EXKLUZIVNĚ: Dr. Buttar odhaluje pravdu o Covid-19 a propagovaném povinném očkování

Ve zkratce...

Dr. Buttar odhaluje, kam směřuje šíření strachu kolem koronaviru, proč se uměle navyšují počty úmrtí na Covid-19 a jak to souvisí s povinným očkování. Dozvíme se o tom, jak média manipulují čísly, ukazují falešné záběry z nemocnic a proč probíhá cenzura jakýchkoliv informací, které na tyto skutečnosti poukazují.
Facebook
Telegram
VK

Přepis

Úvod (Gary): Informace v tomto videu neslouží k diagnostování, léčení nebo prevenci jakékoliv nemoci a nebyly ověřeny úřadem FDA. Před jakýmkoliv léčebným režimem se poraďte se svým lékařem.

Gary: Máme dnes pro vás další exkluzivní rozhovor. Rozhovor, který budete muset sdílet do všech rohů planety, protože budeme pokládat otázky a přinášet vám informace, které mainstreamová média naprosto ignorují. Pohotovostní doktor napadá Billa Gatese, a falešná čísla z pandemie jsou nyní zpochybňovány, jak ekonomika kolabuje. Rashid Buttar. Vystudoval Washington University z dvojitého oboru biliogie a teologie, než začal studovat medicínu na univerzitě osteopatie a zdravotních věd, fakultu medicíny a chirurgie. Je vycvičen v obecné chirurgii a pohotovostní medicíně a při službě v armádě sloužil jako brigádní chirurg a šéf pohotovostní medicíny.

Je certifikovaný v klinické toxikologii a preventivní medicíně. Je oprávněný poskytovat pohotovostní medicínu a dosáhl statusu vědeckého pracovníka ve třech různých lékařských komunitách. Dnes slouží jako šéf pro centra pokročilé medicíny s klinikami v Kalifornii a Severní Karolíně. Tyto kliniky se specializují na potřeby pacientů s imunitními dysfunkcemi a problémy s toxicitou, které se obvykle projevují různými nemocemi jako rakovina, srdeční choroba a autismus. Více jak 20 let je hodnocen jako jeden z 50 nejlepších doktorů v USA. Jeho první kniha „9 steps to keep the doctor away” se stala bestsellerem ve Wall Street Journal, USA Today a na Amazonu. Je nyní mezinárodním bestsellerem přeloženým do několika jazyků. Tento týden zveřejnil video, ve kterém poukázal na podvod šířený po celém světě Světovou zdravotnickou organizací (WHO), Centrem pro kontrolu nemocí (CDC), Bill Gatesem, hlubokým státem, mainstreamovými médií… mělo miliony zhlédnutí. Doktore, vítejte.

Dr. Buttar: Děkuji Gary.

Gary: Před třemi týdny jste tohle nazval spiknutím. Řekl jste, že hysterie se udržuje k vystrašení lidí na základě falešných dat. Jerome Adams, ministr zdravotnictví a Trumpova vláda, která s vámi souhlasila, když oznámila, že přestali používat model WHO a CDC a nyní pracují se skutečnými čísly. Tohle pochází přímo z Bílého domu. Bílý dům tuto tiskovou zprávu zveřejnil v úterý, ve které po WHO požaduje zodpovědnost, a zavazuje se, že vyšetří reakci na situaci, falešná tvrzení a utajení. Vysvětlete naším divákům, co vás vedlo k tomuto objevu, a jak čísla vůbec nepodporovala jejich tvrzení.

Dr. Buttar: Gary, mám pacienty po celém světě, kteří se mě na to ptali. Na sociálních sítích jsem řekl, že pokud chtějí, udělám o tom video. Očekával jsem, že pár lidí odpoví… asi 700 nebo 800 lidí mi odpovědělo, že chtějí ty informace. Pokládal jsem otázky… protože slyšíš různé věci o konspiracích. Ta naše videa ve skutečnosti pokládaly otázku: Je Covid-19 konspirace? Jak jsem to začal zkoumat… osobně mi to nedávalo smysl. Řešíme nejtěžší nemoci, takže to nebyla žádná velká věc. Když jsem slyšel o koronaviru, jednu látku na naší klinice jsme hodně používali, tak jsem se akorát ujistil, že máme 10x víc než běžně. Nic víc. Nijak mě to netrápilo.

Nicméně, jak jsem začal zkoumat informace a zjistil, že jde o chimérickou verzi… něco, co bylo vyvinuto tady v USA. V roce 2015 se v časopise Nature psalo o vývoji na univerzitě v Severní Karolíně, kde proběhly všechny první studie, kde proběhl chimérický výzkum navzdory moratoriu americké vlády, které mělo zastavit jakýkoliv chimérický výzkum. Aby diváci chápali, chimérický výzkum znamená, že vezmou v přírodě se vyskytující látku nebo v tomto případě virus, a pak ho zmutují, geneticky upraví, změní jeho morfologickou konfiguraci, aby získal určitou funkci. Říká se tomu studie nebo výzkum „k získání funkce”. To znamená, že tvoří něco, co už má nějaký škodlivý potenciál, a dělají to škodlivější, nakažlivější a odolnější. V podstatě jsem zjistil, že použili kmen koronaviru s názvem SHC014 a zkombinovali ho s koronavirem SAARS, a pak k tomu přidali ortology HIV a MERS, aby vytvořili nakažlivější a škodlivější virus.

Gary: Jestli vás mohu na chvíli přerušit, protože podle mě mluvíte o uvaleném moratoriu… po kterém pak Národní zdravotnický institut převedl 3,7 milionů dolarů do Číny, aby v tomto výzkumu mohli pokračovat i navzdory moratoriu. V podstatě ten výzkum outsourcovali Číně. Je tohle stejné téma, o kterém tady mluvíme?

Dr. Buttar: Ano, přesně tak. Vrací se to do roku 2014, kdy vláda USA uvalila moratorium na základě určitých virologů, co říkali, že tento výzkum není opodstatněn, že může potenciálně způsobit škodu, tak není opodstatněné, abychom tento výzkum dělali. Vláda v roce 2014 uvalila moratorium. Fauci schválil rozpočet… schválil rozpočet přidělený pro tento druh výzkumu. Kdykoliv na tohle myslím, rozčiluje mě to. Jsem naštvaný, protože v podstatě porušil zákon. Víc než to. Vytvořil sled událostí, který vedl k dnešní situaci, který měl počátek v roce 2015. Porušil zákon, šel proti vládnímu moratoriu, využil peníze z daní a financoval výzkum, který teď vedl k epidemii Covid-19. Je zdokumentováno, že Fauci v roce 2017 na Georgetown University řekl, že dojde k pandemii, že tato vláda bude čelit pandemii.

Jak v roce 2017 mohl vědět, že se v roce 2018, 2019 nebo 2020 něco stane? Nemůžeš předvídat trhy tři dny dopředu. Jak mohl vědět, že bude pandemie? Řekl, že současný prezident (Trump) bude čelit pandemii. Nepamatuji si jeho přesná slova. Vy to video máte. Chci říct, že když někdo začne tvrdit takové věci, a pak se zjistí, že byl zapleten v porušení zákonu za účelem financování výzkumu ve Wuhanu v Číně, a teď se snaží říkat, že za to může Čína… Nevím, jestli ten virus byl vypuštěn v Číně nebo už tady v USA. To je jedno.

Spoluvina v tom, co se teď děje, ať už byl virus vypuštěn v Číně, nebo byl už tady, či jak se to stalo, je v tom, že lidé v americkém systému viděli příležitost, skočili na to, zastavují ekonomiku, i když věděli, že to není podložené… žádný virus neskáče 2 metry, 3,5 metru, teď říkají 4 metry. Jsou to naprosté dezinformace. Omlouvám se, že jsem odbočil.

Když ministr zdravotnictví veřejně oznámil, že se nebudou řídit modelem podle Gatese, Fauciho, Světové zdravotnické organizace, a že se budou řídit skutečnými daty a čísly, mainstreamová média vůbec nereagovala. Akorát řekla: Zdá se, že bude trvat do roku 2022, než se lidé budou moct shromažďovat. To řekla ABC. New York Post oznámili, že 2 metry rozestupu mezi lidmi nebude stačit, že budou třeba 4 metry. Neexistuje žádný virus nebo bakterie, která skáče 4 metry. Popírá to každý logický aspekt vědy a medicíny.

Co mě vážně štve, je to, že deseti tisíce doktorů a vědců ví, že tohle je podvod, a nic neříkají. Buď se bojí společenského vyloučení, protože budou kritizováni, nebo zahanbováni, nebo se bojí, že přijdou o licenci. Proboha, tohle mění planetu! Každý vědec a doktor, který ví, že je tohle podvod, musí začít mluvit! Každý aspekt vědy se spláchnul do záchodu. Jakoby to všichni ignorovali. Ignorují se základní aspekty toho, jak funguje lidský systém. Fyziologie se naprosto přehlíží.

Každý aspekt virologie a infekčních chorob se ignoruje. Ignorují se Kochovy postuláty. Pak se objevují falešné pozitivní výsledky testů, o kterých víme, že nejsou dostatečné. Testy, které dělají, jako RTPCR… o tom testu jeho samotný vynálezce v 80. letech řekl, že ho nelze použít pro diagnostické účely. Může se ho používat jen tehdy, když se genomová sekvence už identifikovala. Pro diagnózy ho nelze používat, a přitom se k tomu používá.

Pokud tohle nestačí k odůvodnění počtu úmrtí, na základě kterých vyhlásili pandemii, kromě toho nutí doktory a sestřičky, aby na úmrtních listech zpětně změnili, že hlavní příčinou úmrtí je Covid-19. Pokud tohle nestačí, teď se každému doktorovi posílá nařízení, ve kterém stojí, že není třeba testovat… sám jsem ten dopis dostal… pokud mají lidé symptomy, máte je poslat domů.

A je nařízeno uvádět Covid-19 jako příčinu úmrtí. Média propagují stejné záběry z nemocnic v různých zemích. Ukazují úmrtí stejných lidí několikrát po sobě. Používají figuríny, aby ukázali, že lidé umírají. Přitom nemůžou ukázat ambulance, které něco dělají. Jsou všechny zaparkované. Lidé tam hrají karty, protože nemají, co dělat. Sestřičky jsou propouštěny, protože nemají dostatek práce. Propagují agendu strachu.

Samotné šíření strachu způsobuje vyšší aktivitu nadledvinek, více stresu, emočního rozrušení… na jedné straně máš emoční stránku, na druhé máš teď finanční stránku. Lidé budou ve stresu… a to způsobí co? Oslabí to jejich imunitu a budou náchylnější k virům, bakteriím, apod. Vytvořit takovou iluzi kvůli něčemu jako Covid-19? Nikdo ještě neprokázal jediné úmrtí způsobené Covid-19 na základě správné, zavedené a přijímané metodologie. Nikdo to nebyl schopen udělat. Vše je založeno na PCR testech. Gary, nevím jestli tohle víš, ale od roku 1984 až do roku 2018 proběhla řada studií, které ukazují, že pokud jsi dostal vakcínu proti chřipce, zejména trojmocnou, testy na Covid-19 ukazují falešné pozitivní výsledky. Bůh ví, co v těch vakcínách je.

Oni chtějí vědět příčinu úmrtí, já chci vědět, kolik těch lidí, co údajně umřeli na Covid-19, a mimochodem, počty úmrtí jsou stále menší než úmrtí na sezónní chřipku, ale chci vědět, kteří z těch, co údajně zemřeli na Covid-19, mají historii očkování v dospělosti v posledních 10 letech. To chci vědět. Studie ukazují, že když jsi se očkoval proti chřipce, test ukáže, že máš Covid-19.

Dějí se všechny tyto věci, nemohou odůvodnit čísla, tak mění úmrtní listy, tak používají různé záběry s různými lidmi a přisuzují je Covid-19. CBS ukazovala sestřičku, která plakala a chtěla ochrannou masku, aby se mohla starat o lidi, a neohrozila svoji rodinu. Pak se zjistilo, že v nemocnici nepracovala už rok a půl, a že nějaká modelka na sociálních sítích. Tolik dezinformací, klamů a taktik na rozptýlení, aby se veřejnost nedozvěděla pravdu… je to neuvěřitelné. Nemohu tomu uvěřit.

Gary: Vraťme se k tomu, co jste říkal na začátku tohoto fascinujícího prohlášení. Jsem z toho ohromen, a naši diváci také. Je Fauci přímo zodpovědný za tuto pandemii? Použil ty peníze… obešel nařízené moratorium, pokračoval v tomto chimérickém výzkumu v Číně… Je Fauci přímo zodpovědný nejen za pandemii, ale také za reakci na ni, která poškodila ekonomiku. 17-22 milionů je bez práce. Je Fauci za to přímo zodpovědný?

Dr. Buttar: Řeknu tohle… Viděl jsem kolovat nějaké petice, a vím, že dr. Shiva řekl, že Fauciho by měli vyhodit. To je podle mě to nejmilejší, co by se mu mohlo provést. Fauci je zločinec. Porušil zákon, šel proti vládě. To je podle mě zrada, když vláda schválí regulaci, on je k tomu na nejvyšších pozici v Národním zdravotnickém institutu, poruší moratorium a pak financuje výzkum něčeho, co potenciálně může způsobit škodu po celém světě, a tajně spolupracuje s cizí vládou… To musí rozhodnout advokáti, ale něco ti řeknu.

Fauci má dlouhou historii až do roku 1981. V roce 1981 nazval HIV/AIDS homosexuální chorobou, a on byl ten, který financoval výzkum léku tři roky předtím, než se prokázalo, že existuje nějaký virus. Virus HIV se prokázal v roce 1984. V roce 1981 propagoval agendu používání léku k preventivnímu léčení lidí na nemoc, která se dnes zdá, že souvisí s životním stylem, výživou, apod., a on byl ten, co propagoval lék se spoustou škodlivých účinků jako prevenci před HIV. To bylo v roce 1981, což je 39 let.

Tento člověk má historii propagování agendy… Položím ti otázku, Gary. Na chvíli zapomeň na publikum. Položím ti logickou otázku: Prezident Trump… nehledě na to, jestli ho podporuješ nebo nepodporuješ. Je zvolený prezident USA a je naší zodpovědností jako občané se řídit pokyny našeho prezidenta. Ať už s ním souhlasíš, nebo ne… byl zvolený. Přestaňte dělat velkou věc mezi demokraty, republikány… Trump je prezident, zaslouží si naši podporu. Trump nedávno řekl, že existuje lék hydroxychloroquine, který byl na trhu 70 let, a další lék zithromax… tato řada léků existuje alespoň 70, 80 let. Zithromax možná existuje 20 let. Tohle jsou prověřené a bezpečné léky.

Doktoři prokázali, že když se používají v kombinaci, mají alespoň 99% účinnost. Vyléčili stovky pacientů, nikdo nezemřel. Symptomy mizí během pár hodin až jednoho až dvou dní. Takže máš tyto léky, prezident je zmíní, a Fauci řekne: „Pokud to nějaké studie nepotvrdí, neměli bychom je používat.” Přesto propaguje vakcínu, o které nemáme ponětí, co způsobí, a o té tvrdí, že je v pořádku ji používat? Pokud tohle neukazuje střet zájmu, tak nevím co. Lidé se musí probudit a uvědomit si, že je za tím obrovský aspekt zločinnosti. Zastavení globální ekonomiky podle mě souvisí s jedním člověkem, a to je Fauci.

Samozřejmě v tom mají prsty další lidé. Ale Fauciho dali do popředí a Fauci je ten, kdo měl možnost, to zastavit. Fauci řekl mojí kamarádce Judy Mikovits, se kterou jsem teď dělal rozhovor, která strávila pět let ve vězení… Fauci jí před 10 lety vyhrožoval, když veřejně přiznala, že měla na starosti výzkum eboly, aby se udělala nakažlivější. Byla zodpovědná za studie eboly „k získání funkce“. Když si uvědomila, že to, co zkoumá, se používá k ohavným účelům, a chtěla o tom promluvit, hrozili ji její kariérou a jejím životem. Odmítla ustoupit, šla s tím ven a hádejte, co udělali? Falešně ji obvinili a na pět let ji poslali do vězení. Právě dnes jí vyšla kniha, která se myslím jmenuje… něco s epidemií.

Právě dnes vyšla. Říkám vám, že vše lze vystopovat zpět k Faucimu. Fauci je ale jen jeden hráč. Jsou za tím i ostatní. Ta agenda je očividná. Kdokoliv si to může na internetu vyhledat. Jen musí otevřít oči, otevřít svou mysl a nesmí se držet žádného rozhodnutí nebo výsledku… jen si to sami prozkoumejte. Máte vlastní mozek, tak ho použijte a zjistěte si sami sled událostí, který k tomu vedl. Prozkoumejte si to. Pokud použijete logické myšlení, dospějete ke stejnému závěru. Není možné, přijít k jinému závěru. Všechny cesty vedou na stejné místo.

Gary: Vraťme se teď k další věci, kterou jste zmínil, týkající se klasifikace úmrtí. Co slyšíte od svých kolegů týkající se té klasifikace nebo nového klasifikování případů Covid-19.

Dr. Buttar: Psal jsem si s mnoha doktory, které jsem učil, a s některými doktory, se kterými se přátelím. Všichni říkají to stejné. Říkají, že tohle není virové. Nevím, co to je, ale zdá se, že je to něco jako horská nemoc, něco jako hypoxie.

Doktoři, kteří tohle začali říkat, byli cenzurováni. Tři moje videa – třetí, čtvrtá a pátá část byly odstraněny z YouTube poté, co dosáhly milionů zhlédnutí. Nejprve přišla cenzura od YouTube a pak od Facebooku. Nějaká videa nechali, jako první a druhou část. Před 48 hodinami jsme zveřejnili 5minutové video o ministru zdravotnictví, co řekl, a jak média o tom nemluví. To video mělo miliony zhlédnutí. Vím, že mnoho doktorů o tom ví. Doktoři, kteří jsou v oblasti dění, kteří se mnou sdíleli informace… já už nedělám pohotovostní medicínu téměř 20 let. Jsem vycvičen v pohotovostní medicíně a obecné chirurgii, ale zaměřuji se teď na léčbu rakoviny a ostatních chronických nemocí. Máme pacienty z 93 zemí. Neřeším tedy akutní situace, ale znám mnoho doktorů, kteří ano.

Jen vám přečtu některé zprávy. To video od doktora, který pracuje na jednotce intenzivní péče v New Yorku, které se virálně rozšířilo, bylo cenzurováno. Proč byste cenzurovali doktora, který je v oblasti dění a stará se o pacienty. Proč mu neumožňují se k tomu vyjádřit? Podstata věci je následující. Pokud máš akutní problémy s dýcháním, jako první je důležité udržet průchod dýchacích cest. V pohotovostní medicíně máme tři zásady medicíny. 1. Dýchací cesty 2. Dýchání 3. Cirkulace Pokud jsou dýchací cesty v ohrožení, musíš je stabilizovat. Jak zajistíš stabilizaci dýchací cesty? Začneš snadno s pár litry kyslíku v kyslíkových brýlích, množství můžeš zvýšit na 5-10 litrů, pak můžeš přejít na přístroje, co pomáhají s dýcháním.

Buď přístroj CPAP, nebo BiPAP… studie ukazují, že přístroje CPAP nebo BiPAP jsou efektivnější než intubace. Jakmile začneš člověka intubovat, musíš řešit spoustu dalších věcí. Problém je trauma z mechanické ventilace. Problém je dýchací zánět plic. Samotný proces intubace může způsobit zánět a trauma dýchací cesty… Jakmile začneš používat intubaci, musíš řešit další potenciální problémy. Došlo k tomu, že obešli proces s CPAP a BiPAP. Vůbec je nepoužívali. Vzali lidi s dýchacími problémy přímo do intubace.

Doktoři, od kterých dostávám zpětnou vazbu, říkají: Ano, v New Yorku je nárůst případů lidí s dýchacími problémy, ale není to virový problém. Nedává to smysl. Je to hypoxické zranění. Zdá se, problém je rozklad hemoglobinu. Existuje vysvětlení pro tohle vše, ale ignoruje se. V těch našich videích bylo zmíněné číslo a písmeno, kvůli čemu byla cenzurována. A to bylo 5G. Nevím, jestli o tom chceš mluvit. Nikdo neřekl, že 5G způsobuje Covid-19. Média akorát říkají, že koluje konspirační teorie, že 5G způsobuje Covid-19. To by netvrdil ani idiot. Říkáme, že 5G mění morfologickou strukturu buněčné membrány a specificky ovlivňuje napěťově řízené vápníkové kanály, což způsobuje odtok vápníku do buněk, což je patognomické pro rakovinu.

Způsobuje potlačení apoptózy a nekontrolované buněčné rozmnožování. Existuje více jak 2000 publikovaných studií, co mluví o efektu 5G… to je další generace internetu. Naše normální mobily jsou mezi 500-900 hertzi. 1G je 1 miliarda hertzů. Studie ukazují, že rozmezí 1,7-1,8 gigahertzů neboli 1,7-1,8 miliard hertzů způsobuje různé rakoviny a neurologické potíže. Když se 5G spustí plošně, bude to 30-300 gigahertzů, což je 30 miliard až 300 miliard hertzů. Chcete mi říct, že to s tímto nijak nesouvisí?

Ve 30 sekundách ti shrnu těch šesti videí. 1. Covid-19 – konspirace vs fikce? V tom videu mluvím o faktech a mýtech. 2. Konspirace Covid-19? Toxikologie ignorována. Všichni ji ignorují. Co se stalo ve Wuhanu? Spalovny tam vypouští obří množství znečištění, které lidé dýchají. To se vrací do roku 2016 a 2017. Sklidilo to mezinárodní pozornost, BBC a CNN o tom udělali reportáž, jak lidé ve Wuhanu protestují kvůli špatné kvalitě ovzduší. Tito lidé byli otráveni. Pak máme chemtrails a ostatní věci… Vem si cigarety a DDT. Tohle vše probíhá po generace… teď zase glyfosáty, opiodní krize… naše systémy byly znečištěny různými chemikáliemi. Je třeba si být vědom toxicity.

Ve třetím videu mluvím o zkorumpované vědě. Už jsme mluvili o vývoji Covid-19. Ve čtvrté videu jsem mluvil o imunitě proti 5G. Nikdo neřekl, že 5G způsobuje Covid-19, ale 5G potlačuje imunitu. Zranitelného člověka dělá zranitelnějším. Zdravému člověku oslabuje imunitu a dělá ho zranitelnějším. To jsme říkali. Ať jde o elektromagnetická pole, která 5G generuje, nebo škodlivé energie z elektromagnetických polí… to nevím. Nejsem v tom odborník.

Vím, jak zacházet s lidským tělem. Pracujeme s lidmi z různých oblastí světa, kteří za námi chodí s vážnými chorobami. Mohu říct, že pokud se můžeme vypořádat s tím, Covid-19 není problém. Není problémem pro mnoho doktorů. Jsou stovky, ne-li tisíce doktorů, co mají stejný názor jako já. Můžeš používat ozónovou autohemoterapii, vitamin C, můžeš brát selen… Mainstreamová média propagují dezinformace. Selen je lék, který zabraňuje rozmnožování jakéhokoliv viru. Pokud máte z koronaviru strach, zvyšte svoji dávku selenu na dalších 10 dní. Je to prosté. Selen najdete v jakékoliv zdravé výživě. Přesto propagují agendu vakcín. Proč? Tuto otázku si musíme pokládat.

Gary: Položme si ji. Co je podle vás motivem těch světových organizací za propagováním tak očividně falešných tvrzení a šíření globální paniky?

Dr. Buttar: Gary, nemluvil jsi o mé historii v armádě, ale sloužil jsem u 5. speciální jednotky, 2. pěchoty a 101. letecké divize. Pracoval jsem tam jako doktor. Byl jsem součástí těchto organizací. Můžu ti říct, že ve jménu Boha a země děláme spoustu zemí, ale později v životě, jak trochu vyzrajeme, ptáme se: Pokud to bylo pro Boha a zemi, proč jsem musel odstranit svoji psí známku, proč jsem musel z uniformy sundat americkou vlajku?

Kdyby, nedej bože, došlo k nevídaným okolnostem, aby se nepoznalo, že tam byly americké jednotky. Udělali jsme spoustu věcí ve jménu dobra, Boha a země pod záminkou bezpečí veřejnosti, které vážně nejsou správné. Nejen v armádě… Spousta dalších veteránů to potvrdí. Co je současnou agendou? Nevím, jestli chceš, abych se vrátil a zmínil něco, co bude považováno za kontroverzní. Pokud pamatuješ první válku v Zálivu. Proč jsme do ní šli? Pamatuješ, Gary?

Gary: Během války v Zálivu vládnul George Bush starší. Měli tam děti v inkubátoru, vymysleli si záminku, proč tam jít a odstranit Saddáma Husajna.

Dr. Buttar: Záminka, co média řekla světu, byla, že USA tam šly, aby ochránily ropné zájmy Kuvajtu, protože Irák zapálil ty ropné vrty. Pamatuješ?

Gary: Ano, pamatuji. Šlo o ochranu Kuvajtu.

Dr. Buttar: Ano. Pokud chceš, mohu ti říct jméno člověka, byl prvním seržantem… Doufám, že mu to nevadí… první seržant Raphael Medina z Jižní Karolíny. Můj velmi blízký přítel, který se mnou sloužil v Koreji, a řekl mi: Pane, nevím, co se děje, ale mohu vám říct, že já a 11 mých mužů v šesti písečných buginách jeli zapálit těch 300 těch požárů. O takových informacích média nemluví. My stáli za tou událostí pod falešnou vlajkou, abychom odůvodnili svoje činy.

Co je současnou agendou? Věřím, že jde o stejnou agendu. Je to událost pod falešnou vlajkou, aby se odůvodnilo povinné očkování, všude instalují 5G věže, všude je toxicita způsobená spalováním paliv, chemtrails, apod. Co teď dělají? Otupují společnost, začnou rozdávat vakcíny a ti, co vakcínu nepřijmou, budou považováni za disidenty. Lidi jako já budou zastřeleni do hlavy. Lidi jako ty budou zastřeleni do hlavy nebo umístěni do nějaké koncentračního táboru. Dají nám čipy, aby věděli, kdo měl a kdo neměl vakcínu.

A jak lidé začnou být více nemocní kvůli vakcínám, řeknou: Bože, více lidí je nemocných. Potřebujeme více vakcín. Více lidí bude vystaveno 5G a více bude nemocných, a zase řeknou, že potřebujeme více vakcín. Bude to cyklus, ve kterém budou pokračovat, dokud všichni nebudou digitalizovaní a nebudou mít čipy. Teď mi něco řekni. Ten doporučovaný rozestup 2 metrů mezi lidmi… Armáda už 15-20 let má technologii, kterou mohou monitorovat vojáka, jak je za linií nepřítele. Dokážou sledovat speciální jednotky, aby je mohli chránit.

Dokážou určit jejich polohu s přesností na 2 metry. Ten rozestup 2 metry je naprostý nesmysl. Zaprvé nic neskáče na vzdálenost 2 metry. Zadruhé, jak nám chtějí dát čipy… ta technologie existuje už 4-5 let. Soukromé firmy je vyrábí. V šesté části mám video záběry, jak lidé dostávají čipy. Nemyslíš si, že satelity nejsou schopny jedince sledovat? Snaží se nás otupit, aby lidé chápali, že společenský rozestup je ochrání. Ve skutečnosti se to dělá, aby nás mohli monitorovat a vidět nás dohromady.

Pokud máš 3, 4 nebo 20 lidí blízko pohromadě, nezjistí, jestli je to jeden člověk nebo 10 lidí. Chtějí nám vnutit společenské rozestupy, abychom si na ně zvykli a mysleli si, že nás ochrání. Ve skutečnosti to slouží pro více monitorování. Pro více sledování, aby mohli rozhodnout, kdo může pracovat, a koho označí za disidenta, aby ho umlčeli. Zeptal ses mě na to, tomuto já věřím. Někteří budou nesouhlasit, většina si asi pomyslí, že jsem šílenec. To je jedno, protože je to nedílnou součástí toho, co se roky, desetiletí připravovalo.

~Pokračování na další stránce~

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

26 komentářů

 1. Diky za sdileni tohoto rozhovoru a za preklad.
  Jenom mam pocit, ze se zde Dr. Buttar zminuje o vapniku a nikoliv o drasliku (cas 21:30)
  Jeste jednou moc dekuji, a preji vsem hodne stesti, zdravi a odvahy.

  1. No jo, máte pravdu! Nechápu, jak jsem to mohl přeložit jako draslík – díky za upozornění. Změním to aspoň v přepisu.

   1. Nemate za co! Diky patri Vam, Davide. Delate dobrou vec! Mam osobni zkusenost, a co pomaha je dostatek hořčíku (magnesium) a vsechny vitaminy, plus earthing – uzemneni., tzn. Sundat boty a naboso kracet nejlepe v prirode!

 2. Zdravím,chtěla jsem se dostat na druhou stranu překladu u tohoto článku a bohužel mi to tu nic neukazuje….proč?
  Děkuji za odpověď

  1. Zdravím Lucy, mně se druhá stránka zobrazuje bez problému. Jak na notebooku, tak na mobilu. Můžete zkusit si třeba článek otevřít v anonymním okně, jestli to problém vyřeší?

 3. Pro zastance otevreneho a svobodneho sdileni: pan Buttar je predevsim jeden z tech, kdo se chlubi tituly, ktere si sami vytvorili… Podle dostupnych informaci [napr. http://www.buildasuccessfullife.com/presenterinfo.htm – coz je stranka, ktera s nim zjevne sympatizuje, takze ho docela jiste nechce nijak znevazovat] se vydava za lekare, ale nikdy klasickou medicinu nestudoval, ma bakalarsky titul z biologie a teologie a diplom z osteopatie. Studium chirurgie nedokoncil. „Více jak 20 let je hodnocen jako jeden z 50 nejlepších doktorů v USA“ je nesmysl, sice se podle vlastniho tvrzeni dostal na seznam „Top 50 doctors“ (ten seznam se mi nepodarilo najit) jakehosi nakladatelstvi Phillips Publishing, ktere s medicinou zjevne nema nic spolecneho a ktere na seznam umistuje kandidaty alespon castecne nahodile (mozna na zaklade tucne platby – takove seznamy znam osobne, i me osobne kazdy rok prichazi nekolik nabidek, ze me za jisty poplatek zahrnou do ruznych rocnich seznamu nejlepsich/nejvlivnejsich). Naopak existuje -za spoluucasti nekolika univerzit a lekarskych komor, jichz je pan Buttar udajne clenem, peclive sestavovany seznam asi 2000 vysoce hodnocenych lekaru, na nem ovsem pan Buttar nefiguruje. Dale je Buttar proslaveny tim, ze prodava ‚krem lecici autismus‘, ktery podle jeho vlastniho vyjadreni dokonce ani on sam nikdy netestoval (vnitrne totiz vedel, ze funguje!) – bohuzel se ukazalo, ze stav nekterych pacientu se po teto ‚lecbe‘ silne zhorsil; pan Buttar vyhlasoval, ze pricinou jejich spatneho zdravotniho stavu je vysoky obsah rtuti, ktery se u nich ovsem nikdy nezjistil (nicmene Buttar intoxikaci rtuti diagnostikuje v podstate kazdemu, kdo vejde do jeho ordinace, dokonce i pacientum na dalku, ktere osobne nikdy nevidel a jejichz testy nic takoveho nevykazuji) – nekteri meli hodnoty i v jeho vlastnich testech (ktere ovsem jim/jejich rodinam nikdy nesdelil) zcela bezne, a po ukonceni ‚lecby‘ se jejich stav vyrazne zlepsil. Z lekarske asociace ho vyloucili za neeticke zachazeni s pacienty (za sve postupy se zodpovidal vicekrat, mmj. ‚lecil‘ pacienty s rakovinou tim, ze jim pichal peroxid vodiku, za kterouzto ‚lecbu‘ si uctoval 20 az 100 tisic dolaru za pacienta, dale ‚lecil‘ deti bez zjistovani jakekoliv diagnozy atd, takze na zaklade rozhodnuti lekarske asociace ma licenci znacne omezenou, mmj nesmi zachazet s pacienty do 18 let, nesmi lecit pacienty s rakovinou a nesmi pouzivat peroxid). Naopak je velmi oficialne clenem nebo dokonce i prezidentem mnoha asociaci zvucnych jmen, z nichz prinejmensim nektere sam zalozil (coz uz zapomina zminit) a z nichz vetsina neni oficialne nijak uznana.

  1. Ano mate pravdu, dnes muze v intetnetu kdejaky trouba psat co chce. Pokud by byl tak vyhlaseny, jak o sobe trvrdi, a ma zname po“celem svete“, ze mu odpovedelo jen 800 lidi?? No jasne, nekdo se potrebuje zviditelnit, jen je smutne, ze tomu hodne lidi veri….

  2. Možná by bylo vhodné se představit, pokud zde velmi sebejistě prohlašujete takováto tvrzení. A prameny, z jakých jste čerpal.

  3. Pro LEKKI: Ale peroxid OPRAVDU LÉČÍ!!! Stačí si denně dát pár kapek do vody a vypít. Koupíte ho v každé lekarne. Odstraňuje hypoxii. Tělo si peroxid do určitého věku vytváří samo,pak vlastní výroba slábne, a tělu chybí. Hypoxie zapříčiňuje hodně nemocí. V tom ma pan Buttar pravdu. Jinak si nedovolím kritizovat překlad, ale když p.B. mluví o medicínských věcech, např. selen, složení vakcín..atd, zase říká pravdu. Nějak se mně příčí nevěřit mu. Dále intubace opravdu zapříčiní zánět v plicích….je toho v překladu hodně pravdy, co se týká mediciny. Nemám sebemenší důvod tomuco říká, nevěřit. Minimálně z medicínského hlediska. Atestace, neatesace…..Rtuť a další uvedena svinstva ve vakcínách opravdu jsou, rtuť mají v těle skoro všichni v nadlimitním množství, nejen z amalgámových plomb, benzín z aut, chemtrails nás taky #zasobuje chemickým bordel, ktery dychame….At je p. Buttar #cokoliv#, co se týká mediciny, mluví pravdu. Nic z toho není zveličené. Ale z toho, co vím z vlastní zkušenosti, a zkušenosti mnoha mých známých….nevěřím Vám, LEKKI.

  4. Dobrý den, zajímalo by mne, odkud jste čerpal tyto informace Vy ? Je opravdu sporné, které info se zakládá na pravdě a které ne. Každopádně, už jen to, že se alternativní zdroje mažou, není projevem svobody, ale ovlivňování a propaganda. Myslím, že nadešel čas, aby se lidé začali zaměřovat na svoji intuici, která dokáže bezchybně odhalovat pravdu. Jen se musí plně rozvinout a to vyžaduje poctivou práci na sobě, vést příkladný život. Čím čistější charakter, tím vyšší level. Neznamená to ale, že budeme mít na růžích ustláno. Budeme však více vnitřně ukotveni a to dává potřebný klid, jistotu a sílu. Zbavuje strachu, ale bystří smysly. Jen takový život má skutečnou hodnotu. Vše ostatní je cestou k tomuto pochopení..

  5. Vaše informace jsem si nijak neověřoval a tedy o nich nebudu polemizovat – nejsem ani zastánce, ani odpůrce pana Buttara, tak jen drobná připomínka, či otázka – jak jej mohli vyloučit z lékařské asociace, když není lékařem? Tomu tedy nerozumím. Možná i další Vaše tvrzení by potom stála za doložení, jak zmiňuje někdo níže, alespoň uvedením pramenů, ze kterých čerpáte.
   Díky

 4. Oh boy. Kde začít? Lekkii. Definitivně troll, v češtině snad skutr. Nejen, že je pan doktor Rashid A. Buttar legitimní, ale navíc se evidentně dohaduje s jeho státní zdravotní autoritou už od roku 2005 https://www.drbuttartruth.com/ Ve skutečnosti jsem narazil na toto video teprve včera a byvše výborně anglící jsem ho shlédl celé. Davidův (Tvůj, jsem i Kanaďan a tak tykám) transcript v češtině, jak jsem ho namátkou prošel, je OK. Informace poskytnuté Dr. Buttarem jsou více než na místě, alespoň tam, kde jsem se s nimi setkal již dříve a z jiných zdrojů. Už, už jsem se rozhodoval, zda nemám transkript sepsat a přeložit sám, ale díky Tobě, Davide, to není třeba. Osobně jsem se sám napřekládal textů o problematice zdraví a jak si ho udržet a vylepšit, včetně mnoha osobních zkušeností testovacího psa (slavek krepelka – Forum u Pramene) ale také titulkováním střípků skutečné historie od Newheart pod titulem „Až se vzbudí Atlanťané“ na Youtubišti. Zatra hodin a v případě Sylvinky, která mluví příšernou anglinou i hodinami dohledávání a luštěním termínů, přispívám do společné kasy českého pískoviště neoficiálních znalostí deseti milionů obyvatel, a případně dalšího, slovenského pískoviště, jak jen mi čas dovolí. Každopádně tedy oceňuji Tvé nekonečné hodiny, ale nebude to finančně napřímo. Také oceňuji příspěvky Tvých čtenářů, kteří evidentně znají dost na to, aby ocenili to, o čem Dr.Bhutar mluví bez ohledu na nějakého trolla. Hanna, Iva,, Jana, ke cti našim ženám 🙂

  Dík a ahoj, Píďalka.

  1. To není odkaz. Musíte kliknout na číslo 2 ještě pod tím nápisem, tam kde je slovo „Pages“

  1. Nešlo by přidat nějaké konkrétní protiargumenty? Jinak je to jen plácnutí do vzduchu. To je má výzva všem, kteří nesouhlasí. Netvrdím, že nemáte pravdu. Nerozumím medicíně, ani pořádně fyzice, ani nemám patent na pravdu, ale něco málo vím o lidském projevu. Porovnám-li projev ve videu a váš, docházím k názoru, že blábolíte vy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů