Postižená v Kanadě chtěla plošinu pro vozíček do domu, namísto toho jí nabídli eutanazii

Ve zkratce...

Kanadská bývalá paralympionička a veteránka dlouho bojovala a žádala o instalaci plošiny pro vozíčky do jejího domu - namísto toho jí vládní úředník nabídl lékařsky asistovanou sebevraždu jako řešení jejích problémů. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte -> ZDE <-

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 9. prosince 2022

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

22 komentářů

 1. Jaká náhoda, kdy se před nedávnem (nejen) zde informovalo ohledně „asistovaných sebevražd“ a to už i u dětí..

  A mimo téma, konspirátoři nemají prostě rádi krby na polena/dřevo, protože poskytují trochu nezávislosti na těch parchantech, kteří úmyslně zvýšili ceny energií. A jaká to náhoda, že ceny energií jsou vyšší než kdy jindy právě v době, kdy začíná zima.. Vše, co se děje, není náhoda a zapadá to do sebe, jako puzzle.

  A letošní Vánoce jsou slabým zážitkem. Jen málo obchodů je vyzdobeno. Neslyšel jsem hrát jedinou koledu a když už, tak VELMI málo a spíše vůbec.
  A těch pár vánočních světýlek kolem je slabých. Na vině je ekonomika a cena elektřiny. Ale ani s jedním to nemá nic společného. Vánoce se vytrácejí – stejně jako se vytrácí křesťanství..

  + MIMO TÉMA:
  Děti pěstované ve strojích, video 2min: hrdinovesteckou.cz/files/1_3382.mp4

  Společnost EctoLife představila první umělou dělohu na světě. Jedna taková instalace bude schopna donosit až 30 000 dětí ročně a budoucí rodiče budou moci proces sledovat pomocí mobilní aplikace. Tohle bude řízené. Postupně nás vlády budou omezovat, děti už budou představovat spíše přítěž. Člověk si k těmto tvorům nevytvoří žádný vztah. Konec rodiny, přesně to o co oni usilují. Roztříštit vše na jednotlivce, protože v jednotě je síla.
  Hodně mi to připomíná knihu: konec civilizace, kde se děti pěstovali pouze k práci a každý měl určitou míru inteligence, sílu, dle pracovního zařazení. Velkou roli hráli i školy jež tyto tvory od malička programovali..

  UNICEF využívá děti k vymývání mozků, video 2min: hrdinovesteckou.cz/files/1_3390.mp4

  Podívejte se na to video výše od UNICEF, který využívá děti k vymývání mozků mas, aby uvěřili, že pandemie neskončí, dokud se všichni na světě nebudou nestále “očkovat” .. A SPARS v letech 2025-2028 = prionová onemocnění vyvolaná spásnými ko*kovid vakcínami (stars.library.ucf.edu/cgi/viewcontent.cgi?article=1029&context=jicrcr) je jejich společným cvičením, které je paralelní s časovou osou, ve které se právě nacházíme..
  A pamatujte, že toto skončí až přestaneme akceptovat jejich nekončící vakcíny a další chřipka nesmysly.

  A Politici už dostali zaplaceno, oni sami z toho budou venku a vyjdou jako vítězové. Prodali nás už dávno.
  A úmrtnost na očkování se zrychlí, protože ničení imunitního systému pokračuje díky “posilovacím” a novým injekcím.
  A volby jsou už určeny k tomu, aby tyranští vládci zůstali na svých místech (viz prezidentská fraška).
  A jsme svědky řízeného kolapsu potravin a světové ekonomiky. Deindustrializace Evropy.

  !! Sledujte, jak si vlády budou hledat nové záminky, aby do selhávajícího systému napumpovaly peníze !!

  A VŠECHNY MSM hovinka (média) vytváří konspirátorům kouřovou clonu, za níž nepozorovaně pokračuje genocida. A JE JEDNO, jestli fandíte slavii či spartě…

  ==Vše už bylo napsáno a předpovězeno. Jak tomu budeme čelit záleží na nás..==

  1. Tohle co se teď děje je práce těch NWO ( Nový Světový Řád ) světových členů kteří se schází ve Švýcarsku pod G20.
   Tohle odpadne jakmile si lidi uvědomí co to znamená. Potom bude nastolená GESARA ( globální ekonomická sekurita a reaktivační akt ) což znamená že bude svoboda slova každého člověka a záruka správné ekonomie. Bude se používat ústava Ameriky z roku 1776 po celém světě která nedovoluje žádné otcovství každé osoby a právo člověka tak jak se svobodně narodil.

   Proto nás teď tak týrají aby jsme si na to přivykly a neměli myšlení na lepší život. Je důležité být bystrý a vědět že máme dané práva od Boha a to je nezničitelné. Žádný NWO nemůže tohle přemoct.

  1. Přičárkuj, ty tlachavé ČT vemeno 😀
   A jen tak jsme svědky nárůstu rakovin, infarktů atd. Dodám, že počet úmrtí mileniálů v srpnu zvýšil o dalších 36 procent. Číslo, které popisovalo, kolik umírá lidí ve věku 25 až 44 let, doplňuje 84% nárůst během posledních čtyř měsíců roku 2021: thegatewaypundit.com/2022/11/shock-report-executive-ed-dowd-actuaries-continue-see-elevated-millennial-deaths-year-since-introduction-forced-vaccines-36-august/

   +A v hyper-zabodanéAustrálii umírají očkovaní lidé “neuvěřitelně rychle”:
   newspunch.com/australian-govt-baffled-as-vaccinated-people-keep-dying-at-incredibly-high-pace/

   Austrálie oznámila alarmující a “neuvěřitelně vysokou” 13% nadměrnou úmrtnost v roce 2022.

   +A mezitím zemřel náhle druhý novinář v Kataru: insidesport.in/fifa-world-cup-second-journalist-dies-within-48-hours-fifa-wc-rocked-as-qatari-photojournalist-dies-suddenly-follow-live-updates/

   „Náhle zemřel při natáčení reportáže z mistrovství světa ve fotbale Katar 2022“

   +A Dr. Cole přijímá placenty od žen, které byly „očkovány ko*kovid fuckcínou“ které jsou zanícené, zvápenatělé a plné bílkovin s hroty: rairfoundation.com/pathologist-receives-placentas-from-vaccinated-women-that-are-full-of-spike-protein-video/

   +A kulatý stůl senátora Johnsona opět šokuje svět: údaje ukazují, že =očkovaní= „mají o 26 % vyšší úmrtnost“: lifesitenews.com/news/covid-vaccines-raise-mortality-rate-by-26-analyst-reveals-at-sen-ron-johnsons-roundtable/

   + Kdyby těto zajímalo, dnes už měla být statistika za říjen, pokud dodrží schema publikování, tak ta asi přibude později: ec.europa.eu/eurostat/statistics-explained/images/7/72/Tab01_Excess_Mortality_2022_Sep.png

   Už i Eurostat šíří “dezinformace”, “konspirační teorie” a “Putinovu propagandu”
   pbs.twimg.com/media/FXsLuRXakAAZU8m.jpg
   pbs.twimg.com/media/FaWUNo4UIAAtsWV.jpg
   pbs.twimg.com/media/FcwuD-UXEAEPwDD.jpg
   pbs.twimg.com/media/FfBFQaQXEAE353n.jpg
   pbs.twimg.com/media/FhmDsbfXwAABOsX.jpg
   (Info z eurostat převzato a upraveny odkazy + text.)

   A ZKUS MI VYSVĚTLIT I NAPŘ. TOTO:
   No jakmile plně očkovaná populace začala náhle umírat, kdy se toto označuje jako z: „neočekávaných příčin/náhlé úmrtí“, obvinili odborníci dokonce např.:píšťalky rozhodčích, studené sprchy, videohry a drobné částice v ovzduší z průmyslového znečištění..
   Ještě lepší: Poté, co miliony lidí očkovaných proti ko*kovid začaly dostávat sraženiny, odborníci řekli, že ko*kovid způsobuje krevní sraženiny
   Úplně kůl: Poté, co „plně očkované“ stádo stále chytaly a chytá ko*kovid, tvrdili, že příčinou jsou nové varianty a že všichni nyní potřebují „posilovací“ dávky očkování

   Ještě dodám toto: Exploze neplodnosti a mrtvě narozených dětí – To je samozřejmě způsobeno tím, že v těle těhotných maminek se po očkování vytváří špičkové bílkovinné biologické zbraně. V zemích s vysokou mírou vakcinace, jako je Tchaj-wan, již dochází k šokujícímu snížení počtu živě narozených dětí.

  2. Zatim bohuzel zadny dukaz nevidim.
   Chce to cist peclive a premyslet, statistika je do roku 2021….predpokladam ze do prosince 2021
   Takže ockovani plodne populace probihalo nekdy nejdrive od pulky roku spise po prazdninach 2021 a zda to melo vliv bude patrne az v letosnim roce tzn 2022….zatim jen mate ze se narodilo o neco vice deti nez v roce 2020 ale mene nez 2016-2019
   Tady mate pokud Vas to opravdu zajima stejne zamysleni v australii…..nutne ale sledovat do konce!
   https://www.youtube.com/watch?v=Y_2pad1gaUs
   Zatim to o nicem bohuzel nesvedci protoze vliv ockovani na porodnost se bude pripadne promitat az v letosnim roce.
   Pokud Vam staci si samotnemu dokazat svoji pravdu tak hodne stesti, pokud Vas zajima nejaka objektivni tak musite premyslet a ne jen verit co opakuji ostatni. Pravda je jen jedna a poradne schovana vsem a tu musi clovek sam hledat a ptat se ale my zijeme ve svete plnem lzi ktere na nas vyskakuji vsude mozne, zit ve lzi je pohodlne, nenarocne, nemusite za ni bojovat, dostanete obcas i odmeny, stanete se chytrym a vzdelanym aniz by jste musel premyslet, staci kdyz rikate co se po vas chce rikat……ve spolecnosti mame vice a vice titulu ale mene a mene samostatnych a premyslejich lidi bohuzel….
   Mejte pekny den

 2. navíc se ukázalo že očkování chrání proti infarktu STUDIE: Virová myokarditida (alias myokarditida z virové infekce) vs vakcínou COVID vyvolaná myokarditida.

  – Virová myokarditida je FAR, FAR smrtelnější než vakcínou vyvolaná myokarditida. Tato studie znovu potvrzuje to, co již víme. Infekce COVID-19 je pro vás mnohem horší než vakcína.

  Ukázalo se, že pokud se na přínosy a rizika vakcín mRNA COVID podíváte statisticky, je to facka pro každou věkovou skupinu. Mezi nejzranitelnější skupinou,po vakcína -muži 18-25 let? 110 hospitalizací a nula umrtí ,většina dostala lék a zůstala doma,za pár dní symptomy odezněly, s Covid myokarditidou 4700 hospitalizací a 51 úmrtí Porovnejte to s používáním bezpečnostních pásů ve vozidlech. Existují vzácné případy, kdy bezpečnostní pás může způsobit smrt, ale vaše výrazně bezpečnější nosit bezpečnostní pás. Riziko, že zemřete nebo budete dlouhodobě nezpůsobilí, je mnohem větší, pokud nejste připoutáni pásem , https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0735109722071078?dgcid=author

  1. Romanko, skap uz. Sila bojujuca za prezitie ludstva (a zdraveho rozumu) sa potesi. Aj tak sa narodis znova (reinkarnacia), tak mi to nemaj za „velmi zle“. Teraz len dopomahas znicit ludstvo. Odkracaj…do vecnych lovist…

  2. Davat sem zaplacenou studii od soudruhu cinanu kdyz se podivam co se tam deje, je stejne verohodne jako odkaz z ceske televize. ziiiiv

   1. všechny studie jsou zaplacené, nikdo vám oborný posudek nebude dělat zadarmo, za všechno se platí,v jaké pohádce to žijete:) a nebo jste ještě díte a vše vám platí rodiče?:)

 3. navíc dezinformátoři,lháři, demagogové šíří takové nesmyly které se navzájem vyvracejí např. Exploze neplodnosti a mrtvě narozených dětí ,, no chápete tu směšnou absurditu ?:) tvrdit že je exploze neplodnosti a hned nato napsat že je exploze mrtvých dětí,, jedině dezinformátoři a šílení blázni dokážou druhým výrokem, vyvrátí ten první:) chacha 🙂

  1. Romanko, tvoje IQ TYKVE nepozna zakladnu matematiku? Dajme tomu, ze sa rodi dva krat menej deti nez pred vakcinami, a tie co sa narodia, sa narodia tri krat castejsie mrtve, nez tomu bolo pred vakcinami… Z toho by vyplyvalo, ze by sa pocet mrtvo narodenych deti zvysil aj v pripade, ze sa deti celkovo narodilo menej. Vypadni smrdiet inam.

 4. další šokující studie prokazující učinnost a bezpečnost vakcín u těhotných žen, 30 studií… V 8 zemích… A více než 359 000 ppl očkovaných v těhotenství…
  https://docs.google.com/document/d/19FNXcmdI0MU6RPmvKYo_g9zEWPKl2-l760OX_8zww3E/edit
  … nezjistí žádné zvýšené riziko jakýchkoli těhotenských problémů. veškeré argumenty proti očkování jsou tak totálně rozdrceny a navždy vyvráceny.

  1. Víš prd. A s těma financovanýma studiema od big pharmas bež do zádele. A značné množství vopíchanejch obdrželo neškodné placebo, to bys už za tu dobu mohl taky vědět. Spíše než kopírovat tady studie, jak trouba, zkus se mnou diskutovat napřímo. Od minulých článků vyčkávám nějakou reakci a stále nic. A studie o opaku než si uvedl ty existují taky. Ale nemám potřebu zasírat diskuse jako ty, grafomanskej blekotavej trepale!

 5. To vemeno s najckem ROMAN neřešte, ohání se tady studiemi, to my tady můžeme taky – proč proboha by jsme to dělali? Důležité jsou FAKTA, ne studijní kecy v klecy. Takže doplním k těm jehu žvatlaninám něaké další REÁLNÉ informace:

  1) Tragický a smutný příběh novorozence – kvůli krvi od naočkovaného dostal krevní sraženinu a zemřel:
  twitter.com/dchomecoming/status/1602834803711156224?s=12&t=z7FomStt88GHLxQfLy5bwQ
  a zde: gofundme.com/f/Baby-Alex-Congenital-Heart-Disease

  VE ZKRATCE:
  „Ve Washingtonu se narodil chlapeček jménem Alex s vrozenou srdeční vadou, s mírou přežití 95% a potřeboval krevní transfúzi. Ke zkušenostem s přítelkyní (V roce 2021 rodičům dítěte zemřela blízká rodinná přítelkyně na infarkt co obdržele ko*kovid opich) se chtěli ujistit, že malý Alex bude mít na transfúzi NEOČKOVANOU KREV. Našli shodu a zaplatili, aby mohl dostat krev tohoto dárce.
  ALE, když nadešel čas, aby nemocnice začala s transfuzí, lékaři a zdravotní sestry tvrdili, že nedokázali najít krev neočkovaných dárců, kterou rodiče pořídili. Proto bez souhlasu rodičů vzali krev z obecných zásob nemocnice (tzn. ne z oveřeného NEOČKOVANÉHO dárce)!!
  No a krátce po transfuzi se u dítěte vytvořila velká krevní sraženina. Krevní sraženina mu přecházela od kolena až k srdci. Nemocnice poté tvrdila, že děti mají krevní sraženiny a že je to normální. Nasadili nejvyšší dávku léků na ředění krve vzhledem, ale krevní sraženina se vůbec nerozptýlila.
  =Jen o 12 dní později děťátko zemřelo v důsledku velké krevní sraženiny=
  Dětská nemocnice nyní tvrdí, že o pobytu Alexe v nemocnici neexistuje žádný záznam – navzdory množství důkazů včetně fotografií, účtů za lékařské ošetření a úmrtního listu!! Tzn. rodiče a další mají reálně zdokumentovaný případ!

  2) Německo – statistiky úmrtí od roku 2016 do 2022:
  i.postimg.cc/L6QZm9xB/nemeckokotas.jpg

  „Údaje publikované Dr. Jane Orient, MD, výkonnou ředitelkou Asociace amerických lékařů a chirurgů. Pokud není velká válka či nějaká kataklyzmatická událost přírodního původu, která zabije lidi tam, kde zrovna stojí, tak k takovým odchylkám od desítky let pozorovanému průměru náhlých nečekaných úmrtí prostě nedochází.
  Takže se v roce 2021 muselo přihodit něco velmi významného, co překračuje i do roku 2022.“

  3) Vakcína PH111 pro těhotné – infekce ještě nenarozeného plodu:
  „Společnost Pfizer prohlásila, že bude vydávat novou vakcínu s názvem PH111, která bude podávána speciálně těhotným ženám a která bude imunizovat novorozené dítě ještě v děloze“

  A cože sme to my antivaxeři/konspirátoři („přeložte“ jak je potřeba) celou dobu říkali? Že do nás ten grafen budou chtít naprat ať se děje co se děje 🙂 Infekce toxikózou z vakcín je jen předehra. Také jsem nejednou napsal, že se jednoho dne dočkáme toho kdy to budou píchat přímo do plodu ještě těhotným matkám aby nikdo neunikl.

  4) Co se našlo ve vakcínách a krvi očkovaných (P. Rédová): facebook.com/petrafajmonredova/videos/677848437054986

  „Našli se tam tělesa z kovů: celsium, draslík, kobalt, železo, chrom, titan, gadolinium, křemík, hliník. Některé z nich vysoce toxické, popř. toxické ve vysokých dávkách. Např.: Barium – v rozpustné formě toxické pro člověka – blokuje pasivní draslíkové kanály v buněčné membráně, to vede k narušení funkci svalových buněk a nedostatku draslíku v krvi, protože draslík zůstává v buňkách ve zvýšeném množství.“

 6. Situácia je ďaleko horšia.
  Matt Taylor je inžinier ktorý žije v uzavretej komunite v Ekvádore. Táto komunita je v jednom z najmenej zaočkovaných krajov na planéte. Nikto z jeho komunity nie je očkovaný, nikto nebol nikdy testovaný, majú vlastný zdroj vody, vlastné BIO potraviny, žijú v prostredí bez EMF (nemajú 5G ani wifi atď).
  17 z 20 ľudí, ktorým zobral vzorku krvi a pozoroval ju pod mikroskopom, malo v krvi presne to čo majú očkovanci. (zrazeniny, grafénové vlákna, samo-skladacie nano štruktúry, zlepené krvinky)
  A títo ľudia to sheddujú do okolia – našli to v ich moči a takisto aj v menštruačnej krvi.
  Presne to isté potvrdzuje aj Dr. Ana Mihalcea: “Väčšina nevakcinovaných ľudí to má v krvi a ani o tom nevedia.”
  Zdroj: odborná videokonferencia z 15.11.2022 (čas vo videu od 01:17:22)
  https://rumble.com/v1uq5v4-nanobots-construction-process-of-microchips-in-c19-injectables-new-insights.html

  Covidové vakcíny spôsobujú, že leukocyty vyžerú dieru do aorty (srdcovej tepny), varuje Dr. Cole-
  Dr Ryan Cole: „That spike protein, literally causing the lymphocytes to chew a hole in the aorta, this is the biggest blood vessel in your body, coming off your heart, when that ruptures, you’re gone in minutes.“ pic.twitter.com/wMnfeVtqGy

  „História covidu je taká, že oklamali väčšinu ľudí a spôsobili veľkú spoločenskú a zdravotnú ujmu tým, že použili kontrolu, ktorú mali nad zdravotníckymi a regulačnými úradmi, aby nariadili kvázi-povinné a nadmieru ziskové očkovanie mRNA vakcínami.“

  1. Hmm, děkujeme za info.

   To co popisujete je podobné té zprávě, která se objevila v polovině roku 2020, a sice, že se indiáni v Amazonském pralese nakazili covidem a přitom žijí úplně odloučeni od civilizace.

   Že by to tam v obou případech zavál „vítr“!

 7. samozřejmě že zemřel,v kataru se podporovatelé LBGT vraždí normálně,., a někteří prostě umřou protože se neočkovali a kovid jim zničil zdraví,proto jsou ty náhlá umrtí, kovid tak moc oslabil srdce až mu z toho praskla aurora,, je to jasný důkaz projevu long kovidu

  1. Co skutečně znamená „DLOUHÝ KOVID“
   forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=3&t=45

   „Nyní se tvrdí, že dlouhým ko*kovidem (vymyšlenou nemocí, která má podle mého názoru pomoci snížit produktivitu a ještě více zničit ekonomiku) trpí více než 100 milionů lidí na celém světě. A vědci zřejmě tvrdí, že ko*kovid je spojen s rozvojem mozkových poruch dva roky po nákaze. Vědci porovnávali 1,25 milionu lidí, u nichž byl kovid diagnostikován, s podobnou skupinou, která měla jiné respirační infekce. Dvě otázky:
   Zaprvé, byli lidé, u nichž byl kovid diagnostikován, diagnostikováni pomocí zcela zbytečného PCR testu? Pokud ano, pak považuji tento výzkum za naprosto zbytečný.
   Zadruhé, zkoumali výzkumníci, který pacient byl očkován proti idiotismu ko*kovid? Jelikož se zdá být jisté, že ko*kovidová injekce ovlivňuje mozek. Je zjevně důležité vědět, zda jedinci s poškozením mozku dostali tuto toxickou injekci. Mezitím budou konspirátoři i nadále obviňovat ze všech problémů způsobených očkováním long covid. (Mnozí z těch, kteří údajně trpí tzv. long covidem, pravděpodobně trpí depresemi způsobenými nejistotou, chaosem a strachem.)“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů