Nové dokumenty od Pfizeru odhalují větší škodlivost jejich vakcíny, než se nám tvrdilo

Ve zkratce...

Díky právní žalobě organizace PHMPT byl Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) donucen zveřejnit údaje ze studie covid vakcíny společnosti Pfizer. Přestože bylo zveřejněno pouhých 12 tisíc z přibližně 451 tisíc stran, již tyto dokumenty odhalují dříve nezveřejněná hlášená poškození a úmrtí.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován: 10. prosince 2021

Doplňující video níže. Dr. Soňa Peková cituje z nově odhalených dokumentů od Pfizeru: „Sraz lékařů před lékařskou komorou 4.12.2021

Přepis:

Jefferey: Máme si pamatovat, že tyto vakcíny jsou naproto bezpečné a nemají žádné problémy. To se nám říká, i když byly uspěchané skrze testy bezpečnosti a účinnosti. Ty testy byly urychleny. A tohle jsme neustále poslouchali. Tohle nám vysílaly zprávy, poslechněte si to.

Mediální útržky: Tato vakcína splnila přísné standardy FDA pro kvalitu, bezpečnost a účinnost. Neměly by být žádné pochyby, že tohle je vysoce bezpečná a účinná vakcína. Jsem si jistý její bezpečností a účinností. Prozatím žádná související úmrtí. Neděláme žádné kompromisy v bezpečnosti a účinnosti. Dva měsíce dat, která máme z testování těchto vakcín, neukazují žádné vážné nepříznivé události. Možná trochu zarudnutí a bolesti na místě vpichu, a to maximálně pár dní. Nevidíme, že by v cestě stály vážné události. Žádné vážné nepříznivé události a zvýšené riziko mimo placebo. Dr. Christiansen říká, že stát prozatím nepotvrdil žádná úmrtí spojená s vakcínou. Po všech těch dávkách nevidíme známky toho, že by tato vakcína způsobovala úmrtí lidí. Odborníci říkají, že nejsou důkazy, že by jakékoliv covid vakcíny způsobily jakákoliv úmrtí. Vidíme data, víme o nich, není na tom nic tajného.

Del: O tomto jsme křičeli už dlouho… všechna ta tvrzení: „nejsou žádné důkazy o úmrtí”. Žádné důkazy? Co třeba VAERS? Ve VAERSu je teď 19 532 hlášených úmrtí. A můžete říct: „VAERSu nelze věřit”. Dobrá, ale jsou to důkazy, které by u soudu byly přijatelné jako něco, na co můžeme ukázat. Neříkejte mi, že nejsou důkazy o úmrtích. Ale vím, že o tom teď nechceš mluvit. Jaké máme nové informace?

Jefferey: Slyšel jsi, jak tam Fauci říkal, že na tom není nic tajného. Ve skutečnosti jsou věci, které nejsou veřejné, na kterých se pracuje, aby ty věci byly veřejné. A tohle je titulek z Reuters… o tomto se píše už asi týden. Reuters: „Počkat, co? FDA chce 55 let ke zpracování FOIA žádosti týkající se vakcinačních dat”. To je žádost na základě svobodného přístupu k informacím, abychom od vlády ty dokumenty mohli získat, protože je v podstatě vlastníme. V tomto případě jde o právní krok od jednoho z našeho právníka z ICAN, firmy Aarona Siriho, která tuto žádost odeslala. V podstatě chtěli po FDA, která má všechna data od Pfizeru… Pfizer všechna svá experimentální data pro vakcínu předal FDA. A oni žádají FDA, aby ta data zveřejnila. Tato žádost se řešila u soudu, a poslední…

Del: A koho Aaron v tomto zastupuje?

Jefferey: Zastupuje skupinu Odborníci v oblasti veřejného zdraví a zdravotnictví pro transparentnost (PHMPT.org). Kdo v ní je? Je tam momentálně 78 lékařů a odborníků ve zdravotnictví. Někteří vystoupili i tady v Highwire jako dr. Peter McCullough, je tam dr. Peter Aaby, profesor Tom Jefferson, profesor Denis Rancourt, dr. Joseph Ladapo, který je momentálně ministr zdravotnictví na Floridě. Prostě odborná síla expertů ve zdravotnictví, kteří jsou součástí této skupiny. Poslední část tohoto příběhu… můžete se podívat na článek Aarona Siriho, s titulkem: „FDA zdvojnásobuje své úsilí: žádá federálního soudce, aby jí poskytl povolení k úplnému zveřejnění dokumentů o Pfizer vakcíně nejméně do roku 2096.”

Del: Počkat, před týdnem to bylo do roku 2076, teď chtějí ještě víc? Co se děje?

Jefferey: Asi jdeme zpět do budoucnosti. Podívejme se na soudní dokumenty. Tohle řekla FDA v posledním soudním řízení. Tady je občanskoprávní žaloba PHMPT proti FDA, píše se zde: „FDA není schopna se zavázat zpracování žádosti žalobce v rychlejším tempu než 12 tisíc stran a 10 datových složek do 31. ledna 2022 a poté 500 stran měsíčně…” To zní rozumně… 500 stran měsíčně, ale problém je, jak jsme zjistili, těch stránek je přes 450 tisíc. Pokud si to spočítáte, vyjde vám spousta let. Podívejme se tedy…

Del: Takže těch 20 let navíc znamená, že se objevilo více dat a stránek, a tak podle tempa 500 stran měsíčně to vychází na rok 2096, než je uvidíme všechny. Mezitím samotná FDA byla schopná tak důkladně projít touto hromadou stránek informací a vyhodnotit, že ty vakcíny jsou pro všechny z nás bezpečné, takže když FDA jimi dokáže projít během 100 dní, tak by měla být schopná je nám během 100 dní poskytnout.

Jefferey: Přesně tak, a to je zajímavé, protože právníci požádali FDA, aby je poskytla ve skutečnosti během 108 dní, což je počet dní, kolik FDA trvalo si projít data od Pfizeru a schválit jejich vakcínu.

Del: To se mi líbí.

Jefferey: Takže skutečnost, že je nedokážou během té doby zveřejnit, je velmi výmluvné. Ale to, co se už zveřejnilo, byly v podstatě první dva měsíce a půl po udělení nouzového schválení pro Pfizer vakcínu v prosinci 2020. Takže tady vidíme hlášení po dva a půl měsících. Podívejme se na dostupné dokumenty, momentálně mají přes 90 stránek. „Kumulativní analýza hlášení nežádoucích událostí po autorizaci, která byla přijata do 28. února.” To je dva a půl měsíce po nouzovém schválení. Tohle jsou interní dokumenty Pfizeru a zde se píše:

Společnost Pfizer rovněž přijala řadu opatření, která mají pomoci zmírnit velký nárůst hlášení nežádoucích účinků. Patří sem významná technologická vylepšení a řešení procesů a pracovních postupů, jakož i zvýšení počtu kolegů, kteří zadávají údaje a zpracovávají případy. K dnešnímu dni společnost Pfizer přijala přibližně…” to číslo nevíme, bylo začerněno… „…určitý počet zaměstnanců na plný úvazek. Každý měsíc nastupují další, přičemž do konce června 2021 se očekává celkový počet více než…” to také nevíme… „dodatečných zdrojů.”

Del: Jak tohle můžou být tak zásadní informace, že je třeba je začernit? A víš, že ať je to cokoliv, nebo jakkoliv se na to dívají, vypadá to špatně, ale jsem si jistý, že Aaron tohle napadne, stejně tak jak to dělá pro nás v ICAN, když tyto věci začerňují… je to absurdní. Kolik lidí jste přijali a kolik dalších si myslíte, že budete potřebovat? Pochybuji, že vyhrají argument, že to je tak důležitá informace, že to lidé nemohou vědět. Šílené.

Jefferey: Přesně tak. Zde je jedna z těch šokujících zpráv z té první várky dokumentů. Obsahuje tabulku s těmito údaji. „Celkový přehled: vybrané charakteristiky všech případů přijatých během vykazovaného intervalu,” který je dva a půl měsíce po nouzovém schválení. Máme tady celkový počet přijatých případů: 42 086. Nahoře je tam zvýrazněno 29 914 případů, což byly ženy, a co je zajímavé, pouze 9182 byli muži. Pak tam je téměř 3000 bež žádných dat, takže to bude asi těžké monitorovat. Ale na spodku v sekci výsledek případů je uvedeno 1223 v řádku „smrtelný”.

Del: Páni.

Jefferey: Co to sakra je? Co se tam děje? Co je ale také zajímavé, je, že případů je něco málo přes 42 tisíc, ale když se podíváte na úplný spodek a sečtete všechny nepříznivé reakce, vychází to na téměř 140 tisíc případů.

Del: 140 tisíc případů.

Jefferey: Ano. Máte tu zprávy o případu s několika nepříznivými událostmi. Máme tu poruchy nervové soustavy, kterých bylo hlášeno 25 957. Muskuloskeletální a pojivová tkáň… těch hlášení je celá řada. Skutečnost, že o této věci se nemohlo veřejně debatovat, lidé tohle během nouzového schválení neviděli, aby udělali informované rozhodnutí… A když to vychází na světlo světa až teď… musíme o tom mluvit ze všech stran a říkat, že tohle se skutečně děje. A co je ve zbytku dokumentu… bože.

Del: Pokud nám tohle dáváte první den, co se pokusíte skrýt na stránkách, které se mají zveřejnit za 50-75 let? Jen si představ, co se snaží ukrýt. To číslo… můžeme ho znovu ukázat? Už nemohou říkat, že to hlásí lidé, kteří neví, o čem mluví. Tohle je Pfizerův vlastní systém hlášení. A oni tady ukazují, že během prvních dvou měsíců došlo k 1223 úmrtím (po Pfizer vakcíně). Zapomínám… hodně mluvíme o té jiné vakcíně proti koronaviru… ne, byla to vakcína proti prasečí chřipce, která zabila spoustu lidí. Obvykle zemře méně jak 100 lidí, než něco zastavíte.

Napadá mě RSV vakcína, na kterou zemřelo 50 dětí, a pak ji stáhli z trhu… tady máme potvrzených 1223 úmrtí. A to jsou jen ti, kteří prošli skrze systém hlášení k Pfizeru. Tohle je nehorázné. A je skvělé, že Aaron Siri se nachází znovu uprostřed této věci, a všichni ti hrdinové a vědci, o kterých jsme na Highwire mluvili, mnozí byli hosty Highwire a sdíleli pravdu, protože tady je pro ně bezpečný prostor. Je to vážně vzrušující a nutí tě to zamyslet se, proč chtějí oddálit zveřejnění všech těch informací. Nedovedu si představit, co dalšího v následujících týdnech zjistíme, protože vysoce pochybuji, že soudce jim dovolí tyto věci utajit na téměř 100 let. Podle mě to nedává smysl.

Jefferey: Teď se do toho zapojují politici. Kongresman z Jižní Karolíny, Ralph Norman, „představil legislativu, která má urychlit vyřizování žádostí FDA podle zákona FOIA o údajích o schvalování vakcín.” Požaduje, aby se během 100 dní zveřejnila všechna data, ať o nouzově schválených nebo schválených vakcínách. Máme nejen soud, ale také politiky a veřejnost. Taková triáda třech sil, které se snaží tato data dostat na veřejnost. Jsou to dobré zprávy a uvidíme, co soud rozhodne, jestli zaštítí FDA… budeme o tom mluvit.

Del: Páni, úžasné, Jefferey… tolik informací. A na obou stranách. V jistém ohledu to vypadá jako obdobná a opačná reakce… je to rovnováha mezi dobrými a špatnými zprávami. Ale ty špatné zprávy jsou tak strašné… dobré zprávy jsou fantastické. Tady v USA máme národ, který se podle všeho ozývá a říká, že federální vláda nemůže svoje občany nutit se očkovat. Bude zásadní tohle upevnit pro následující století kvůli chybným krokům Bidenovy administrativy.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

20 komentářů

  1. Karle, Vy jste vůbec nepochopil, že debata není o 1 ze 17. Je o těch příšerně vysokých číslech postižených a mrtvých po této vakcíně. Respektive, vakcína to není, je to genová terapie. Pokud by byla o 1 ze 17,věřím, že už by se střílelo, a právem.

    1. 1. Nejsem Cemper.
     2. Potřebuju na operaci, kterou mi odložili na neurčito.
     3. Možná i díky Vám.
     4. Na čem se zakládá Váš názor ohledně jediného lživého narativu?

     1. 1) Lžete úplně stejně
      2 + 3) Hele, to, že naši hrdinové v bílým plášti, co bulí do médií a hroutí se ze smrti, co nedokážou pracovat bez potlesku, ti, co se rozčilují na lidi..Lékaři a sestry zapomněli, kdo že je platí ze svých kapes. O nějaké přísaze už ani nemluvím, o skutečné léčení nemocných nejde už dávno. Myslíte, že bychom my neočkovaní, mohli přestat cálovat daně? Proč mám za tyhle příšerné „služby“ platit? A proč platíme všichni zdravotní pojištění? Žalujte ty krysy, pokud vás pošlou do háje, a nic jim nedarujte. Běžte si stěžovat někde jinde, prosím, za vaší frustraci nemůžu..
      4) Jediný světový narativ, jediná pravda dnes a denně VS stovky studií, výzkůmy, dokázané fakta, že je to úplně jinak, než se ptezentuje, tohle nebylo nikdy, oprakuji, nikdy o žádném zdraví, nebo „viru“ a obávám se, že nikdy nebylo.

      A vy, vy jste uvěřil bohužel jen jedné verzi pravdy, kterou vám někdo se zlým úmyslem podstršil, to je celé! Mohu namítat, nápodobně, že toto vše, co se děje, je právě a jen kůli vám, kuli uvědomělým, jako jste vy…

    1. A hele, jestli já jsem „odmítač“, tak vy jste vlastně „přijímač“ 😀 xD a to doslova!!

  2. Karlíku, co je fact-check? .. V první řadě, jde pouze o názor. Nemusí to být nic kvalitního ani kvalifikovaného. Za slovním spojením fact-check se skrývá pouhý „jiný názor“. A pokud tedy máte jiný názor než ověřovatel faktů, budete na sociální síti (nejen tam) cenzurováni za předpokladu virální popularity nevhodného obsahu (jinak je to zajímavá paralela s virálností během pandemie, že?). Vítejte ve světě, kde svoboda slova už nic neznamená. Už i v našem trestním právu.

   ** You are Welcome, welcome to the New World Order **

   1. 1. Chápete, že nemůžeme mít společný zdravotní systém, když se 2 miliony lidí nenechají naočkovat?
    2. Jednoduše, protože neočkovaní z něj vysají prostředky.
    3. 1 den v nemocnici na JIP stojí až 400 tisíc.
    5. Oháníte se svobodou, možná i faktem, že počty hospitalizovaných klesají.
    6. Ale 3/4 lidí, kteří umírají jsou neočkovaní. Zdroj: seznam.cz
    7. Chápete, že tu jsou lidi, kteří mají astma. Dodržují všechna pravidla. Starají se o své bližní.
    8. Nemůžete mít svobodu bez zodpovědnosti.
    9. Můžete se ohánět ústavou, nebo čímkoli jiným.
    10. Fakta jsou taková, že pokud varianta Omicron Covid nezlikviduje, tak dojde na povinné očkování.
    11. Pokud to neprotlačí Fiala, tak mu to nařídí z Bruselu.
    12. A klidně se můžete chovat jako hloupej českej Pepík a brečet, že to je proti svobodám.
    13. Ano, myslím si, že cenzura FakeNews je na místě.
    14. Prostě proto, že skupiny lidí se potom ocitnou v podobné názorové bublině, jako tady.
    15. Další věc je, že se FakeNews dají použít pro účely hybridní války.
    16. V Čechách se dokonce povedlo to, že pár webů + naivita antivaxxerů prakticky paralyzovala zdravotní systém.

    1. 1) lež
     2) lež….až do 16) LEŽ.

     Za vaši naibitu, tupost a hloupost nemůžu já a proč sem tedy chodíte? Běžte si brečet jinam..

     1. 1. Pokud dokážete na všechno argumentovat tak, že to je lež, tak jste demagog a hlupák.
      2. Už téměř dva roky pracuji z domova, platím daně a starám se o svoji rodinu.
      3. Další věc je, že stejně jako 6 milionu dalších daňových poplatníků financujeme tuhle Vaši šaskárnu a ten Váš „boj za svobodu“.
      4. Lékaři u nás dostávají jen drobky toho, co dostávaji na západě.
      5. Proto jich taky spousta útíká pryč.
      6. Místo toho, abyste byl vděčen, že tahle socialistická péče jakžtakž funguje, tak si tu vymýšlíte blbosti a bavíte se o konspiračních teoriích, jako kdyby to byla pravda.
      7. Přiznám se, že jsem na německém gymplu nechápal, proč Němci tak řeší rozebírání textů a záměr autora.
      8. Proč to začali tak řešit až po druhé světové válce.
      9. No odpověď je nyní víc než jasná.
      10. Pokud nebudete mít kritický pohled na věc, tak se stejná věc, jako se stala v Německu může opakovat kdekoli jinde.
      11. Koneckonců rok 1948 je toho koneckonců důkazem.

    2. Tak zdrojem seznam.cz bych se tu moc neoháněla. Jak dobře víme, ministerstvo si je zaplatilo k tomu, aby medializovali jen ty zprávy, které MZ chce.
     Zde je záhlaví smlouvy mezi MZČR a portálem Seznam.cz na „Mediální kampaň na měsíc listopad” ​​​​​​​(Novinky a Seznam zprávy)
     Celá smlouva zde v registru smluv.

     ————————————
     Objednávka číslo: 0677/2021 TIS (datum publikace v registru smluv 9.11.2021)
     ČR – Ministerstvo zdravotnictví Odbor komunikace s veřejností
     Palackého nám. 4 Praha 2,128 01

     Seznam.cz, a.s.
     Radlická 3294/10 150 00 Praha 5
     Tel.: IČO: 00024341
     Bankovní spojení: 000000-0002528001/0710 IBAN: CZ43 0710 0000 0000 0252 8001
     IČO: 26168685 DIČ: CZ226168685

     Objednáváme u Vás mediální kampaň na měsíc listopad 2021 v souvislosti s burcující kampaní na očkování proti onemocnění covid-19, a to v podobě několika typů webové inzerce na serverech Seznam.cz, Novinky.cz a Seznam Zprávy, vše podle přiložené cenové nabídky.

     Celková dohodnutá cena je 200 000,- Kč bez DPH, tedy 242 000,- Kč s DPH.​​​​​​​

     Odkaz na smlouvu z registru smluv:
     https://smlouvy.gov.cz/smlouva/18320719

    3. Ockovani vysavaji prostredky. Ja jsem do karanteny nechtel. Neschopenku taky ne. Testy taky nechci. Vakcinu nechci. Rousky, ktere dostavam taky nechci. Na drahé kvalitní vitamíny mi nikdo neprispiva. Na vyzivove doplnky taky ne. Isoprinosin byl take mimo pojistovnu.

  3. Neumite cist. Fake news šíří pan „se“, nikoliv PHMPT. Takze jediny, kdo siri fake news jste Vy. Nejste schopen poznat pravdu. Nebo záměrně škodíte. Věnujte se manuální činnosti. Všude chybí ruce. Manuální práci vykonávají cizinci a to je špatné.

 1. Karle, Vy jste vůbec nepochopil, že debata není o 1 ze 17. Je o těch příšerně vysokých číslech postižených a mrtvých po této vakcíně. Respektive, vakcína to není, je to genová terapie. Pokud by byla o 1 ze 17,věřím, že už by se střílelo, a právem.

  1. Můžete to prosím doložit čísly?

   Zajímají mě čísla, nikoli Vaše domněnky.

   Poprosil bych Vás o informace z renomovaného serveru.

   Nikoli z anglicky psaného serveru podobného kalibru, který šíří dezinformace stejně jako tady.

   1. Jestli jste ještě naivní a věříte státu, tak byste měli, v zájmu vás i vašich dětí, pořád nechat přeočkovávat. Aneb další v průměru tři dávky za rok a pořád, pořád, pořád…jinak nepochopíte 😀

    1. Státní zájem je, aby ekonomika běžela.

     Nepoběží ekonomika, nebude na nic!

     Na nic = ani na tu Vaši politickou korupci.

     1. Hele, věřte si na korona virus, kovid, nebo si tomu říkejte jak chcete, „očkujte se,“, ale přestaňte druhým v právu na život a brečet v diskusích a plivat, jak za vše mohou jen neočkovaní atd. Jen k tomu dodám ještě tuto informaci:

      Japonské ministerstvo zdravotnictví uvedlo jako možné závažné vedlejší účinky vakcín Moderna a Pfizer covid-19 zánět srdečního svalu a vnější výstelky srdce u mladších mužů. Uvádí, že k 14. listopadu byly z každého milionu mužů, kteří byli očkováni vakcínou Moderna, tyto nežádoucí účinky hlášeny u 81,79 mužů ve věku 10 až 19 let a u 48,76 mužů ve věku 20 let. U těch, kteří měli vakcínu společnosti Pfizer, to bylo 15,66, resp. 13,32 případů, kteří měli druhou dávku. Ministerstvo v sobotu uspořádalo panel odborníků a navrhlo upozornit na toto riziko vytištěním “závažných nežádoucích účinků” na dokumentech přiložených k vakcínám. Bude také požadovat, aby nemocnice podrobně informovaly o případech týkajících se osob, u nichž se tyto příznaky objevily do 28 dnů po očkování, jak stanoví zákon.

      Plán schválila komise a ministerstvo o něm bude informovat obce. VIZ: https://www3.nhk.or.jp/nhkworld/en/news/20211204_12/#:~:text=Japan's%20health%20ministry%20has%20listed,Moderna%20and%20Pfizer%20COVID%20vaccines.

      a mezi námi už veškeré diskuse skončili.
      JE TOTIŽ NEBEZPEČNÉ POKOUŠET SE OSVOBOZOVAT LIDI, KTEŘÍ SE ROZHODLI BÝT OTROKY.
      A jestli já jsem „odmítač“, tak vy jste doslova „přijímač“
      ..hezké svátky, hodně úspěchů s dalšími dávkami toho toxického odpadu,
      zdraví T.K.

 2. Dnes už jenom úplný pitomec může ještě věřit tomu, že to s námi naši politici a „experti“ s několika diplomy myslí dobře a chtějí chránit naše zdraví. Je jenom málo statečných (lékařů i jiných odborníků), kteří říkají pravdu. Já osobně nejvíce viním lékaře, kteří se nechali zkorumpovat a propůjčili se k tomuto špinavému a skandálnímu podvodu. Také nese velikou vinu parlament, neboť vláda, i kdyby říkala a chtěla uplatňovat jakoukoli blbost, tak kdyby to parlament neschválil, nemohlo by to projít. Kam se poděli investikativní žurnalisté? Jak to, že se utajují informace o stovkách mrtvých či vážně poškozených po této experimentální genové terapii? Proč se jí říká očkovací vakcína? Každá lež vyplave jednou na povrch, a já věřím, že hlavní aktéři budou po zásluze potrestáni a jejich pomahači (nejenom kolaborující lékaři, ale i media i politici) se budou stydět, ale ponesou i svůj díl odpovědnosti.-
  Očekávám takový „Norimberský proces“ a pevně doufám, že už bude brzy. –
  Pro mne z této povedené taškařice vyplývá, že se budu nadále vyhýbat lékařům, kteří se k tomuto podvodu připojili. Já si budu nyní testovat doktora, jestli očkoval touto škodící „vakcínou“, a jestliže ano, tak ho už nenavštívím. Doufám, že najdu jiného, a když ne, tak se bez nich budu muset obejít. –
  Ještě je mi záhadou jedna věc: Když nějaký pracovník, třeba stavitel – projektant mostu , odvedl špatnou práci (byť i neúmyslně) a most spadne a zemře při tom nějaký počet osob, tak ten stavitel či projektant skončí ve vězení. Jak je možné, že po očkování těmito šmejďáckými „nevakcinami“ zemřely stovky mladých a zdravých lidí, a přesto nebyl nikdo uvězněn a pokračuje se dále v této zločinnosti? Přitom právě odhalená data nežádoucích vážných účinků, dokonce i fatálních, byla již odhalena po prvních 90ti dnech po očkování. Jsou dokonce zveřejněna od FDA (500 dokumentů a může se je i svědek kovidův
  vyhledat). Tak nevím, když po prvních 90 dnech po očkování jsou jich tisíce, kolik jich bude odhaleno do toho roku 2096 (jak žádá farmaceutická mafie o prodloužení termínu předložení důkazů – to je opravdu úsměvné). To asi již nebude nikdo živ na tomto světě, jedině pár potomků netečkovaných, kteří se ubránili.
  Zdraví všechny , tečkované i netečkované Věra.-
  Poznámka. Tečkovaní by měli prohlédnout a na další tečku ve vlastním zájmu nechodit. Nemám jim to za zlé, neboť propaganda a vymývání mozků je opravdu, ale opravdu na velmi vysoké úrovni, a tlak je také jasný. Myslím ale, že po odhalení všech faktů, také po soudním procesu statečného britského lékaře Samuela Whitea, se začíná blýskat na lepší časy, i když nepřítel je velmi silný (avšak podlý a bude kopat silně kolem sebe). Možná, že by měl být třeba desetkrát otečkován a pak by byl už možná pokoj.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů