Pracovník Pfizeru na skryté kameře: „Pfizer chce sám zmutovat COVID a vyvinout na něj novou vakcínu”- Project Veritas

Ve zkratce...

Jordan Walker, jeden z pracovníků Pfizeru, na skryté kameře přiznává, že Pfizer zvažuje zmutování COVIDu, aby na něj mohl vyvinout novou vakcínu. V druhé polovině videa uvidíme, jak reaguje na konfrontaci zakladatele Projektu Veritas - doporučuji zhlédnout, stojí to za to. PS: Ano, když budeme brát, že viry, jak je známe, neexistují, a že COVID nebyl nikdy izolován, jak ho může Pfizer mutovat? Tak či tak, jde o usvědčující informace, a už jen to, že se o něco takového Pfizer pokouší, by mělo být trestné.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte -> ZDE <-

Video s českými titulky:

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

21 komentářů

 1. Tak oni samozřejmě „ten vir“ zmutovat nemůžou. Ale můžou se tak tvářit, třeba i v takovýchto psy-op situacích jeko ve videu, aby měl systém vysvětlení (nebo rovnou alibi) pro projevy všech těch jedů co na lidstvo vypouštějí. Nějaká vakcínka proti tomu psy-op nocebu je pak už jenom další šmakuládou do počtu.

 2. BINGO! DŮLEŽITÉ VIDEO SE OBJEVILO I ZDE! DÍKY MOC
  A ještě jednou z videa – pro svědky kovidovi: “covid is going to be a cash cow for us”

  A mezitím, YouTube (jewtube :P) potlačil tento poslední počin Projektu Veritas (viz video výše), aby mohl Pfizer nadále profitovat z „vakcín.“ Takže, místo toho, aby YT (jewtube) nechal toto šokující odhalení na své platformě sociálních médií a umožnil lidem jeho zhlédnutí, stáhl jej pro údajné porušení komunitních zásad platformy sociálních médií 😀 .. A dále, říďa Pfizer se při konfrontaci s projektem Veritas rozzuřil.

  Postřehy z videa:
  1) Pfizer mutuje covid záměrně, ale „to veřejnosti neříkáme,“ připouští Walker. = takže, tento experimentální „roztok“, který si nechali do sebe lidi „vstříknout“ potvrzuje vlastně to, co už víme, tedy že existuje tzv. „shedding“ (vylučování vakcín do okolí) a že se to děje (dělo) záměrně. My to přes dva roky víme, otázka je, jestli se to někdy dozví i ostatní ZLOMENÍ/UVĚDOMĚLÍ kolem nás.

  2) „U všech vládních úředníků existují otáčivé dveře,“ prohlásil dále Walker. „Abych byl upřímný, je to pro průmysl docela dobré.“ Tohle potvrzuje jedno moje oblíbené pravidlo: VEŠKERÁ POLITIKA JE DIVADLO, VŠECHNY STÁTY JSOU DIVADLEM. „Stejně jako v armádě, všichni vládní úředníci z armády a obrany nakonec jdou potom pracovat do obranných společností.“

  3) Walker vysvětlil, že díky takovým zásahům do kovidu může Pfizer takříkajíc předvídat, které nové varianty a subvarianty se objeví příště, a mít tak neustále připravený proud nových vakcín k rychlé distribuci.
  To potvrzuje další už přes dva roky známé fakta, že údajný ko*kovid tady je vypuštěn pouze uměle a spásné vakcíny včetně dalších vypuštění z jeskyní kolem nás tvoří nové a další „varianty“

  PS: Vypli nám už robota „ROMAN“ – všimli jste si? Anebo už moje reakce a odpovědi zde nedával a prostě to hrdě vzdal. Jaký většina elfů a cemperů, jejich důkazy o účinnosti atd. jsou stejně směšné, jako že okrajina není fašistická země a není tam ani žádná korupce 😀

  + Na videu James O’Keefe přistupuje k Jordonu Walkerovi s videozáznamem úvodního rozhovoru. Jordon Walker se zběsile rozhlíží kolem sebe a těká po restauraci jako veverka. Walker zoufale apeluje na personál restaurace a tvrdí, že se necítí bezpečně, a zároveň vyzývá k zatčení týmu Project Veritas. Řekl personálu restaurace, aby zamkl dveře a zavolal na tým Projektu Veritas policii, zatímco se snažil odvrátit otázky a skrýt se před kamerami. Ale čím víc mluvil, čím víc se kroutil, tím víc vypadal provinile.

  + Podívejte se, jak se Walker poté rozzuřil a napadl Jamese O’Keefa a pracovníky projektu Veritas:
  brighteon.com/9da9e6ea-7220-4f07-9302-c5e9fc47ddd6

    1. Už to ten jeho SW to tady nedával, bylo toho i na AI hodně, odpálil se mu procesor a shořela deska se zdrojem 😀

 3. Dodám, že brzy nezbude nikdo, kdo by nesplňoval slovníkovou definici „antivaxera“. Běžnou reakcí na jakoukoli kritiku vakcín nebo očkovacího mandátu je křičet „antivaxxer“ !! .. Místo aby se řešila podstata kritiky 🙂

  A až vás někdo ZASE nazve antivaxerem (či odmítačem, protože „oni“ jsou přece přijímači :-D), protože jste se rozhodli, zda podstoupit lékařský zákrok, dejte mu vědět, že ano, učinili jste informované a nezávislé lékařské rozhodnutí.
  A popřejte jim hodně štěstí při opačném rozhodování. Vyšlo to Novaku Djokovičovi, který právě vyhrál Australian Open!

  Můžete ostatním také dát vědět, že vzhledem k tomu, že „antivaxerů“ je nyní většina, dokážete pochopit jejich nejistotu a nepřátelství. Ti „ostatní“ se mohou se cítit svobodně a očkovat celý den.
  Vy a většina (tady) pouze žádáme, aby tito „ostatní! jedinci respektovali naše právo na totéž.

 4. Zas nějaké „mutace“ „in silico“… O žádné viry se nejedná. Potřebují dostat do lidí jedy.

  Dovolím si nabídnout tip na zprávu: v Kanadě ochranka nemocnice zabila mladou pacientku kvůli roušce. Šla si do kantýny pro jídlo, jelikož jí nedali v nemocnici najíst, ale udělalo se jí blbě, nemohla dýchat, tak si sedla na židli a stáhla roušku na bradu
  https://www.youtube.com/watch?v=OtfYHNumY2w

  1. +Nové „aktuální“ mutace se nazývají orthrus a bythos. A v česku se nakazilo rekordních 5 lidí. Srovejte si to s miliardovou čínou kde na cv-19 onemocnělo 6 lidí, u nás je jen 10 miliónů a 5 lidí je dle matovičovo expertů dost na to aby vyhlásili nouzový stav, zavřeli nás do karantény a nechali komplet přeočkovat a testovat do doby než jim to ofce budou tolerovat. Neni náhoda že i v roce 2023 je financována chytrá karanténa 2.0. Je teřba uvolnit další byty pro levnou pracovní sílu, takže vybíjou další lidi vakcínama a zároveň sníží porodnost..

 5. Ještě jednou, protože jsi vemeno, troll a zasévač chaosu..
  Vše, co má něco společného s doktorem Jordonem Walkerem, se už dostalo mnohým do paměti. Pfizer už stihl vypnout vyhledávání na Googlu, zahltili paměť internetu, nasadili armádu botů, trollů a agentů chaosu, aby vyvolali zmatek a pochybnosti na sociálních sítích, a téměř úplně potlačili jakékoli pokrytí této zprávy v mnoha korporátních médiích, do nichž v posledních třech letech pumpovali peníze..

  A zasévají pochybnosti o tom, že Jordon Walker je vůbec skutečná osoba. Rozšiřují paranoidní konspirační teorie, že je to všechno velký hluboký podvrh Veritas, O’Keefa.. Které samozřejmě posilují obvyklí aktéři = ZDE JSI TO TY 🙂

  Veritas mezitím poskytl další dokumentaci o tom, že Walker je/byl, jak bylo inzerováno, vedoucím zaměstnancem společnosti Pfizer s odpovědností na úrovni globálního ředitele týkající se portfolia mRNA vakcín, ty cemperátorské hova*do!

  Pfizer se rozhodla, že nejlepší odpovědí je v tuto chvíli žádná odpověď. Zakázala komentáře na všech svých webových stránkách a sociálních sítích, zablokovali všechny hlavní korporátní zpravodajské kanály.. 🙂
  – ČEHO ŽE SE TO BOJÍ? Když je to přece dezinformace 😀

  + !!Pro vás ostatní, co to čtete = můžete prostě obejít vyhledávání na Googlu na toto téma, prosím? Já používám Brave, ale existuje mnoho dalších. Při snaze o triangulaci pravdy je v dnešní době často užitečné použít více různých vyhledávačů!

  + Zde je odkaz na právní prohlášení Pfizer. Takže všichni ROMANOVCI tady, běžte se vycpat:
  pfizer.com/news/announcements/pfizer-responds-research-claims

  + James O’Keefe poskytuje aktuální informace o odstranění videa Critical Mass #DirectedEvolution z YouTube:
  twitter.com/constantin_t/status/1619296421538328576

  Jo, ale to není zisk funkce, že ne… Dobře, jistě, různými prostředky virus „získal“ nové schopnosti, které předtím neměl, ale nezískal žádné funkce… Chápete? Nezískal, ale získal… a byly to schopnosti, ne funkce… šmarjá.
  Tenhle slovní salát je jako přejmenovat únos dítěte a tvrdit, že šlo o improvizovanou adopci. Tady není nic k vidění.
  Nejsou to „dveře“. Je to obdélníkový kus dřeva s panty na jedné straně a klikou na druhé, připevněný k otvoru ve zdi.
  Nejlepší místo, kam něco schovat, je často na očích.
  Jak je to v pořádku? Jak to, že si to mohou dovolit a my nemáme možnost se odvolat?
  Není to jen chytrácký pokus společnosti Pfizer normalizovat vše jako vzácné, ale nezbytné pro jejich vývojový proces?
  Tohle je úžasný tweet. Pokaždé, když na něj kliknu, počet lajků a Krys klesne. Svoboda projevu, ehm.
  Váš příspěvek se mi zobrazil ve feedu, ale nemohl jsem ho RT ani lajkovat, dokud jsem na něj nekliknul a neudělal to na jeho stránce Tweet. Jen pro vaši informaci.
  Autorizované použití podle nouzového zákona. Kouřová clona, kterou zavedli naši zvolení úředníci. Biden nás prodal!!!
  Byla to společná práce PR a marketingu. Spíš to vypadá jako reklama na Paxvolid! Podvodníci budou podvádět!
  Bohužel narativ byl vždy kontrolován velkými technologiemi a staršími médii, Nyní, když Musk koupil Twitter a zavedl SVOBODU slova na platformách jako GETTR, TRUTH a GAB, je stále těžší a těžší cenzurovat pravdu Bez pravdy lidstvo nemůže přežít.
  Ano, a pokud nedělali nic špatného, proč z celého internetu zmizeli (vymazali) Dr. Jordana Trishtona Walkera z každé zmínky o jeho spojení se společností Pfizer? Činy mluví hlasitěji než slova.
  Další tisková zpráva: „Děláme výzkum Gain of Function a je to dobře“
  Doslova říkají, že konstruují viry, které mimo simulace vůbec neexistují.
  Pokud je to pravda; možná by to mohli nazvat: „Prediktivní výzkum úniku imunitního systému“ Bez komentáře ohledně legálnosti. Nezáleží to na mně.
  Tak, jak je to formulováno, to pouze popírá řízenou evoluci jako součást vývoje vakcíny, ale nechává to otevřené dveře pro probíhající výzkum podporující Paxlovid.
  Kognitivní rekombinační technika? Kreativní vylepšování? Genetické masírování? Manipulace s funkcemi?
  Neobjevuje se ani žádná přímá odpověď, která by naznačovala, že pan Walker lhal… zajímavé.
  Líbí se mi, jak prostě předpokládají, že všichni jsou schopni produkovat protilátky stejně. Ti z nás, kteří trpí boreliózou, vědí, že jsou B buňky (a Nk buňky) imunosuprimované. Všechno riziko a žádný přínos pro nás, abychom dostali . Kdyby jim opravdu šlo o naše zdraví, zaplatili by si za
  Ano, doslova přiznali, že zadávají výzkum, který by byl považován za šedou zónu, aby si ho pfizer dělal sám.
  Klasické zavádějící informace a záplava zbytečných informací.
  A co znamená to, kde se píše „takový virus je upraven… pro činnost… v buňkách“?
  Takže si prostě najímají lidi, kteří si vymýšlejí termíny a lžou? Ten termín si prostě vytáhl z prdele.
  Už jen titulek dopisu mi říká, že Pfizer jede v režimu plné právní obrany. To je dobře.
  Nevypadá to, že by něco popřeli.
  Norimberské procesy a rozsudky pro tyto novodobé Mengeleho a Goebbelsovy frankensteinovské lékařské tyrany, kteří experimentují na cizích tělech za použití nátlaku propagandy a síly Spravedlnost už dávno čeká Historie se opakuje.

  1. Tohle byla odpověď na cemperátora „ROMAN“ ale už zmizela – byla namířena přímo jemu, děkuji za pochopení!

  2. No, tak už Walkerova reakce byla komická. Jeho obrana byla nejdřív popření – „já lžu“, načež se vůbec neovládal a fyzicky napadal štáb. Lidi z toho mají naprostou čurinu, pan doktor by potřeboval semestr psychologie. Zajímavý byl také moment, kdy žádal zamknout dveře restaurace a do telefonu polici hlásil: „jsou zde bílí lidé, necítím se bezpečně“….no comment.
   https://www.youtube.com/watch?v=dAW_zRoO5bM

   Pak tu máme jakési oficiální připuštění Pfizeru v Daily Mails o inženýrství mutací v jejich laboratořích, jen se vykrucovali, že to je za účelem vývoje dalších vakcín…logika je kde?

   Nechce se mi to hledat, ale měli tam onehdá ve Veritas nějakého magora, který líčil, že po lidech, kteří budou vakcíny odmítat, to budou střílet šipkama z dronů.

 6. + UPDATE:
  Pfizer po tomto incidentu vydal „naléhavé pokyny“ pro své zaměstnance, jak s videem zacházet, kdykoli se jej uživatel pokusí nahrát nebo sdílet..
  thegatewaypundit.com/2023/01/youtube-insider-leaks-urgent-guidance-doc-sent-employees-handle-project-veritas-bombshell-pfizer-video/

  Snímek obrazovky tohoto naléhavého pokynu – viz níže – informuje zaměstnance YouTube, že video Project Veritas „porušuje zásady dezinformace o vakcínách COVID-19, protože kategoricky tvrdí, že vakcíny COVID-19 jsou neúčinné, a proto by mělo být odstraněno, pokud neobsahuje dostatečné EDSA / CRC“:
  pic.twitter.com/SoJusG8B4c

  YouTube se obává konkrétního časového údaje ve videu, kdy Project Veritas uvádí, že „náš novinář v utajení se Walkera (míněn Jordon Trishton Walker) zeptal, jak společnost Pfizer řeší skutečnost, že jejich vakcíny COVID jsou neúčinné proti variantám viru“.
  = Pokud nahrané video Project Veritas obsahuje urážlivé časové razítko a ve čtyřech rozích, názvu nebo popisu videa není přítomno dostatečné CRC, mají zaměstnanci YouTube vydat proti videu a kanálu stávku.
  Pokud je z nahraného videa Project Veritas odstraněn segment s porušujícím časovým razítkem nebo pokud obsahuje porušující časové razítko, ale zároveň obsahuje EDSA / CRC ve čtyřech rozích, názvu nebo popisu, pak může video na YouTube zůstat.

  „Je důležité, abychom odstranili porušující reuploady tohoto obsahu, protože šíří škodlivé dezinformace o schválených vakcínách proti COVID-19,“ napsali vyšší představitelé YouTube svým zaměstnancům.
  = Žádné z těchto podrobností by nebyly veřejně známé, kdyby někdo z YouTube nezveřejnil pokyny, které pomohou uživatelům YouTube, kteří chtějí video Project Veritas sdílet, aby věděli, jak to udělat bezpečně, aby nedostali stávku nebo jim nebyl zrušen kanál.

  1. Ono takhle, kecy asi moc ne, protože, i samotný Forbes se snaží zdiskreditovat Project Veritas, ale žalostně selhává (jako zdejší romani):

   Nedávno se Forbes.com pokusil zdiskreditovat vlastní zdroj z první ruky za to, že na videu pro masmédii cenzurovaný Project Veritas přiznal, že společnost Pfizer se podílí na nekalých aktivitách s aktivní, smrtící mutací viru Covid-19.
   Muž jménem Jordon Triston-Walker se doslova chlubil zákeřným plánem společnosti Pfizer na šíření nových, laboratorně vytvořených verzí viru Covid a následné obírání obyvatelstva dalšími smrtícími mRNA injekcemi.
   Nyní se Forbes uboze snaží zdiskreditovat náhodné udání novým charakterovým atentátem s využitím taktiky mediálního zmatení a propagandy, kterou už tak zkušeně využívají.
   Vyhledávání náhodného udavače společnosti Pfizer na Googlu vyznívá naprázdno, protože MSM aj. identitu společnosti Pfizer vymazaly 🙂

   Forbes je organizace bez zábran, která soustavně zveřejňuje dezinformace podporující nebezpečné léky, vakcíny, pesticidy a herbicidy ve všech oblastech. Placení takzvaní „odborníci“ dostávají statisíce dolarů za to, že chrlí nepravdivé informace o bezpečnosti a účinnosti léků a vakcín, které vyrábí a prodává společnost Pfizer..

   Poté, co je na videu odhalil Project Veritas, se nyní Pfizer a Forbes společně snaží zamést stopy. Velké publikace jako Forbes se před farmaceutickými giganty předhánějí v zakrývání zvěrstev a tento incident není výjimkou.

   1. pochybuju protoze tohle video na fb neni nejak cenzurovano a spustu lidi ho uz vidělo i půlovce .
    to je jen můj nazor stejne jak ten ze vsichni politicy jsou ze stejního hnizda

    musis to pochopit oni udělaj všechno aby lidi nezjistili že virologie je pavěda postavená na jedech a otravovaní organismu

    1. Z uštěpačné poznámky ale nebylo jasné, do čeho vlastně tepete.
     Netroufnu si říct, jestli by to sami zbuntovali jako negativní reklamu na viry….všude vidíme, že mainstreamoví vědci virologii sami věří jako náboženství. A podívejte třeba na blbku Pekovou, takových vzácných lidí, kteří se dokázali vzdát slibné kariéry, jako Stefan Lanka, se počítají na kusy.
     A je to všude. Snad není vědního oboru, který by neuvízl v zastaralých dogmatech, navíc pasujících agendě mocných. I velmi inteligentní lidé si vůbec nedokážou připustit, že by to tak mohlo být, jelikož bytostně věří, že věda je vědou. Jenže je to spíš moderní náboženství. A co teprv historie, to je čistá hrůza, to je jen politika.

    2. Ještě jednou, co jsem napsal výše – to video „může“ být zveřejněno (zřejmě i na FB), ale s „upraveným“ obsahem. Např. YouTube (zřejmě i pro soc. sítě) se obává konkrétního časového údaje ve videu, kdy Project Veritas uvádí, že „náš novinář v utajení se Walkera (míněn Jordon Trishton Walker) zeptal, jak společnost Pfizer řeší skutečnost, že jejich vakcíny COVID jsou neúčinné proti variantám viru“..

     Pokud je z nahraného videa Project Veritas odstraněn segment s porušujícím časovým razítkem nebo pokud obsahuje porušující časové razítko, ale zároveň obsahuje EDSA / CRC ve čtyřech rozích, názvu nebo popisu, pak může video na YouTube (zřejmě i na soc. sítích) zůstat..

     Jelikož nemám FB a žádné soc.sítě, vystupuji pod falešným jmém, email používám pod jiným (cizím – odkoupeným!) jménem od jiného užiatele, to nemluvím ani o pžedívce/nicku na netu atd., nemohu to porovnat 🙂

 7. UPDATE
  Projekt Veritas konfrontuje vrchního cenzora YouTube poblíž jeho domu:
  citizenfreepress.com/breaking/project-veritas-gets-the-money-shot-on-youtubes-top-censor/

  „Halprin, viceprezident YouTube pro globální důvěru a bezpečnost, spustil po zveřejnění nejnovějšího odhalení společnosti Pfizer organizací Project Veritas nový cenzurní systém, jehož cílem je zabránit jeho sdílení a sledování veřejností. Aby se uživatelé YouTube a celý svět nedozvěděli pravdu o nelegálních aktivitách společnosti Pfizer v oblasti vývoje biologických zbraní, Halprin dal zaměstnancům YouTube pokyn, aby odstranili všechna nahrávání a opětovná nahrávání odhalení Project Veritas, pokud nebudou nejprve upravena tak, aby z originálu byla odstraněna klíčová část o tom, že kovidové injekce společnosti Pfizer jsou nebezpečné a neúčinné.“

  „Kolik vám Pfizer platí za to, že pro něj děláte krytí?“ Hartsock se Halprina zeptal na ulici, když Halprin vykulil oči a pokusil se utéct z blízkosti – podívejte se na video níže. „Přináší nám YouTube společnost Pfizer?“ „Ano,“ odpověděl.
  pic.twitter.com/ktvXRJawN2

  = Stále si někdo myslí, že je to snad celé „fake“?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů