Varování před novou technologií vakcín proti koronaviru

Ve zkratce...

Robert Kennedy Jr. a dr. Andrew Kaufman mluví o nebezpečí vakcín a o nové technologii vakcín, která ovlivňuje genetickou skladbu našich buněk.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Robert Kennedy Jr.: Je nemožné vytvořit naprosto bezpečnou vakcínu. Určitý počet lidí zraníte. Vláda tento produkt udělá povinný. Jaké budou důsledky? Nehledě na vážnost vašeho zranění nebo zranění vašeho dítěte, nehledě na to, jak toxické jsou ingredience, nehledě na to, jak nedbalé jsou protokoly, nehledě na nedbalost té společnosti, nemůžete je soudit za odškodnění. Nejsou žádná zjištění, žádná svědectví, žádná lékařská nedbalost, žádná hromadná žaloba… nulová zodpovědnost, ať vás zabijí nebo na celý život poškodí. Nemají za to zodpovědnost. A největší náklady každého lékařského produktu je vyplácení odškodnění.

Řekli si: Ne. Zrušme to, ať se tím nemusíme zabývat. Nemusíme testovat na bezpečnost a není důvod, je udělat bezpečné. Protože nikdo vás nemůže žalovat, nikdo nemůže nic zjistit. Nejsou žádné důsledky, když vám dají vážně nebezpečnou vakcínu. Povinné odebírání toho produktu je zlatým dolem. Pokud se vám podaří dostat vakcínu na očkovací harmonogram CDC, vaše společnost si tím přijde zhruba na miliardu dolarů ročně. Byla zlatá horečka a všechny ty společnosti se opřely do CDC a přinutily je, aby všechny tyto vakcíny udělali povinné. Tohle není normální vakcína.

Dr. Andrew Kaufman: Některé technologické strategie, kterými tvoří tyto vakcíny, jsou dost děsivé a nebývalé. Tato vakcína nefunguje způsobem, jakým se nám normálně říká, že vakcíny fungují, kde máte kousek viru, který je nějakým způsobem inaktivován, který se injekčně vnese do těla, to vyvolá imunitní reakci a my si na něj vytvoříme protilátky.

Musí použít speciální technologii. Není to obyčejná vakcína, kde máte injekční stříkačku s jednou jehlou a tekutinou obsahující to, co je ve vakcíně, a tu vám píchnou. Tato má tři jehle. Jehle uprostřed je typická, kterým projde materiál vakcíny. Ale ostatní dvě jehle na obou stranách jsou ve skutečnosti elektrody, které v našich buňkách generují elektrický proud, což tvoří tzv. „elektroporaci”. Elektřina v buněčných membránách vytvoří malé díry s názvem póry.

Genetický materiál pak může skrze póry vstoupit do buněk, kdy normálně by buněčná membrána byla bariérou a držela genetický materiál mimo buňky. Používají tuto techniku, což je v podstatě forma genové terapie. Tím by v podstatě měnili genetickou skladbu našich buněk v místě aplikace vakcíny. Tohle by se podle mě mohlo používat pro různé účely, o kterých nemusíme vědět, protože ve skutečnosti nevíme, co tyto geny představují. Říkal jsem, že zdroj tohoto genetického materiálu je neznámý.

To, co se mi vrací na mysl v souvislosti s Billem Gatesem, je jeho tvrzení o tom, že skrze vakcíny a rodinné plánování můžeme světovou populaci snížit o 15 %. 15 % světové populace je kolem jedné miliardy lidí. Miliarda s M. V nedávné době měl další tvrzení, že se v podstatě nebudeme moct vrátit do normálu v našich každodenních životech, a konkrétně zmiňoval věci jako koncerty nebo sportovní události v arénách, kde se shromažďuje velký počet lidí, dokud každý člověk nebude vakcinován.

Mluví také o očkovacím pasu nebo tetování či inkoustu, který prokáže, že jste dostal vakcínu, což vám umožní, jak jste říkal, se shromažďovat, cestovat letadlem. Skoro vám dává takový vysoký společenský status. Ano, existuje tohle neviditelné tetování, které se pokusili použít u některých dětí v jižní Africe, ale místní lidé to oprávněné odmítli.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů