Sophia, Jake a Quinn jsou zdravé neočkované děti [mini dokument]

Ve zkratce...

V tomto patnáctiminutovém rodinném dokumentu se dozvídáme, že Sophia, Jake a Quinn dosáhli předčasně významných úspěchů, vynikají ve studiu, jsou neuvěřitelně zdraví a vyrovnaní a proč je rodiče nikdy nenechali očkovat.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓


Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispěním na jejich tvorbu níže kartou (ocením měsíční podporu) nebo ZDE na bankovní účet. Děkuji! (ps: Po kliknutí na tlačítko „Přispět” budete přesměrování na platební bránu)

Donation amount
Donation frequency


Sledujte také na: Odysee / Rumble / Substack

Originál článku publikován ZDE: rok 2022

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

 1. Ano, mohu potvrdit stejnou zkušenost u mé desetileté dcery. Nikdy neměla v puse žádný „lék“ ani sirup, nikdy jsem neléčila teplotu, nikdy neměla angínu. Na nachlazení používám jen byliny. Je to krása, jak se dokáže rychle uzdravit, když má teplotu nebo rýmu, zpravidla do tří dnů může do školy.

 2. „Chybičkou na kráse“ sú práve tie deti vo videu. Vyzerajú nejak zdeformovane… Škaredé zuby, divné tvary tvárí (dcérka ako netopier), starší chlapec vyzerá ako nepekné dievčatko, mladší je tak isto nepekný…. PO KOM TAKÍ SÚ? Ich otec a mama vyzerajú úplne normálne…
  Čo na to teda povedia sympatizanti očkovania (nepatrím k nim)? Že deti vo videu sú také škaredé preto, lebo sú neočkované, a tak u nich prebehol nejaký divný poruchový vývoj, ktorý ich „zoškaredil“…
  K*RVA, ALE MA TO S*RIE… Video pre drvivú väčšinu „PROvaxerov“ (pričom je určené hlavne pre nich) zdiskreditované práve preto, že dotyčné neočkované deti sú omnoho nesympatickejšie (odmyslime si úsmevy, tie spravia sympaťáka aj zo Soroša) než ich rodičia…

  1. Zaujímalo by ma čo tie deti konzumujú……. (po troch minútach som video vypol zo spomínaného dôvodu)… Možno prevažne vegánsku stravu? Ak áno, to by mnohé napovedalo a tie deformácie (z nedostatku základných živín) by v tom prípade boli vysvetlené.
   PS : je niečo iné konzumovať vegánsku stravu (ktorá bude vždy nezdravá) už po viac-menej ukončenom vývine tela, a konzumovať ju od útleho detstva.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů