Otevřená diskuze lékařů: Je očkování COVID-19 stále dobrovolné? (otázka 01/12)

Ve zkratce...

Podívejte se na první část otevřené diskuze lékařů. Co si myslíte Vy? Je očkování proti Covid-19 stále dobrovolné? Napište nám Váš komentář, sdílejte a ohodnoťte video smajlíkem.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

  1. Mate naprostou pravdu pratele,ale co lze udelat a jak tu Agendu Šmejdů v pozadi zastavit?Mnozí lidé jeste ani oci neotevreli,natož,aby se probudili.Spojit se musi podstatne mnozstvi Vás lékařů,právniků,oslovit soudce,vyssi dustojniky policie i vojska(z důvodu,ze prave ty chteji ve sve Agende proti lidstvu postavit a uz se to deje!!)Pozvat je a vest debaty,ktere by mely byt v mediich,ale poskoci svetoveho DepState to nedovoli,neb prave media usilovali mit v podrůči zásadně!!A ktere politiky oslovit?Z nastavajici vlady ,zrejme horsi vyhlidky,ale Babis skodi co můze.Ze by nebyl v obraze a byl tak blbej??Tedy je spoluvykonavatel zotroceni lidstva potazmo naseho národa.Navic řizene genocidy.Jo oni maji zajem o nase zdravi,tak by nesahali na deti.Tady je jasny zamer narvat to svinstvo do vsech a hlavne se zbavit starych,nemocnych a pod.Usetrit prachy na zbytecnych duchodech.Je videt cil a naprosta planovana bezcitnost a zcela lidi zbavit veskerych prav,zdravi,majetku,života.Je nutno odhalit obsah vakcin.A udelat vse promyslene,tvrde,verejně,pravneošetřeně a komisne overene,nezpochybnitelne!!A vim ,ze na tom pracujete.Je nutno zalarmovat lekare,,dukazů a důvodů je mnoho.
   Napadnout falsovani poctu skutecne nemocnych kovidem,zamerne neleceni a ponechani lidi s priznaky,dokud se u nekterych nemoc nerozvine, aby zkoncili ve spitale.Jen lekaři a policejni vysetrovani spolehlivymi!!A zarazit vakcinace.!Shromazdit pocty lidi s negat.vedlejsaky,ktere se ani nehlidaji,neposusuji,ale odmitaji s neuveritelnou razanci a drzostí.Jsme ve valce a vidite,ze ONI pouzivaji vsechny mozne spinavosti.Je to horsi fasizmus.Mnozi cestni lekari stale nedovedou priznat,ze by se neco takoveho SNAD delo,ale Smejdi prave s tim pocitaji.200 let realizovany plan krok za krokem,aby obsahl vsechny kategorie zivota od zamernych rozbrojů v zemich Afriky a muslim.zemich,po ovladnuti VHO,OSN,FED,tedy ekonomiky- proste vse.Dochazi k prebirani moci a vytvareni Celosvetove Velmoci v rukou par lidi,spojeni s Vatikanem,nejhorsim zdrojem zla a touhy po majetku a moci.Potom oskubou i je i sve poskoky ve vladach vsech zemi sveta!!
   Jsme ve valce bandy zlocinců proti nam vsem a myslim proti samotnemu Bohu.
   O tom to je!!
   Stovky lékařů a zdravotniků už nezastavi.Pouzit stejne zbrane tedy vydirani???A proc ne.?Lekari a zdravotnici se svlecou a odejdou,jako postoj lepsi taktika neni.Co budou delat?Myslim v Australii to udelali pokud jim budou vakciny nutit.Vzdyt tady trpi mnohem vic lidi bez covidu,kteri se nesmeli osetrovat,operovat atd.A udelaji toto narizeni znovu.Nezalezi jim na lidech ani na zdravi.Chteji prosadit NVO za kazdou cenu.Je nutno mluvit s lekari ostatnimi spojit se,jak rekl K.Janecek.Co proti nemu zmohou???Nic.Je svym panem.Muzou se lekari pozvat na shromazdeni a tam vest debaty do hloubky.Predvest,co v tech vakcinach je!!!Vzdyt propaganda Smejdů je ochromila.Musi tu pravdu videt!!Pravda je osvobodi a pridaji se.Udelat to postupne,aby netrpeli lide v nemocnici,ale je to nutno zorganizovat a ty lekare probudit.Ne ty,kteri spolupracuji se Smejdy a vi oc jde!!
   Ja nevim,co jinak rici.Mam vas rada a verim v nas statecny narod,ktery ma davnou historii uzasnych lidi a spoústa vzdelanych,moudrých lidi.Vy patrite k nim.Je jich ale mnohem vice a oni samy o tom jen nevi,neb se zdrahaji uverit necemu tak šilenemu.Ale jina cesta neni,jinak nas fakt zbude jen pod FORMANSKEJ VŮZ.Vzdyt jde jen o jinou taktiku vyhlazeni podle Šmejdů co si řikají ELITA a vetsina lidstva maji za podradné,kteři pry ohrožuji Zemi.Pravda je,že ONI ve sve zvracene hamiznosti ji ponicili a mnohé narody uvrhli do bidy a beznadeje svymi planovanymi mrzkými činy!!! Ale bohatou Evropu museli napred ochromit temi vsteklymi,zfanatizovanymi ubozaky.A kdo to nevidi??? A vzdornejch ras Slovanů co zbydou hrde stat se zbavi tim nejhorsim zpusobem a vubec o tom nepochybujte!!!Jsou to zcela bezcitni psychopati a pouzivaji techniku ovládani mas,jaka beznym lidem neprijde na mysl.
   Opakuji,jako už mnozi.Jsme válce a je treba se sofistikovane bránit.

   Bressy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů