Žena volá do pohřebních ústavů, jestli v roce 2020 měly více pohřbů než v předchozích letech

Ve zkratce...

Žena během března 2021 volala do různých pohřebních ústavů v Kanadě, aby zjistila, jestli zaznamenali vyšší nárůst pohřbů oproti předchozím rokům. Odpovědi pohřebních ústavů si poslechněte přímo ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Jestli se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, vypněte si na tuto stránku AdBlock Plus v prohlížeči – podle všeho blokuje přehrávání videí. Nebo změňte prohlížeč. Děkuji.

Přepis:

Kde žiji, je asi 80 tisíc lidí. Rozhodla jsem se zavolat pár pohřebním ústavům, abych zjistila, jaká byla jejich zkušenost s rokem 2020 v porovnání s předchozími roky.

Telefonáty:

Pohřební ústav 1: Ano, s kým mluvím?

Žena: Zdravím, jak se máte?

Pohřební ústav 1: Dobře, děkuji.

Žena: Mám pro vás otázku… snažím se pro sebe zjistit nějaké informace ohledně covidu a toho, co se děje. Nevím, jestli jste schopná na tohle odpovědět, pokud ne, to je v pořádku. Byli jste v minulém roce 2020 více zatíženi než v předchozích letech? Zaznamenali jste velký nárůst?

Pohřební ústav 1: Nárůst čeho?

Žena: Pohřbů.

Pohřební ústav 1: No… ani ne.

Pohřební ústav 2: Robův pohřební ústav.

Žena: Zdravím, jak se máte?

Pohřební ústav 2: Dobře.

Žena: Mám pro vás otázku a nevím, jestli na ni budete moct odpovědět. Pokud ne, to je v pořádku. Jen se snažím pro sebe zjistit nějaké informace. Mám otázku, jestli jste v roce 2020 zaznamenali vyšší nárůst pohřbů než v předchozích letech, nebo se vám ten počet zdál stejný?

Pohřební ústav 2: Mohu se zeptat, proč to chcete vědět?

Žena: Jen se snažím zjistit fakta a informace pro sebe.

Pohřební ústav 2: Bylo to stejné.

Pohřební ústav 3: Pohřební ústav. Cameron u telefonu.

Žena: Zdravím, jak se máte?

Pohřební ústav 3: Dobře, děkuji.

Žena: Mám pro vás otázku. Nemusíte na ni odpovídat, pokud nechcete, to je v pořádku. Jen si pro sebe dělám průzkum týkající se covidu. Mám otázku, jestli jste v roce 2020 byli přehlceni a měli velký nárůst pohřbů oproti předchozím rokům? Nebo ten počet byl stejný jako v ostatních letech?

Pohřební ústav 3: Stejný.

Žena: Tentokrát jsem volala na pohřební ústavy v Londýně v Ontariu (Kanada), kde mají přes 400 tisíc lidí, abych zjistila, jaký zaznamenali rozdíl mezi rokem 2020 a předchozími lety.

Pohřební ústav 4: Pohřební ústav.

Žena: Zdravím, jak se máte?

Pohřební ústav 4: Dobře, jak vy?

Žena: Dobře, děkuji… nechci vás obtěžovat, ale mám pro vás jednu otázku. Snažím se pro sebe zjistit nějaké informace týkající se covidu a ráda jdu přímo ke zdroji. A je v pořádku, pokud nebudete chtít odpovědět. Mám otázku, jestli jste v roce 2020 zaznamenali velký nárůst pohřbů oproti předchozím rokům, nebo se vám to zdálo v normě?

Pohřební ústav 4: Ne, bylo to stejné. Žádný nárůst.

Žena: Dobře.

Pohřební ústav 5: Pohřební ústav. Merinda u telefonu.

Žena: Zdravím, jak se máte?

Pohřební ústav 5: Dobře, jak vy?

Žena: Dobře, děkuji. Nechci vás obtěžovat… mám pro vás otázku. Snažím se získat nějaké informace o covidu a ráda jdu přímo ke zdroji. Pokud nebudete chtít odpovídat, to je v pořádku. Mám otázku, jestli jste v roce 2020 zaznamenali vysoký nárůst pohřbů oproti předchozím rokům, nebo se vám to zdálo v normě toho, co se očekávalo?

Pohřební ústav 5: Řekla bych v normě.

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

Žena: Zdravím, jak se máte?

Pohřební ústav 6: Dobře, a vy?

Žena: Dobře, Děkuji. Mám pro vás otázku… snažím se jen pro sebe získat nějaké informace o covidu a ráda jdu přímo ke zdroji. Pokud nebudete chtít odpovídat, to je v pořádku. Mám otázku, jestli jste v roce 2020 zaznamenali mnohem více pohřbů a vysoký nárůst pohřbů oproti předchozím rokům, nebo se vám to zdálo v normě a stejné jako v předchozích letech?

Pohřební ústav 6: V podstatě stejné.

Žena: Rozhodla jsem se zavolat pár místům v Torontu. Řekli byste si, že jelikož je to největší město v Kanadě a čtvrté největší v Severní Americe s populací 6,2 milionů lidí, že tam budou mít astronomický nárůst během této globální pandemie.

Pohřební ústav 7: Pohřební ústav… jak vám mohu pomoct?

Žena: Zdravím, jak se máte?

Pohřební ústav 7: Dobře, jak vy?

Žena: Dobře, děkuji. Nechci vás obtěžovat… volám ohledně covidové otázky. Snažím se pro sebe zjistit nějaké informace, pro nikoho nepracuji. Pokud nechce odpovídat, to je v pořádku. Mám otázku, jestli jste v roce 2020 zaznamenali vysoký nárůst pohřbů oproti předchozím rokům, nebo byl počet podobný?

Pohřební ústav 7: Byl malý nárůst, ale nic neobvyklého.

Žena: Dobře, děkuji.

Pohřební ústav 8: Pohřební služba, jak vám mohu pomoct?

Žena: Zdravím, jak se máte?

Pohřební ústav 8: Dobře, děkuji.

Žena: Mám pro vás otázku ohledně covidu. Pokud nebudete chtít odpovídat na otázku, to je v pořádku. Jen si zjišťuji nějaké informace a zajímalo by mě, jestli jste v roce 2020 zaznamenali velký nárůst pohřbů oproti předchozím rokům, nebo byl počet stejný?

Pohřební ústav 8: V podstatě stejný.

Pohřební ústav 9: Děkuji za zavolání, tady Charles z pohřební služby.

Žena: Zdravím, jak se máte?

Pohřební ústav 9: Dobře, jak vy?

Žena: Dobře, děkuji. Mám pro vás otázku ohledně covidu a pokud nebudete chtít odpovědět, to je v pořádku. Ráda chci jít přímo ke zdroji, abych získala odpověď. Zaznamenali jste v roce 2020 vysoký nárůst pohřbů, nebo máte pocit, že počet byl stejný jako v předchozích letech?

Pohřební ústav 9: Byl stejný.

Žena: Vše bylo stejné?

Pohřební ústav 9: Ano.

Žena: Dobře, děkuji.

Žena: Dnes jsem zavolala dalším pár pohřebním ústavům. Rozhodla jsem se zavolat mimo Ontario, tak mě napadl Winnipeg s populací 750 tisíc lidí. Napadlo by vás, že za rok globální pandemie, kdy jsme stále poslouchali, že lidé umírají po stovkách, že musíme udělat vše, abychom je zachránili, protože se to vymklo kontrole, že spousta lidí umírá… no, udělala jsem pár telefonátů a uvidíme. Měly pohřební ústavy více zakázek během roku 2020 než v předchozích letech?

Pohřební ústav 10: Pohřební ústav.

Žena: Zdravím, jak se máte?

Pohřební ústav 10: Dobře, děkuji.

Žena: Mám pro vás otázku. Snažím se pro sebe zjistit nějaké informace. Nejsem reportérka, pro nikoho nepracuji. Pokud nebudete chtít odpovídat, to je v pořádku. Mám otázku, jestli jste v roce 2020 zaznamenali vysoký nárůst pohřbů, nebo byl počet pohřbů v podstatě stejný jako v předchozích letech?

Pohřební ústav 10: Ano, řekla bych, že byl v podstatě stejný.

Žena: Ano.

Pohřební ústav 10: Ano.

Žena: Dobře.

Pohřební ústav 10: Neměli jsme nějaký velký nárůst, jak všichni očekávali.

Žena: Ano, proto volám, abych zjistila, co říkají pohřební ústavy, abych měla vlastní informace. Cením si vašeho času a děkuji za odpověď. Hezký den.

Pohřební ústav 10: Vy také.

Žena: Děkuji, nashle.

Pohřební ústav 11: Zdravím, jak vám mohu pomoct?

Žena: Zdravím, jak se máte?

Pohřební ústav 11: Dobře, děkuji. A vy?

Žena: Dobře, děkuji. Mám pro vás otázku… pro nikoho nepracuji, nejsem reportérka, jen si chci pro sebe zjistit nějaké informace. Pokud nebudete chtít odpovídat, to je v pořádku. Mám otázku, jestli jste v roce 2020 zaznamenali vysoký nárůst pohřbů, nebo byl počet pohřbů podle vás stejný jako v předchozích letech?

Pohřební ústav 11: Řekl bych, že byl stejný jako v předchozích letech.

Žena: Dobře, děkuji. Cením si vašeho času na odpověď mé otázky. Jen si chci pro sebe zjistit pravdu.

Pohřební ústav 11: Zajímají vás čísla kolem covidu, a jaká skutečně jsou?

Žena: Ano, jen protože v médiích slyšíte o tom, jak lidé umírají po stovkách, akorát v reálném životě to nevidím, tak mám pocit, že se nám lže.

Pohřební ústav 11: Vše zpochybňujte.

Žena: Moc vám děkuji.

Pohřební ústav 11: Jste na správné cestě.

Žena: Děkuji. Děkuji, toho si cením. Mějte skvělý den.

Pohřební ústav 11: Vy také, nashle.

Žena: Děkuji, nashle.

Žena: Tady to máte. Lžou vám. Vaše vláda, politici, lékaři, kteří nejsou cenzurováni… všichni vám lžou. Říkám vám, že vám lžou. Nejsme v pandemii, kde by počet úmrtí prudce vzrostl. Podívejte se na moje další video, kde porovnávám úmrtí v roce 2020 s předchozími roky. Vypněte televizi a běžte žít svůj život.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů