Projekt INCUBUS: dosud neviděné materiály nalezeny uvnitř COVID vakcín od Pfizeru

Ve zkratce...

Laboratoř La Quinta Columna přichází s dalším dosud nevídaným nálezem uvnitř COVID vakcín od Pfizeru. Objevili růst materiálu ve vakcíně po vystavení určitým podmínkám, které simulují teplotu lidského těla. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓


Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispěním na jejich tvorbu níže kartou (ocením měsíční podporu) nebo ZDE na bankovní účet. Děkuji! (ps: Po kliknutí na tlačítko „Přispět” budete přesměrování na platební bránu)

Darovaná částka
Frekvence daru


Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Originál videa publikován ZDE: 7. března 2024

Přepis videa:

Projekt INCUBUS, Ricardo Delgado, 7. března 2024. Na základě toho, co víme o obsahu tzv. vakcín, COVIDových vakcín, obsahují grafen a nanotechnologie. Zde máme několik snímků získaných pomocí optické mikroskopie. No, vidíme útvary, které jste zvyklí vidět při nepříliš velkém zvětšení, kolem 100násobného zvětšení, které vám ukazují body pod světlem kondenzátů, můžeme vidět, že se jedná o malé krystaly, které Dr. Roger Leo nazval orthorombické krystalové struktury, které jsou schopny být ovlivňovány skalárním způsobem přes 5G. Ve vědecké literatuře odpovídají grafenovým nanostrukturám, plazmové mikroanténě, máme tu mikrovlákna… a jste zvyklí tohle vše vidět. To je předtím, než vzorek projde inkubačním procesem. Dáme tomu trochu větší zvětšení, abyste viděli ty čtyřúhelníkové vzory. Tady jich máme několik, můžete vidět, že jsou to ty malé čtverečky. Tady je velký kousek grafenu.

Projekt INCUBUS: dosud neviděné materiály nalezeny uvnitř COVID vakcín od Pfizeru • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Máme jich stovky v jediné kapce na pouhém centimetrovém čtverečku se zvětšením 800. Tady je více grafenu, můžete vidět ty čtyřúhelníkové vzory. Tohle je z profilu, někdy se na vzorku otáčejí a dokonce se samy skládají. Později uvidíte příklady těch, které jsou již sestavené. A bohužel jsme si docela zvykli, že tohle všechno vidíme. Toto je další čtyřúhelníkový vzor. Jedná se o mikročástice, téměř nanočástice.

Projekt INCUBUS: dosud neviděné materiály nalezeny uvnitř COVID vakcín od Pfizeru • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

A máme tu asi 1000násobné zvětšení a tohle všechno je normální, což by na základě toho, co víme, normální být nemělo. Tohle je další grafen. Tohle je velmi charakteristické, že? Všimněte si tohoto. Je pravda, že máme kolem 1000násobné zvětšení. Jen se tu podíváme na jednu kapku. Tady se vrátíme zpět pouze na zvětšení 100 nebo 120. Snažíme se najít tyto vejčité struktury.

Jsme zvyklí vidět tento typ vláken, dokonce i čtyřúhelníkové vzory, které vidíte vlevo. Je neuvěřitelné, že tohle všechno je v jediné injekci, jak vidíte tady, a že to kovové harampádí je v každém… a nikdo nic neříká. Teď se mluví o mikroplastech. Ale nebojte se, protože video bude nahráno na web La Quinta Columna. Pod názvem projekt INCUBUS. Tady vidíme další sestavenou strukturu grafenu. Máte tu čtyřúhelníkový vzor. Byli tací, kteří říkali, že to jsou krystaly soli, nebo krystaly cukru… tohle všechno je neuvěřitelné.

Je to tak odhodlaný útok proti celému lidstvu… a všichni to mají před očima. A přesto všechno to stále pokračuje, stále jsou lidé, kteří mluví o vakcínách, o RNA. Tady máme další sestavenou strukturu, trochu propracovanější. Nic z toho samozřejmě není normální, nic z toho by nemělo být v žádné injekci. Ale teď, když jsme od roku 2021 získali tyto znalosti, nás nic z toho nepřekvapuje. I když si to bohužel většina planety neuvědomuje, myslí si, že stále mluvíme v souvislosti s vakcínami.

Nyní přichází dobrá věc, umístíme vzorek dvou dávek vakcíny Comirnaty Pfizer do inkubátoru pro plazy. Nové podmínky prostředí jsou 37 stupňů Celsia se stálou teplotou a ultrafialovým světlem. Po 48 hodinách jsme vzorek znovu analyzovali pomocí optického mikroskopu a toto jsou výsledky, které jsme získali. Především vidíme, že grafen je jakoby více naředěný, takový máme pocit.

Projekt INCUBUS: dosud neviděné materiály nalezeny uvnitř COVID vakcín od Pfizeru • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Ale to není to, co upoutává naši pozornost. Zde můžeme vidět útvar, který uvidíte za chvíli. Všimněte si tohoto. Tohle je novinka, tady se zastavím. A toto je to, co se objevilo po vystavení ultrafialovému záření, stálému teplu.

Projekt INCUBUS: dosud neviděné materiály nalezeny uvnitř COVID vakcín od Pfizeru • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

A později to uvidíte s větším zvětšením. Ale člověk má pocit, že je tu jakási produkce stromu. A můžete vidět řadu uzlíků nebo uzlů. Uvidíte, že z každého uzlíku nebo uzlu vycházejí tři vlákna. Podobně jako Franc Zalewski zjistil v rámci elektronové mikroskopie, uděláme totéž s podobným systémem… tohle je 25 mikronů, což je asi 25 000 nanometrů. A to uběhly jen dva dny, 48 hodin.

A pozítří to budou čtyři dny, což je 96 hodin, a pak se na to podíváme znovu. Nejsem si jistý, zda se jedná o neuronové sítě. Uhlíkové nanotrubičky jsou, ale tohle každopádně nejsou nanotrubičky. Každopádně na to se podíváme později. Člověk má z toho pocit, že tu probíhá jakési líhnutí. Nyní trochu více zvětšení. Někdo říkal, že pokud vzorek vyschne, nedojde k žádnému vývoji, ale on nevyschne, protože je tam hydrogel.

Pojďme se na to teď podívat s průhledným nebo světelným polem. Tohle chci, abyste teď pozorovali, je tam jádro, které vypadá kovově.

A každý uzel má tři končetiny. Tady je ta třetí.

Projekt INCUBUS: dosud neviděné materiály nalezeny uvnitř COVID vakcín od Pfizeru • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

To se shoduje s tím, co říkal doktor Franc Zalewski, a my uděláme všechno pro to, abychom se s ním spojili. Vzpomeňme si, co říkal.

„Označil jsem lahvičky číslo jedna, dvě a tři, jenom v té třetí byla ta věc uvnitř. A ta rostla a vyvíjela se čtyři dny a pak jsem ji dal do rozprašovací komory, kde je vysoká teplota, takže se grafit rozmělní nebo rozprašuje. Podobně jako prostředí, které jsme vytvořili uvnitř inkubátoru. Další věc je, že nevíme, jestli uvnitř inkubátoru budeme schopni zrekonstruovat podmínky uvnitř lidského těla, co se týče teploty a vystavení ultrafialovému světlu, myslím, že budeme schopni. A o příjmu hmyzu, nejsem si jistý… Tady je další… kdyby tam byl jen jeden, ale tady vidíme další, vidíme z něj vylézat hlavu a nohy. Měřítko je 30 mikronů. Ta „věc” našla úrodnou půdu. A tady máme věc, která se na nás usmívá.

Od La Quinta Columna studujeme vývoj vzorku předloženého novým inkubačním podmínkám prostředí. Navrhujeme jako výchozí hypotézu, že dojde k proměně během expozice obsahu lahvičky Comirnaty Pfizer. Vzorek bude podroben hodnocení pomocí optické mikroskopie každých 48 hodin.

Tak to je video, to je to, co máme. A to je na základě toho, co se můžeme dozvědět z toho, co jsme udělali, a tyto informace nebudeme skrývat, tyto informace zveřejníme. A jakmile získáme další vzorky a jakmile uplyne více času, to nám snad poskytne klíč k tomu, co se v tom vyvíjí.

Otázka, nikoliv závěr, ke kterému jsme zdaleka nedospěli, ale otázka zní, zda používají lidská těla jako inkubátory? A je to důvod, proč se nechtějí zbavit našich těl nebo lidských bytostí obecně? Když získávají biomedicínské nebo biometrické údaje od jednotlivců, je to skutečně proto, aby monitorovali lidské bytosti, nebo je to spíše proto, aby monitorovali podmínky lidské bytosti jako inkubátoru? To jsou tedy jen otázky, které si kladu. Pokud se něco inkubuje nebo pokud něco klíčí, co se inkubuje? To jsou otázky, které si kladu. Proč chtějí, aby lidi jedli hmyz?

Je to proto, aby se normalizovalo krmení hmyzem, aby mohli přežít? Nebo je to proto, aby krmili něco, co zavedli dříve? Proč teplo? Zřejmě vytváří umělé teplo pomocí geoinženýrství… k překvapení všech… protože toto teplo potřebují. Potřebují modré ultrafialové světlo, a zároveň, jak se tato technologická implementace ultrafialového světla zavádí po celém světě, dochází k mnoha obětem, nebo věcem, které tam jsou jen zdánlivě náhodou. Takže to jsou jen otázky. A tak používáme popisný formát stejně jako oni, na základě všeho, co pozorujeme. A pozítří budeme mít další snímky.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

6 komentářů

 1. Mohli by vyzkoušet, vzít kapku krve, kouknout, co v ní je, a pak do další kapky, ale stejného člověka, kápnout vakcínu..Podmínky by se změnily, a ukázalo by se, co to udělá v krvi..

  1. To už někde dříve bylo, ne takhle, ale zkoušeli to pod mikroskopem, když přidali krev..
   + mezitím si semhle dovolím hodit ještě tohle:

   https://www.facebook.com/marien.machanova/posts/pfbid0edLHfTmWzgmuN8bzhigSz734TpbBcFqigNSWGP2b5GDBCvNegfVf2QvYpEBvGhRrl

   = Malá ukázka, jak někteří otáčí, když jim teče do bot a důkazy se množí, že to byl velký podvod. Já ani toho haj*zla neznám, stejně jako zbytěk těch (včetně politických) srá*čů, Hostonský či jak se snad jmenuje. Pro mě je to nula, jak už jsem naznačil. Důležité je, že něco málo pouští ofcím asi už i do televize, protože, MSM hovinka jdou taky zcela mimo mě 🙂

 2. Děkuji za překlad a přiznám se, že mě z těchto dalších nových zjištění a informací dost mrazí.. Právě i díky rozprašování skrze chemtrails – jak už i zde bylo taky naznačeno, tak i skrze shedding z očkovaných na nás neočkované… A taky to vysvětluje i další věc, jako likvidace potravin a záměrné cpaní do lidí hmyz,
  !!!ALE HLAVNĚ TO, ŽE NA PARAZITY Z „VAKCÍN“ VÝBORNĚ FUNGOVAL PRÁVĚ IVERMECTIN!!!

 3. Mám jen jedno slovo:HRŮZA HRŮZA HRŮZA!
  Co ještě na nás všechny chystají a lidé tomu věří…………
  stačí se podívat na diskuze,kde se zastávají očkování……neuvěřitelná lidská blbost podle AE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů