Naomi Wolfová – Důrazné varování před vakcinačními pasy

Ve zkratce...

Naomi Wolfová, světová spisovatelka a ředitelka technologické firmy DailyClout sdílí důrazné varování před vakcinačními pasy a co pro nás mohou znamenat, pokud je přijmeme.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Ahoj všichni, tady Naomi Wolfová, CEO DailyClout. Jak jsem slíbila, budu mluvit o vakcinačních pasech. Včera jsem vystoupila na Fox, abych sdílela svoje varování o vakcinačních pasech, a přišly mi stovky emailů napříč politickým spektrem od lidí, co psali, že se také bojí, a jak mohou pomoct. V tomto videu chci tedy vysvětlit, co přesně vakcinační pasy jsou, protože je hodně… neřekla bych mylných informací, ale nedostatek dostatečného varování před tím, co tato platforma skutečně představuje. Tohle je asi nejvážnější varování, jaké jsem kdy dala. Jak jsem předtím říkala, od roku 2008 všechny varuji před tím, že bychom se mohli přesunout do fašistické reality.

A vakcinační pasy jsou skutečně posledním krokem. Někdo dnes řekl „kopec, na kterém stojí za to zemřít”, nebo „poslední boj, který musíme podstoupit”. Protože jakmile vakcinační pasy budou přijaty, žádný odpor nebude… žádná volba nebude. Dovolte mi jako CEO technologické společnosti DailyClout vám vysvětlit, jak přesně tento… ani ne návrh, už se to zavedlo v Izraeli… v Británii se mluví o tom, že budete muset oskenovat svůj vakcinační pas, abyste mohli jít do hospody a dát si pivo. Prezident Biden v Americe řekl, že tohle bude povinné… můj tyranský guvernér Andrew Cuomo řekl, že se bude muset zavést pas, který tvoří IBM. Probíhá to warpovou rychlostí. Prosím, nenechte se oklamat… tohle je nejnebezpečnější nástroj, kterému lidstvo za můj život, ne-li vůbec, čelilo z hlediska lidské svobody. Dovolte mi vysvětlit jeden technologický detail.

Když se na webu nebo v aplikaci registrujete, je tam místo, kde vložíte svoje jméno, vyberete si heslo, a pak jsou tam uvedeny obchodní podmínky, se kterými souhlasíte. To je důležité… zdá se to bezvýznamné, ale je to důležité, protože to znamená, že máte volbu, můžete si ty podmínky přečíst a říct si: Tohle je příliš tyranské, budou prodávat moje osobní detaily, nejsem ochotna s těmito podmínkami souhlasit, nejsou v můj prospěch. A heslo a uživatelské jméno znamená, že se můžete rozhodnout, kdy se přihlásíte do bankovního portálu, nebo kdy se přihlásíte do Paypalu. Během svého dne nejste normálně stále přihlášeni do Paypalu, nejste neustále přihlášeni… do kreditového skóre.

To je velmi důležité… vy máte kontrolu. S vakcinačními pasy to vše zmizí. Všichni se budou muset neustále účastnit, a tím myslím, že když se nebudete účastnit, nepustí vás do supermarketu, nakoupit si jídlo, nepustí vás do hospody setkat se s přáteli, nepustí vás do restaurace… nebudete moct cestovat letadlem, autobusem, vlakem. A není to tak, že vás přinutí se účastnit.. nemohu to říct jasněji… platforma pro vakcinační pasy je stejná platforma jako systém sociálního kreditu. Zopakuji to, protože je to důležité.

Platforma pro vakcinační pasy je stejná platforma jako systém sociálního kreditu jako v Číně, který zotročuje miliardu lidí. Čínská komunistická strana (ČKS) v Číně může během pěti minut najít jakéhokoliv disidenta díky nepřetržitému sledování pomocí systému sociálního kreditu. To znamená, že když se chováte jako „dobrý občan”, dostanete body navíc, a když se chováte jako „špatný občan”, příležitosti se vám uzavřou, vašemu dítěti třeba nedovolí jít na univerzitu nebo vám nedovolí si vzít tu práci, nepovýší vás.

Vakcinační pas, o kterém se mluví ve zbytku západního světa, je stejná platforma… nemohu to dostatečně zdůraznit. Mluvím jako CEO technologické firmy. Myslím tím, že jakmile se tato plaforma zavede, jakákoliv další funkčnost může být na ni navázána a to bez problému. Jakákoliv další funkčnost na ni může být napojena… co to znamená? Znamená to, že s malou změnou v backendu, v podstatě bez žádného dalšího vývoje, vám Paypal může zrušit účet v závislosti na tom, jak přístroj vyhodnotí, co jste říkali na sociálních sítích.

Pokud jste příliš konzervativní, nebo příliš liberální, nebo jste příliš často použili slovo Trump nebo slova „právo za potrat”, přístroj to dá Paypalu vědět, ten vám vypne účet, nebo vám zvýší úrok na vaší kreditce, a to bude svět, ve kterém budete žít. Microsoft a Salesforce už navrhovaly verze vakcinačních pasů, protože mnoho technologických společností bojují o tuto velmi lukrativní a velmi mocnou smlouvu… lidé, co budou mít tato data, budou v podstatě řídit svět, a budou takoví bohové světa. A vše půjde skrze ně.

Budou mocnější než národy… budou mocnější než OSN. Ale s malou změnou v backendu lze zařídit, aby váš pas nikdy neukázal „zelenou”, že nemáte covid. A není způsob, jak covid PCR testy ověřit… jak studie a whistlebloweři ukázali, že mohou vytvořit falešné pozitivní výsledky, když je amplifikují nad 25 cyklů. Pokud jste tedy disident, můžete být neustále pozitivní na covid. A není možnost, jak to zpochybnit, jak to ověřit, a po zbytek života ve společnosti budete v druhořadé kategorii, vaše rodina také. Když svolíte s vakcinačními pasy, když půjdete do hospody, do divadla nebo restaurace a oskenujete ten kód, na což si zvykáte… když teď jdete do restaurace, máte oskenovat QR kód.

Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji.

Kam to směřuje? To vám povím. Směřuje to do centrální databáze, a všichni lidé, co jsou s vámi, co také skenují kód, jejich informace jdou také do centrální databáze, což znamená, že tzv. „vakcinační pas”, což je ve skutečnosti systém sociálního kreditu, bude vědět, kdo přesně je u toho stolu. A pokud budete mluvit o odporu vůči systému, pokud budete mluvit o organizování protestu nebo mobilizování podpory pro zastupitele ke schválení zákona, aby se tento systém zrušil, platforma to bude vědět.

A je tam funkčnost, která tvoří mapy sítí lidí, a jak všichni oskenujete svoje vakcinační pasy v té kavárně nebo restauraci nebo i v tom obýváku… pomocí souřadnic zaznačí vaši lokaci a bude moct zařadit historická vyhledávání, která jste udělali, a bude moct číst, co děláte na sociálních sítích jako skupina, a vy jako skupina budete moct být sociálně vyloučeni… váš sociální kredit se může snížit, nebo všichni budete pozitivní. Nikdo z vás už nebude moct nakupovat jídlo, nikdo z vás nedostane svoje děti do školy. Firmy, které píšou návrhy smluv pro systém vakcinačního pasu, jako Microsoft, napřímo říkají, že systém může lidem, kteří jsou „pozitivní”, zabránit odejít z domu.

A to může udělat… může vám znemožnit nastoupit do metra. Může vám znemožnit nastoupit do autobusu, může vám znemožnit si objednat taxi. A tady nemluvíme o realitě za 10 let nebo v nějaké antiutopické společnosti, jako CEO technologické společnosti vám říkám, že je to realita nyní! Doslova s půl hodinovým vývojem v backendu lze tyto funkčnosti do systému integrovat. Poslední věc, o které chci mluvit, jsou peníze. USA začínají mluvit o digitální měně. Dostal se ke mně dokument o tom, že Čína plánuje držet svět jako růkojmí pomocí biologických dat. Biologických dat všech… a to je cíl. Spousta těchto technologických společností jsou přikloněné nebo pracují s Čínou.

Proč celá tato šílenost s koronavirem měla efekt oslabení západu? No… je to čínská komunistická strana ve spojení s Big Tech firmami. Všechny postupy a nařízení jsou o oslabení západu, oslabení naší společnosti, oslabení našich dětí, které nemohou chodit do škol, nedovolují prarodičům obejmout svoje vnoučata. Nedovolují nám volně mluvit, nedovolují nám se shromažďovat na radnicích, nedovolují nám se modlit, nedovolují nám uplatňovat první nebo čtvrtý dodatek Ústavy. Tomuto se říká pokus o převrat. To se děje už rok… měníme se do oslabené verze západu, aby Čína a technologické společnosti mohli být globální supermocností, která přesahuje národní státy… to se děje.

Musíte tomu čelit… ale „vakcinační pasy” vytvoří způsob, aby Čína, která vlastní Zoom… vlastní ho čínská společnost, a mnoho amerických influencerů a mediálních společností bylo skoupených nebo podplacených čínskou komunistickou stranou. Jaké jsou bezprostřední schopnosti vakcinačního pasu? No… Microsoft a Salesforce vytvořili propojení vakcinačního pasu s Apple Pay a s Google peněženkou. Jak bude digitální měna, víte, co přijde pak… pokud nebudete „dobrý občan”, pokud uvidíte film, který nemáte vidět, pokud půjdete na představení, na jaké nemáte… což aplikace pozná, protože ji musíte všude oskenovat… nelze ji obejít. Pak vám mohou vypnout váš příjem, nebo vám mohou zvýšit daně, nebo váš Paypal nebude fungovat. Nebudete mít na výběr, než to získat zpět tím, že budete dobrý občan a že popřete jakékoliv opoziční názory, které jste měli.

Jen chci říct, že od doby, co lidi o tomto varuji, mě už pětkrát cenzurovali… na Twitteru dvakrát nebo třikrát, na YouTube a Vimeo… tohle video může být také cenzurováno. Co mě o tom udivilo, byl ten čínský styl jednání, s jakým mně, jako Američanku, cenzurovali… nebylo to jen „porušili jste naše obchodní podmínky, pokud se chcete vrátit, nemůžete je porušovat.” Bylo to: „Dáváme vám tři upozornění, a na konci musíte být dobrý občan.” Twitter mi dokonce dal příležitost odstranit moje nehezké tweety, vyčistit si svůj nepořádek…

Tohle vše je styl jednání čínské komunistické strany, které nás navyká na to, abychom nebyli Američané, abychom nebyli členy západu. Posledních pár nocí jsem měla probdělých… slíbila jsem, že poukážu na nebezpečí co nejpřesněji… a dělám to už od roku 2008. Tohle je největší nebezpečí… z tohoto není cesty zpět. Reportér se mě dnes zeptal: Co když Američané tohle nepřijmou? A já: Vy už mluvíte ze světa, který je pryč, pokud tohle uspěje a zavede se. Protože nebude žádná volba… nebude možnost to nepřijmout. Nebude kapitál… nebude volné shromažďování… nebude soukromí, nebude volba v ničem, co budete chtít v životě dělat. A nebude úniku. Omlouvám se, že jsem dost negativní, ale jelikož této technologii rozumím, mám pocit, že jsem vás musela varovat.

V DailyClout jsme spustili kampaň k demonstrování modelové legislativy na státní úrovni k zakázání vakcinačních pasů, které mimochodem porušují zákon o amerických invalidech, který vám zakazuje se jen ptát na něčí lékařský status a zakazuje vám komukoliv odepírat přístup ke zbožím nebo službám na základě fyziologie… je to nelegální. Ale také to porušuje první a čtvrtý dodatek Ústavy. Jako demokratka jsem zděšená, že Bidenova vláda tohle zavádí, ale tohle je za hranicemi předpojatosti… T

oryové v Británii to zavádí… v Izraeli to zavedl premiér Netanjahu. Za šest měsíců… ne čtyři měsíce… Izrael zničil občanskou společnost, protože lidé, co se nepřidají do tohoto pasového systému, jsou druhořadí občané, a i lidé, kteří se přidali, kteří jsou disidenti, jsou zostuzováni a ostrakizováni a sledováni 24/7. Jsou tedy zděšeni… a snaží se varovat zbytek světa a já se snažím varovat vás. V DailyClout ukážeme tuto modelovou legislativu, vytvoříme kampaňovou platformu, skrze kterou můžete lobbovat své státní zastupitele, aby přijali legislativu na státní úrovni, což je jediná naděje, jak tohle zakázat. Prosím, dejte svým státním zastupitelům a kongresmenům vědět, že si budete pamatovat, jestli zavedou tuto totalitní, tyranskou platformu. Nedokážu ze srdce více vyjádřit, že jsme na okraji útesu… tohle je poslední krok. A z tohoto není cesty zpět.

Prosím, připojte se do tohoto boje. Děkuji vám… omlouvám se, že jsem tak vážná, ale tohle je velmi vážný moment a velmi vážná technologie, a nemůžeme ji v našich končinách dovolit. Musíme chránit naši Ústavu, spojit se napříč levicovým i pravicovým spektrem, abychom zachránili naši Ameriku. Moc vám všem děkuji. Mějte se.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

  1. To nie je iba o pooliticko – sociálnom aspekte ….
    Vírus mutuje a teda vakcína v základnom (pôvodnom) zložení, nie je „sloboda“, ako tvrdia reklamy. Ak totiž vakciína nebude svojim zložením pribežne kopírovať mutácie, môže mať efektivitu a účinnosť, ako napríklad vakcína proti chrípke.
    Ak sa na základe očkovania občan dostane k takému „covid-pasu“, môže nevedome prenášať vírus a mutácie naprieč kontinentom, či dokonca planétou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů