Zdravotní sestra naléhá: Držte se dál od očkovaných proti covidu

Ve zkratce...

Zdravotní sestra Nic Stinson mluví o současném problému, kdy lidé zažívají nepříznivé reakce po kontaktu s očkovanými proti covidu. Sama naléhá na lidi, ať se (aspoň prozatím) drží dál od očkovaných proti covidu.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Šíří se řada videí o tom, že ti, co byli v kontaktu s lidmi, kteří se nechali očkovat, nyní prožívají vážné příznaky. Za to může šíření spike proteinu. Pokud chcete o tom informace, můžete jít na můj web, kde jsou informační videa, která vysvětlují celý proces toho, co se děje a proč se to ženám děje. Je tam žena, co před tím varuje a mnoho lidí, kteří mě kontaktovali a dali mi celou řadu… ani nechci říct svědectví, ale řekli mi svoje osobní příběhy. Za chvíli se k nim dostanu. Ale jsou ženy a muži, kteří přišli do blízkého kontaktu s lidmi, kteří dostali vakcínu. Tito lidé po obdržení vakcíny… spousta lidí říká, že šíří… ale když si představí šíření (shedding), napadnou je běžné vakcíny s oslabeným virem. Ale tohle není normální vakcína… tohle je genová terapie, která způsobuje, aby vaše tělo tvořilo tyto spike proteiny.

Tohle je mRNA genová terapie, tohle je velký lidský experiment. Není to nic, co kdy bylo provedeno. Ve skutečnosti to mění skladbu lidského těla. Ten proces se v lidském těle spustí a nezastaví se (tvoření spike proteinu). A ten spike protein se šíří z jejich dechu, šíří se z jejich pórů. Zjišťují, že spike protein je nebezpčný pro lidskou tkáň. Tohle u lidí způsobuje rozmnožovací problémy.

Tohle způsobuje sterilizaci lidí. Ženy, které přišly do kontaktu… a také muži… píšou mi také muži, kteří přišli do kontaktu s lidmi, kteří dostali tuto vakcínu…. a říkám to takto, aby mi nesmazali video. Tito lidé po tom kontaktu mají najednou zvláštní pohmožděniny. Ženy, i 10 let mladé dívky, začínají mít brzké menstruace. 11letá dívka dostala najednou 2 menstruace během měsíce poté, co byla v kontaktu s očkovanými lidmi. Lidé mají silné migrény, mají přerušovaný spánek. Mají sraženiny velikosti své pěsti.

Ženy, které roky byly v menopauze, najednou mají silné menstruace s krevními sraženinami o velikosti grapefruitu. Tohle se děje různým lidem. Muži, kdy jejich žena dostala vakcínu, v noci spolu spí a probudí se s pohmožděninami. Celá řada příběhů… na mém webu truthunmasked.org v sekci „Stay away”, uvidíte tam video lékaře, je tam jeho jméno, a on tento proces vysvětluje, a další žena, která před tímto varuje. Je tam další lékařka, která varuje svoje pacienty, že musí zavolat předem a dát jim vědět, pokud jste byli očkovaní, protože ona vás na klinice nechce, protože tam pečují o těhotné pacientky, a ona z tohoto důvodu nechce očkované lidi kolem nich. Protože je riziko, že ženy porodí mrtvé dítě nebo že se jejich plod poškodí, pokud jsou v blízkosti lidí, kteří dostali tuto vakcínu. Protože to může vyvolat potrat.

Existují lékaři, kteří nejsou hloupí a neřídí se hovadinami od CDC, kteří se snaží svoje pacienty udržet v bezpečí. Přečtu vám pár komentářů. „Mému partnerovi najednou začalo krvácet z nosu s obřími sraženinami.” Někdo další píše, že má migrény. „Právě jsem měla třetí menstruaci za méně než 2 měsíce. Byla jsem celkem kolem čtyřech očkovaných lidí.” Někdo právě řekl… „Poslední týden mám bolesti hlav kvůli těmto debilům.” Je to pravda… znám někoho dalšího, co tohle vysílání sleduje, nevím, jestli o tom chce mluvit, ale přišel o domácího mazlíčka… očkovaní lidé hladili jeho mazlíčka, který pak zemřel. Takto nebezpečné tohle je. V posledních 48 hodinách jsem slyšela otřesné příběhy… přidávám je na web co nejrychleji, co můžu, aby lidé viděli, že tohle není konspirační teorie. Tohle jsou lidé, kteří sdílí svoje příběhy.

Nemůžeme vědět, jak dlouho to bude trvat. Říkají, že lidské tělo… není možné vědět, jestli lidské tělo kdy zastaví tento mechanismus tvorby spike proteinu. Lidé, kteří dostali vakcínu, mohou produkovat tyto spike proteiny navždy. Nemusí být už nikdy bezpečné být blízko nich. Je možné, že v nějakou chvíli je přestanou produkovat, takže může být znovu bezpečné být blízko nich.

Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji.

Zveřejňuji tohle varování, protože jako jedinci musíme udělat vlastní bezpečné rozhodnutí. Pokud máte malé děti, doporučila bych, abyste udělali bezpečné rozhodnutí a nikdy nebyli blízko očkovaných. To by bylo moje chytré rozhodnutí… držte se od nich dál. Lidé mi říkají: „Takže nyní obhajujete udržování rozestupů?” Ne, hájím to, abyste používali svůj vlastní mozek.

Zjistěte, kdo si tu sračku nechal dát. Používejte svoje ústa, protože chcete být v bezpečí. Tito lidé nejsou chytří lidé. Tito lidé nejsou lidé, kterým záleží na vašem zdraví, protože si nic nezjistili a nepoužívají selský rozum. Dělají věci, které poškodí všechny kolem nich. Vůbec se nerozhodují chytře. A nyní se jen volně pohybují a ubližují všem kolem, hůř než kdy předtím. Už tak bylo špatné, že na obličeji nosili bakteriální hadry, čímž zvyšovali riziko onemocnění pro všechny kolem. Nyní vážně zvyšují riziko neplodnosti a krvácení všech kolem nich jen tím, že existují. Mějte odvahu se ptát lidí, jestli byli očkovaní, a držte se od nich dál! Nedržte se dál od lidí, co nebyli očkovaní.

Držte se blízko neočkovaných lidí. Je zdravé být v kontaktu s druhými lidmi… buďte blízko těch, kteří o tomto ví, kteří jsou chytří, kteří jsou moudří, ale držte se dál od těchto zombie debilů! Držte se od nich dál. Tohle video nahraji na svůj velký Instagram v naději, že ho nesmažou jako moje poslední. Vysílala bych živě na svém velkém Instagramu, ale znovu mi tu funkci zablokovali na dalších 30 dní, počínaje dneškem, protože tito trolové mě nenechají být. Možná budu znovu vysílat živě s Chrisem. Je tu otázka: Jak se držet dál od lidí v obchodech? Oni prosazují to hloupé udržování rozestupů… když uvidíte někoho, kdo se chová jako očividný debil, držte se od něj dál. Většina lidí, co se nechala očkovat, jsou poslušní debilové s otrockou myslí. Říkají poslušným debilům s otrockou myslí, aby po očkování stále nosili roušku… obvykle je tedy na dálku poznáte. Uvidíte, že nosí roušku… pokud nosí roušku, můžete předpokládat, že si vezmou vakcínu. Není to za vlasy přitažený předpoklad… je to zřejmé. Nechoďte blíž k lidem, co nosí roušku… držte se od nich dál. Tohle jsou ta těžká rozhodnutí, jak jsem říkala nedávno ve videu.

Všichni jsme věděli, že tyto dny přijdou. Všichni jsme věděli, že přijdou dny s těžkým rozhodováním. Zde jsou. Tohle jsou dny s těžkým rozhodováním. Je načase dělat těžká rozhodnutí. Smazali… Oh, oni to smazali z Instagramu? „Když v parku uvidíte nějaké radostné obtloustlé kokoty, jsou tam, protože jsou očkovaní… držte se dál.” Přesně tak… „Moje žena má zdravotní problémy… sdílel jsem váš web” Klidně můj web sdílejte s kýmkoliv. Je tam spousta dobrých informací o tom, jak se vyhnout lékařské mafii. Pokud budete sdílet můj web… na spodku mého webu je seznam webů, které doporučuji, které vám také dají dobré informace. Mám tam celé stránky o rouškách a podvodu s testováním, která vám dávají celou řadu zdrojů, studií o tom, proč roušky nefungují. Je alespoň 50 studií prokazující, že roušky nefungují.

Pokud bojujete za správnou stranu a ukazujete lidem, proč jsou hloupí, na tom webu je spousta zdrojů shromážděných od lidí, kteří mi dávají informace, nebo z mého výzkumu. Každopádně… tady to ukončím, video nahraji a pak budu živě vysílat s tebou, Chrisi. Prosím, sdílejte tyto informace mezi lidi. Pokud chcete vidět video lékaře, co vysvětluje, proč se tohle děje… video se ženou, co varuje před stejnou věcí… a celá řada lidí, co sdílí svoje příběhy a vysvětlují, že se jim tohle děje. Tohle není konspirační teorie… a tento debilní výraz i tak nesnáším. Ale tohle jsou reální lidé, co říkají, že se jim tohle děje. Tisíce lidí… neustále přidávám další příběhy. Na Instagramu je spousta účtů, které vyzývají lidi, aby sdíleli své příběhy. Jsou lidé, kteří sdílí příběhy a žádají, aby se jejich příběh nesdílel veřejně. Ale každý den se dívejte se na tu stránku a uvidíte další příběhy.

Je tam sekce komentářů… pokud se vám to také stalo a chcete sdílet svůj příběh, můžete přidat komentář, pokud se vám něco stalo. a dát o tom lidem vědět. Sdílejte to s lidmi a varujte je. Jeden příklad jsou děti, co chodí do těchto indoktrinačních táborů neboli veřejných škol… už dlouho křičím a naléhám, ať tam přestanete svoje děti posílat. Všichni tito debilní učitelé si berou tu smrtelnou injekci. A teď vaše děti tam sedí v ohrožení, že se stanou neplodnými… a jen tím, že jsou v blízkosti těchto učitelů. Pokud nechápete, jak zlověstná je tato agenda, tak jen nedáváte pozor. Tohle je jen další důkaz. Běžte na web a podívejte se na to… sdílejte tohle video… půjdu ho nahrát. Pak se vrátím, a já a Chris možná budeme živě mluvit o nějakém méně vážném tématu. Mám vás ráda.

Samostatný článek o příbězích lidí, které zazněly v tomto videu (a mnohem více dalších):

https://otevrisvoumysl.cz/pribehy-lidi-a-prevazne-zen-co-po-kontaktu-s-ockovanymi-zazivaji-vazne-nepriznive-reakce/

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

  1. ten spike vypada na novu uroven dezinfo.
    aminokyselina je zlozena v peceni, pokial ho telo vyzaduje.
    skor je to na temu: rozdeluj a panuj ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů