Nový Zéland: Úřady „unesly” dítě rodičům, aby na něm provedly lékařský zákrok

Ve zkratce...

Novozélandské úřady v souladu se zákonem "unesly" dítě jeho rodičům, aby na něm násilím provedly lékařský zákrok, ačkoli byla k dispozici stejně platná léčba, kterou rodiče podporovali. Malý William potřeboval transfuzi krve, s níž rodiče souhlasili, pokud by krev pocházela od neočkovaných dárců. Rodiče pro tuto žádost našli vhodné dárce, přesto ji zdravotnické orgány NZ odmítly. Záležitost skončila u soudu, který rozhodl ve prospěch úřadů. Soudce uvedl, že rodiče zůstanou opatrovníky dítěte, ale o všech zdravotních záležitostech bude nyní rozhodovat stát. Matce nebylo dovoleno držet Willa celou noc. Nesměla u něho být. Traumatizující způsob, jakým bylo s touto situací zacházeno, nedává smysl. Toto video je konfrontační, ale je to realita toho, co lékařská tyranie skutečně znamená.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte -> ZDE <-

Video s českými titulky:

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

11 komentářů

 1. Většina úmrtí na covid je u očkovaných; covid zřídkakdy poškodí děti; účinnost se rychle změní v negativní; očkování s sebou nese riziko dalších poškození atd..

  a ještě: Dukeova univerzita nechala 14letou dívku zemřít, odmítla jí život zachraňující transplantaci, protože není „očkovaná“ thegatewaypundit.com/2022/12/duke-university-hospital-denies-life-saving-kidney-transplant-dying-14-year-old-girl-unvaccinated/

  Armádní veteráni Chrissy a Lee Hicksovi adoptovali v roce 2021 čtrnáctiletou Julii Hicksovou poté, co byla koncem roku 2018 přivezena z Ukrajiny do Spojených států. Nyní potřebuje život zachraňující transplantaci ledviny, kterou jí Duke odmítala poskytnout, protože nikdy nedostala ko*kovid injekci. Předtím, než bylo Julii v listopadu sděleno, že bude muset dostat injekci, aby měla nárok na transplantaci ledviny, měli její rodiče patnáctiminutový rozhovor s nemocnicí, během něhož vyšlo najevo, že její pravidla pro kovidovou injekci se vytvářejí a prosazují za pochodu..

  Lékařskému a farmaceutickému průmyslu už nikdy nebude možné plně důvěřovat.
  Nemocnice by měly být žalovány za to, že zavraždily tisíce lidí Fauciho Remdesivirem.
  Hodně se mluví o tom, že lidé s transplantovanými orgány je po vakcinaci odmítají. Dokonce i lidé, kteří jsou stabilní již desítky let. Dokonce i oční lékaři hlásí, že lidé s transplantovanou rohovkou ji odmítají. Za normálních okolností patří transplantace rohovky mezi nejstabilnější a nejlépe snášené transplantace.

 2. Pamatujete na info z konce října, kdy Uganda vyhlásila 3týdenní výluku kvůli NOVÉ EPIDEMII EBOLY?
  Tak nyní už Uganda obdržela (zatím) 1 200 dávek experimentálních mRNA vakcín proti ebole..
  Východoafrická Uganda obdržela zásilku 1 200 kandidátů na vakcínu proti ebole, která bude použita při testech na lidech v této zemi.
  Světová zdravotnická organizace (WHO) již dříve přislíbila, že Ugandě poskytne tři kandidáty na vakcíny, které budou použity při pokusech na lidech – jednu vytvořily společně Oxfordská univerzita ve Velké Británii a Serum Institute of India, druhou washingtonská nezisková organizace Sabin Vaccine Institute a třetí společnost Big Pharma Merck & Co. se sídlem v New Jersey.
  Ugandská ministryně zdravotnictví Jane Ruth Acengová převzala první várku dávek vakcíny při slavnostním ceremoniálu za účasti zástupců ugandské vlády i WHO ve čtvrtek 8. prosince v malém městě Entebbe, asi 28 mil jižně od hlavního města Kampaly.
  “Dnes jsme šťastní, že máme první várku,” řekla, když hovořila o 1200 dávkách ze Sabinova institutu pro vakcíny. “Další tisíce dávek obdržíme od společnosti Merck a z Oxfordu.”
  Pokud nebudou zaznamenány žádné nové případy nákazy, ugandská vláda očekává, že do 10. ledna prohlásí zemi za prostou viru. Bez ohledu na to, zda se objeví nové případy eboly, však bude testování vakcín nadále pokračovat..

  KRÁTKÉ VIDEO (3min) zde: brighteon.com/16c7971d-bd1d-42e1-b70e-c4a48141736e

 3. tak naštěstí to dobře dopadlo a dezolátští rodiče a jejich bludy „špatné krvi “ utřeli slzu, asi taky „otvírali mysl“ 🙂 jinak by ty bludy nikdy neměli,,, mám z toho velkou radost že o zdraví dítěte rozhodli moudří lidé,dítě tak má šanci na nový život,vzhledem k tomu že na NZ je většina očkovaná tak je velká šance že dítě dostalo kvalitní krev od očkovaného a může se tak rychleji zotavit. taky už 8 let pravidelně daruji krev, jako 9x očkovaný (3x Pfizer ,6x fcme-imun klíštovka,taky Pfizer) a moje krev se tak dostala do spousty antivaxerů,což mě velmi těší:)

  1. Ty sám si lúzer, ty hlupák, choď do ČT, ty gaučový idiot! Čo stále hovoríte o antivaxer atď? Ste chorý v hlave! Nemáš rodinu ani deti, ty kretén inak by si nemohol napísať takú sračku!! O čom to hovoríš a koho zaujíma, aké vakcíny máš alebo nemáš, máš to v hlave posraté, to je všetko.
   Tu ide o princíp a slobodu, ale na to máš malé IQ, nemôžeš to pochopiť..
   = Podľa otcových slov bolo bábätko Will dnes večer vytrhnuté z postele od svojej mamy ako prejav maximálnej zbabelosti maskovanými ľuďmi oblečenými v policajných uniformách.
   Si chorý blázon a neverím, že tvoj nick je tvoje skutočné meno. Toto je tragédia najvyššieho kalibru!!

  2. Psát, kolik máte vakcín.. Málo čárek a hrubek, přidej další, ty vemeno! A jste blázen, nebo děláte ze sebe blázna. Pořád se nemohu rozhodnout. A ty ko*kovid vakcíny vysvětlují vaše poškození mozku a chování blázna. Nyní jsem už přesvědčen, že mnozí z těch, kteří byli očkováni toxickým sajrajtem ko*kovid, mají vážně poškozený mozek. A věřím, že poškození mozku vysvětluje zdánlivě bizarní chování..

   Každý, včetně TEBE ty blázne, kdo stále propaguje „očkování“, by měl být považován za zločince.

   A samozřejmě, že každý, kdo se odváží podívat na důkazy – a zpochybnit mýtus o debilismu snázvem kovid – je odmítnut jako konspirační teoretik a je mu zakázáno sdílet své názory.V mainstreamových médiích, kde se novináři bojí pravdy a musí si zakrývat oči, pokud nějaký fakt ohrožuje jejich každodenní lhaní, se jako obvykle nediskutuje..

   1. Vždyť je to jen duševní mrzáček, přát dítěti takové věci, doufám, že se mu podaří si tu vrahcínu řádně vychutnat, to mu zase přeji já.

  3. Jste hrdina protoze mate covid-19 vakcinu oni totiz sterilizují cele generace (nebo navzdy?) takze se nebudete dale mnozit

  4. Na vakcínách covid jste už stejně závislí, protože váš imunitní systém se stane závislým na dalších posilovačích (zmíním ADE a syndrom imunodeficience vyvolaný vakcínou). Pro psychopata jak jste zde předvedl to je dobře. Jen houšť a větší kapky.

 4. !AKTUALIZACE: Nový Zéland převzal péči o dítě po transplantaci, jehož rodiče nechtěli, aby dostalo kontaminovanou krev; nyní bude nuceno brát infuze s kovidem:
  thegatewaypundit.com/2022/12/new-zealand-health-officials-gain-guardianship-baby-whose-parents-refuse-use-vaccinated-blood-sons-surgery/

  Situace kolem novozélandského chlapečka, jehož rodiče požádali o transplantaci neočkované krve v rámci kritické operace, kterou potřebuje, se bohužel změnila k horšímu. Soudce nejvyššího soudu se údajně postavil na stranu zdravotnických úředníků, kteří trvají na tom, že malý Will by měl proti vůli svých rodičů dostat transfuzi „očkované krve“. Tentýž soudce přiznal novozélandskému zdravotnickému systému, známému jako Te Whatu Ora, plnou kontrolu v podobě opatrovnictví nad malým Willem. To znamená, že malý Will má nyní podstoupit operaci s jakoukoli krví, kterou se mu nemocnice Starship Children’s Health Hospital rozhodne dát, i kdyby byla kontaminovaná messengerovou RNA (mRNA), bílkovinami z Sproteinů a dalšími chemikáliemi, které se používají při zákrocích.

  =“Opatrovnictví dítěte bere rodičům právo rozhodovat o životě jejich dítěte,“ vysvětluje jedna zpráva, jak tento proces funguje.=

  V žádosti o změnu opatrovnictví předložené u Vrchního soudu v Aucklandu se jako precedens pro rozhodnutí soudce, které bylo učiněno rychle v neprospěch rodičů malého Willa, uvádí zákon o péči o děti. Poté, co předtím v rozhovoru s Liz Gunnovou, novozélandskou televizní hlasatelkou, uvedli, že malý Will potřebuje „velmi okamžitě“ operaci kvůli těžké stenóze plicní chlopně, od té doby uvedli, že dítě „není naplánováno na operaci“.
  „Je ve stabilizovaném stavu,“ řekl Cole, otec malého Willa.
  „Nebudeme si zahrávat se životem našeho dítěte, abychom dosáhli politického nebo jakéhokoli hnutí. Chceme, aby naše dítě podstoupilo operaci, a chceme, aby se mu dostalo toho nejlepšího, co je pro jeho operaci, budoucnost a zotavení k dispozici.“

  =Konvenční medicína už netoleruje neočkované – pokud nejste očkováni, jste občané druhé kategorie=

  Cole dále v nedávném rozhovoru vysvětlil, že jediné, co si on a jeho žena přejí, je, aby malý Will dostal bezpečnou infuzi čisté krve, která nebyla „poskvrněna očkováním“.
  „Tím to končí,“ dodal. „Nevadí nám nic jiného, co chtějí tito lékaři udělat.“

  =V dokonalém světě – nebo dokonce jen ve světě před dvaceti lety – by se tak důležitý zákrok jako tento provedl dítěti v nouzi bez jakýchkoli otázek. Chlapcův očkovací status by zůstal soukromý a nikdy by nevznikl problém.=

  Novozélandské zdravotnické úřady na obranu svého lékařského fašismu tvrdí, že respektování přání rodičů malého Willa v této věci „by vytvořilo nebezpečný precedens, kdy by pacienti mohli požadovat, aby si vybírali, odkud jejich krev pochází“, citujeme deník The Guardian, který se příběhem rovněž zabýval.

  Od této chvíle jsou novými opatrovníky malého Willa jeho dětský kardiochirurg a kardiolog. Pro účely „souhlasu s operací k vyřešení obstrukce a všech lékařských záležitostí souvisejících s touto operací, včetně podání krve“, rozhodl soudce Ian Gault, budou tito dva zdravotničtí pracovníci rozhodovat o osudu malého Willa s konečnou platností.

  =Podle zpráv bude toto opatrovnictví trvat do doby, než se malý Will plně zotaví z operace a přístupu k léčbě, což by se mělo stát nejpozději do konce ledna 2023.=

  TENHLE PŘÍPAD SE BUDU SLEDOVAT I NADÁLE. POKUD SE OBJEVÍ NĚCO NOVÉHO, DODÁM TO ZDE DO DISKUSE(Í)..

 5. Malý Will podstoupil operaci poté, co ho novozélandští úředníci lékařsky unesli: podle rodičů se mu zatím daří dobře
  jamesroguski.substack.com/p/the-kiwis-took-the-baby

  „To je skvělá zpráva, i když nás děsí pomyšlení, že v těle toho nebohého chlapečka koluje potenciálně zkažená krev s bílkovinami z hrotů, které by mu mohly v budoucnu způsobit zdravotní komplikace. Doufáme a modlíme se, aby se to v jeho zájmu nestalo, zvláště když mu nemocnice Starship Children’s Health Hospital odmítla podat transfuzi neočkované krve, o kterou rodiče žádali.

  …Ale jiná věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že malý Will měl být operován již před mnoha týdny. Kdyby společnost Starship jednoduše vyhověla a umožnila chlapcovým rodičům podat mu neočkovanou transfuzi krve, mohl být hned po operaci a zvýšit tak své šance na úplné uzdravení zpět do normálního stavu.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů