Očkovací propaganda mířená na děti plná lží & 4 potvrzená hlášení o úmrtí dětí po vakcíně

Ve zkratce...

Ve Velké Británii ve školách pouští dětem video s očkovací propagandou plnou lží. Kromě toho v posledním týdnu jsou hlášená 4 úmrtí dětí po vakcíně. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Video je z 8.6.2021

Přepis:

Hugo: Zdravím, posloucháte Hugo Talks. Tato zpráva je těžká… vážně mě štve. Pokusím se ale zůstat v klidu. Dnes se objevilo tohle video této ženy, profesorky Devi Sridhar, která tvrdí, že není financovaná farmaceutickými společnostmi, což je nesmysl, o kterém si povíme později. Podívejme se ale na to, co říká v tomto propagačním videu pro děti, který je na stránkách CBBC, a bylo mi řečeno, že prý tohle video hrají ve školách dětem.

Otázka: Můžete stále šířit nebo dostat covid-19, jakmile dostanete vakcínu?

Devi Sridhar: Když vakcína od Pfizeru procházela klinickými testy na dětech v USA, nezjistili žádné případy onemocnění ve skupině, která obdržela vakcínu. Vypadá to, že vakcína chrání před onemocněním covid-19.

Otázka: Mohou děti dostat po vakcíně nějaké vedlejší účinky?

Devi Sridhar: Některé děti zažívají podobné vedlejší účinky jako dospělí. Mezi ně patří únava, slabost, bolest hlavy, obecná nevolnost, ale tyto příznaky během dne nebo dvou odezní. Je to malá cena za ochranu před skutečnou nemocí.

Otázka: Je vakcína pro děti 100% bezpečná?

Devi Sridhar: Prozatím nám klinické testy ukázaly, že vakcína je pro děti 100% bezpečná. Má nějaké vedlejší účinky jako bolest hlavy a únava, ale během dvou měsíců nezjistili nic závažného. A děti v původní studii jsou další dva roky sledovány, aby se zjistilo, jestli se objeví něco dalšího.

Hugo: Dobře, to video pokračuje, ale upřímně ho nedokážu vystát. Použijme to, co právě řekla. Řekla, že během klinických testů byla vakcína pro děti 100% bezpečná. Naznačuje tím, že injekce je pro děti 100% bezpečná. Tato žena, podvodnice, hraje se slovy. Skutečností je, že tato injekce není pro děti bezpečná. Podívejte se na tato data z USA. Týkají se injekce od Pfizeru. Jsou to data pro věkovou skupinu 12-17 let.

Tohle jsou data z USA z tohoto týdne týkající se injekce od Pfizeru pro děti ve věku 12-17 let. Data ukazují 4740 celkových nepříznivých událostí, včetně 117 označených jako vážných a čtyři hlášená úmrtí mezi dětmi ve věku 12-17 let. Nejmladší hlášená úmrtí zahrnují dva 15leté jedince… a mají tam číslo z databáze VAERS. 16letého jedince… vedle toho je ID. A jednoho 17letého jedince. Je potvrzené, že je to v důsledku vakcíny.

Zde se píše, že jsou hlášená další úmrtí mezi dětmi do 17 let, která nelze potvrdit, nebo zahrnovala zřejmé chyby. To jsou čtyři mrtvé dospívající děti v posledních sedmi dnech v USA. V důsledku Pfizer injekce. Přímo to souvisí s vakcínou… stejnou Pfizer vakcínou, kterou budou dávat vašim dětem v Británii (a i u nás, pozn.).

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

Jak je tohle 100% bezpečné? Ona ve videu naznačuje, že vakcíny jsou 100% bezpečné, když očividně nejsou. 635 hlášení anafylaktického šoku mezi dětmi ve věku 12-17 let s 97 % případů připisovanými vakcíně od Pfizeru, 2 % vakcíně od Moderny a 0,31 % (nebo dva případy) vakcíně od Johnson & Johnson. 40 hlášení srdečního zánětu všechna připisovaná vakcíně od Pfizeru, což je problém, o kterém se mluví hodně v Izraeli a USA. 16 hlášení poruch srážlivosti krve, všechna připisovaná Pfizeru.

A tohle je to, co tato žena v tom videu říká.

Devi Sridhar: Prozatím nám klinické testy ukázaly, že vakcína je pro děti 100% bezpečná.

Hugo: Minulý týden v USA zemřely čtyři děti na vakcínu – je to potvrzené. Ale ona dětem říká, že je 100% bezpečná. Neuvěřitelné… A pak jde na Twitter, kde píše: „Nedostávám žádné finance od žádné farmaceutické společnosti, ani nejsem členkou žádné z jejich rad. Nedostávám žádné finance ze skotských vládních zdrojů. Zasedám v několika odborných poradních skupinách (neplaceně). Finance na výzkum pochází od Welcome Trust, EU a NIHR. Dobře… ona zasedá v Global Public Health na univerzitě v Edinburghu, která obdržela miliony od Nadace Billa a Melindy Gatesových. Velké překvapení…

A je ředitelkou v Global Health Governance, které je financované Welcome Trustem a univerzitou v Edinburgu. Welcome Trust má ve společnosti Johnson & Johnson investici 230 milionů liber a stovky milionů v ostatních farmaceutických společnostech. Jak může tedy říct, že není na ně napojená, když Welcome Trust je jeden z jejích hlavních podporovatelů? Nevím… podle mě vás klame, tak jako klame děti, když jim říká, že vakcína je 100% bezpečná. Podívejte… sám toho zmůžu jen tolik. Musíte tohle video všude sdílet.

Tohle je jasné klamání. Ve videu dává dojem, že pro děti je 100% bezpečná, když očividně není. Otevřeně klame vaše děti. Jak jsem říkal… tato videa dělám… sám toho zmůžu jen tolik. Musíte je sdílet všude možně. Víte… jak píšu lidem v emailech, klidně si to video stáhněte a nahrajte ho kdekoliv chcete, mně je to jedno. Na autorských právech mi nezáleží. Jako vždy, děkuji za poslech. Odebírejte novinky na HugoTalks.com, místo pro podobně naladěné duše, které poukazují na podvodné a zlé lidi, jakým je tato osoba.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

  1. …Ovce jsou prostě ovce a nechápou, že koncem roku dostanou třetí dávky „včeliček“, začne se masivně „útočit“ na děti, příští rok tu máme druhé, pak třetí generace „vakcín“ a nejpozději v říjnu to zase celé začne a příští rok opět….

  2. PANÍ „DOKTORKA“ NEJEN ŽE LŽE JAKO KDYŽ TISKNE A NAPOMÁHÁ GENOCIDĚ A ZLOČINŮM PROTI LIDSKOSTI, ALE KDO BY SE TOMU DIVIL, KDYŽ SE JMENUJE „ĎÁBE-L“ TEDY „DEVI-L“…jen to L ji tam chybí, to aby nebyla tak nápadná, služebnice dábla. 🙁

  3. NA DĚTI NÁM NESAHEJTE !!! PANÍ „DOKTORKA“ NEJEN ŽE LŽE JAKO KDYŽ TISKNE A NABÁDÁ KE GENOCIDĚ A ZLOČINŮM PROTI LIDSKOSTI, ALE KDO BY SE TOMU DIVIL, KDYŽ SE JMENUJE „ĎÁBE-L“ TEDY „DEVI-L“…jen to L ji tam chybí, to aby nebyla tak nápadná, proradná služebnice dábla. 🙁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů