(CZ) Out of the Shadows – Vystoupení ze stínů [DOKUMENT]

Ve zkratce...

Dokument „Vystoupení ze stínů“ odhaluje, jak mainstreamová média a Hollywood manipuluje lidmi šířením propagandy ve svém obsahu. Dozvíme se o technikách manipulace veřejnosti, o programech MK-Ultra a operace Paperclip, o kultech provozující sexuální pedofilní kruhy, a mnohem víc.
Facebook
Telegram
VK

Přepis dokumentu Vystoupení ze stínů(CZ) Out of the Shadows - Vystoupení ze stínů [DOKUMENT] • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek
Mike Smith

Mike Smith: Proč věříte tomu, čemu věříte? V určitou dobu ve svém životě jste věřili informacím, které vám někdo dával. Ten někdo, komu jste důvěřovali, vám řekl, že auto je autem, že strom je stromem, že pták je ptákem, že to modré nahoře je obloha. Takto jsme začali určovat, co považujeme za skutečnost. Většinu věcí v našem životě, které považujeme za skutečnost, se dozvídáme z našich příběhů nebo reportáží v médiích. Mojí otázkou je: Pokud by vás těmi příběhy klamali, byli byste to schopni poznat?


Všichni jsme slyšeli výraz „konspirační teorie“.

Osobně jsem neměl čas se jimi zabývat, protože neustále pracuji a nemám čas, zkoumat příběhy o sněžném muži, mimozemšťanech, placaté Zemi, 11. září nebo atentátu na Johna F. Kennedyho. Nemám s tím moc zkušeností. Ale to, s čím mám zkušenosti a o čem hodně vím, je Hollywood.

Vypravěč: Co se vám jako první vybaví, když se řekne zábavní průmysl? Filmy. Televize. Hudba. Promluvme si o této zábavě. Co když je to víc než jen zábava? Co posloucháte při cestě z práce domů? Jak se vrátíte domů po dlouhém dni a zapnete televizi, co vidíte? Představte si veškerý obsah, který jste za život viděli. Spousta z toho mělo vliv na to, kým dnes jsme. Napadlo vás někdy, se zastavit a ten obsah zpochybnit?

To jediné, co konzumujeme víc než obsah, je vzduch. Nad kvalitou vzduchu ale aspoň přemýšlíme. Možná je načase, abychom náš obsah důkladně prozkoumali.

„Filmy jsou nevyhnutelně jedny z nejsilnějších sil k ovlivňování veřejného mínění“ – Walt Disney

Naše vlády náš obsah vždy kontrolovala. Akorát jsme si toho nikdy nevšimli.

Výplň: ~ Policie obsadila naši komunitu. Spolupracovat se CIA k destabilizaci cizích zemí. ~

(CZ) Out of the Shadows - Vystoupení ze stínů [DOKUMENT] • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Vypravěč: Konzumujeme tento obsah prudkým tempem. Musíme zpomalit a zamyslet se nad tím, co konzumujeme. Co když lidé u moci neberou v potaz naše nejlepší zájmy? Musíme si položit otázku: Kdo náš obsah ovlivňuje? Je CIA zapletena v Hollywoodu? Ano.

Mike Smith: Posledních 28 let jsem měl asi nejsuprovější práci na světě. Byl jsem profesionální kaskadér. Pracoval jsem s jedněmi z největších hvězd. Hrál jsem Batmana. Hrál jsem Jamese Bonda. Vyhrál jsem ceny za kaskadérství. Jsem členem Spolku pro herce, Spolku pro režiséry a scénáristy. Minulý rok jsem se dostal do Oscarů. Vypracoval jsem se z kaskadéra k bojovému koordinátorovi, kaskadérskému koordinátorovi, režisérovi druhého týmu.

Moje první velká práce byla ve filmu Batman navždy. Chodil jsem na scéně a kolem mě byli lidé jako Tommy Lee Jones, Jim Carrey, Val Kilmer, Drew Barrymore, Nicole Kidman. Ptal jsem se… jak jsem se tady dostal? Neřekl jsem si, že budu kaskadér. Chtěl jsem tvořit filmy. Kaskadérství byl pro mě nejsnazší způsob, jak se k filmům dostat. Nechtěl jsem být herec a předstírat, že hraji postavu. Jako kaskadér jsem byl tou postavou. Byl jsem člověk za iluzí, který ji tvořil pro herce na obrazovce. Skákal jsem z vrtulníku, byl jsem v centru výbuchu. Dělal jsem cokoliv, co bylo třeba. Měl jsem úžasnou kariéru a úžasný život.

Ale jak jsem vyšplhal nahoru po žebříčku v dnešním systému, zjistil jsem, že to není takové, jak si lidé myslí. Je to iluze. Je to naprostá iluze. V roce 2014 jsem pracoval na seriálu v Portlandu a utrpěl jsem katastrofické zranění. Tento kousek jsem za svoji kariéru udělal tak 20x. Šlo o jednoduchý pád na schody. První a druhý pokus proběhl v pořádku, ale věděl jsem, že ho můžu zlepšit. Při třetím pokusu jsem přes zábradlí spadl dolů na trubku a zlomil jsem si obratel L2. Od pasu dolů jsem byl ochrnutý. Když se katastroficky zraníte, změní to, kým jste. Od toho dne jsem věděl, že nikdy nebudu sportovcem, kterým jsem kdysi byl.

Jako kaskadér jsem vždy říkal, že nejhorší je zranění v kříži. Můžete si zlomit nohy, paže… ale pokud si zraníte spodní část zad, boky nebo pánevní oblast, končíte. Prožil jsem dva roky, kdy jsem si myslel, že nikdy nebudu žít bez bolesti. Jeden z problémů, kterému jsem v té době čelil, je ztráta citlivosti. Stále mám necitlivost ve stehnech a levé části pánve. Chodil jsem na fyzioterapii a doktorka mi povídá: „Tohle vám nepomáhá. Jste v tomto už příliš pokročilý.“ Já na to: „Ano, tohle dělám každé ráno.“ Tak se mě ptá: „Jaký tedy máte problém?“ „Moje pánevní oblast,“ povídám. Řekla mi tedy: „Pracuje tady žena, co se zaměřuje na terapii pánevní oblasti.“

Mikova terapeutka: Když jsem Mika potkala, měl zlomenou páteř a byl částečně ochrnutý v pánevní oblasti. Pomáháme lidem, když mají problémy s nejdůležitějšími funkcemi v životě, což je zažívání, močový měchýř a pohlavní funkce.

Mike Smith: Jednoho dne mi uprostřed terapie povídá: „Miku, mám pocit, že máš kolem sebe temné duchy. Můžu se za tebe pomodlit?“ Já si říkal… pomodlit se za mě? Jasně. Proč ne. Už těmto věcem nevěřím, ale klidně. Tak se za mě pomodlila. Přišlo mi to celé divné. Chodil jsem k ní další dva nebo tři měsíce, a občas se mě zeptala, jestli se za mě může pomodlit.

Mikova terapeutka: Jeho osobnost mě trochu znechucovala, protože vše bylo jen o něm, penězích… myslím si, Bůh měl spoustu práce v tom, ho naučit pokoře. Dával mi jasně najevo, že jsem podle něj zešílela, ale neodporoval.

Mike Smith: Jednoho dne mě zastavila a já jí řekl: „Buď ses naprosto zbláznila, nebo si myslíš, že tohle vše v duchovním světě je skutečné.” Podívala se na mě a povídá: „Michaele, jsem jedna z mála terapeutek pánevního dna v jižní Kalifornii. Když ti satanističtí a zlí lidé dělají rituály s malými holčičkami, ženami a chlapci, kdo si myslíš, že jim pomáhá se z toho dostat? Já. Je to naprosto skutečné. Musíš se na to podívat.”

K mému probuzení nedošlo v kostele, kde někteří lidé najdou Boha. Na svou víru jsem v podstatě zanevřel a vzdal jakoukoliv snahu. Byl jsem v bodě, kdy jsem si říkal, že si užiji čas, který mi zbývá, a jak zemřu, tak zemřu. Stále jsem si nebyl jistý, jestli naprosto zešílela, nebo ne. Četl jsem různé články a zkoumal tyto věci a říkal si… viděl jsem nějaké věci na večírcích. Viděl jsem umění, viděl jsem sochy, viděl jsem věci doma u některých lidí, které podle všeho napodobují okultní věci, o kterých jsem četl. Tak jsem si řekl, že na tom možná něco je.

Řeknu to na rovinu. Nenašel jsem Boha, protože jsem šel do kostela. Našel jsem Boha, protože jsem si uvědomil, že luciferský a okultní svět je skutečný, a že celé ty roky jsem žil ve lži… hodně mě to vyděsilo. Vyděsilo mě to, protože tohle bylo poprvé v mém životě, co jsem musel zpochybnit svoji realitu. Fyzicky jsem byl na dně, nemohl jsem být tím, kým jsem byl, a duchovně… pokud mám být upřímný, nevěděl jsem nic o tom, jak být křesťan. A co se týče mé práce, na vše, co jsem věděl o své kariéře, jsem se začal dívat jinýma očima.

Začal jsem zpochybňovat svoji kariéru v Hollywoodu z jiné perspektivy. Nejprve jsem šel pryč ze sociálních médií a založil si falešný účet. Začal jsem číst weby, články, knihy, sledovat videa na internetu, v podstatě jsem začal hledat pravdu. Hledal jsem účty lidí, kteří sami hledali pravdu. Nebyly to mainstreamové účty, ale účty lidí, kteří byli jako já a hledali pravdu.

(CZ) Out of the Shadows - Vystoupení ze stínů [DOKUMENT] • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Nevěřil jsem, že dostanu pravdu od CNN, ABC, Fox… jen jsem si to chtěl přečíst, vstřebat a důvěřovat tomu, co mi říká intuice o tom, co čtu. V rámci mého zkoumání jsem začal chápat, že existuje velmi malá skupina lidí, kteří ovlivňují veškeré společnosti, které sledujeme. Říkalo se jim „Velká šestka“.

Firma Disney ale právě koupila Fox. Disney kontroluje Marvel, vlastní Lucas Studios. Podívejte se na to obří publikum, které ovlivňuje. Tato malá skupina lidí kontroluje obsah, který vidíme na všech kanálech. Dává vám to pocit, že máte spoustu možností, ale nemáte. Kdo jim říká, co na těch kanálech vysílat? Kam to vede?

Moderátor v televizi: FBI vyšetřuje případ a varuje velké americké společnosti, aby si chránily svoje data poté, co hackeři napadli jedno hollywoodské studio a několik velkých filmů skončilo na internetu. Tohle je poprvé, co USA obvinilo zahraniční vládu z kyberútoku proti americké korporaci.

Mike Smith: Zajímalo mě to, protože jsem v Sony během své kariéry pracoval. Používal jsem jejich aplikaci LifeLog, tak mě zajímalo, co za tím skutečně je. Veřejnosti se řeklo, že Seth Rogen a James Franco udělali film o Severní Koreji, která se naštvala a tak podnikla hackerský útok na Sony, aby jim dala lekci. To se řeklo veřejnosti a já si povídal: To dává smysl. Znám Setha a Jamese… jejich komedie má dost silný ráz. Mají dost vytříbený smysl pro humor. Přišlo mi, že to dává smysl.

Moderátor v televizi: Na veřejnost se dostaly soukromé emaily. Je to PR pohroma.

Mike Smith: Jak jsem prozkoumal dokumenty z WikiLeaks, zjistil jsem zajímavou věc, a to, že šéfové největších filmových studií v Americe měly přímé spojení s velmi důležitými lidmi v naší vládě. Nepřekvapilo mě to. Říkal jsem si: Buď jsou to kamarádi, nebo je za tím něco víc. Nikdy mě nenapadlo, že by vláda ovlivňovala náš obsah nebo zprávy. Je možné, že ovlivňuje náš obsah? To jsou otázky, které jsem si nikdy nepokládal. Já jen šel do práce, udělal, co bylo třeba, a pak šel domů. Nikdy jsem nad tímto nepřemýšlel.

Neznal jsem nikoho, kdo tyto otázky dokáže zodpovědět, tak jsem kontaktoval člověka, kterého jsem sledoval na internetu. Jmenoval se Kevin Shipp. Pokud nevíte, kdo to je, jedná se o zasvěcence ze CIA. Pracoval v kontrašpionáži a během svých 10 let v CIA pracoval na mnoha věcech.

Vypravěč: OSS, předchůdce CIA, dělala studii o využití filmů v Americe jako způsobu psychologické války. O tomto se už mluvilo před rokem 1947, kdy americké tajné služby používaly filmy k ovlivnění myšlení Američanů.

[15:35] Výplň: Morálka našich vojáku je vysoká. Smích, hudba a obecná zábava, která se promítá z tohoto malého zařízení, pomohla k vybudování té morálky.

(CZ) Out of the Shadows - Vystoupení ze stínů [DOKUMENT] • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek
Kevin Shipp

Kevin Shipp: CIA posílá informace Hollywoodu, Hollywood je dává do filmů a populace jim věří.

Výplň: Daně k pohřbení Osy.

Mike Smith: Tento dokument spadá pod zákon o svobodě informací. Kdokoliv si o něj může požádat. Píše se v něm, že ve 40. letech kontrolovali rádiové stanice, většinu mainstreamových médií. Píšou tady, že filmy se používají k psychologické válce. Proč by je k tomu přestali používat?

Výplň (Allen Dulles): CIA se nikdy neangažovala v jakékoliv politické aktivitě nebo jakékoliv špionážní aktivitě, která nebyla schválena na nejvyšší úrovni.

Kevin Shipp: Allen Dulles připravoval a rekrutoval Iana Fleminga. Dulles a CIA pomohli Flemingovi napsat jeho knihy a vykreslit CIA v pozitivním světle. Dulles také pomohl s produkcí filmu Thunderball, aby agenti CIA vypadali jako počestní lidé. CIA mu pomohla napsat knihy a scénář pro ten film. Prezident MPAA poskytoval informace pro CIA jako agent v Hollywoodu.

[17:29] Výplň (rozhovor):

  • Moderátor: Pane Flemingu, vaše knihy poskytují podrobné detaily. Jsou tyto detaily založeny na osobní zkušenosti? Vymýšlíte si je? Odkud pochází?

Fleming: Mohu říct, že z 90 % pochází z osobní zkušenosti. Pokud bych se začal příliš hluboce zabývat špionáží, kde se nachází dnes, porušoval bych oficiální zákon o státních tajemstvích v Anglii. I jen odhalením, že jsem měl k těm informacím přístup.

CIA operace Mockingbird. „Poznáme, že náš dezinformační program je kompletní, jak vše, čemu americká veřejnost uvěří, bude falešné.“ – William J. Casey

Kevin Shipp: Není pochyb, že Mockingbird je skutečný. Začal tím, že platili novinářům, i těm, co byli držiteli Pulitzerovy ceny, aby tiskli falešné zprávy a falešné rozhovory, které CIA chtěla v novinách. Komise Church tohle odhalila.

Výplň (ze slyšení komise Church): Máte nějaké lidi, kteří jsou placeni CIA, kteří píšou zprávy do amerických časopisů? Máme lidi, kteří píšou zprávy dvěma jiným americkým časopisům.

Kevin Shipp: CIA pak zbytek složek samozřejmě zničila. George H. Bush nakonec oznámil: „Program Mockingbird oficiálně zastavíme. CIA už nebude platit novinářům, aby psali příběhy. Teď ten program bude dobrovolný, což znamená, že Mockingbird do dneška pokračuje. Kdy jste naposledy viděli, že by mainstreamová média zveřejnila seriózní investigativní reportáž o činech CIA? To má důvod.

Výplň: Tohle znamená, že CIA může manipulovat zprávami v USA tím, že je pošlou přes nějakou cizí zemi. Velmi pozorně to vyšetřujeme.

Výplň: Řekl byste, že to dnes pokračuje? Ano, nejspíše ano. Ale kvůli odhalením z období v 70. letech se zdá, že reportéři jsou v tom mnohem obezřetnější, nebo podstupují riziko, že se veřejnost na ně bude dívat s nelibostí. Podle mě musíte být mnohem opatrnější.

(CZ) Out of the Shadows - Vystoupení ze stínů [DOKUMENT] • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Výplň (z mediálního zpravodajství): 1. kanál: Platformy prosazují svoje vlastní zájmy s agendou kontrolovat, co si přesně máte myslet. Tohle je pro naši demokracii nesmírně nebezpečně. 2. kanál: Tohle je pro naši demokracii nesmírně nebezpečné. 3. kanál: Tohle je pro naši demokracii nesmírně nebezpečné. 4. kanál: Tohle je pro naši demokracii nesmírně nebezpečné. 5. kanál: Tohle je pro naši demokracii nesmírně nebezpečné. 6. kanál: Tohle je pro naši demokracii nesmírně nebezpečné. 7. kanál: Tohle je pro naši demokracii nesmírně nebezpečné. 8. kanál: Tohle je pro naši demokracii nesmírně nebezpečné.

„Způsob, jakým CIA funguje, vrhá stín na náš historický postoj svobody. Myslím si, že to musíme napravit.“ – Harry S. Truman

~ Pokračování na další stránce ~

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

4 komentáře

  1. Hodně silná videa. Děkuji, že ti jako mladému člověku není jedno co se tu děje..smutné je, že je stále spousta lidí, kteří tyhle slova a realitu mají jako konspirační teorii..je až neuvěřitelné vzhledem k historii, že tohle právě někdo dokáže zpochybňovat ..zbochybnovat fakt,že žijeme v takto zlem světě…já od malička cítím, že jsou věci jinak než se zdají…a je až zarážející kolik pocitu které člověk má jako dítě, během života zapomene..tady je viditelné proč se to všechno děje..Děkuji Davide,dělej to prosím dál, děkuji i za lidi, jako je Děl Bigtree, že mu nejsou životy lidí lhostejné, že dokáže bojovat za pravdu, kterou lidem ukazuje…děkuji i za lidi,kteří odmítají dál škodit lidem a mají odvahu mluvit….jen bych si přála aby víc lidí zvedlo hlavu a začalo naslouchat lidem, které bychom měli minimálně brát vážně..ipresto, jak to zlo je mocné a silné, pořád to neznamená, že se tomu musíme podrobit a trpět…♥️🙏díky dělej to prosím dal

  2. Zaujimavy dokument… ked si ho clovek pozrie po par castiach Kabali ohladom Billa Gatesa, ihned sa natiska otazka, preco vznikol v roku 2003 film Kill Bill… 😀 Akoby sa nam niekto v uvode noveho storocia zlakol, ze az privela ludi kazdy den z roznych pohnutok vytukava do internetoveho vyhladavaca vsemozne slovne kombinacie… A samozrejme potreboval aby nasli nieco ine, ako to, co ich povodne zaujimalo… 😀 Treba uznat, ze Uma v zltej s katanou v ruke ma urcite potencial zvladnut to… Vzdy som premyslal, preco je ten nazov filmu az tak priiiserne jednoduchy… Teraz ked si to vsetko zlepim dokopy, je evidentne, ze najskor vznikol nazov filmu a az potom vsetko to nepodstatne ostatne… tolko mien a prave Bill… nahodicka… Zeby aj Quentin chodil na vikend k Epsteinovi a jeden vydareny sobotny vecer aj s Billom zbuchali takyto lisiacky kamuflazny plan ?? hmm… ktovie…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů