Reiner Fuellmich: Nová zjištění, která stačí na to, aby se celý očkovací průmysl rozpadl

Ve zkratce...

Německý právník Reiner Fuellmich v tomto videu s britským lékařem Samem Whitem a Wolfgangem Wodargem prezentují nová zjištění týkající se šarží covid očkování. Za překlad děkuji Josefovi T.
Facebook
Telegram
VK

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 31. prosince 2021

Prezentace a analýza dr. Michaela Yeadona o nebezpečných šaržích ZDE

Přepis:

Sam White: Vše se dělá proto, aby se zamaskovala skutečná čísla, ještě než se dostanete k tomu, že tyto systémy hlášení nebyly nikdy dostatečně robustní pro otevřenou klinickou studii na milionech, případně několika miliardách lidí. Prostě to nedokážou, víte? A to vypovídá o tom, že to bylo přinejmenším promyšlené, jsem si jistý, že jste asi dospěli k tomuto závěru.

Reiner Fuellmich: My jsme k tomu závěru dospěli už před nějakou dobou, jen jsme si mysleli, že možná není úplně dost důkazů. No, když se podíváte na souhrn důkazů, je jich víc než dost. Nicméně velmi nedávná prezentace, kterou jistě znáte a kterou provedl dr. Michael Yeadon, přesně ukazuje, jak se používají tyto různé šarže, aby se provedl experiment v experimentu, aby se vyzkoušelo, jaký druh dávky je potřeba, k tomu, jak to aspoň vypadá, aby to zabíjelo lidi a mrzačilo lidi. A chci říct, že to nepopiratelné, alespoň podle mého názoru. Pro mě jako pro právníka je to nepopiratelný důkaz toho, že šlo o promyšlený čin. A jakmile je jednou prokázán úmysl, neexistuje už pro nikoho žádná imunita. A to ani ve Spojených státech.

Wolfgang Wodarg: Myslím, že bychom se měli podívat na to, o čem mluvil Mike Yeadon. Jestli chcete, připravil jsem si to a můžete to ukázat i pro diváky, protože je to velmi důležité. Mluvíme o očkování, ale ono to očkování není. Není taky pravda, že v každém očkování jsou ty samé věci. A my máme velmi, velmi pádné důkazy, že ty dávky jsou různě sestaveny, různě působí. A já bych to nechtěl jenom ukázat, když vidíme normální… když vidíme naše normální statistiky, tak vidíme něco takového z Evropského… např. pro Evropu. Vadilo by vám Same, kdyby do toho na chvíli vstoupil a…

Sam: Ne, ne. My máme odborníky, kteří mluví o tom, jaká data se uvádí do VAERSu. Takže máme… Neodkazují na šarže. Odvolávají se na výrobní dávky (loty). A mají jedenáct lotů se 6 nebo 7 % úmrtí. Chci říct… páni. Ano. Jo.

Wolfgang: Můžete to vidět tady. Tohle je to, co normálně ukazují. A tohle jsou evropská data. Vidíte, že tady lidé dostávají injekce a tady jsou lidé, kteří umírají. A vidíte, že se to tady nepohybuje pořád, ale jsou tu jakoby zuby, které jdou nahoru a dolů.

Reiner Fuellmich: Nová zjištění, která stačí na to, aby se celý očkovací průmysl rozpadl • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Můžete o tom říct hodně – nic to neříká. Ale když to analyzujete, jak to bylo provedeno v USA, s těmi šaržemi a dávkami, tak můžete vidět mnohem víc. Je tam tohleto. Máte tabulku, kde máte 50 nebo tak něco států Spojených států, a tady mají šarže, a pak tady vidíte čísla a tabulku a vidíte, že u některých šarží nevidíte žádné případy. To jsou všechno lidé, kteří zemřeli z těch šarží/lahviček.

A je to z každého lotu tady. Myslím, že jsou to loty. Vidíte tady ta čísla a u některých není nic. Tady nikdo neumírá. Ale pak je tu najednou několik, kde zemřelo hodně lidí. Stovky lidí umírají. A pak zase pauza. A pak zase máte ty lidi, kteří tady umírají. A když se na to podíváte velmi pozorně, což je to, co provedli, můžete najít tuto věc… Tady vidíte, že máte 9500 různých šarží, všechny jsou tady. A tady na základní linii vidíte, že se normálně nic neděje, ale v některých šaržích vidíte, že se něco děje, a tady máte toxicitu.

Toxicitu vyjádřenou v úmrtích. A tady jsou některé případy, které jsou 3000krát toxičtější než základní linie. A pak máte šarže, které jsou 2500krát toxičtější než základní hodnota. A mezi těmito jednotlivými hromadami případů úmrtí je klid. Tam se nic neděje. Takže máte vždy fáze a… vteřinku.

Reiner: Je to asi tím, že se snaží obnovit základní linii. Takže ano, vidíte, je to prostě pravidelné. Vidíte, že to tady lineárně klesá a že těch případů úmrtí je čím dál tím míň. Je to jako kdyby se snažili zjistit dávky nebo účinek něčeho, kde kolik lidí umírá.

Reiner Fuellmich: Nová zjištění, která stačí na to, aby se celý očkovací průmysl rozpadl • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

A vidíte, že to je 3000, 2500. Máte tam 2000, 1500 a 500 úmrtí. A závisí to na různých šaržích. A to je jen od Pfizeru. Máme různou strukturu u jiných, Johnson&Johnson měl strašnou kumulaci případů v určitých šaržích. A to všechno víme a to nám hovoří velmi jasně a měl by to vědět každý lékař, že ty šarže nejsou kontrolované, že lékaři jsou prostě využíváni k velkému experimentu, kde něco zkoušejí, my nevíme, co zkoušejí. Nevíme, proč lidé umírají, jestli je to těmi spike proteiny, nebo jestli je to něco jiného. Nevíme to.

Reiner: Podstata toho je samozřejmě zcela jasná, že některé z dávek jsou, nebo alespoň na povrchu, se zdají být neškodné. Možná je to solný roztok, nevíme to. Ale jiné nikoliv. S tímto přišel Mike Yeadon. Existuje šance jedna ku 200, že narazíte na některou z těch nebezpečných šarží nebo lotů, jedna ku 200. Hrajete tedy takovou ruskou ruletu. První dávka může být v pohodě, druhá možná taky… dokud vás nedostanou.

Wolfgang: Není to ruská ruleta, je to testování. Je to naplánované. A ty šarže jsou někam poslány a ty šarže jsou někým používané a všechny jsou registrované. A někdy jsou rovnoměrně rozváženy po celém státě, a někdy je to (jen) lokálně. To záleží… A to, co bylo rovnněž zjištěno je, že když jedna firma dělá takové věci, tak jak BioNTech dělá tady, tak ostatní mlčí. Ostatní nedělají pokusy a pak další firma to dělá s těmi svými (vakcínami). Oni řeknou, já chci něco dělat, chci něco vyzkoušet a pak chci vyzkoušet, a pak AstraZeneca, pak je to Johnson&Johnson, a pak Moderna. A všichni mají různé představy o tom, co by mohli vyzkoušet v této velmi, velmi velké studii.

Takže všichni ti hloupí doktoři si myslí, že všem dávají stejnou injekci. Není to pravda. Jsou zneužíváni pro velmi velkou studii, kde není žádná etická komise. Je to nejasný pokus, kde lidé jsou jenom oběti. A existují někteří lidé, kteří mají představu, že by mohli geneticky modifikovat něco… lidi. A oni by mohli. Všichni mají patenty na tyhle věci. Mají patenty. A řekli si: Aha, já mám taky patent. A teď máme… měli bychom mít novou vakcínu. Nikdy nebude… já nevím, v přípravě je 120 nových (vakcín) a všechny chtějí vyzkoušet. A teď je čas, kdy to můžou udělat, protože se bojíme a potřebujeme vakcínu a všichni se na tom nesmyslu podílíme. To, co se teď děje, je horší než v Norimberku. Je to strašné. Teď tu máme tisíce Mengeleů. Ale někteří o tom nevědí. Ale jiní moc dobře vědí, co dělají, a zabíjejí lidi. Zabíjejí tisíce lidí.

Reiner: Úmyslně… záměrně. Wolfganga: Ano, záměrně.

Viviane: Chci říct, že tohle je velmi, velmi děsivě vypadající graf, protože víte, že to je tak…

Wolfgang: Tohle je důkaz. Je to důkaz. Že je to naplánované.

Viviane: Ano, podívejte se, tohle opravdu… tohle nemůže být náhoda.

Wolfgang: Ne, to není. Nemůže být.

Reiner: Je to koordinované úsilí, jinak by to nedělali synchronizovaně, nejdřív BioNTech, Pfizer a Moderna, pak Janssen, dělají to velmi koordinovaně, aby se vzájemně nerušili. Každý z nich dělá své vlastní malé experimenty v rámci experimentu. A to, na co nás Wolfgang upozornil, Same, je, že o tom samozřejmě neví jen Mike Yeadon, ale celá komunita, všechen farmaceutický průmysl. Všichni to ví.

Wolfgang: Institut Paula Ehrlicha to ví.

Reiner: Ano, ví to. Oni všichni chtějí být součástí toho… a oni to tají. Je jen otázkou času, kdy se přidají všichni ostatní a bude to ještě horší, protože je snadné vydírat ty, kteří už páchají zločiny, takže ti ostatní budou také připuštěni k tomuto, no… masovému zabíjení.

Sam: Jo, jo. Naši statistici, dva z nich se sešli a zopakovali zjištění v těch šaržích/lotech z VAERSu. A pak to zopakovaly týmy ve Spojených státech a společně se o to podělily. Takže pokud je to tak snadno opakovatelné, musí to být známé. A i když možná předpokládáte, že to dříve nebylo známo, a my si myslíme, že bylo, velmi vysokým patrům těch, kteří pravděpodobně ovládají vlády, ale teď už se to ví. Takže teď se to zastaví.

Reiner: Ano.

Sam: A pokud se nám podaří prokázat úmyslný trestný čin nebo dokonce zabití z hrubé nedbalosti, tak se může stát, že ti, kteří byli poškozeni, nebo ti, kteří přišli o někoho blízkého, mohou skutečně získat nějakou formu odškodnění, protože v současné době je to v podstatě nemožné ve Velké Británii i na celém světě. A tak je tomu v případě vakcín už dlouho.

Viviane: To je jak jste řekl Wolfgangu, když jste říkal, že ostatní společnosti mlčí nebo nedělají nic, nebo ty šarže, které v tu chvíli vyrábějí, se nezdají být škodlivé, jako že by dělaly (něco špatného), ve stejné chvíli, kdy je možná škodlivý materiál společnosti Pfizer. Takže to, ale pak to také ukazuje, a to je skoro neuvěřitelné, že zde existuje nějaká synchronizovaná snaha. Takže musí existovat lidé, nejen v jedné ze společností, ale musí se sejít a říct: No, my teď využijeme tento první týden dubna a my používáme ten… Chci říct, že je strašně těžké to pochopit.

Reiner: Ano.

Wolfgang: Je to chlapík, který se jmenuje Pierre… Criag Paardekopper. Paardekopper. To on na to přišel. Zjistil to, všechno analyzoval, a vydal to. Tohle použil Mike Yeadon a udělal to už druhého prosince.

Reiner: Kdo je to, Wolfgangu?

Wolfgang: To je jeden člověk, který se zabývá statistikou… má blízko k farmaceutickému průmyslu, ale ne tady k tomu, ale ví o tom. Ví, co se děje. A byl jsem velmi fascinován, velmi mě to fascinovalo. Publikoval jsem to už začátkem prosince nebo v listopadu. Ten fakt, že 9 %… že pouze 5 % všech šarží bylo zodpovědných za všechny ty vedlejší účinky. To bylo zveřejněno. To byl ten původ. Ale tato analýza je mnohem, mnohem podrobnější. A říká nám něco o struktuře této obří klinické studie, kde my jsme oběti. Myslím si, že tohle je něco pro státní zástupce. Pokud ještě jsou, já nevím. Měli bychom okamžitě jít a získat spisy z Institutu Paula Ehrlicha.

Reiner: Jo. To je samozřejmě právní problém. Určitě je to právní problém, ale díky tomuto je pro každého právníka na tomto světě mnohem snazší prokázat úmysl. Protože tohle, jak jsem řekl, tohle je nepopiratelný závěr z těchto grafů. Můžete prokázat úmysl. Záměrně používají různé dávky vzájemně zkoordinované tak, aby se vzájemně nerušily, aby se pokusili zjistit, co zabíjí nejlépe nebo co mrzačí nejlépe. Wolfganga: Víte, máme ty údaje z VAERS, což je americká statistika, kde je to snadné zjistit. Jsem velmi rád, že mají takový transparentní systém dokumentace. Ale když se to snažíte zjistit v IMO, tak zjistíte, že to nevidíte, je to velmi těžké, protože tam šarže nejsou tak snadno vidět.

Sam: Ve Velké Británii to zatím nejde, Wolfgangu. Požádali jsme o další informace. Také se zdá, že údaje o potratech, narozených mrtvých dětí v současné době končí 21. března.

Wolfgang: To jsem udělal já.

Sam: Jo, jo a to urgentně potřebujeme.

Wolfgang: Máme zákon o svobodném přístupu k informacím, kde by nám měli snad dát všechno, a dají nám spisy a dokumenty. Já jsem podobnou věc dříve dělal s farmaceutickým průmyslem. Oni nám poslali krabice s papíry, s tisíci papíry, které jsme museli skenovat, abychom zjistili, co se děje, abychom tam našli nějakou souvislost mezi těmi daty. Ale oni nám to velmi, velmi ztíží. Ale jejich úkolem by bylo nám to usnadnit, protože jejich úkolem je nás před takovými kriminálními věcmi chránit.

Sam: Jo. Jo, to bylo zahrnuto mezi žádostmi o svobodném přístupu k informacím na MHRA, to je britský regulátor, oni zamítali některé žádosti, ale máme to. A oni mluví o tom, že komerční zájmy mají přednost.

Wolfgang: Tohle jsou komerční zájmy. To je pravda.

Sam: Ano, to je to, co nás znepokojuje.

Viviane: Ale víte, my jsme mluvili s lidmi z podpůrných skupin obětí vakcín. A bylo to zajímavé. Chci říct, že když to teď porovnáte s tím, o čem jsme právě mluvili, jak moc dělají všechno pro to, aby pomohli udržet ty zprávy o poškození vakcínami pod kobercem. Protože oni říkali, že některé z těch skupin jsou okamžitě cenzurovány na Instagramu. A víte, po pár týdnech, když se to rozjede a lidi se přidávají a hlásí, že ta poškození existují, nebo diskutují o nich mezi sebou, okamžitě jsou cenzurováni. A co také vidí je, že když jdou k lékařům, někteří z nich jsou zesměšňováni, nebo jsou posíláni od jednoho lékaře k druhému, kde se dozví: Ah, tam není žádná souvislost.

A pak najdou na internetu, a nemají to na internetu najít, to co jiné oběti uvádí jako problémy. A někteří z nich se opravdu bojí přihlásit, protože mají pocit, že když jakoby poruší, jakoby prozradí to tajemství, že jim bylo ublíženo, tak mají pocit, jako by to bylo jejich malé špinavé tajemství, že je poškodila vakcína. Než aby vyšli ven a řekli: No, tohle se mi stalo. Takže se jim dostane cenzury a celé té negativní propagandy, oni se tak zděsí, že si to nechávají pro sebe a také nevyhledají adekvátní pomoc. Víte, je to takový opravdu ďábelský kruh.

Sam: No, ta mladá dáma, kterou jsem zmínil, Chelsea Dixonová. O jejím příběhu budou informovat alternativní média. Mainstreamová média ho nezachytí.

Wolfgang: Jsem si naprosto jistý tím, co jsem vám právě ukázal, těmi věcmi, o kterých jsme mluvili. Budeme okamžitě vymazáni z médií, z alternativních médií. Okamžitě. Tohle, co jsme právě zveřejnili. To okamžitě zmizí, když si to nestáhnete a neuložíte do počítače, abyste to mohli šířit. Tak to prosím udělejte co nejrychleji.

Sam: A dnes ráno mi hackli počítač, jakmile jsem byl pozván do mainstreamových médií, a hackli i moje webové stránky. Velmi podobné tomu, co zažil Mike Yeadon.

Wolfgang: Vidím, jak se teď fact-checkeři potí, co by měli, co mohou proti tomu udělat. Tohle jsou tvrdá data. Jsem velmi zvědavý, co řeknou.

Sam: Jo, jo. No, Robert Malone do té diskuse na Twitteru nepřispěje, protože už tam není. Víte… potřebujeme nový svět, nová média, pravděpodobně i nový zdravotnický systém, nový finanční systém…

Wolfgang: Potřebujeme tedy velký reset.

Sam: Ne, ten ne.

Reiner: Tato zjištění… zejména tato zjištění mají obrovské právní důsledky. Obrovské. Protože jakmile dospějete k závěru, že to dělají úmyslně, záměrně nebo, jak říká Martin Schwab, zlomyslně, jakmile dospějete k tomuto závěru, otevřou se ve Spojených státech brány pro sankční náhradu škody.

Wolfgang: A tyto údaje, tyto údaje existují.

Reiner: Já vím.

Wolfgang: To jsou oficiální data z VAERSu. Tam není nic skrytého. Je to otevřené. Každý to může mít.

Reiner: Ano, ale musíte vyvodit právní závěr. Právní závěr je, že je tu úmysl. A pokud je tu úmysl, můžete získat sankční náhradu škody. Můžete dosáhnout až 21násobku skutečné škody, která se připočítává ke skutečné škodě. V těchto případech si myslím, že můžete jít až na tisícinásobek, protože ti lidé byli tak těžce poškozeni. Myslím, že to bude stačit na to, aby se celé odvětví rozpadlo.

Překlad: Josef T.

Titulky: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů