JP Sears – Komunistické vánoce

Ve zkratce...

JP Sears ve svém parodickém vánočním přání znovu poukazuje na absurditu dnešní situace v souvislosti s koronavirovými nařízeními a lockdowny.
Facebook
Telegram
VK

Přepis videa:

JP: Ahoj, poslušný člověče. Během těchto svátků si užijete speciální omezení, která vám pomohou nahradit vánočního ducha duchem komunismu. < Začíná to vypadat jako komunismus, kamkoliv se otočíte…>

Ne že byste nemohli trávit čas se svojí rodinou tyto Vánoce, ale budete moct s nimi trávit čas jinými způsoby. Způsoby, jakými vám řekneme, jak můžete trávit čas s vlastní rodinou. Tento rok nedorazím domů, mami. Bylo mi nařízeno, ať zůstanu doma. Než zemřeš, tak tě nejspíš neuvidím. Veselé Vánoce! To byl dobrý pocit. Dělá mi radost, přispět svým dílem. Váš rok oddaný poslouchání tyranských vlád pomáhá nahradit normální radost svátečního ducha větší radostí požehnání souvisejícími s lockdownem, jako nárůst depresí, sebevražd, zneužívání dětí, domácího násilí, předávkovávání, nezaměstnanosti, bankrotů a hladovění.

Měli byste být pyšní na svoji poslušnost, protože vám pomohla přispět k této situaci. Hřeje mě to u srdce. Kromě toho svátky tento rok budou jiné. Než abyste se sešli s přáteli a rodinou osobně a riskovali přenos radosti, lásky a propojení, budete dodržovat socialistické rozestupy. Tohle je období, kdy protiústavní autoritářská pravidla diktují, co můžete dělat. Chtěli byste slyšet, že nemůžete opustit svůj domov? Aby se vám říkalo, co ve svém domě můžete a nemůžete dělat?

Aby se vám říkalo, že nemůžete slavit Vánoce? Tento rok se vám tyto věci říkají! Veškeré sváteční nákupy můžete udělat na Amazonu, jak všechny místní podniky byly vymýceny. Ale ve skutečnosti vám nejspíše nezbyly peníze na nákup na Amazonu, jelikož jsme vám pomohli dosáhnout chudoby / společenské rovnosti.

Než abyste si vyměnili dárky, vyměňte si se svými blízkými pohledy bolestí z hladu, protože nemáte ani peníze na jídlo. Óóó… to vypadá, že budete potřebovat více vlády kvůli tomu, co vám vláda udělala, abyste mohli dostat vládní dávky. Určitě v dalších volbách volte komunismus / modře, abychom vás mohli nadále chránit před tím, co vám děláme. Výměnou za váš hlas vás necháme si myslet, že na vašem hlasu záleží. Děti, máte štěstí! Nejdůvěryhodnější lékař na světě dal osobně Santovi vakcínu. Pokud nedostanete žádné dárky, Santa buď prožívá nepříznivou reakci, nebo protože vaši rodiče nebyli dostatečně poslušní, aby vaši rodinu ochránili před příjmem. Jen se podívejte na tuto krásnou fotku, jak si jako rodina užíváme komunistické svátky.

JP Sears - Komunistické vánoce • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Ihned tomu dítěti nasaď roušku!

JP: To je lepší, než jak to bývávalo, no ne? Alexandria Ocasio-Cortezová tvoří černou listinu a prověřuje ji dvakrát. Nebylo by skvělým svátečním potěšením, kdyby všechny, co podporují Trumpa, dostala do vězení / koncentračních táborů? Takto by naše „demokracie” byla naprosto ochráněná před svobodou. Už je to několik let, co jsme udělali společensky protizákonné říkat: Veselé Vánoce. Nahradili jsme to větou: Šťastné svátky. A vy jste to přijali.

Děkuji, že pomáháte naší snaze vymýtit náboženství, protože komunismus nemůže fungovat se svobodou vyznání. Nechtěli bychom, aby se lidé řídili vedením Boha a ne naším vedením. No a všechny kostely jsou do nedohledna zavřené. Miluji dobré náhody.

Amber: A pak tři králové přivítali malého Ježíše.

JP: O tom chlápkovi už nepotřebujeme slyšet. Chtěli byste ale slyšet více o tom, jak je vaše vláda skvělá a chrání vás? Vystrašila vás, takže jste vystrašení. A nyní vás chrání před tím, čeho se podle ní máte bát. A to ji dělá skvělou a důvěryhodnou. A je to komunismus…

Muž: Počkat… komunismus? Ale já myslel, že za tato omezení může virus?

JP: Jistě, že může. Tento rok nechoďte z domu ven, neshromažďujte se, noste roušku, a nebude žádné tancování a žádné zpívání, protože to není bezpečné. Nicméně, co je dovoleno, je strach, poslušnost, izolace, chudoba a tudíž rostoucí závislost na vaší vládě. Protože to vše se zdá být bezpečné. Také by bylo skvělé, kdybyste předstírali, že omezení z tohoto roku skončí na konci tohoto roku… samozřejmě, že vám moc rádi vaše svobody vrátíme poté, co jsme vám je vzali.

Prosím, buďte během svátků nadále poslušní a dávejte nám svoje svobody. Děláte skvělou práci na své straně. Jak vaši nejvyšší vůdci, přejeme vám velmi veselé komunistické Vánoce. Hmm… Komunismus chutná dobře! #Neposlušnost #OsvobozeníZeStrachu Překlad: David Formánek otevrisvoumysl.cz

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

5 komentářů

 1. Vánoce dřív? Sranda je v tom, že dokonce nejvyšší soudružky ústředního výboru KSČ v prosinci roku 1967 rozhodly! Konec zasedání, musíme péct cukroví. Takže další řešení až v lednu 1968.

 2. Socializmus a komunizmus mohol byť vynechaný. Pod vedením tých zlých komunistov sme sa mali oveľa lepšie, než v tomto marazme.

  1. To je pravda a autor videa se tím zbytečně shazuje ( podobně jako redakce Aeronetu nebo Zvědavce ). Komunismus nikdy nikde nebyl a v socialismu byli obyčejní lidé svobodnější, než dnes.
   Těžko říct, zda berou mladí angličané při podobných výlevech inspiraci až u McCartyho, nebo kde, když v socialismu nikdy nežili.

   1. Momentálně probíhají snahy o zavedení tvrdé komunistické diktatury po celém světě. To, co jsme tady zažili my, bylo úplně o něčem jiném a byla možnost „zdrhnout“, pokud se Vám to nelíbilo. Pán moc dobře ví, o čem mluví.

 3. co si ten pako berie furt do huby komunizmus, si socializmus? hovno o tom evidentne vie, ale robi a akoze zabavny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů