chudoba… to vše se zhorší. Bude to pád Říma. Naše životy jakožto svobodných amerických občanů závisí na těchto volbách. Nevím co vy, lidi, ale raději bych zemřel na svých nohou, než žil na svých kolenou.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

  1. Z tohohle rozhovoru s republikánským guvernérem Marylandu plyne, že žádný republikánský guvernér ve státě, kde vyhrál Biden neřekl, že by byl svědkem jakýchkoliv podvodů, o kterých mluví Trump. https://t.co/i1AxNHPg9P

    Pokud se tedy jedná jenom o Pensylvánii, tak Pensylvánie není celá Amerika a Trumpovi by k vítězství nestačila. Z toho plyne, že Trump regulerně PROHRÁL, tak se s tím prosím smiřte. Trumpovi to evidentně moc nevadí, když si jezdí v klidu na golf, místo aby řešil rasové nepokoje a koronavirus.

    Jentak mimochodem o těch volebních podvodech, o kterých se tady píše, tak když to někdo řekne, jinej to převezme a pošle to dál, a pak to díky převzatým zprávám začne tvrdit i Trump se svojí squadrou, tak se z toho pravda prostě nestane, i kdyby se Trump rozkrájel. Uvidíte, až skončí soudní procesy, že na nic nepříjdou. Pak ale zase začně další kolo obviňování, že soudy jsou zkorumpované a pod vlivem demokratů.

    Ještě malá poznámka ohledně přirovnání, že demokraté se rovnají komunisté. Historie ví, že komunismus vede k horším ekonomickým výsledkům, než kapitalistické země. Jak je tedy možné, že nejvíc bohaté státy v USA Kalifornie, New York apod. volí demokraty? To jsou tak tupí, že chtějí, aby nějací komunisté je dostali ekonomicky o dvacet let zpátky? Nemyslím si. Tupí jsou spíš burani z Idahou, kteří neumí nic jiného než kopat brambory. Zkuste hádat, koho tito vysoce vzdělaní a progresivní zemědělci volili?

    1. Díváte se na to se zkušeností, kterou jste zažil s komunismem, který jim vlastně nebyl. Nicméně se podívejte jakou agendu demokraté /liberálové sleduji. Podívejte se na Davos 2021, na The Great Reset, na agendu, která se tam bude projednávat. Brzké zrušení soukromého vlastnictví, tak jak ho známe. Neomarxismus, pro nějž jsou překážkou národy, církev a rodina.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů