První atmosférické testování rozprašovaných aerosolů z letadel aneb „chemtrails”

Ve zkratce...

Odborníci z GeoEngineeringWatch provedli atmosférické testování rozprašovaných aerosolů (tzv. chemtrails), aby zjistili, co obsahují. Výsledky byly šokující. Poslechněte si názor odborníků z různých oborů na téma geoinženýrství.
Facebook
Telegram
VK

Povídání Radovana s Jardou Duškem o ovlivňování počasí – doporučuji jako doplnění

Přepis:

Dane Wigington (hlavní výzkumník z GeoEngineeringWatch.org): Kondenzační stopa může být tou největší lží páchanou na lidstvu celého světa. To, co vidíme na obloze, není kondenzace. To je lež. Až na několik málo výjimek jde o rozstřikované disperze.

Alan Buckmann (Pozorovatel počasí amerického letectva, biolog z oddělení pro ryby a divokou zvěř): Neměly by tam být. Motory letadel spalují čistě. Jestli z nich něco vychází, je to přísada.

Charles Jones (Vysloužilý brigádní generál amerického letectva, bývalý taktický pilot pro průzkum počasí): Rozhodně to nejsou kondenzační stopy. Kondenzační stopy se rozpustí a stanou se součástí mraků. Tečka. Konec zprávy.

Catherine Austin Fittsová (Bývalá členka prezidentského kabinetu za George H. W. Bushe): A pořád jsem říkala lidem: Co je tohle? Obloha už není modrá, začíná šedivět. A to, co jsem zjistila, bylo sociálně nepřijatelné. Víte, prostě budeme předstírat, že se to vlastně ani neděje. A tak mě napadlo: je to hodně špatný.

Dane Wigington: Většina lidí nezná vědecký termín Globální ztemňování. Termín popisuje skutečnost, že sluneční světlo už nedopadá na povrch Země. Způsobují to částice odrážející světlo, které se hromadí v atmosféře. A i když mnoho těchto částic je z průmyslového znečištění, větší část je ze stále pokračujícího klimatického inženýrství. Jsou důsledkem operací na řízení slunečního záření. Tento turbínový proudový motor používaný na všech vojenských i dopravních letadlech je z 90 % bez spalin. Tento motor je navržen tak, že je téměř zcela neschopen vytvořit jakoukoli kondenzaci, s výjimkou velmi výjimečných extrémních podmínek.

A navíc máme natočený záznam letadla, které letí v nadmořské výšce, kde vidíte, jak se zapínají a vypínají trysky. To je konec sporu. Snahy ovlivňovat počasí tu byly ještě dříve než člověk dokázal létat. Máme tu patenty na změny počasí, které jsou staré více než 100 let.

Zde jsou historické filmy o tom, co dokáže udělat dvouplošník, velmi malé letadlo, které unese jen velmi malý náklad. A tohle všechno s ním jde udělat. O kolik víc dokáže plně naložený vojenský tanker nebo KC nádrž, KC 135, C17 Globemaster.

První atmosférické testování rozprašovaných aerosolů z letadel aneb „chemtrails” • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

O kolik víc materiálu tam oni dokážou dát. Asi 500 krát víc do jediné nádrže. Mnohým bylo nyní řečeno, že bombardéry B17 ve 2. světové válce zanechávaly za sebou stopy a to je důkaz, že se jedná o kondenzaci. Ale jedná se o disperzi spreje, protože takhle není možné kondenzaci vypnout. Tohle není kondenzace.

Richard H. Roellig (Vysloužilý generálmajor amerického letectva): Počasí byla zbraň použitá nad Vietnamem. Očekávali byste, že se to pak prostě vymaže z možností? Ne. Prostě budete dál rozvíjet vědecké aspekty téhle možnosti, abyste to mohli používat ve svém portfóliu zbraní, to je přirozený vývoj. Takže můžete očekávat, že to je k dispozici, když je třeba, aby bylo možné měnit počasí? Naprosto! V naší zemi i v jiných.

Dane Wigington: Klimatické inženýrství je královským šperkem vojensko-průmyslového komplexu. Klimatické inženýrství bylo použito k destabilizaci a svržení vlád států po celé zeměkouli. Ulehčuje to vojenské okupace znepřátelených zemí, např. US. Víme, že u některých z těchto zemí byly zastaveny srážky, protože to oznámily na půdě OSN. Jako prezident Íránu, který rozhodně prohlásil, že programy ovlivňující počasí zastavily srážky nad Íránem. Ale média to neodvysílala.

Catherine Austin Fittsová: Máme tu ekonomický model fungující globálně. Což znamená, že funguje na nátlaku. A mám velmi závažné otázky po té, co jsem sledovala pohyby financí, jestli ta finanční síla, nebo ten nátlak, zahrnuje také válčení s počasím.

Bill Vander Zalm (Premiér Britské Kolumbie v letech 1986 – 1991): Lidé za mnou přicházeli a říkali mi o tom. Takže jsem kvůli tomu šel za vládou a v rámci svobodného přístupu k informacím jsem získal 40 stránkovou zprávu, která měla polovinu stránek úplně vymazanou a druhá polovina byla z velké části začerněna. Ale bylo tam dost informací na to, abych zjistil, že o tom vědí. Říkají tomu geoinženýrství.

David O. Carpenter, PhD (Ředitel, lékař, Institut pro zdraví a životní prostředí, profesor věd environmentálního zdraví): Jeden z velkých problémů je to, že když najdeme nějakou novou technologii, tak nás nadchnou její potenciální přínosy. A často ji zapojíme a použijeme dávno před tím, než bychom měli nejmenší tušení o jejím negativním působení.

Dane Wigington: Mělo by se brát v úvahu, že každý náš nádech je plný velmi jedovatých chemických částic, které pak vstupují do našich těl. Částice, které nejsou hlášeny žádným systémem testujícím kvalitu ovzduší. Všechny oficiální testy kvality vzduchu hledají částice v rozmezí 2,5 mikronů až 10 pm. Nanočástice v klimatickém inženýrství jsou exponenciálně menší, takže se o nich vůbec nemluví.

Geomikrobiolog: Tyhle nanomateriály vytvářejí reaktivní druhy kyslíku, v biologických materiálech poškozují tkáně, vedou ke zrychlenému stárnutí, způsobují rakovinu, jsou příčinou demence. Takže ano, možná si myslíme, že děláme něco pozitivního pro lidstvo a zachraňujeme nás jako druh, ale zároveň sami sebe trávíme.

Dane Wigington: Nakonec se nám podařilo získat létající laboratoř ENOLU. Dokázali jsme testovat vzorky z různých výšek. Přesně to, co se našlo na povrchu.

Geomikrobiolog: Cílem bylo udělat misi s přesným místem odběru vzorků. Viděli jsme tyto zřejmé vzory, které byly vytvořeny na obloze. Byli jsme vděční za příležitost dostat se do té výšky a při návratu jsme si všimli, že se ta vrstva mraků snížila. Pak jsme vzali vzorky pod tou vrstvou mraků, uvnitř ní a nad ní.

Dane Wigington: Našli jsme ty samé prvky, které jsou uváděné v patentech klimatického inženýrství. Ty samé prvky jsme našli v nespočtu povrchových testů sesbíraných po celém světě.

Laborant: Některé menší částice, na které se tady díváme, jsou přibližně 450 nm dlouhé. Ale jsou tady i menší částice. Ano. Tahle částice vypadá, že obsahuje hodně hliníku. A teď se podívejte na tohle.

Dane Wigington: Vlády po celém světě a celá komunita klimatických vědců říkají lidem, že musí být okamžitě zapojené postupy pro řízení slunečního záření, aby se předešlo oteplování naší planety. Že chtějí pomoci jejím systémům podporujícím život. A přesto, když se bdělá část veřejnosti snaží upozornit akademiky a zvolené představitele, že vidíme, jak klimatické inženýrství na naší obloze už probíhá – je to používáno všude po zeměkouli. Laboratoře to dokazují, filmové záznamy to dokazují, dokumenty to dokazují.

Tak dostáváme soustavné popírání ze strany komunity klimatických vědců a oficiálních úřadů. Říkají nám, že vlastně nevidíme to, co na té obloze vidíme. Říkají, že kdyby klimatické inženýrství bylo použito, tak by to vypadalo přesně tak, jak to teď vidíme na obloze, ale pak nám zase řeknou, že vlastně nevidíme to, co vidíme. Paradox je v tom, že čím víc klimatičtí inženýři postřikují planetu, tím víc ničí ozónovou vrstvu, narušují hydrologický cyklus, a zvyšují celkové oteplování planety. A chtěli by se hlavně snažit zmírnit škody, které tyhle programy způsobují. To je jasná definice šílenství. Jako společnost připomínáme plně naložený vlak, který se blíží k poškozenému mostu, který je pár let před námi.

Dietrich Klinghardt, PhD (Lékař, zakladatel, Sophia Health Institute): A myslím si, že lidé nechápou ten exponenciální nárůst jedů v životním prostředí.

Dane Wigington: Tyto operace by měly být považovány za ty nejšílenější snahy, které kdy byly použity lidskou rasou. Ve snaze odstínit slunce, tyhle operace systematicky ničí všechny zemské systémy podporující život. Je to krátkozraké a dočasné zdůvodnění snahy ochladit Zemi, která jen zhoršuje celkové oteplování. Klimatičtí inženýři, pokud jim bude dovoleno v tom pokračovat, přibíjejí hřebíky do našich společných rakví.

Geomikrobiolog: Z vědeckého hlediska a z toho, co víme o nanomateriálech a jejich účincích na lidské zdraví a na životní prostředí, se jedná o vážný problém. A opravdu to vyžaduje hlubší vědecké prozkoumání.

Charles Jones: Potřebujeme odpovědi, abychom se dostali až na dno tohoto problému národní bezpečnosti.

Dane Wigington: Až lidé po celém světě zjistí, co jim bylo způsobeno jejich vládami, bez jejich vědomí a souhlasu, zvedne se vlna odporu po celém světě. A vlády, které nyní ovládají naši planetu a civilizace po celém světě, ji nedokážou zakrýt.

Catherine Austin Fittsová: Jen vnesení transparentnosti, by posunulo tolik věcí. Protože to bude extrémně složité. Protože není možné ovládat celou planetu násilím. Jakmile se ukáže, kdo to násilí používá, všechno se posune.

Dietrich Klinghardt, PhD: Podívejte se na svoje vlastní zdraví a bude vám jasné, co se děje. A jestli milujete svoje děti, tak se k nám v tomhle boji přidejte. Potřebujeme jen bojovat. Je to spravedlivý boj za dobrou věc.

Dane Wigington: A jestli ty klimatické operace, které vysávají naše život podporující systémy, nebudou okamžitě odkryty a zastaveny, tak všechny další výzvy lidstva budou podružné, protože planeta už nedokáže podporovat život. Jsme v úplně neprobádané oblasti. Doslova všechen přírodní život je systematicky kontaminován a decimován těmi pokračujícími operacemi klimatického inženýrství.

Ke všem dalším lidským a průmyslovým aktivitám, které mají vliv na náš život, je klimatické inženýrství – matematicky, statisticky řečeno – ta největší hrozba, která nás všechny ohrožuje, v těsném závěsu za nukleární katastrofou. Tyhle částice prší dolů na naší planetu, kde je s každým nádechem vdechujeme. Je to doslova boj o přežití. Odhalujeme klimatické inženýrství, pomýlenou snahu člověka o to hrát si na boha se systémy podporujícími život naší planety.

Překlad: Jitka Černá

Titulky: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

8 komentářů

 1. Je to divné, letecký provoz je díky Covidu minimální, přesto je obloha plná „kondenzačních“ čar

 2. Vím, že pokusy ovlivnění počasí se dělaly v SSSR už v padesátých létech, třeba s jodidem stříbrným.

  Motory letadel spalují čistě“,


   s tím souhlasím, ale také vzniká velké množství vodní páry. (voda jde všem také z výfuku) Té nezbývá nic jiného, než zkondenzovat a tím se zviditelnit. Pak už jen záleží na tlaku a teplotě okolního prostředí, zda kondenzační stopa se vypaří (vodní pára je neviditelná), nebo ne (zkondenzovaná vodní pára je viditelná).


  Lidičky je to fyzika a chemie obecné školy. Raději si všímejte užitečných vlastnosti kondenzačních stop. Pokud přetrvávají bude do dvou dnů pršet! 
  Jejich rozplývání svědčí o krásném počasí. Ale vykládej něco v pátek volovi, když v sobotu jde na porážku.


  Raději sežeňte důkaz z rafinerii (nebo jsou někde míchací stanice?


  My jsme na vojenském letišti odebírali při tankování letadel vzorky PHM. tak nechte udělat rozbor paliva, ne nabírat ovzduší se všemi kontaminanty, které jsou přítomné všude. Máte srovnání s čistým vzduchem mimo vašich stop? 

  1. Rozbor paliva s tím nemá nic společného. Letadla mají přídavné nádrže, z kterých se vypouští kyselina sírová a nanočástice hliníku, kromě jiných prvků. PHM s tím nemá nic společného!!! Letecké společnosti za to dostávají miliardy.

   1. Tak proč se zde hovoří stále o kondenzační stopě? Nepřesný překlad? Přídavné nádrže má i každé dopravní letadlo? Protože každé také dělá za sebou bílé stopy (za předpokladu výšky atd.) Tuž Pakopo, dej alespoň nějaký odkaz, ale odborný, ne jen jedna baba povídala. neboj se i vysoce odborných vědomostí.

   2. Tak 45 let jsem pracoval v letectví a ani jeden letoun za tu dobu neměl přídavnou nádrž na kyselinu sírovou s hliníkem. Lež.

  2. Jak si mám vysvětlit pane fyziku, že kondenzační stopa na obloze najednou začne, je cca kilometr pauza a pak opět pokračuje. Letadlo letělo bez motorů, pak je zapnulo, pak je cca na kilometr vyplo a pak motory opět zapnulo? Nedělal bych ze sebe zbytečně vola, rozumíme si?

  3. Chtela bych vidět ty atmosfericke podmínky,které udrží kondenzační stopu z vodní páry na obloze celý den. Nenechte se vysmát!Nemluvě o tom,ze mřížku,kterou potom kondenzační stopy vytvoří ,má na svědomí jedno, potažmo dvě letadla. To si tak proste dvě letadla poletují a náhodou se jim to křižuje a nahodou ne jednou a náhodou si poletují ten samy den,současne. …..O fyzice něco vím, ale toto fyzika vysvětlit nedokáže. TO JE TOTIŽ ZÁZRAK. A ze se to děje často! TAK JE TO ZÁZRAK NA DRUHOU!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů