Pracovník FDA na kameru odhaluje budoucí COVID politiku | „Biden chce očkovat co nejvíce lidí” (1. část)

Ve zkratce...

Projekt Veritas v dalším odhalení má na kameře zachyceného vedoucího pracovníka amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), jak odhaluje budoucí covid politiku s ohledem na očkování. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 16. února 2022

 • Christopher Cole, vedoucí pracovník FDA: „Budete se muset nechat každoročně očkovat [vakcínou COVID]. Chci říct, že to ještě nebylo oficiálně oznámeno, protože nechtějí, aby to všechny popudilo.“
 • Cole o prezidentovi Joe Bidenovi: „Biden chce naočkovat co nejvíce lidí.“
 • Cole o plánech na schválení vakcíny pro batolata: „Nehodlají neschválit [povolení k mimořádnému použití pro děti do pěti let].“
 • Cole o farmaceutických společnostech: „Pro společnost Pfizer a farmaceutické firmy existuje finanční motivace k prosazování dalšího očkování.“

LinkedIn Christophera Colea

2. část:

Pracovník FDA odhaluje blízké vazby mezi úřadem FDA a farmaceutickými společnostmi (2. část) | Projekt Veritas

Přepis:

Christopher Cole (CC): Biden chce naočkovat co nejvíce lidí. Budete se muset nechat každoročně očkovat. Zatím to nebylo oficiálně oznámeno, protože nechtějí všechny popudit. Farmaceutické, potravinářské a vakcinační společnosti nám platí stovky milionů dolarů ročně za najímání a udržení recenzentů, kteří by schválili jejich výrobky. Pokud se jim podaří, aby se každý člověk musel očkovat ročně, je to opakující se návratnost peněz, které jdou do jejich farma společnosti. Co jsem slyšel, nechystají se to neschválit.

James O’Keefe (zakladatel Projektu Veritas): Tohle je Christopher Cole, výkonný pracovník FDA s více než dvacetiletou praxí, který tvrdí, že se přímo podílel na schvalovacím procesu různých covid vakcín. To, čeho budete svědky, vyvolává znepokojivé obavy, počínaje touhou vlády nařídit každoroční očkování pro všechny, včetně malých dětí, až po miliardy dolarů, které si naše vláda a velké farmaceutické firmy vymění mezi sebou, aby urychlili schvalovací proces.

CC: Jsem manažer FDA, moje agentura dohlíží na vakcíny. Schvalování vakcín a zařízení pro vakcíny. Můj úřad vyřizuje všechna nouzová schválení. Jelikož je covid pod nouzovým příkazem, urychlujeme schvalování jakéhokoliv nouzového stavu. Pracuji tam už 22 let. Biden chce očkovat co nejvíce lidí.

CC: Budete se muset nechat každoročně očkovat. Zatím to nebylo oficiálně oznámeno, protože nechtějí všechny popudit.

PV (novinářka Projektu Veritas v utajení): A oznámí se to oficiálně?

CC: Ano. Bude se dávat ročně… někde se o tom mluvilo veřejně, ale ještě ne na CNN nebo Fox nebo MSNBC. Ale jo… budete se muset očkovat každý rok. Myslím, že to, co se stane, je, že to bude postupná věc, školy to nařídí.

PV: Proč batolata potřebují třetí dávku?

CC: Ze stejného důvodu, proč ji potřebujete vy nebo já. Protože vakcína… ona slábne. Vaše obranyschopnost slábne. Tři dávky podpoří váš systém a pak se proti covidu bude očkovat ročně, tak jak proti chřipce.

PV: A pro batolata?

CC: Pro všechny.

PV: Takže i batolata se budou očkovat ročně?

CC: Nejspíše ano. To je v budoucnosti, nejsme si jistí. Nejspíše se budou muset udělat další studie.

James: Tento týden se měl sejít úřad FDA, aby projednal schválení vakcíny společnosti Pfizer pro děti od šesti měsíců věku. Doufali, že nová vakcína bude k dispozici do konce měsíce. Zasedání však bylo nečekaně zrušeno. Prý jsou třeba další testy.

PV: V poslední době jste hodně byli ve zprávách.

CC: Ano, snažíme se schválit… úplně s tím jejich procesem (FDA) nesouhlasím. Chtějí očkovat děti do věku pěti let. Mezi šesti měsíci a pěti lety.

PV: Proč s procesem nesouhlasíte?

CC: Myslím tím, že nemají provedeny všechny testy. Souhlasím s tím, že je důležité je očkovat (batolata), ale nemůžete rodičům dát stejné ujištění jako normálně.

James: Navzdory obav pana Colea ohledně možného nebezpečí očkování malých dětí, zdá se, že FDA je stále ochotna toto schválení provést.

CC: Je to nouzové schválení pro hromadně všechny věkové skupiny, a pak na základě studie musíte získat schválení pro specifické věkové skupiny.

PV: Je to pro batolata opravdu nouze?

CC: Všechny jsou schváleny v rámci mimořádné situace, jen protože… nemá to takový dopad jako některá jiná nouzová schválení. Ale všechny jsou schvalovány pod tím standardem. Údaje o účinnosti nemusí být tak vysoká. Standardem u nouzových schválení je ten, že vakcína přináší více užitku než škody.

PV: Jak víte, že se už schvaluje?

CC: No, oni se nechystají… co jsem slyšel, tak se nechystají to neschválit (vakcínu pro batolata).

PV: Měla jsem za to, že případy u tak mladých dětí nejsou tak vysoké.

CC: Nejsou, ale protože to souvisí s covidem, spadá to pod ten nouzový schvalovací proces.

PV: Kolik dětí museli naočkovat v rámci klinického testu?

CC: To nevím, nedíval jsem se. Vždy existuje šance dlouhodobého účinku, zejména u někoho mladšího.

James: Cole se zdá být jistý, že federální vláda bude vyžadovat každoroční očkování proti covidu, včetně malých dětí. I když účinnost, nepříznivé reakce a dlouhodobé účinky jsou stále neznámé.

CC: Je těžké pro tyto studie najít těhotné ženy, a k tomu významný počet, aby to bylo statisticky přesné. Oni vakcínu netestovali dostatečně na těhotných ženách, protože mají jiný systém než muži.

PV: Netestovali dostatečně?

CC: Testovali, ale ne dostatečně. Velmi dobře to propagovali, ale to bylo po určitou dobu problém.

PV: Podle mě je to stále problém.

CC: Ano, stále tam nejsme.

PV: Četla jsem pár článků o Pfizer vakcíně a viděla jsem jen, že první dvě dávky nebyly efektivní.

CC: Byla… ano, není tak efektivní, jak očekávají. S tím souhlasím. Před publikováním tohoto videa nám poskytnula komentář tisková mluvčí FDA: „Osoba údajně ve videu nepracuje na vakcinačních záležitostech a nepředstavuje názory FDA.“

James: A jestli tohle všechno nezvedá obočí, počkejte, až uvidíte, co říká v druhé části, o miliardách dolarů, které si naše vláda a velké farmaceutické firmy vyměňují mezi sebou. A co se skutečně děje v zákulisí během schvalovacího procesu.

CC: Do rozpočtu FDA plyne téměř miliarda dolarů ročně od lidí, které regulujeme. Pokud se jim podaří, aby se každý člověk musel očkovat ročně, je to opakující se návratnost peněz, které jdou do jejich společnosti.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

7 komentářů

 1. „Existují dva rizikové faktory úmrtí na COVID: Je to lékař, kterého si vyberete, a vláda, pod kterou žijete. Kromě toho neexistuje žádný důvod, proč by měl člověk na COVID umírat, nikdy tady nebyl..“

  Nové informace ohledně zinku:
  Na počátku kovid se ukázalo, že zinek je cenným nástrojem v boji. Je důležité si uvědomit, že ačkoli může být zinek účinný, pokud jde o zabíjení viru, není vždy snadné dostat se tam, kde je třeba, aby měl tento účinek..
  A tady hraje velkou roli „zinkový ionofor“ který pomáhá zinku dostat se dovnitř buněk, aby mohl působit. I samotný Ivermektin je také zinkový ionofor, to je jeden z (mnoha jiných) důvodů, proč je účinný.
  A tady dodám, že existuje prokazatelně „přírodní látka“ s podobným účinkem v podobě kvercetin/quercetin:
  https://www.zbozi.cz/hledej/?q=Quercetin&sgId=&thru=&aq=#utm_source=seznam.cz&utm_medium=referral

  A díky kvercetinu není třeba navštěvovat lékaře, protože každý může zajít do lékárny a koupit si kvercetin + zinek. Doporučuji je kombinovat s vitaminy C a D, aby vznikl silný posilovač imunity.
  „Zinek je kulka – zabíjí virus. Jediným problémem je, že se kulka nedostane na místo, kam potřebuje. Virus je uvnitř buňky. Enzym je uvnitř buňky. A zinek se sám o sobě do buňky nedostane. Máte kulku bez zbraně – k ničemu.“

  A Hippokrates před více než 2000 lety řekl: „Ať je jídlo tvým lékem a lék tvým jídlem“.
  Už druhým rokem jsem propagátorem budování imunity a to trvá roky.U nás doma 2r celá rodina OK. Protože vše příroda už zařídila, máme tady byliny, ovoce a zeleninu, vitamíny..lidské tělo je tvořeno vodou+bílkovinami+aminokyselinami

   1. Co máte za problémy, asi vedete smutný život .. Já tady postnul nové zjištění k zinku a celkově jak posílit imunitu, protože např. bezůčelně užívat zinek jako doplněk, když se nedostane tam kde má, moc efektivní asi nebude. A viry tady jsou – jsou to odpadky kdy se tělo čistí atd. Nevěřím na kovid a celou pLandemii, tak se laskavě uklidněte a vy mě znáte, že mi tykáte?

    1. Chemie…chemie..chemie…my nejsme tělo, co máte v mysli máte v těle, jako vedoucí experimentátor v laboratoriu zvaném lidské tělo, svým chtěním/myšlením ovlivňujete požadovaný výsledek – jezte si tedy vámi zvolenou chemii…ale pak neříkejte, že pracujete na jeho očistě či lepším fungování buněk. To je nepravda.

 2. Chtel bych tyto videa zdilet na Twitteru, protoze fb mi to zakazal, ale nejsou kompatibilni s Twitterem. Videa z yt ano. Reseni? Tisicere diky za vasi praci!

 3. Nemám nárok na vyjádření,něco mi bylo smazáno,něco někdy uvedeno….
  Nebudu se nadále vyjadřovat na tomto webu,jen na závěr:
  prohráli jsme všechno díky všem blbům souhlasícím s USA+EU.
  Nikdo z této prdelorepubliky nic nezmění na tom,na čem se dohodne USA+EU.
  Kecat důležitě je možné,ale zbytečné….
  vidíme ve Sněmovně.
  Kdo chce znát pravdu do budoucna si ji může najít i jinde než tady…
  i když uznávám práci p.Davida….
  ale bez možnosti čehokoliv změnit…..
  Jen prachy….
  Nebudu nadále zatěžovat tento web svými komentáři.
  Děkuji p.Formánku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů