Nové zprávy naznačují umělý původ Covid-19. 3,7 milionů dolarů šlo do Wuhanu na studium koronaviru.

Ve zkratce...

Prezident USA Donald Trump začíná prošetřovat skutečnost, že Národní zdravotnický institut pod vedením Fauciho v roce 2014 za vlády Baracka Obamy poslal 3,7 milionů dolarů do laboratoře v Číně. Wuhan je oblast, odkud se rozšířil současný virus Covid-19. Nové okolnosti poukazují na trestnou činnost člověka Dr. Fauci, který v USA momentálně řídí celou situaci a opatření kolem koronaviru.
Facebook
Telegram
VK

Celý přeložený rozhovor s přepisem s dr. Buttarem: https://otevrisvoumysl.cz/dr-buttar-odhaluje-pravdu-o-covid-19-a-povinnem-ockovani/

Přepis

Gary: Tak jo, mám dobré zprávy. Prezident Trump začíná vyšetřovat, že Národní zdravotnický institut během Obamovy vlády pod vedením Fauciho převedl 3,7 milionů dolarů do wuhanské laboratoře v Číně. Právě se to vyšetřuje. Prezident Trump to právě oznámil. Podívejte se.

Reportérka: Děkuji, pane prezidente. Americká tajná služba tento týden řekla, že koronavir nejspíše pochází z laboratoře ve Wuhanu. Další zpráva říká, že Národní zdravotnický institut (NHS) za Obamovy vlády v roce 2015 té laboratoři darovala grant 3,7 milionů dolarů. Proč by Amerika dala Číně takový grant?

Trump: Slyšel jsem, že Obamova vláda jim dala grant 3,7 milionů dolarů. Nařídili jsme, že pokud do té oblasti míří jakékoliv granty, doslova před hodinou jsme to vyšetřovali. Brzy ráno ten grant velmi rychle zastavíme. Byl udělen už před nějakou dobou. Dostali velké množství peněz. Prošetříme to. Chápu to tak, že ten grant byl udělen před lety, že? Kdy jste slyšela, že ten grant byl udělen?

Reportérka: V roce 2015.

Trump: 2015? Kdo byl asi tehdy prezidentem?

Gary: Tohle jsou ohromující zprávy! Pokud nevíte, o čem mluvím, na kanálu máme video, které se virálně šíří. Je to můj rozhovor s dr. Buttarem. Mluví o těch 3,7 milionech dolarech, k čemu ty peníze byly a jak Fauci obešel nařízení ministerstva vnitřní bezpečnosti USA týkající se zastavení testování koronavirů v USA. Tohle si poslechněte.

Gary: Myslím, že mluvíte o uvalení moratoria. Pak z Národního zdravotnického institutu se převedlo 3,7 milionů dolarů do Číny, aby v tomto výzkumu mohli kvůli zákazu pokračovat. V podstatě ten výzkum koronavirů outsourcovali Číně. Je to stejné téma, o kterém tady mluvíme?

Dr. Buttar: Ano, přesně tak. Vrací se do roku 2014, kdy se americká vláda rozhodla na základě tehdejších virologů, kteří říkali, že tento výzkum nemá opodstatnění. Je možné, že to způsobí škodu nebo pandemii, tak ten výzkum není opodstatněný. Vláda uvalila moratorium na výzkum koronaviru v roce 2014. Fauci schválil rozpočet… schválil rozpočet, který měl být přidělen pro tento druh výzkumu. Kdykoliv na to myslím, rozčiluje mě to. Jsem naštvaný, protože v podstatě porušil zákon. Víc než to. Vytvořil celý tento sled událostí, který vedl k dnešní situaci, a to začalo v roce 2015. Porušil zákon, šel proti vládnímu moratoriu, vzal peníze daňových poplatníků a financoval výzkum, který teď vedl k Covid-19. Je zdokumentováno, že Fauci na Georgetown University v roce 2017 řekl, že tato vláda bude čelit pandemii. Jak v roce 2017 mohl vědět, že se něco stane v roce 2018, 2019 nebo 2020? Trh nemůžeš předpovědět tři dny dopředu. Jak mohl vědět, že dojde k pandemii? Fauci řekl, že současný prezident (Trump) bude čelit pandemii. Nevím, jaká použil přesná slova. Vy to video máte.

Fauci (proslov na Georgetown University): Není pochyb, že současná vláda bude čelit výzvě v oblasti infekčních chorob, jak chronických infekčních chorob, které tady už máme, kterých rozhodně máme hodně, ale také dojde k nečekané epidemii.

Dr. Buttar: Když někdo začne tvrdit takové věci, a pak se zjistí, že byl zapleten v porušení zákonu za účelem financování výzkumu ve Wuhanu v Číně, a teď se snaží tvrdit, že za to může Čína…

Gary: To byl jen klip z delšího 45 minutového rozhovoru. Musíte se podívat na celý rozhovor, abyste to měli v kontextu. Dobrou zprávou je, že kongresman Matt Gaetz tohle také vyšetřuje. Vystoupil u Tucka Carlsona a pořádně to Číně nandal. Mluvil o penězích, které vy ze svých daní platíte k financování čínské laboratoře, které tvoří tyto pandemie. Poslouchejte.

Matt Gaetz: Američané přinejlepším financují lidi, kteří nám lžou. Přinejhorším financujeme lidi, o kterých jsme věděli, že mají problém v práci s patogeny, kteří pak stvořili a rozšířili do světa monstrózní virus.

Gary: Sledujte peníze. Vedou přímo k Faucimu a Národnímu zdravotnickému institutu za vlády Baracka Obamy. Tady to máte. Jak jsme se sem dostali? Možná bychom se měli zeptat Baracka Obamy. Možná bychom měli Faucio dát k soudu a zeptat se ho, co se děje. Jak se ty peníze převedly? Fauci odpovídal na otázku, jestli tento virus byl uměle vytvořený. Ukážu vám ten klip. Normálně mluví vyrovnaně, ale ví, že je teď pod mikroskopem. Protože prezident se chystá prošetřit ty peníze. Kam šly, jak se tam dostaly… a Fauci se teď potí strachy.

Reportér: Dr. Fauci, můžete se vyjádřit k obavám, že tento virus byl nějakým způsobem uměle vytvořen, a že možná unikl z laboratoře v Číně? Vy ten virus studujete, co si o tom myslíte?

Fauci: Nedávno vyšla studie, kterou můžeme zveřejnit, kdy vysoce kvalifikovaní evoluční virologové zkoumali sekvence viru a sekvence netopýrů, jak se vyvíjí, a mutace, kterými to došlo do současného stavu, jsou konzistentní s přenosem ze zvířete na člověka. Tu studii tady nemám, ale můžeme vám ji zpřístupnit.

Gary: Stále se drží pohledu, že ten virus přešel ze zvířete na člověka. Ale víme, že v USA byly provedeny studie koronaviru. Pokud o tom někdo ví, je to Fauci. Ví přesně, co ten virus je. Protože ho studovali tady v USA a když vláda výzkum zakázala, poslali ten virus do Číny. Ukážu vám další klip dr. Buttara. Tentokrát jde ještě dál. Myslím si, že říká, co si teď myslí spousta lidí. Poslechněte si to.

Gary: Je Fauci za tuto pandemii přímo zodpovědný? Protože obešel moratorium, pokračoval v tomto výzkumu v Číně… Je Fauci přímo zodpovědný nejen za pandemii, ale také za reakci, která zhroutila ekonomiku? 17-22 milionů lidí je bez práce. Je Fauci za to přímo zodpovědný?

Dr. Buttar: Viděl jsem kolovat nějaké petice a vím, že dr. Shiva říkal, že Fauciho by měli vyhodit. To je podle mě to nejmilejší, co by se s ním mohlo udělat. Je to zločinec. Porušil zákon, šel proti vládě. To se mi zdá jako zrada. Když vláda schválí regulaci a Fauci je na nejvyšší úrovni v Národním zdravotnickém institutu, a pak poruší zákon, poruší moratorium, a pak financuje výzkum něčeho, co může způsobit škodu po celém světě, a tajně spolupracuje s cizí vládou…

Gary: Fauci během Obamovy vlády tajně spolupracoval s cizí vládou, a financoval studie koronaviru v laboratoři ve Wuhanu. S vašimi penězi. Naštěstí… teď zpět k prezidentovi. Jen před pár hodinami prezident Trump řekl, že prošetří peníze… a v rozpočtu Národního zdravotnického institutu mají spoustu peněz. Uvedl, kolik peněz, a pak řekl: Podíváme se na 3,7 milionů dolarů, které Fauci schválil k převodu do Číny. Poslechněte si to.

Trump: NHS rozdává spoustu peněz. Spoustu peněz. Mnoho let rozdávají spoustu peněz. Někteří lidé si stěžují a někteří lidé jsou rádi. To také prošetřujeme. Podle mých informací rozdávají více jak 32 miliard dolarů ročně. 32 miliard. To už nějakou dobu prošetřujeme a brzy se k tomu vyjádříme. 32 miliard dolarů ročně. To je spousta peněz. Chceme se ujistit, že je s nimi zacházeno moudře. To mimochodem děláme a vyjádříme se k tomu. Je to mnohem více peněz v porovnání s národním… když se podíváte na naše přátele z… ať už pochází odkudkoliv… 500 milionů dolarů je spousta peněz, ale ne hodně v porovnání s penězi, které rozdáváme. V průběhu let rozdáváme průměrně 32 miliard dolarů. Už nějakou dobu to zkoumáme. Také budeme mluvit o laboratoři v Číně, kde se před nějakou dobou převedlo 3,7 milionů dolarů. To také prošetřujeme. Náčelník štábu to má pod kontrolou. Veliká škoda, že se použily na takovém místě. V jakém roce je tam poslali? Před 4-5 lety?

Mark: Tak nějak. Před 6 lety.

Trump: Zhruba před 6 lety. Prošetřujeme to.

Gary: Říkal jsem vám, že dobré zprávy. Tohle je velmi dobrý vývoj. Blížíme se k zodpovědnosti. To je třeba. Vaše peníze z daní se posílají do Číny. Tvoří samotnou pandemii?! Je to nepřijatelné a trestné. Naprosto trestné. Udělejte svoji část, sdílejte tohle video do všech rohů internetu, dejte všem vědět, že prezident ten případ vyšetřuje. V popisku videa je odkaz na celý odkaz na rozhovor s dr. Buttarem. Virálně se šíří. Už má kolem 1,7 milionů zhlédnutí. Neskutečné.

Máme dopad, vy máte dopad, Když tato videa sdílíte všude možně, kde můžete, máte obrovský vliv. Pokračujte v ovlivňování globálního příběhu. Máte moc ve svých rukou. Využijte ji. Sdílejte tohle video. Máte moc, abyste ovlivnili globální příběh. Prosím, sdílejte tuto zprávu a odebírejte Next News Network a nenechte si ujít podobná videa. Děkuji, že sledujete Next News Network.

Překlad: David F.

ZDROJ: NEXT NEWS NETWORK

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

  1. V roce 2014,teprve ted zjistí kam ty prachy dávají a na co je dávají
    TO JE BORDEL Dělají si z lidí prdel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů