Strategie pro poražení COVID narativu

Ve zkratce...

Vzkaz právníkům a politickým vůdcům, kteří chtějí zničit narativ COVID, který byl použit k ospravedlnění lockdownů, masek, ekonomické destrukce a nařízení.
Facebook
Telegram
VK

— Vzkaz právníkům a politickým vůdcům, kteří chtějí zničit narativ COVID, který byl použit k ospravedlnění lockdownů, masek, ekonomické destrukce a nařízení—

Jak dobře víte, jádrem narativu je test PCR. Pozitivní test se údajně rovná „případu COVID“. Mnoho případů COVID se rovná: „musíme občany omezit; musíme je zavřít, zavřít podniky; zavést vakcínu…“.

Strávil jsem rok rozebíráním PCR testu a jeho MNOHA terminálních nedostatků a problémů. Stručně řečeno, tento test je naprostý podvod.

Zde chci upozornit pouze na JEDEN zásadní skandál.

Ten, který jsem si vybral, bude, pokud se v něm bude pokračovat, zdrcujícím důkazem. Je jednoduchý; drsný; zarážející; veřejnost ho snadno pochopí; a i když soudní podání neprojde, z odhalení faktů lze vytvořit zdrcující příběh.

V komunitě profesionálních PCR testerů existuje veřejné tajemství: RŮZNÉ LABORATOŘE POSKYTUJÍ U STEJNÉHO VZORKU PROTICHŮDNÉ VÝSLEDKY.

Výtěr z nosu odebraný Johnu Jonesovi, zaslaný do šesti různých laboratoří, se často vrátí jako POZITIVNÍ, NEGATIVNÍ, POZITIVNÍ, NEGATIVNÍ, NEROZHODNÝ, NEGATIVNÍ….

Proto neexistuje žádný spolehlivý výsledek. Neexistuje žádný standard. Neexistuje žádný způsob, jak zjistit, zda má být výsledek testu „COVID“ nebo „NON-COVID“.

Tato základní veličina je na úrovni inženýra, který řekne: „Dokončil jsem návrh mostu, všichni moji odborníci se neshodnou na tom, zda je návrh životaschopný, a proto ten most nemůžeme postavit.“ V tomto případě je to stejné, jako kdybyste řekli: „Mám hotový návrh mostu.“

Jak tedy tento nenapravitelný horor aplikovat, když jde o test PCR?

Vyberete si pět lidí. Během jednoho dne odešlete vzorek stěru každé osoby do šesti různých laboratoří k analýze. Tento proces zdokumentujete, aby nebylo sporu o „řetězci opatrování“.

Když se vrátí výsledky pěti osob ze všech laboratoří a vy uvidíte protichůdné nálezy – COVID, NE COVID – máte případ. Máte důkazy. Máte pravdu. Máte příběh.

Není to složité. Nemusíte sepisovat 500stránkové podání pro soud.

A jak říkám, i kdyby zaprodaný nebo hloupý soudce váš případ zamítl, máte sakra velké odhalení.

Pokud jste náhodou politický vůdce – mám na mysli vás, guvernére DeSantisi -, můžete svůj soudní případ spustit z výšky. Můžete využít svého státního návladního, abyste případ dotlačili k soudu a udělali z něj horentní veřejný skandál.

Jako bonus mám další strategii.

Jak jsem doložil, hlavní odborníci se shodují, že PCR test by měl být prováděn při 35 cyklech nebo nižších; jinak je výsledek nesmyslný a nepoužitelný.

Pokyny FDA/CDC však doporučují provádět test při 40 cyklech. Proto se jimi laboratoře řídí.

To samo o sobě je velký skandál.

Ale je toho víc. Laboratoře nejsou povinny (s výjimkou Floridy) hlásit, kolik cyklů nasazují při testech PCR. Proto laboratoře tento zásadní faktor pacientovi ani jeho lékaři nehlásí.

Takže… klient, kterému bylo nařízeno podstoupit test, vám řekne: „Jistě, jsem ochoten. Ale nejprve budu potřebovat, aby laboratoř písemně uvedla, kolik cyklů používá ke zpracování mého vzorku.“ „Ano,“ řekne.

Pokud státní úředník nebo zaměstnanec firmy odmítne předat laboratoři požadavek, zažalujte ho.

Pokud žádost předá a laboratoř odmítne uvést, kolik cyklů používá, zažalujte ji.

Pokud laboratoř uvede, že používá více než 35 cyklů, zažalujte ji.

Žalujte všechny spojené strany.

Zde jsou podklady podporující tyto dvě strategie…

ZAPRVÉ: ROZPORNÉ VÝSLEDKY LABORATORNÍCH TESTŮ

V alespoň z poloviny příčetném světě by byl test PCR validován již před desítkami let, před jeho původním uvolněním k použití.

Mluvím o rozsáhlé studii, řekněme na pěti tisících dobrovolníků. Každému dobrovolníkovi odebrat vzorek tkáně a poslat ho do tuctu různých laboratoří s pokynem, aby hledaly určitý mikrob.

Až se vrátí výsledky od všech pěti tisíc dobrovolníků, zkontrolujte, zda se shodují.

TENTO TEST TESTU, TATO STUDIE NEBYLA NIKDY PROVEDENA.

Jednotnost výsledků testů v laboratořích nebyla nikdy zjištěna.

Studie nebyla nikdy provedena, protože „odborníci“ věděli, jaké budou výsledky, a vyhlídka, že budou odhaleni jako podvodníci, je děsila.

Úřad FDA nikdy nepožadoval seriózní ověření testu PCR.

ZADRUHÉ: PROBLÉM TESTOVACÍHO CYKLU

16. července 2020, podcast, „This Week In Virology“: Tony Fauci zdůrazňuje, že PCR test COVID je nepoužitelný a zavádějící, pokud je test prováděn při „35 cyklech nebo vyšších“. Pozitivní výsledek, který indikuje infekci, nelze akceptovat ani mu věřit.

Zde je v technické řeči výňatek z Fauciho klíčového citátu (začíná přibližně ve 4. minutě): „Pokud získáte [provedete test při] prahové hodnotě cyklu 35 nebo více… šance, že bude replikačně kompetentní [neboli přesný], je mizivá… téměř nikdy se vám nepodaří vykultivovat virus [zjistit skutečně pozitivní výsledek] z prahové hodnoty cyklu 37… dokonce ani 36…“.

Každý „cyklus“ testu představuje kvantový skok v amplifikaci a zvětšení testovaného vzorku odebraného pacientovi.

Příliš mnoho cyklů a test odhalí nejrůznější irelevantní materiál, který bude nesprávně interpretován jako relevantní.

Tomu se říká falešná pozitivita.

Co Fauci na videu neřekl, je: FDA, která test povoluje pro veřejné použití, doporučuje, aby se test prováděl maximálně ve 40 cyklech. Ne 35.

Proto se všechny laboratoře v USA, které se řídí doporučením FDA, vědomě či nevědomě podílejí na podvodu. Podvodu na obludné úrovni, protože…

Milionům Američanů je na základě falešně pozitivního výsledku sděleno, že jsou nakaženi virem, a…

Celkový počet případů COVID v Americe – který je založen na testu – je hrubou nepravdou.

Lockdowny a další omezující opatření jsou založeny na těchto falešných počtech případů.

Dovolte mi, abych se vrátil a zopakoval vám to. Fauci říká, že test je nepoužitelný, pokud se provádí při 35 nebo vyšších cyklech. FDA říká, že test se provádí až do 40 cyklů, aby se zjistilo, zda se v něm virus nachází. To je v kostce ten zločin.

Zde jsou dva kousky důkazů. Zaprvé, na webových stránkách FDA máme citaci CDC v dokumentu nazvaném: „CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) Real-Time RT-PCR Diagnostic Panel For Emergency Use Only“. Viz strana 35. Tento dokument je označen: „Účinnost: 21. 7. 21“. To znamená, že i když se o viru hovoří pod starším názvem, dokument je stále aktuální od července 2021. „For Emergency Use Only“ odkazuje na skutečnost, že FDA certifikoval PCR test v rámci tradiční kategorie nazvané „Emergency Use Authorization“ (povolení k nouzovému použití).

ÚŘAD FDA: „…vzorek je považován za pozitivní na [virus] 2019-nCoV, pokud všechny prahové růstové křivky markerů 2019-nCoV (N1, N2) překročí prahovou čáru v rámci 40,00 cyklů ([méně než] 40,00 Ct).“

Testovací laboratoře, které si tento pokyn přečtou, samozřejmě dojdou k závěru: „No, abychom zjistili, zda je u pacienta virus, měli bychom test provést až do 40 cyklů. To je oficiální doporučení.“

Pak tu máme článek v New York Times (29. srpna/aktualizováno 17. září 2020) s titulkem: „Váš test na koronavirus je pozitivní. Možná by neměl být.“ Zde jsou hlavní citace:

„Většina testů stanovuje hranici na 40 [cyklů]. Několik jich je na 37.“

Stanovit hranici by znamenalo: Budeme se dívat až do 40 cyklů, abychom zjistili, zda je tam virus.

The Times: „Tento počet amplifikačních cyklů potřebných k nalezení viru, nazývaný mezní počet cyklů, není nikdy uveden ve výsledcích zasílaných lékařům a pacientům s koronavirem.“ A to je tečka, velké finále. Laboratoře neodhalí nebo nechtějí odhalit své spolčení na tomto zločinu.

Takže… právníci a rozumní političtí vůdci, chcete v zájmu svobody učinit kroky, jejichž přínos je obrovský?

Autor: Jon Rappoport

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

  1. Volného nepustila do ČT „covidová mafie“. Železný s ním mluvil na dálku, a za tři minuty už běsnil a chtěl rozhovor ukončit
    https://cz24.news/volneho-nepustila-do-ct-covidova-mafie-zelezny-s-nim-mluvil-na-dalku-a-za-tri-minuty-uz-besnil-a-chtel-rozhovor-ukoncit/

    „Tak ještě jednou, pane Volný, jestli dovolíte. My máme tady v České televizi nějaká pravidla a opravdu jsem si je nevymyslel já. Ve chvíli, kdy někdo vstupuje do objektu České televize, musí mít na ústech respirátor, vy jste řekl, že si ho nevezmete. My ale nechtěli přijít o rozhovor s vámi, tak jsme vám umožnili odvysílat rozhovor přes tento vstup. Víc jsme udělat nemohli,“

    V České republice žádné očkování proti covidu-19 neprobíhá. Probíhá nelegální genová terapie. Co se aplikuje lidem jako vakcína, není vakcínou,“ konstatoval.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů