Nová studie potvrzuje, že covid vakcíny zabíjejí mozkové a srdeční buňky, což vede ke smrti

Ve zkratce...

V odborné lékařské literatuře právě vyšla nová práce, která ukazuje, že covid vakcíny, a nikoli covid, způsobují zánět myokardu a encefalitidu vedoucí k úmrtí. Více v článku.
Facebook
Telegram
VK

Originál článku publikován ZDE: 2. října 2022

Steve Kirsch: CDC vám nic z toho neřekne. Dnes je úkolem „šiřitelů dezinformací“, jako jsem já, aby vás informovali o tom, co je v nejuznávanějších recenzovaných vědeckých časopisech.

V odborné lékařské literatuře právě vyšla nová práce, která ukazuje, že covid vakcíny, a nikoli covid, způsobují zánět myokardu a encefalitidu vedoucí k úmrtí.

Studie má název: Vakcinace proti COVID-19: Multifokální nekrotizující encefalitida a myokarditida po vakcinaci mRNA BNT162b2.

Byla zveřejněna včera, 1. října, a nyní má již více než 100 000 zobrazení abstraktu a více než 6 000 zobrazení plného textu.

Obsah obrázku text

Popis byl vytvořen automaticky

Zde je abstrakt (zvýraznění je moje):

Tato zpráva představuje případ 76letého muže s Parkinsonovou chorobou (PD), který zemřel tři týdny po třetím očkování vakcínou COVID-19. Pacient byl poprvé očkován v květnu 2021 vakcínou s vektorem ChAdOx1 nCov-19, následovaly dvě dávky vakcíny s mRNA BNT162b2 v červenci a prosinci 2021. Rodina zemřelého požádala o pitvu kvůli nejednoznačným klinickým příznakům před smrtí. PD byla potvrzena pitevním vyšetřením. Dále byly patrné známky aspirační pneumonie a systémové arteriosklerózy. Histopatologické analýzy mozku však odhalily dříve netušené nálezy, včetně akutní vaskulitidy (převážně lymfocytární) a také multifokální nekrotizující encefalitidy neznámé etiologie s výrazným zánětem včetně gliové a lymfocytární reakce. V srdci byly přítomny známky chronické kardiomyopatie a mírné akutní lymfohistiocytární myokarditidy a vaskulitidy. Přestože u tohoto pacienta nebyl v anamnéze COVID-19, byla provedena imunohistochemie na antigeny SARS-CoV-2 (spike proteinu a nukleokapsidů). Překvapivě byl v ložiscích zánětu v mozku i v srdci, zejména v endoteliálních buňkách malých cév, detekován pouze spike protein, ale žádný nukleokapsidový protein. Protože nebylo možné detekovat žádný nukleokapsidový protein, je třeba přítomnost spike proteinu přičíst spíše vakcinaci než virové infekci. Tato zjištění potvrzují předchozí zprávy o encefalitidě a myokarditidě způsobené vakcínami COVID-19 na bázi genu.

Pro ty, kteří neznají lékařský žargon, nekrotizující znamená odumírání tkáně a multifokální znamená „po celém mozku“.

A „potvrzují předchozí zprávy“ znamená, že se to děje stále dokola.

Zjednodušeně řečeno, vakcíny mohou zabíjet buňky v mozku a srdci a způsobit vám smrt.

Vakcíny by to nikdy neměly dělat.

CDC o tom mlčí a nikoho na to neupozorní. To je práce dezinformačních superšířitelů, jako jsem já.

Prosím, pomozte mi to rozšířit.

Díky!

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

 1. Přesně tak. A všichni politici jsou hovinka, podržtašky a pokakánci s hovnem až na zádech.. A hlavně VLASTIZRÁDCI, imho kterej kkt může spojovat bez důkazů účinnost těch toxických fuckcín plných jedů a srovnávat to s nějakým “proruským trolem”, to může jen šašek v divadle, nebo “jen” POLITICKÝ SRÁČ, viz:
  i.postimg.cc/dtQNKD7s/valekLZI.jpg

  =Nezapomínejte! VEŠKERÁ POLITIKA JE DIVADLO, VŠECHNY STÁTY JSOU DIVADLEM!=

  + NIKDO Z „OČKOVANÝCH“ NEUNIKNE:
  Belgický imunolog a špičkový lékařský analytik dostal posilovací injekci, svou třetí dávku, nyní trpí přívalem rakovinných lézí v lymfatických uzlinách jako „ohňostroj“. Michel Goldman, který dříve vedl institut pro analýzu vakcinačních technologií, dříve velmi otevřeně propagoval „bezpečnost“ injekcí „kovid vakcín“, zejména mRNA, a tvrdil, že kdyby injekce srážlivosti měly nějaké „skutečné nevýhody“, už bychom to věděli. V tom se hluboce mýlil..:
  theatlantic.com/science/archive/2022/09/mrna-covid-vaccine-booster-lymphoma-cancer/671308/

  + Očkování proti kovid se musí zastavit, říká renomovaný kardiolog, který dříve očkování propagoval:
  Špičkový kardiolog ve Velké Británii vyzývá k okamžitému ukončení podávání „vakcín“ proti kovid a to po celém světě. Dr. Aseem Malhotra, který se v uplynulém roce a půl mnohokrát objevil v médiích, aby varoval před těmito injekcemi, nyní tvrdí, že „důkazy jsou zdrcující“ a že „pauza“ v injekcích je oprávněná. Jakékoli údajné výhody spojené s injekcemi jednoduše nepřevažují nad hojnými riziky, odhalil Malhotra v článku, jehož je autorem a který byl 26. září publikován v časopise Journal of Insulin Resistance. Tato práce obsahuje všechny nejnovější důkazy proti injekcím, které Malhotra nazývá „kouřící zbraní“. Malhotra dostal primární sérii injekce s messengerovou RNA (mRNA) společnosti Pfizer již v lednu 2021. V té době byl zastáncem této injekce a vystoupil v televizním pořadu „Good Morning Britain“, aby ji propagoval. Poté, co Malhotrův otec, Dr. Kailash Chand, utrpěl ve svém domě srdeční zástavu asi půl roku poté, co dostal injekce od společnosti Pfizer, začal se Malhotra touto záležitostí hlouběji zabývat, aby později změnil názor na injekce.
  theepochtimes.com/top-pro-vaccine-doctor-calls-for-global-pause-of-messenger-rna-covid-19-vaccines_4754871.html
  insulinresistance.org/index.php/jir/article/view/71/224

  ..atd. 🙂

  ==A skutečným cílem je zotročit lidskou rasu, s následnou depopulací a to se třetím rokem děje, od podvodu s ko*kovid, pokračuje to (i s tímto umělým konfliktem mezi RF a UKR), to si plně uvědomte. Všichni, kdo tohle čtete. My Všichni jsme oběti. Podvedení. A neexistuje žádná dobrá strana v tomto umělém válečném konfliktu, neexistuje fandění slavii či spartě, všechno je to vedeno proti obyčejným lidem. Proti mě a proti vám.==

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů