Dr. Cowan – Historie se opakuje. 5G & koronavirus. Viry nejsou příčinou nemocí.

Ve zkratce...

Jak souvisí 5G s koronavirem? Musíme se vrátit do minulosti, abychom pochopili souvislosti. Dr. Thomas Cowan tvrdí, že historie se s dnešní epidemií opakuje. V posledních 100 letech došlo k velké elektrifikaci Země. Používáme rádiové vlny, WiFi a různé další vlny, které mají vliv na zdraví. Ale jak moc velký vliv a jak souvisí s dnešní epidemií? O tom mluvít doktor ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Video bylo natočeno 12.3.2020 v Tusconu v Arizoně

Přepis: Historie se opakuje. 5G & koronavirus

Dr. Thomas Cowan: Mám 10 minut. Nevěděl jsem, jestli se k tomu dostanu. Nemohu si pomoct… musím říct něco o této situaci kolem koronaviru. – Chcete o tom slyšet? – Ano. Pokud znáte Steinera, máte odpovědi na test, ale pak musíte přijít na detaily. V roce 1918 po pandemii španělské chřipky se zeptali Steinera: Co to zapříčinilo? A on řekl: Viry jsou jednoduše výměšky toxické buňky. Viry jsou kousky DNA nebo RNA s pár bílkovinami, vystupují z buňky, a k tomu dochází, když je buňka otrávená.

Viry nejsou příčinou ničeho. Rád bych, abyste si nejprve představili, že jste slavný doktor delfínů. Delfíny jste v severním polárním kruhu studovali už stovky let, nebo alespoň dlouhou dobu. Delfíni byli doposud v pořádku. Pak vám zavolají: Frede, spousta delfínů v polárním kruhu umírá. Můžeš to přijet vyšetřit? A musíte si položit jednu otázku. Kolik z vás by řeklo: Chci prozkoumat delfína, abych zjistil jeho genetické složení? Nikdo, protože to je hloupé. Kolik z vás by řeklo: Chci zjistit, jestli tento a tento delfín mají virus, protože může být nakažlivý, a proto ostatní delfíni jsou nemocní. Ten muž.

Kolik z vás by řeklo… omluvte moji francouzštinu…. Dal někdo do té vody nějaké sračky? Jako případ tankeru Exxon Valdez… Někdo? Všichni. Protože to se stalo. Buňky delfínu se otráví, snaží se samy pročistit tím, že začnou vyměšovat látky, kterým říkáme viry. Současná teorie virů mluví o exozomech… Šéf Národního zdravotnického institutu (NIH) nedávno měl proslov o komplexitě virů. Zjistíte, že tohle je naprosto v souladu se současným chápáním virů. Při dospívání jsem zažil dramatickou událost u našeho domu, která s tím souvisí. Byly tam mokřady, plné žáb, které mě nenechaly v noci spát.

Tak jsem okna omotal páskou… na jaře dělaly velký rámus. V průběhu času všechny žáby zmizely. Kolik z vás si myslí, že žáby měly genetickou chorobu? Kolik z vás si myslí, že žáby měly virus? Kolik z vás si myslí, že někdo do vody dal pesticid DDT? Přesně k tomu došlo. Nemoci jsou otravy. Je to jeden z důvodů, proč vakcíny… to na chvíli přeskočím. Co se tedy stalo v roce 1918? Během každé pandemie v posledních 150 letech došlo ke kvantovému skoku v elektrifikaci Země. Na konci podzimu 1917 došlo ke globálnímu zavedení rádiových vln. Kdykoliv jakékoliv biologické systémy vystavíte novému elekromagnetickému poli, otrávíte je, některé zabijete a zbytek se dostane do takového útlumu, takže kupodivu žijí o něco déle a s více nemocemi.

Pak začala 2. světová válka s další pandemií, kdy se po celé Zemi zavedly radary. Celou Zemi pokryli radarovými poli. To bylo poprvé, co jim lidé byli vystaveni. V roce 1968 došlo k hongkongské chřipce, což bylo poprvé… Země má ochrannou vrstvu ve Van Allenových pásech, která v podstatě integruje kosmická pole ze slunce, Měsíce, Jupiteru, apod. a rozesílá je mezi živé bytosti na Zemi.

A my do Van Allenova pásu jsme umístili satelity, co vyzařují radioaktivní frekvence, a poté během šesti měsíců jsme měli novou virovou pandemii. Proč virovou? Protože lidé jsou otráveni, vyměšují toxiny, které vypadají jako viry. Lidé si myslí, že jde o chřipkovou epidemii… V roce 1918 se zdravotnický ústav v Bostonu rozhodl vyšetřovat nakažlivost chřipky, tak, věřte tomu nebo ne, stovkám lidem s chřipkou vysáli sopel z nosu, a vpíchli ho do zdravých lidí, kteří chřipku neměli, a ani jednou se jim nepodařilo udělat zdravého člověka nemocným. Zkoušeli to opakovaně. Nakažlivost se jim nepodařilo prokázat.

Dokonce to zkoušeli s koňmi, kteří údajně dostali španělskou chřipku. Dali koni přes hlavu pytel, do kterého kýchnul, a pak ten pytel dali druhému koni. Ani jeden kůň neonemocněl. O tom si můžete přečíst v knize „Invisible Rainbow” od Arthura Firstenberga, ve které popisuje veškeré kroky v elektrifikaci Země a jak během šesti měsíců došlo k nové globální chřipkové pandemii. Když slyšíte normální vysvětlení… jak se ta chřipka během dvou týdnů dostala z USA do Jižní Afriky, jak to, že všichni na světě dostali symptomy ve stejnou dobu, navzdory tomu, že dopravním prostředkem byly tehdy koně a lodě?

Není pro to vysvětlení… jen řekli, že neví, jak se to stalo. Ale když se nad tím zamyslíte… tyto rádiové vlny a ostatní frekvence, které někteří z vás máte v kapse a na ruce… můžete poslat signál do Japonska, který tam dorazí okamžitě. Pokud nevěříte, že existuje elektromagnetické pole, které globálně komunikuje v rámci sekund, tak jen nedáváte pozor. Zakončím tím, že poukážu na to, že v posledních šesti měsících došlo k dramatickému a kvantovému skoku v elektrifikaci Země.

Určitě víte, o co se jedná. Říká se tomu 5G.

Kolem Země je teď 20 tisíc satelitů vydávající záření, tak jako ta věc ve vaší kapse a na vaší ruce, co vydává záření, kterou neustále používáte. To se se zdravím neslučuje. Omlouvám se, že to říkám, neslučuje se to se zdravím. To je přístroj, který ničí strukturu vody. Pokud chcete říct: „No jo, ale nejsme elektrické bytosti, jsme jen fyzická hmota,” tak se neobtěžujte jakýmkoliv testem EKG nebo EEG nebo testem nervové vodivosti. Jsme elektrické bytosti a chemikálie jsou jen vedlejším produktem elektrických impulzů. Chcete si tipnout, jaké bylo první město na světě plně pokryté 5G technologií?

Publikum: Wuhan.

Dr. Thomas Cowan: Přesně tak. Když se nad tím zamyslíte… Jsme v existenční krizi, jakou lidstvo doposud nezažilo. Nechci teď znít jako prorok ze Starého zákona, ale tohle je něco nebývalého.

Dávají sto tisíc satelitů do… samotné pokrývky Země. Mimochodem, jak jsem chtěl zmínit, souvisí to i s otázkou vakcín. Asi před rokem za mnou přišel pacient, naprosto zdravý, a pak si zlomil paži… pracuje jako elektrikář, instaluje systémy WiFi pro velmi bohaté lidi. Elektrikáři mají velmi vysokou úmrtnost. Ale on byl v pořádku… pak si zlomil paži, do které mu dali kovovou desku. O tři měsíce později nemohl vstát z postele. Začal trpět na srdeční problémy… naprostý kolaps.

Náchylnost souvisí s tím, jak moc kovů máte v těle, a také s kvalitou vody ve vašich buňkách. Pokud do lidí začnete píchat hliník, stanou se receptory pro vstřebávání zvýšených elektromagnetických polí a to je dokonalá smršť pro úpadek druhu, což je něco, co nyní zažíváme. Zakončím to citátem od Rudolfa Steinera z doby kolem roku 1917. Tehdy byla jiná doba. „V dobách, kdy nebyly žádné elektrické proudy, kdy vzduch nebyl plný elektrických vlivů…” Mluvíme o roku 1917. „… bylo snazší být člověkem. Z toho důvodu, abychom dnes vůbec byli lidmi, je nezbytné vynaložit mnohem silnější duchovní kapacitu, než co bylo nezbytné před stoletím.” S tím to zakončím. Dělejte cokoliv, co vám zvýší vaši duchovní kapacitu, protože je velmi těžké být v této době lidskou bytostí. Děkuji.

PS: Jak se chránit proti 5G a elektrosmogu? Jedna z možností je přístroj, který sám používám a mám na něj recenzi ZDE.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

12 komentářů

 1. Trunews.com, Plandemia Film-video od DR.JUDY MIKOVITS,PHD, ti detailne opisuje,ako prídeš o mnohe enzymi a kyslík v mozgu a obehu,a ako ťa začnú rôzne virusy požierať pri dosahu mikro-mikro vĺn z 5 G veží!!! A mnohí sa otočia aj na bláznov,ako napr.Slovenský Premiér, Magor Igor z Trnavy!!!

 2. Aha takže chřipka neexistuje :)) to se jen každoročně v zimě zapne…….. topeni?… ktere otravi buňky :))

   1. Zde je vysvětleno proč
    …https://otevrisvoumysl.cz/odkaz-nutricniho-specialisty-k-zamysleni-nad-problematikou-viru-a-big-pharma-lobby/

  1. Zde je odkaz kde to přesně vysvětlí
   …https://otevrisvoumysl.cz/odkaz-nutricniho-specialisty-k-zamysleni-nad-problematikou-viru-a-big-pharma-lobby/

  1. chcel by som vidiet ako vizera citatel manipulatori.cz :)))))))
   presne tak. viry su vymesky chorych buniek otravenych ci uz 5g alebo napadnutych parazitmi typu malaria apod. chripka je reakcia tela na neprirodzene suche roztocove prostredie z radiatorov a extremnu zmenu teplot. ked niekto spava pri 21 stupnoch a rano vyjde do mrazu. ak by ste sa budili rano pri 8°C ako kedysi ludia a isli do mrazu nalozit do kachiel, chripku nikdy nedostanete

  1. dalsi citatel dokonca kanadskych manipulatorov :)))
   prosim odinstalovat google-who-fake-search engine. a pouzivat duckduckgo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů