Nová studie: Úmrtí po očkování proti COVIDu

Ve zkratce...

Další studie, která jen potvrzuje to, co spousta z nás už dávno ví. Článek od Jona Rappoporta.
Facebook
Telegram
VK

Originál článku publikován ZDE: 20. listopadu 2023

Autor článku: Jon Rappoport

Bylo mi řečeno, že studie je zadržována od zveřejnění v časopise.

Najdete ji zde.

„Nežádoucí účinky po mRNA vakcínách COVID-19: (nih.gov) – PubMed (nih.gov)

Studie:

Souvislosti a cíle: Od zveřejnění úspěšných výsledků klinických studií mRNA vakcín proti koronaviru 2019 (COVID-19) v prosinci 2020 se objevilo několik zpráv o kardiovaskulárních komplikacích po očkování mRNA. Tato studie podrobně popisuje různé kardiovaskulární nežádoucí příhody hlášené po první nebo druhé dávce mRNA vakcín, včetně perikarditidy/myoperikarditidy, myokarditidy, hypotenze, hypertenze, arytmie, kardiogenního šoku a cévní mozkové příhody, infarkt myokardu/STEMI, intrakraniální krvácení, trombózu (hluboká žilní trombóza, mozková žilní trombóza, arteriální nebo žilní trombotické příhody, trombóza portální žíly, koronární trombóza, mikrovaskulární trombóza tenkého střeva) a plicní embolii.

Metody: Byl proveden systematický přehled původních studií uvádějících potvrzené kardiovaskulární projevy po očkování COVID-19. V souladu s pokyny PRISMA byly prohledány elektronické databáze (PubMed, PMC NCBI a Cochrane Library) do ledna 2022. Z relevantních studií byly získány základní charakteristiky pacientů a výsledky onemocnění.

Výsledky: Celkem 81 článků analyzovalo potvrzené kardiovaskulární komplikace po očkování mRNA vakcínou COVID-19 u 17 636 osob a zaznamenalo 284 úmrtí s jakoukoli mRNA vakcínou. Ze 17 636 kardiovaskulárních příhod s jakoukoli mRNA vakcínou bylo 17 192 pozorováno u vakcíny BNT162b2 (Pfizer-BioNTech), 444 příhod u mRNA-1273 (Moderna). U jakékoli mRNA vakcíny byla často hlášena trombóza (n = 13 936), dále cévní mozková příhoda (n = 758), myokarditida (n = 511), infarkt myokardu (n = 377), plicní embolie (n = 301) a arytmie (n = 254). Stratifikace výsledků podle typu vakcíny ukázala, že trombóza (80,8 %) byla častá v kohortě BNT162b2, zatímco cévní mozková příhoda (39,9 %) byla častá u mRNA-1273 u jakékoli dávky. Doba mezi dávkou vakcíny a nástupem prvního příznaku byla u vakcíny mRNA-1273 v průměru 5,6 dne a u vakcíny BNT162b2 4,8 dne. V kohortě s vakcínou mRNA-1273 bylo zaznamenáno 56 úmrtí ve srovnání s 228 úmrtími u vakcíny BNT162b2, zatímco ostatní byli propuštěni nebo přeloženi na jednotku intenzivní péče.

Na svém Substacku dr. Peter McCullough, MD, který studii komentuje, píše: „Mějte na paměti, že obvykle [méně než] 50 úmrtí u široce používaného, nového výrobku vede k celosvětovému stažení z trhu. V lékařské literatuře je 284 dobře popsaných úmrtí v důsledku kardiovaskulárních nebo trombotických komplikací zarážejícím zjištěním u výrobků, které jsou stále na trhu a jsou propagovány agenturami veřejného zdraví po celém světě.“

V roce 1976, kdy bylo proti údajné prasečí chřipce očkováno 25 % americké populace a v důsledku očkování došlo k 32 úmrtím – číslo 32 bylo v té době CDC nepochybně považováno jako „příliš vysoké“ – byl celý očkovací program zastaven a zrušen.

Tradiční lékařské myšlení o úmrtích souvisejících s očkováním bylo: Pokud vidíme několik úmrtí, znamená to, že jich je mnohem více, které nevidíme.

Teď ne.

Nyní je to: nacpat injekci do co největšího počtu rukou, co nejvíce skrývat poškození a úmrtí, neustále tvrdit, že vakcína je bezpečná a účinná, a cenzurovat proti-informace. Pokud je to možné, očkování nařídit.

Dnes si většina lékařů uvědomuje, že ve skutečnosti pracují pro farmaceutický průmysl, který zase ovládá zpravodajství a spolčuje se s federální vládou, aby veřejnosti vnutil co nejvíce léků a vakcín. Tito lékaři se neptají. Vykašlali se na svou přísahu, že především neublíží, a pobírají výplaty.

Poškození a úmrtí způsobená jejich výrobky jsou ignorována. Lékaři.

Můžete tomu říkat kumpánský kapitalismus nebo medicína prostřednictvím socialismu. Je jedno, jak to nazvete.

Je to vražda.

— Jon Rappoport

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

7 komentářů

 1. + .. A máme tady nějaké záznamy z ko*kovid “slyšení” u nás v čésku – Hořejší dostal nakládačku:
  hrdinovesteckou.cz/other/2083/profesor-horejsi-dostal-nakladacku

  Oběť vakcíny promlouvá:
  hrdinovesteckou.cz/other/2085/obet-vakciny-promlouva

  37 miliónů a 500 tisíc korun za purifikaci viru:
  hrdinovesteckou.cz/other/2084/37-milionu-a-500-tisic-korun-za-purifikaci-viru

  + Podle nejnovějších údajů zemře každý den v průměru 36 kanaďanů s pomocí vlády – asistované sebevraždy, tedy eutanazie .. kdy nyní je už taak populární .. a tvoří UŽ 4,1% úmrtí v celé zemi:
  newsaddicts.com/canada-now-euthanizes-average-36-citizens-every-day/

  + ..usmrcování batolat a kojenců v Kanadě prostřednictvím eutanazie… v Kanadě:
  Kanaďan a „doktor“ Louis Roy vede kampaň za povolení usmrcování batolat a kojenců v Kanadě prostřednictvím eutanazie. Kanada, která se pyšní nejvolnějšími zákony o asistované sebevraždě na světě, je nyní nebezpečným útočištěm pro malé děti, které mohou být eutanazovány za účelem zisku v rámci rozsáhlého programu lékařské asistence při umírání (MAiD)..

  =PSYCHOPATI=

  „Místo ‚asistence při umírání‘ budou kojenci eutanazováni pro pohodlí rodičů a lékařů, kteří se již nechtějí zabývat problematickými dětmi.“ Jednou z takových lékařek, která ráda provádí asistované sebevraždy, je „doktorka“ Stefanie Green, nadšenkyně MAiD, která provedla eutanazii více než 300 lidí.

  !! Doktorka Green říká, že ji vzrušuje, když někomu bere život, a popisuje ten pocit jako „intenzivní emoce“, když podává léky na smrt nebo jakýkoli protokol, který se v danou chvíli používá. !!

  „Pokud unavení rodiče dítěte, vyčerpaní nocemi .. navštíví lékařku, jako je Stefanie Green, eutanazie MAiD bude pravděpodobně schválena a rychle provedena.“

  newsaddicts.com/canada-expand-assisted-suicide-laws-euthanize-infants-profit/

  = Rozšířením dostupnosti eutanazie na děti se Kanada stává státem posvěceným režimem zabíjení dětí, vše za účelem využití cenných orgánů zdravých dětí pro obchod s orgány!!

 2. + Gatěs prostřednictvím své !nové! společnosti Breakthrough Energy vyzývá vlády po celém světě, aby využily jeho geneticky modifikované rostliny a zvířata pro „přizpůsobení se klimatu“ (je to falešná věda, stejně jako žido-vakcíny).. Vtipné na tom je, že je fakt, kdy spousta zemědělců padla kvůli tomu že naletěli GMO.

  + Nová normalita, zvykejme si .. A jaká? Kdy POUZE očkovanci umírají „náhle“, asi stejně jako neexistuje doposud žádný zaznamenaný případ/důkaz projevu ADHD či poruchy AUTISMU u NEČKOVANÝCH dětí!! Ani jeden případ takový není veřejně znám!!! Stejně jako další „civilizační choroby“ z toxicity kolem nás, např. expozice olova souvisí s onemocněním srdce a poklesem IQ, těžké kovy jsou příčinou alzheimera atd.atd..

  = A víte co? Ať si opíchanci ko*kovid roztokem mají záněty osrdečníku a myokardu (neboli operace srdce :P), k tomu propagovaná nízkotučná strava, která způsobuje záněty v průběhu let natolik zlé, že skončí v nemocnici bez zvláštního důvodu (to vám kardiolog neřekne) a to se nezmiňuji u těch opíchaných vemen, kdy se pozornost soustředí hlavně na vážná zranění a úmrtí, takže, méně „dramatické“ vedlejší účinky (primární!) zůstaly bez povšimnutí, např.: mozková mlha, neuropatie, nadměrná únava, otupělost a nesnášenlivost cvičení. Nejméně polovina zkoumaných osob uvedla, že pociťuje příznaky, jako jsou pocity pálení, nespavost, hučení v uších, myalgie, bolesti hlavy a bušení srdce, gastrointestinální problémy, neurologické potíže, úzkost..atd.atd.!

  A jak dotlačit ekonomiky k dalšímu kolapsu? Např. Ve wehrmachtu (Německo) v roce 2024 prej zdvojnásobí výdaje na vojenskou pomoc okrajině.

  Prostě jet a jet, ať to stojí, co to stojí, „ta“ digitalizace všeho musí být zastavena!

 3. Děkuji za Vaši práci Davide, je to moc duležité co tady děláte.
  Já mám v sobě tyto věci přes 22let co si studuji zahraniční weby od roku 2001 kdy jsem věděl že něco není v pořádku a někdo nás tahá za nos.

  Spousta moudrých knih které se těžko dnes shánějí a jsou spíše podpultové zboží nebo zaprášené v rohu a většinou ta pravda vyjde najevo.
  Dnes ELITY – a vládci této planety chtějí lidi udržovat v nevědomosti a díky TV a internetu se jim to daří. Je ale třeba mít svoji alternativní verzi info kanálu ideálně TV i MEDIA velká i časopisy aby vyvážilo tu špínu a lži co tady stovky let lidem říkají.
  Chci aby jste si zjistil o ANITA PETEK celé očkování je velkej podvod na lidi kde očkovací látky nepomáhají hlavně malým dětem se dávají látky které pak zpusobují spousty problémů a mezi tím i roznáší nevědomky viry ruzných nemocí kolem sebe ve školkách a školách. Jinak bychom byli zdravá společnost a lékárny a nemocnice by byli poloprázdné.

  Ještě jednou díky a přeji vám hodně zdraví a dlouhý život a velkou komunitu kolem sebe.
  A v rozhodný čas neustupujte věřte mi že toto není jeden jedinný život co máte. Reinkarnace je opravdová a tohle je jech chvilka tento život co tu máme.
  Nechtějme se narodit v dalším životě do despotického světa…. pokud ted nic neuděláme čeká nás velké neštěstí.

  Alespoň, pokud se podaří vytvořit paralelní společnost, která bude žít v pravdě a lásce a přátelství a bude pravdivě informovat lidi mezi sebou.

  S pozdravem Vladimír

  1. https://www.tvnatura.cz/clanek/49-pravda-o-ockovani-anite-petek

   „Rtuť způsobuje u dětí problémy s učením poruchy koncentrace a v neposlední řadě, co máme ve školách k hyperaktivitě dětí které dnes tvoří až třetinu třídy Přičemž v každé třídě jich je několik, které jsou zralé na terapii A to je samozřejmě skvělý business Nejdříve farmaceutický průmysl
   … nejdříve z nich očkováním udělá nemocné děti, potom je „jakože“ vyléčí“

   A farmaceutický průmysl jako mnoho dalších, např. (zbrojní průmysl) spolu úzce souvisí. Ekonomický systém je založen na vytváření peněz, v opačném případě se rozpadne. A to je původce „nemoci lidstva“ při nichž odvětví jako je farmaceutický průmysl jsou nakaženy „touto nemocí“ tedy SYSTÉMEM.

   Nebude-li nemocných lidí – nebude potřeba v tuto chvíli doktorů, jelikož ti (aniž by za to mohli, pouze jsou figurkami systému, pěšáky na šachovnici) ti neléčí lidi, aby byli zdraví. ZDRAVÍ není motto systému. Ano, vyléčí nemoc, ale neléčí příčinu. JE POTŘEBA SE ZAMYSLET A POLOŽIT SI OTÁZKU, KDO HÝBE FIGURKAMI NA ŠACHOVNICI?

   Především, je důležité, aby každý jedinec vyrostl ve skutečnou osobnost a nepropadl do stavu „poblouznění“. Slovem poblouzení mám na mysli, nestal se „ovcí“ otrokem tohoto systému. Lidé jsou v systému pouze čísla. Systém se doslova „živý“ lidmi.

 4. včera jsem sledovala na telegramu projev dr. Bhakdí v německém parlamentu, bylo i s českými titulky, kdy vysvětloval, jak byly tzv vakcíny sestaveny, lidé umírali a ještě budou umírat,pak na ně apeloval, aby konečně ty vakcinace přestali píchat a politikům,at vypoví smlouvy s farmaceutickými firmami na odběr těch vakcín a protože nesplnili nic,co deklarovali, a´t vrátí všechny peníze za tyhle jedy, abychom se mohli postarat aspoň o ty přeživší lidi neočko.- máte to?- zmizelo mi to, i když jsem to stáhla do počítače.

 5. tí, ktorí berú peniaze, za to, aby neliečili sú iba DOKTORi…iba lekár lieči, doktor iba mudruje, no vie len akademicky doktorovať, nie liečiť, preto že to vie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů