Pfizer: „Nechceme, aby lidé věděli o buňkách z potracených plodů ve vakcínách.” Odhalení interních emailů Pfizeru

Ve zkratce...

Pracovnice Pfizeru přichází s odhalením interních emailů, které ukazují, že k výrobě jejich covid vakcíny byly použity buňky z potracených plodů. Více v 5. částo odhalení covid vakcíny od Projektu Veritas.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.
Napište mi do komentářů, pokud se vám nezobrazuje, děkuji.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Předchozí části odhalení vakcín od Projektu Veritas:

Svědectví vládní pracovnice & tajné nahrávky: „Covid vakcína je plná sraček” (1. část)

Pracovník FDA: Potřebujeme registr neočkovaných | Odhalení covid vakcíny (2. část)

Johnson&Johnson: Děti by si neměly dávat zatracenou covid vakcínu (3. část)

Vědci společnosti Pfizer: „Vaše protilátky [COVID] jsou lepší než očkování [Pfizer]” (4. část)


Přepis:

Melissa Stricklerová (pracovnice Pfizeru): Pracuji ve farmaceutické společnosti, nejsem proti očkování. Jen věřím ve výzkum a vědu.

James O’Keefe (zakladatel Projektu Veritas): V této databázi jste narazila na řetězec emailů, ve kterých se píše o plodové tkáni a covid vakcínách. Vanessa Gelmanová, která pracuje ve Washingtonu DC, vedoucí světového výzkumu. „Tato otázka přišla jako dotaz pro naši skupinu. Konkrétně se ptají na: ‚využil Pfizer buněčnou kulturu z potraceného plodu‘?” Chtějí, abychom vynechali tu zvýrazněnou část, která zní: „Jedna nebo více buněčných kultur s původem, který lze vyhledat zpět ke tkáni lidského plodu, byl použit v laboratorních testech spojen s vakcinačním programem.”

James: Tady máme váš odznak. Jste zaměstnankyně Pfizeru?

Melissa: Pracuji ve výrobním závodu McPherson. Je to jeden z největších výrobních závodů Pfizeru. Vyrábíme nejvíce jednotek.

James: Tato zpráva od Vanessy Gelmanové: „Z pohledu korporátních záležitostí se chceme vyhnout tomu, aby se na veřejnost dostaly informace o plodových buňkách.” „Jsme přesvědčeni, že riziko tohle nyní komunikovat převyšuje jakýkoliv potenciální přínos, zejména u členů veřejnosti, kteří tuto informace mohou vzít a využít způsoby, které nechceme. V posledních týdnech jsme neobdrželi žádné otázky od tvůrců politik nebo médií ohledně této záležitosti, takže pokud možno, nechceme na ni upozorňovat.”

James: Páni… „Jsme přesvědčeni, že riziko tohle nyní komunikovat převyšuje jakýkoliv potenciální přínos.” To by měli dát na americkou měnu. Philip Dormitzer, viceprezident a vedoucí vědecký pracovník. Tohle nejsou nízko postavení lidé. Ukazujete nám emaily mezi viceprezidentem Pfizeru a vedoucí pro světový výzkum týkající se toho, jak to určitým způsobem zaobalit, protože nechtějí, aby lidé věděli, že to pochází z plodové tkáně. „Kopíruji Vanessu Gelmanovou. Máme schválenou odpověď na tuto otázku… otázka se týká plodové tkáně… … kterou Vanessa může nejspíše poskytnout. HEK293T… co to znamená?

Melissa: Ledvinové buňky z lidského plodu. A bylo to z experimentu 293.

James: Použili buňky z potracených plodů.

Melissa: Ano.

James: A nechtějí, aby o tom veřejnost věděla.

Melissa: Ano.

James: To je pro společnost zásadní kvůli tomu, co jste řekla – náboženské výjimky.

Melissa: Ve Pfizeru nám odmítají dát náboženskou výjimku.

James: Tohle jsou vážné věci. Tohle jsou mocní lidé ve velmi mocné společnosti.

Melissa: Zadržují informace, aby se lidé nemohli informovaně rozhodnout.

James: Od Sarah Weiserové… vedoucí vědkyně. Jen se ujišťuje… píše: „Jen aby bylo jasno, chtěla byste, abychom odpovídali s červeným textem níže, včetně žlutě zvýrazněné sekce? Ještě jednou díky.” A ona odpoví: „Ne, byla bych radši, abychom text ve žluté nepoužívali.”

Melissa: Ve svých emailech jsou tak klamaví, že to zní, že to je v konečné vakcíně. Vyvolává to ve mně nedůvěru.

James: Byl tam nějaký problém s FDA.

Melissa: Slyšela jsem, že tam dělají nějaké testy se světly, ale nejsem si jistá. Ptala jsem se: V prázdných místnostech a kanceláři? A on na to: No… přijde FDA. Nemohla jsem uvěřit, že v našich výrobních místnostech začernili okna. Říká se nám, že by nás měl neustále někdo vidět, abychom si udrželi vysokou integritu. Místnost jako tato, kde vidíte můj odraz, je skupinová kancelář, kde dělají papírování pro dávky. Proč ta musí být začerněné?

James: A proč jste se rozhodla oslovit Projekt Veritas?

Melissa: Protože jsem měla pocit, že je to správná věc. Mám pocit, že není nikdo, na koho bych se mohla obrátit, když moje společnost není ke mně upřímná. Bylo mi řečeno, abych věřila Projektu Veritas a oslovila vás. Řekli mi to právníci.

James: Vážně?

Melissa: Z toho, co jsem viděla, jsem byla vážně traumatizovaná a znechucená, a potřebovala jsem odejít, tak jsem si vzala volno, abych si to mohla promyslet a vlastně se vyléčit z těchto informací.

James: Aktivně donášet na svoji společnost a zveřejnit emaily jejího viceprezidenta je zásadní krok. Máte z tohoto strach?

Melissa: Trochu ano… mám víru, že budu chráněna, nebo jakkoliv to dopadne, tak to má dopadnout. Jsem s tím smířená… mám trochu obavy z toho, co udělají nebo řeknou. Ale lidé tohle musí vědět, protože oni tohle chtějí dávat dětem. A pokud kolem toho tak klamou, neměla bych dobrý pocit, kdybych nic neřekla. Vláda nechce ukázat, že ta zatracená vakcína je plná sraček. Musí existovat registr neočkovaných lidí. To zní jako něco z (nacistického) Německa. Budu chodit dům od domu a všechny pobodávat: „Oh, to je jen posilující dávka.” Nebrat Johnson&Johnson? Ale já vám to neřekl. Nechtěla se jít očkovat kvůli svému náboženskému přesvědčení. Přinutili ji k tomu. Nehlásí to, protože to chtějí zamést pod koberec. Chtějí vynechat zvýrazněnou část s textem o jedné nebo více buněčných kultur s původem, který lze vyhledat zpátky k lidské plodové tkáni, která se používala v laboratorních testech spojených s vakcinačním programem.

James: Proč jste se rozhodla oslovit Projekt Veritas? Měla jsem pocit, že je to správná věc. Mám pocit, že není nikdo, na koho bych se mohla obrátit, když moje společnost není ke mně upřímná. Nevěděla jsem, na koho jiného se obrátit.

James: Zde máme váš odznak. Jste zaměstnankyně Pfizeru?

Melissa: Ano.

James: A kde přesně pracujete? Melissa: Pracuji ve výrobním závodu McPherson. Je to jeden z největších výrobních závodů Pfizeru, kde vyrábíme nejvíce jednotek. S produktem zacházíme každý den. Tým zodpovědný za kvalitu vidí proces od naplňování po balení. Takže vidíme vše.

James: Jak dlouho tam pracujete?

Melissa: Teď to bude 10 let, ale v řízení kvality jsem pět let.

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

James: Řekněte nám, co jste viděla, co vás znepokojilo.

Melissa: Vlastně to byla náhoda. Chtěla jsem si něco vygooglovat na našem počítači v budově, a musela jsem kliknout na nesprávnou ikonu na domovské stránce a místo toho hledala v naší databázi. Viděla jsem zprávy o tom, co jsem hledala, tak jsem na ně kliknula, a pak jsem si uvědomila, že to jsou interní dokumenty v naší interní databázi.

James: V této databázi jste narazila na řetězec emailů, ve kterých se píše o plodové tkáni a covid vakcínách. Povězte nám o tom.

Melissa: Co mi přišlo znepokojující, bylo, že to chtěli udržet v tajnosti… nechtěli na veřejnosti informace o tom, že ke studiím používají HEK buňky. Ve svých emailech jsou tak klamaví, jakoby to bylo v konečné vakcíně. Jsou vážně klamaví a dávají si na svá slova pozor. Vyvolalo to ve mně nedůvěru.

James: Vanessa Gelmanová, která pracuje ve Washingtonu DC, je vedoucí světového výzkumu… Advait se baví s Vanessou a píše: „Tato otázka přišla jako dotaz pro naši skupinu. Ptají se: „využil Pfizer buněčnou kulturu z potraceného plodu při provádění jakýchkoliv testů?” Tohle bylo poté, co jsme si už se zákazníkem potvrdili, že nebyly použity žádné buněčné kultury z potracených plodů. Vanessa 4. února tohoto roku napsala: „Mockrát děkuji – pro koho je tato informace? Snažíme se o plodových buněčných kulturách vůbec nemluvit. Pokud možno, rádi bychom zůstali zaměření na první část. Zde je odpověď na většinu nedávných dotazů skrze naši správní radu a skrze přímé emaily pro Mikaela Dolstena. Text ve žlutém se snažíme vůbec nesdílet, pokud to není vážně nezbytné a zásadní pro misi. Přijatelná odpověď zní: „Buněčné kultury získané z lidského plodu nejsou použity k výrobě naší výzkumné vakcíny, kterou tvoří synteticky a enzymaticky vyrobené složky.” Ale pak chtějí, abyste vynechali tu zvýrazněnou část, která zní: „Jedna nebo více buněčných kultur s původem, který lze vyhledat zpět k lidské plodové tkáni, bylo použito v laboratorních testech spojených s vakcinačním programem.” James: Tohle se snaží před veřejností utajit?

Melissa: Nechtějí vyvolat chaos… nechtějí řešit znepokojené lidi, protože si myslím, že lidé mohou kvůli tomu využít náboženskou výjimku, a to oni nechtějí. Podle mě chtějí, aby nikdo neměl záminku se neočkovat.

James: Použili buňky z potracených plodů. Ano. – A nechtějí, aby to veřejnost věděla. – Ano.

James: To je pro společnost zásadní kvůli tomu, co jste řekla – náboženské výjimky.

Melissa: Ano, a ve Pfizeru nám odmítají dát náboženskou výjimku.

James: Tohle by to mohlo změnit, protože pokud mají lidé náboženské názory, tohle mění celou hru, že?

Melissa: Ano.

James: Tohle jsou mocní lidé ve velmi mocné společnosti.

Melissa: Zadržují informace, aby se lidé nemohli informovaně rozhodnout.

James: Tohle je Philip Dormitzer, viceprezident a hlavní vědecký pracovník. „Kopíruji Vanessu Gelmanovou. Máme schválenou odpověď na tuto otázku… ta se týká plodové tkáně… kterou Vanessa nejspíše může poskytnout. HEK293… co to znamená?

Melissa: Ledvinové buňky z lidského plodu. A bylo to z experimentu 293. „Na druhou stranu, Vatikánská komise potvrdila, že považuje za přijatelné, aby se ti, co jsou proti potratům, nechali očkovat.”

Melissa: V podstatě tím říká – proč prostě nenapíšeme, že Vatikán už řekl, že lidé nemají žádnou výmluvu se neočkovat, pokud to tam je. Podle mě tím píše – proč prostě nejsme upřímní?

James: Jaký je rozdíl mezi touto schválenou odpovědí… „HEK buňky jsou získané z potracených plodů” a tou druhou, kterou se snaží utajit?

Melissa: Je to, jakoby četli scénář… řídí se scénářem. Máme tohle schválené, tato slova jsou schválená, takže tím se musíme držet. Ve skutečnosti by to ale měli pro veřejnost udělat co nejvíce jasné a pochopitelné, aby lidé mohli udělat informované rozhodnutí.

James: Ukazujete nám emaily od viceprezidenta Pfizeru, vedoucí světového výzkumu o tom, jak to určitým způsobem chtějí zaobalit, protože by nechtěli lidem říct, že původ těch buněk je v lidském plodu. Snažíme vůbec nesdílet… cituji: „Jedna nebo více buněčných kultur lze vyhledat zpět k lidské plodové tkáni.” Od Vanessy Gelmanové pro viceprezidenta Pfizeru. „Spousta lidí se obrací na tým s lékařskými informacemi, takže bych byla raději, pokud možno, abychom odpovídali s tím, co jsme soustavně říkali. Nechtěli bychom mít jakoukoliv nestálost, zejména u informací, které byly sdíleny s tvůrci politik a médii.” Z toho čtu… už jsme udělali prohlášení, kterého se musíme držet. Nemůžeme se od něj odchýlit, protože bychom pak vypadali špatně.

James: Tohle je vrchní vědkyně z Massachusettsu. Co píše tady? Jen se ujišťuje… píše: „Jen aby bylo jasno, chtěla byste, abyychom odpovídali s červeným textem níže, včetně žlutě zvýrazněné sekce? Ještě jednou díky.” A pak odpoví: „Ne, byla bych radši, abychom text ve žluté nepoužívali.” Ne, nebuďte tak upřímní… jen trochu.

James: Vanessa Gelmanová tady píše… vážně nechce, abyste věděli, že používají buněčné kultury z lidské plodové tkáně. „Včera večer mi přišla podobná žádost přes Lara Paynovou…” takže ve Pfizeru je několik vedoucích pracovníků, kteří se Vanessy ptají.

Melissa: Neumí být k nám upřímní.

James: Vanessa píše něco o kampani na Facebooku?

Melissa: „Naprosto chápu, ale jen se chci ujistit, že reagujeme na legitimní žádost a ne na žádost, která může vyvolat kampaň na Facebooku, se kterou bychom se pak museli vypořádat. Asi nechtějí, aby to lidé sdíleli.

James: Bojí se toho, že lidé o tomto budou vědět. Tohle je zajímavé, protože vám to ukazuje, že ve výsledku se bojí toho, že lidé na sociálních sítích tohle budou vědět. Jakoby se toho báli nejvíce.

Melissa: Ano, chtějí, aby si lidé brali jejich vakcínu.

James: Je zajímavé, že i Facebook cenzuruje cokoliv, co tuto vakcínu kritizuje.

Melissa: A také fakta… pokud jako zaměstnankyně sdílím svůj názor, hned jsem „fact-checkována”.

James: Tento samotný rozhovor může být cenzurován. Tyto snímky s emaily viceprezidenta a vedoucího vědce Pfizeru a vaše komentáře nejspíše označí za dezinformace. A vaše odpověď pro ně je?

Melissa: Pracovala jsem tam 10 let, byla jsem tam vycvičena. Není možné… znám ten proces. Svoji práci mám ráda, znám svůj výcvik.

James: Tato zpráva od Vanessy Gelmanové… posílá ji všem různým pracovníkům. Co tu vidíme?

Melissa: Všem děkuje… „Moc všem děkuji, že nás udržujete informované. Z pohledu korporátních záležitostí se chceme vyhnout tomu, aby se šířily informace o plodových buňkách. Jak všichni víte, šíříme informace o této vakcíně napříč několika frontami a řešíme vzniklé problémy. V tomto prostředí zvýšené kontroly každého detailu naší vakcíny bychom se chtěli vyhnout vytvoření problému. Jsme přesvědčeni, že riziko tohle nyní komunikovat převyšuje jakýkoliv potenciální přínos, zejména u členů veřejnosti, kteří tuto informaci mohou vzít a využít způsoby, které bychom nechtěli. V posledních týdnech jsme od tvůrců politik a médií neobdrželi žádné otázky ohledně této věci, takže pokud možno, nechceme na to upozorňovat.”

James: Páni… „Jsme přesvědčeni, že riziko tohle nyní komunikovat převyšuje jakýkoliv potenciální přínos.” To by měli dát na americkou měnu. Tohle je konečné rozhodnutí Philipa Dormitzera. „Tohle prohlášení bylo rozsáhle prověřeno. S pozdravem, Phil Dormitzer, viceprezident.” Byl tam problém s FDA a začerněnými okny.

Melissa: Po tomto jsem si z práce vzala volno, protože jsem byla znechucená a traumatizovaná ze spousty věcí, které jsem zjistila, že se tam děje. Vážně mě to znepokojilo a otřáslo to se mnou. Nemohla jsem uvěřit tomu, že v našich výrobních místnostech začernili okna.

James: Proč by je chtěli začernit?

Melissa: To jsem si také říkala, zejména protože to jsou místnosti, pro které to vůbec není třeba. Říkají nám, aby nás neustále někdo mohl vidět, z důvodů integrity. Když jsem viděla, jak v kancelářích a neobsazených místnotech na plnění (lahviček) začerňují okna, přišlo mi to divné, tak jsem se na to zeptala někoho z týmu pro řízení kvality. Ptala jsem se: Víte, proč začerňují okna ve výrobně? A on řekl: No… dnes přijde FDA.

James: Mám kamaráda, který říká… nevím, proč všichni do tohoto tahají politiku. Je to věda. Lidé jsou kvůli tomuto velmi rozděleni. Co byste řekla lidem, kteří jsou zastánci vakcín, kteří nejsou ve farmaceutickém průmyslu. Jsou to obyčejní lidé v New Yorku, kteří říkají: „Musíte se očkovat. Přestaňte do toho tahat politiku.”

Melissa: Neměla by v tom být politika, ale oni ji do toho tahají. Média a vláda do toho tahá politiku, ale tohle není o tom, jestli jste republikán, demokrat, liberál, konzervativec… tohle je informovaný souhlas s píchnutím si něčeho od společnosti, která ji nazvala experimentální vakcínou. Tohle je o tom, že když vidíte, že se děje něco, co podle vás není správné, odhalíte to.

James: Nevím, jestli tohle někdo někdy předtím udělal. Nevidím moc investigativního zkoumání farmaceutického průmyslu, rozhodně ne odhalené emaily vedoucích pracovníků. Máte obavy, že jste stále zaměstnankyně Pfizeru, která na ně donáší?

Melissa: Ano, mám trochu obavy a jsem nervózní z toho, co si mohou myslet nebo co udělají. Byla jsem vážně traumatizovaná a znechucená z věcí, které jsem viděla, a musela jsem odtamtud odejít. Ale nechtěla jsem skončit, protože jsem nevěděla, co dělat. Nevěděla jsem, co dělat, tak jsem si vzala volno, abych si to mohla promyslet a vlastně se vyléčit z těchto informací.

James: Vzala jste si volno, ale aktivně donášet na svoji společnost a zveřejnit emaily jejího viceprezidenta je zásadní krok. Máte z tohoto strach?

Melissa: Trochu ano, ale mám víru, že budu chráněna, nebo jakkoliv to dopadne, tak to má dopadnout. Jsem s tím smířená, mám trochu obavy z toho, co udělají, nebo co řeknou. Ale lidé tohle musí vidět, protože tohle chtějí dávat dětem. A pokud kolem toho tak klamou, neměla bych dobrý pocit, kdybych nic neřekla, zatímco se to snaží dávat malým dětem, které ještě nemluví.

James: Jaká podle vás na tohle bude reakce?

Melissa: Modlím se, aby nás to sjednotilo. Abychom se na to mohli podívat a říct: Co to dělají? Co si myslí, že nám dělají? Proč si myslí, že nás mohou přinutit si vzít něco, když ani sami nejsou upřímní v tom, co dělají, nebo co v tom je.

James: A váš manžel je tady s námi ve studiu. Nebudu zmiňovat jeho jméno, ale co on říká na vaše rozhodnutí?

Melissa: Když jsem si některých věcí začala všímat, zmínila jsem je a on řekl: Neměj starosti… jsem si jistý, že to nic není. Pracuji ve farmaceutické společnosti. Nejsem proti očkování. Jen věřím ve výzkum a vědu. S očkováním jsem čekala, jen jsem chtěla vidět vědecké výsledky… jakmile jsem mu ukázala a řekla, co jsem zjistila, měla jsem od něj plnou podporu.

James: A proč jste neoslovila New York Times nebo Washington Post, jejichž slogan je „Demokracie umírá v temnotě”? Zdá se, že dělají obstojnou práci… proč se neobrátit na Kongres?

Melissa: Mluvila jsem s právníky… mluvila jsem s lidmi, a tohle mi bylo řečeno, abych věřila Projektu Veritas, a abych vás oslovila… řekli mi to právníci. – Vážně? – Ano. Whistlebloweři právníci mi řekli, že některé věci je lepší vyzradit do médií, než to udělat opačně. Myslím si, že tohle se musí rozšířit, aby si lidé uvědomili, že nás klamou.

James: Právníci vám řekli, ať oslovíte Veritas?

Melissa: Ano.

James: Whistlebloweři vám to řekli?

Melissa: Ano.

Melissa: Řekli, že když půjdu s nimi právní cestou, může to trvat tři roky, než se to dostane ven. A to bylo od někoho z ministerstva spravedlnosti.

James: To vám řekl pracovník ministerstva spravedlnosti, v Bidenově vládě?

Melissa: Pracoval tam 17 let… teď už ne, ale byl tam 17 let a poradil mi, ať oslovím vás, protože by to mohlo trvat roky, a pokud se tohle snaží brzy dávat dětem, nemáme moc času.

James: Je ještě něco, co byste na záznam ráda řekla? Tohle uvidí miliony lidí.

Melissa: Chtěla bych říct něco Pfizeru. Říkáte, jak dbáte na integritu, aby se věci dělaly správně a že věci se vždy dvakrát kontrolují, ale já jsem jen jedna osoba… jedna tvář mnoha vašich zaměstnanců, kteří jsou ochotni s tímto bojovat a světu odhalit, co se děje. Chceme akorát, abyste k nám byli upřímní a udělali tu správnou věc.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

  1. Ten projekt veritas je celově tak divně podaný..v každém díle hláška typu „snad mě nesleduje kamera“ nebo „snad nemáte na sobě mikrofon či kameru“ apod…

  2. Lidi by si měli uvědomit že je jenom jeden Bůh a žádná církev ať si říká jak chce Vatikán papež biskup adventisti pravoslavná církev kdokoli na světě se zpovídá sám sobě před Bohem každá takzvaná církev si musí uvědomit že církev je Kristus a to co řekl František papež je lež že očkování je akt lásky nejde o to jak moc si uvědomuje jaká je skutečnost stačí že je dost dlouho v pozici papeže na to aby věděl že když Bůh udržuje lidi ve zdraví a spovídají se se vším z Bohem a Bůh jim udílí klid v duši v době takzvaný pandemie měl by se on i jiní podvolit vůli Boží neboť Bůh vše stvořil takovim způsobem že za desítky tisíců let se nás tu vyskytlo 7.8 miliard bez vakcíny kapišto Matuš Valuš

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů