Očkovaného pilota postihla srdeční zástava: Freedom Flyers odhalují snahu aerolinky to ututlat

Ve zkratce...

V tomto pořadu se objeví Joshua Yoder, který bude hovořit o tom, že se očkovanému pilotovi letecké společnosti zastavilo srdce jen několik minut po přistání. Na palubě tohoto letadla bylo 200 lidí. Kdyby se to stalo jen pár minut před přistáním, mohlo to skončit tragicky. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: šTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 18. dubna 2022

Stew: Na sociálních sítích jsme to zmiňovali už v pátek, ale pro vás, kteří nás tam nesledujete, kapitán Airbusu společnosti American Airlines měl zástavu srdce v kokpitu letadla s 200 lidmi na palubě. Došlo k tomu pár minut po přistání. Mám tady Joshe Yodera z US Freedom Flyers, který nám tuto informaci poskytl. Takže pár minut po přistání v letadle obsazeném 200 pasažéry tento pilot, kterému byla vnucena ta vražedná látka, utrpěl srdeční selhání, je to tak?

Josh: Je to tak. Stalo se to 9. dubna v letu American Airlines číslo 1067 z Denveru do Dallasu. Kapitán Robert Snow přibližně šest minut po přistání, když byl stále v kokpitu Airbusu 321 s téměř 200 lidmi na palubě, utrpěl srdeční zástavu. Uviděl ho vystupující pasažér, naštěstí tam byla zdravotní sestra a zdravotník z námořnictva, kteří ho vytáhli ven, poskytli mu první pomoc připojením na defibrilátor, oživili ho až třetím výbojem. Kapitán Snow si nevzpomíná na nic, od přistání má 24 hodinové okno. Když se probral, byl na JIPce připojený na EKG. Poté mi osobně zavolal, abych mu pomohl a přišel za ním. Sehnali jsme skupinu kardiologů a právníků, letěli jsme s tímto týmem do nemocnice Baylor Scott & White v Dallasu v Texasu, kousek od sídla American Airlines, abychom se o něho postarali. Nebyl si jistý péčí, která mu tam byla poskytována. Nemocnice tyto případy ututlávají, hlavně když mají souvislost s vakcínou, takže kardiolog dr. Peter McCullough, podplukovník Peter Chambers, letecká lékařka podplukovnice Theresa Longová, sestavili jsme na jeho pomoc skvělý tým. A řeknu vám, že kapitán Snow je na American Airlines velmi naštvaný. Řekl mi, a natočil i video, na kterém říká, že ho American Airlines k očkování donutili, že to nechtěl udělat. Je v rodině jediný očkovaný. Ale nechtěl, aby ho vyhodili. A od té doby má zdravotní problémy. Tuto donucovací a zastrašovací taktiku používají všechny aerolinky, ale u American Airlines jsem to sám viděl, používají tyto praktiky už dlouho. Řeknu vám, že mám stovky e-mailů od lidí, které dokazují, že pokud jde o vakcínu a ostatní problémy, nejednají se zaměstnanci jako s rodinou, jak to o sobě tvrdí.

Stew: No, chci říct… Pokračujte. Už si to nenecháme líbit, máme toho dost. A budou se z toho zodpovídat. Nejen American, ale i další aerolinky. Je na ně podána žaloba, už si to nenecháme líbit.

Stew: Dobře. Děkuji. Co se do toho vložili US Freedom Flyers, přináší to ovoce, skutečně těm lidem pomáháte, jak je tomu i teď. Především chci říct, že se modlíme za kapitána Snowa a jeho rodinu, aby se plně uzdravil. Neříkal jste, že předtím neměl žádné zdravotní problémy? Chci říct, že piloti jsou velmi hlídáni, pokud jde o jejich zdraví a srdce, ne?

Josh: Ano, neměl vůbec žádné zdravotní problémy, mluví o tom velmi otevřeně. Byl naprosto zdravý, problémy mu začaly po vakcíně Johnson & Johnson, což vyvrcholilo tou srdeční zástavou v kokpitu. Kdyby k ní došlo jen o sedm minut dřív, při přistání na letišti v Dallasu, mohlo to dopadnout špatně. Už před tím varujeme dlouho, mluvili jsme o tom i vašem pořadu, o mrtvých pilotech, infarktech, krevních sraženinách, to všechno se děje, ale aerolinky, odbory a FAA to tutlají. Nechtějí, aby lidi znali pravdu, ale říkám vám, děje se to, vím o stovkách případů, ale lidé o to nechtějí mluvit. Tento kapitán je však naštvaný, nebojí se mluvit a hnát je k odpovědnosti, proto nás zavolal a proto jsme v Dallasu. Aby se American Airlines zodpovídaly za tyto donucovací praktiky a zastrašovaní, protože už to musí přestat.

Stew: Dobře. Musím se zeptat, v našem pořadu jsme mluvili o situaci v komerčních letech. Množí se to hlavně v poslední době, kdy kandidáti létají na různé akce, mluvili jsme třeba s jedním, který letěl navštívit Trumpa. Tyto lety jsou stále rušeny a přesouvány a jejich zavazadla pak skončí jinde. Tohle přímo souvisí s vakcinací, že?

Josh: Souvisí. Piloti teď často neprojdou lékařskou prohlídkou, mám to všechno podložené, děje se to, ale aerolinky to popírají.

Stew: Svádějí to na mechanické závady na letadlech, ale tak to není.

Josh: V některých případech třeba ano, musel bych vědět, o který konkrétní let šlo, ale povinné očkování má na leteckou dopravu obrovský dopad. A bude to pořád horší, protože za poslední měsíc a půl mi každý den někdo volá kvůli problémům po vakcíně. Nedávno například letuška u American Airlines prodělala čtvrtý infarkt po druhé dávce a říkala mi: „Joshi, já už to asi nepřežiju.“ Tohle se teď v letecké dopravě děje. A musíme se tomu postavit, pasažéři i zaměstnanci, bránit se tomu a hnát je k odpovědnosti. Cestující American Airlines letu 1067 z Denveru do Dallasu 9. dubna ať mě kontaktují na . Spojte se s námi kvůli tomu, čemu vás American Airlines vystavily. Ale i ostatní aerolinky vás vystavují nebezpečí. A dokud je nepoženeme k odpovědnosti, budou v tom pokračovat. Proto se musejí lidé spojit a zastavit to.

Stew: Náš program je děsí, protože jsme si na ně posvítili, informovali jsme o pilotovi Delta Airlines, který zemřel při řízení, dostali jsme esemesku z jejich mediálního oddělení, že se to nestalo. Tak jim volám, co se tedy stalo, ale položili mi to. Vložila se do toho média, že je to falešná zpráva, ale jak to vědí? Protože jim to řekly aerolinky. Ne, my víme na sto procent, že přesně to se mu stalo. A děje se to pořád dál, jak potvrzují i tady US Freedom Flyers, stovky pilotů mají tyto komplikace, aktivní piloti mají smrtelné nehody. I teď to málem skončilo tragicky. Někdo mně blízký letěl tento víkend a měli spoustu problémů, seženu vám číslo letu. Bylo jim řečeno, že je to mechanická závada, tak vám to číslo letu seženu, ať to prověříte, protože vás chci podpořit, abyste tomu přišli na kloub, protože ty miliony lidí, kteří právě někam letí, někdy i se svými rodinami, za obchodem nebo na svátky za svými blízkými, se mohou nacházet ve smrtelném nebezpečí, nemám pravdu?

Josh: Jo, to jste vystihl, mohu potvrdit, že někteří piloti právě létají s bolestmi na hrudi. S několika jsem mluvil tento víkend. Ale bojí se to říct, protože pro pilota může znamenat konec kariéry, pokud má srdeční problémy, které se nedají léčit, takže je to děsí. Při jednom letu jsem mluvil s mladým pilotem regionálních linek. Létá teď u JetBlue, je mu 25 let, dostal druhou dávku, ale on i jeho přítelkyně mají bolesti na hrudi už asi dva týdny po druhé dávce. A nebyl jsem sám, kdo to slyšel, seděl jsem s jedním kapitánem, který to slyšel taky, oba jsme s ním mluvili. O tom všem se mlčí. Už v prosinci jsme posílali dopis FAA, abychom je varovali, ale vůbec nám neodpověděli, mlčením reagovali i všechny hlavní aerolinky. Takže je poženeme k soudu, kde budou nuceni reagovat.

Stew: Hnát je z odpovědnosti. Máte naši podporu. US Freedom Flyers. Děkuji vám. Bůh vám žehnej.

Josh: Děkuji, Stew.

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

 1. Díky a dodám k tomuto tématu ještě toto zjištění:
  Největší letecké společnosti umožní cestujícím, kteří byli vykázáni z letadla kvůli porušení zákazu nošení masek, návrat na palubu:
  https://www.theepochtimes.com/major-us-airlines-to-allow-passengers-barred-over-mask-violations-to-fly-again_4419059.html
  „Nejméně čtyři velké letecké společnosti ve Spojených státech oznámily, že plánují vyřadit ze seznamu cestující, kteří byli zařazeni na jejich seznamy osob, s nimiž není možné létat, protože porušili federální nařízení o používání masky proti idiotismu (*kovid).“
  V rozhodnutí soudce se uvádí, že předpis CDC překročil jeho zákonné pravomoci, protože provádění jeho mandátu v oblasti masek je v rozporu s federálním správním právem.

  Piloti se obávají o bezpečnost cestujících, protože letecké společnosti pokračují v nařizování toxické „vakcíny“ ko*kovid:
  https://www.brighteon.com/fe26a333-4085-43d7-b089-c8daee84f12c
  „Piloti leteckých společností se obávají, že by jejich nucení do experimentální a smrtící vakcíny (proti idiotismu) mohlo ohrozit bezpečnost jejich cestujících.“
  Tvrdí to pilot letecké společnosti Josh Yoder, spoluzakladatel organizace U.S. Freedom Flyers, která se zabývá svobodou zdraví a požaduje ukončení povinnosti očkování amerických pilotů a dalších zaměstnanců leteckých společností. Ann Vandersteelová, moderátorka pořadu „Ocelová pravda“ na Brighteon.TV, vedla s Yoderem rozhovor během epizody svého pořadu z 21. dubna.
  Aby zdůraznil svůj názor, odkázal Yoder na příběh Roberta Snowa, pilota společnosti American Airlines, který byl nucen přijmout vakcínu COVID-19, aby si udržel práci. Během letu z Denveru do Dallasu-Fort Worth se mu šest minut po přistání letadla zastavilo srdce. Ze zhoršení svého kardiovaskulárního zdraví obvinil vakcínu COVID-19…
  „Mohl to být kdokoli z nás, každý jednotlivý člověk, který byl donucen k očkování, které nechtěl,“ řekl Yoder. Poté, co byl svědkem Snowova svědectví, Yoder řekl, že byl rozzlobený a opravdu rozrušený.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů