David Icke – Osvoboďte svou mysl & Odpojte se od programu

Ve zkratce...

David Icke mluví o podstatě vědomí, přirovnává náš mozek k počítačovému programu a říká, co je třeba k tomu, abychom se stali vědomí.
Facebook
Telegram
VK

Přepis: Osvoboďte svou mysl & Odpojte se od programu

„Nejnásilnější prvek ve společnosti je nevědomost.” – Emma Goldman

Nevědomost je klíč ke všemu, protože vše pochází z nevědomosti.

„Národ ovcí zplodí vládu vlků.” – Edward R. Murrow

Když se na svět podíváte, vidíte nevědomost. Je v podstatě všude. To, co budeme zpochybňovat, co budeme přijímat, na co budeme reagovat, co budeme ignorovat… to vše pochází z nevědomosti.

Říkáme tomu vzdělání a učení se o světě. Ne! Je to učení se o světě, ve který ti u moci chtějí, abychom v něj věřili.

Najděte si práci, ožeňte se/vdejte se, mějte děti, chovejte se normálně, choďte po chodníku, sledujte televizi, dodržujte zákon, šetřete si na stáří. A opakujte po mně: JSEM SVOBODNÝ(Á)

V Americe lidem každých pět minut říkají, že jsou svobodní, protože by možná jinak přišli na to, že nejsou!

Otroctví se nikdy nezrušilo. Akorát do něj zahrnuli všechny.

Každé ráno musíte být v práci, jinak si nevyděláte peníze, abyste přežili další měsíc.

„Nesnášíte svoji práci? Proč jste to neřekli? Na to existuje podpůrná skupina. Říká se jí VŠICHNI a schází se v baru.” – George Carlin

To neplatí pro všechny, ale drtivá většina lidí na světě každé ráno vstává z postele, pokud ji mají, a jdou dělat něco, co by raději nedělali, ale musí platit nájem, tak to dělají. „

Jsou tři třídy lidí: ti, kteří vidí; ti, kteří vidí, když je jim ukázáno; a ti, kteří nevidí.” – Leonardo Da Vinci

Systém, kterému říkáme život, je navržen tak, aby co nejvíce lidí nevidělo, protože když menšina kontroluje většinu, fyzicky to dělat nemůžete. Musíte naprogramovat vnímání lidí, aby viděli svět tak, jak se vám hodí. Neříkají tomu televizní programy jen tak. Televizní programování. Bojte se všeho a pak nám dejte svoji moc, abychom vás mohli ochránit před tím, k čemu jsme vás zmanipulovali, abyste se toho báli. Děje se to každý den v celém spektru společnosti. Říká se vám, co nosit za oblečení, co jíst, co si myslet, co mít rád, čeho se bát, koho zesměšňovat, co odsuzovat. Nejsme svým mozkem.

osvoboďte svou mysl

Mozek je procesor informací a komunikátor informací. Hledat vědomí v mozku, je jako hledat hlasatele uvnitř rádia. Rádio jen dekóduje informace. To je, co dělá mozek a tělo. Jsme vědomí ve velmi úzkém pásmu. To je to, co vnímáme, když jsme vzhůru. Ale za tím se nachází nevědomí, podvědomí, které je nekonečné. Myšlenkou je izolovat vědomí od většího já. V této realitě jsme pouze bodem pozornosti, které tělo zaměřuje do malého rozsahu frekvencí, kterému říkáme svět. Vědomí je jako oceán.

Je to stejná látka, ale mnohem omezenější. Stejně jako led je stejná látka jako voda, ale má naprosto jiný a omezenější stav. Nazýváme různé oceány Jihočínské moře, Atlantický oceán, Indický oceán, Severní Atlantický… Je to stejná voda! Stejná voda. My ale naší vodě, našemu nekonečnému já, dáváme jména, jako Ethel Jones a Arthur Smith. Dáváme jim identity, aniž bychom si uvědomovali, že jsme jen body pozornosti uvnitř jednoho nekonečného vědomí.

Pokud se nestanete oceánem, máte celý život mořskou nemoc. Spousta lidí cítí tento pocit odpojení, tu touhu, kterou nedokážou slovy popsat, protože jedna jejich část ví, že jsme všichni jedno. Vše je jedno. Nikola Tesla řekl: „Pokud chcete nalézt tajemství vesmíru, je ukryto v pojmech energie, frekvence a vibrace.” Přesně tak. Náš bod pozornosti nás udržuje v této realitě, pokud se neotevřeme vědomí. Když přijdete do této reality, této reality viditelného světla, a udržujete to spojení s vědomím za hranicemi této reality, máte vše, co potřebujete.

Skrze smysly k vám chodí informace o tom, co se děje kolem vás, ale máte celkový obrázek, který je za hranicemi této reality, který není naprogramovaný omezením smyslů a vnímání, který vám pak může dodávat vhledy, inspiraci, intuici. Dát vám vhled za hranice toho, co přímo prožíváte. Ale většina lidí je pohlcena v programu, který považují za reálný a myslí si, že je to jediné, co existuje. Když do počítače vkládáte disk, vkládáte do něj informace. Počítač ty informace dekóduje.

Jedna část informací je se zakóduje, aby byla dekódovaná, jeden informační zdroj se zakóduje, aby dekódoval. Přesně takto funguje naše realita, až na to, že tělo dekóduje a také zakódovává. Máme biologický počítač. Biologický ve smyslu, že na rozdíl od stolního počítače, do kterého přes klávesnici vkládáte informace, na které počítač podle svého programu reaguje, biologický počítač má schopnost informace zhodnotit a na základě nich se rozhodovat, což náš imunitní systém dělá neustále bez našeho přičinění. Forma je in-forma-ce. Nacházíme se ve sféře forem a forma se tvoří z in-forma-cí.

Tělo je v základním smyslu jako počítač. Když počítač nefunguje a nechce se zapnout, co říkáte: „Můj počítač zdechl.” Jde do úsporného režimu, aby šetřil energií. Má antivirový systém. To je naše imunita. Nejlepší antivirový systém. Mozek je centrální procesorová jednotka. Pak máte DNA, což je v podstatě pevný disk. Smysly jsou dekódovací systémy, které dekódují informace do formy, kterou mozek dokáže dekódovat. Smysly přijímají informační vlny, vibrační informace, mění je na elektrické informace a ty posílají do mozku, který je dekóduje do vnímání reality, kterému říkáme svět, ve kterém žijeme.

David Icke - Osvoboďte svou mysl & Odpojte se od programu • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Svět, ve kterém si myslíme, že žijeme, existuje tam… a stojí za to, zamyslet se nad tímto… pokud dokážete manipulovat s vnímáním reality a se způsobem, jakým ty informace dekóduje, dokážete řídit, jakou realitu bude cílová populace zažívat. To neustále probíhá. Co média dělají… a většina si to ani neuvědomuje… říkají vám, na co se díváte. Udržují lidi v nevědomosti.

Vytvořte starosti a lidé se nebudou mít na pozoru. Vydávejte méně hotovosti a více kreditu a spustíte více nestřídmosti a dat sociálního inženýrství. Vše je myšlenková hra. Používají se různé techniky, kterými manipulují naše vnímání k propagování této agendy. Pokud lidský organismus dáte na technologickou úroveň kontroly, možnosti toho se stanou téměř nepředstavitelné. To je ta představa.

Podstatné je tohle: Rozdíl mezi světem, ve kterém žijeme, a světem, ve kterém můžeme žít, je to, jestli je naše společnost vědomá nebo nevědomá, protože nevědomost nás dostala sem, takže vědomí nás musí zavést někam jinam. Je to o tom, stát se vědomí. Jak se stanete vědomí? Odpojíte se z programu, díky čemuž se automaticky stanete vědomí. Musíme si vzít zpět svoje vnímání.

Lidé se ptají: „Jaká jsou řešení?” Radost, láska, mír, naděje, klid, pokora, laskavost, shovívavost, empatie, štědrost, pravda, soucit. To je řešení, protože z toho vychází vše.

Všechny tyto věci transformují svět, a na světě je spousta lidí, kteří tam už jsou.

To, co musíme v tomto holografickém projevu měnícího se vědomí udělat, přirozeně přijde se změnou ve vědomí. Potřebujeme změnu vědomí. Je to jen volba, ale lidé si ji často nevybírají. Přijímáme přesvědčení, které na nás uvalují druzí lidé, ať jsou to rodiče nebo učitelé. NE! Prázdný papír. Já se rozhoduji! To „já” rozhoduje, co se na ten papír napíše.

Jinými slovy co přijímám, že je moje realita. Je mi jedno, kolik titulů máte za jménem, nebo jestli jste slavní, je mi jedno, kdo jste, jestli jste moje matka nebo otec… kteří se mi snaží vnutit svoji víru. Jsem nekonečné vědomí, rozhodnu se sám, co je moje víra a jak budu vnímat realitu. To nás dostane z programu reagování na to, co nám ostatní říkají, jací bychom měli být. Když se rozhodneme, neřídit se programem, začneme mít pozitivní dopad ve světě.

Protože odpojením se od programu ho postupně zbavujeme jeho moci. Pamatujete si, kým jste byli předtím, než vám svět řekl, kým byste měli být? To je začátek. Od této chvíle začněme být tím, kým jsme, a ne tím, kým máme být podle ostatních.

Překlad: David Formánek

Související: Co je realita? Inspirující vzkaz od Bruce Liptona, Davida Icka a Stevena Greera

Zdroj: https://bit.ly/3buVJNY

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů