Dr. Coleman – Nová zpráva ze CDC uvádí, že 2,79 % očkovaných utrpělo vážné vedlejší účinky

Ve zkratce...

Nová zpráva ze CDC uvádí, že významná část očkovaných novou vakcínou proti Covidu-19 utrpělo vážné vedlejší účinky.
Facebook
Telegram
VK

Přepis videa:

Tohle je nejkratší video, jaké jsem kdy natočil. A podle mě je nejdůležitější. Právě jsem viděl zprávu od ACIP COVID-19 vakcinační pracovní skupiny, ze CDC v Americe… ACIP je Poradní komise pro očkovací praktiky. Tohle je zpráva o anafylaktickém šoku v důsledku mRNA vakcíny proti Covidu-19. Zpráva obsahuje tabulku s názvem „V-bezpečnostní aktivní sledování pro vakcíny proti Covidu-19.” Tabulka uvádí počet registrovaných s evidovanou první dávkou do data 18. prosince ve výši 112 807.

Dr. Coleman - Nová zpráva ze CDC uvádí, že 2,79 % očkovaných utrpělo vážné vedlejší účinky • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

A počet dopadů na zdraví uvádí 3150. Dopady na zdraví jsou definovány jako jedinci, kteří „nejsou schopni vykonávat normální denní aktivity, neschopní pracovat, vyžadují péči lékaře nebo zdravotního odborníka.” To je 2,79 % a to se projevilo během několika dní po obdržení vakcíny. Pokud by se 60 milionů lidí v Británii nechalo touto vakcínou očkovat, můžeme očekávat 1,67 milionů lidí, kteří nebudou schopni pracovat, nebudou schopni vykonávat normální denní aktivity, a budou vyžadovat zdravotní péči.

Nevím, na jak dlouho. Pokud by vakcínu dostalo 6 miliard lidí po celém světě, číslo stoupne na 167 milionů. Pamatujte, že tohle je krátkodobý problém. Nevím, co bude střednědobý a dlouhodobý dopad. Odkaz na zprávu ze CDC, „Urgentní informace o očkování proti Covidu-19” je na mém webu v sekci Zdraví. Prosím, sdílejte ho, než zmizí. Pokud někdo v BBC či jakýchkoliv mainstreamových médiích má nějakou integritu, uvede tohle jako hlavní zprávu ve svém dalším vysílání. Neříkám nikomu, jestli se mají nechat očkovat. Nejsem odpůrce vakcín z nějakého zvláštního důvodu, ale jsem zastánce vědy a zastánce pravdy. Dělám něco, co vlády dělat nechtějí.

Pomáhám lidem, učinit informované rozhodnutí. To je vše, co od března 2020 dělám, a za to jsem byl zesměšňován a očerňován těmi nevědomými, zaujatými a podplacenými. Dle mého názoru, tato zpráva znamená, že zavádění vakcíny proti Covidu-19 musí být zastaveno a to nyní. Pokud se nezastaví, tak víme, co se děje. Pokud se vlády skutečně řídí vědou, jak tvrdí, nemají na výběr. Lidé často říkají: Co s tím vším mohu udělat? Je to velmi prosté… pošlete odkaz na tohle video a na zprávu ze CDC, který je na mém web, novinářům, poslancům, rodinným přátelům, komukoliv, kdo chce více informací o vakcíně proti Covidu-19. Pokud tohle chcete zastavit, můžete. Je to na vás. Můžete něco změnit. Klikněte na odkaz pod tímto videem, dostanete se na můj web, kde najdete odkaz na zprávu CDC v sekci Zdraví. Děkuji za sledování starého muže v křesle. Překlad: David Formánek otevrisvoumysl.cz/prispevek

Zpráva ze CDC: https://www.cdc.gov/vaccines/acip/meetings/downloads/slides-2020-12/slides-12-19/05-COVID-CLARK.pdf

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

  1. Na okraj: Vernon Coleman (narozený 18. května 1946) je anglický blogger, romanopisec, autor a autor konspiračních teoretiků, který píše o tématech týkajících se lidského zdraví, politiky a zvířat. Colemanova zdravotní tvrzení byla široce zdiskreditována nebo popsána jako pseudovědecká . Byl dříve novinářem a praktickým lékařem (GP). Z jeho myšlienok: Při psaní pro noviny Sun v 80. letech Coleman popřel, že by AIDS bylo pro heterosexuální komunitu významným rizikem. Coleman později prohlásil, že AIDS je podvod, když prohlásil, že „nyní zvažuji, že nemoc, kterou známe jako AIDS, pravděpodobně neexistuje a nikdy neexistovala“

    1. Je to inteligentní člověk a velmi odvážný. Takové lidi jsou v dnešní době hodně potřební. Vážím si pana doktora Vernona Colemana.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů