Kabala II (19. část) | COVID-19: Vraždy pomocí midazolamu v pečovatelských domech (2. díl série o covidu)

Ve zkratce...

Podvod Covid začal dodržováním rozestupů a obličejovými maskami. Na základě vědeckého podvodu byli lidé vedeni k tomu, aby uvěřili děsivým předpovědím nekompetentních vládních poradců. Miliony lidí měly zemřít, pokud nebudeme poslouchat! A tak... lidé poslechli. Rodiny byly rozděleny, společnosti rozděleny. Vše, co přinášelo radost - zpěv, tanec, objímání, smích - bylo zakázáno. Místo toho planetu ovládl strach a proměnil ji v temné místo. Midazolam a morfium se používaly k záměrné eutanázii mnoha tisíc starších lidí v domovech pro seniory. Je těžké tomu uvěřit? Pak se podívejte na 19. část.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován: 20. listopadu 2021

Předchozí části

Pvní část
Druhá část
Třetí část
Čtvrtá část
Pátá část
Šestá část
Sedmá část
Osmá část
Devátá část
Desátá část
11. část
12. část
13. část
14. část
15. část
16. část
17. část
18. část
Původní série Pád Kabaly (1-10) – Konec světa tak, jak ho známe

Přepis:

Kabala II – 19. část Virus, který nikdy nebyl izolován, a tudíž nikdy nebyla prokázaná jeho existence. Virus tak nebezpečný, že zničil schopnost přemýšlet. Zabil logiku a selský rozum. Pomohl politikům zničit vědu. Pohltil společnosti jako lavina šílenosti. Pojďme se podívat, jak to začalo, a jak chytře to pokračovalo… Pokračujme tam, kde jsme přestali. Nacházíme se uprostřed pandemie způsobenou virem, který nikdy nebyl izolován a tudíž nikdy nebyla prokázaná jeho existence. Ale z nějakého důvodu je politika ve srovnání s vědou všemocná. A tudíž šílenost zasáhla do takové míry, že svět už nikdy nebyl stejný. Začalo to s rozestupy a rouškami. Každý zpravodajský kanál, každé noviny, každá talk-show, vše, o čem dokázali psát, mluvit a hystericky křičet, byl covid-19.

Objevily se vzkazy na dálnicích zdůrazňující důležitost udržování rozestupů. Dodržováním rozestupu alespoň šesti stop nebo 1,5 metru vás udrželo v bezpečí. V opačném případě byste mohli zemřít, nebo co je horší… mohli byste zabít někoho jiného. Objímání byla věc minulosti. Jakákoliv forma fyzické blízkosti byla potenciálně extrémně nebezpečná. Opakování, opakování, opakování. Ve dne v noci. V kombinaci s hororovými příběhy z Itálie, my, lidé, jsme se vyděsili. První vlna, ne viru, ale strachu, udeřila na břeh každé země světa. A když vás ovládne strach, je obtížné, ne-li nemožné myslet racionálně. Nikdo nám neřekl, že ti Italové, kteří během té první tzv. vlny zemřeli, měli velmi vysoký věk. Všichni byli na začátku roku 2019 očkováni experimentální vakcínou proti chřipce, koktejlem čtyř různých chřipek, mezi kterými byla H1N1, prasečí chřipka. Když tyto lidi zasáhla podzimní chřipka, jejich imunitní systém nefungoval a oni se jí nijak neubránili.

„22. ledna 2020: Chřipková epidemie v Itálii…” – 3 miliony pacientů s chřipkou od začátku zimy. Nebyl to covid-19.”

Pak se publikovala první oficiální čísla. Na tento monstrózní virus umírali převážně staří lidé. Děti byly naprosto v bezpečí a dospělí byli převážně v bezpečí. Staří lidé měli 5,5% šanci, že zemřou. Ti, kteří říkali, že míra přežití 94,5 % byla dost dobrá pro lidi, kteří už přežili průměrnou délku života, byli nazýváni sobci, extrémně nezodpovědní, a rasisté… jak se jen opovážili! Epidemiologický tým vytvářející modely v Imperial College London, veden fyzikem Neil Fergusonem, představil své oficiální předpovědi. Pokud se k zastavení tohoto viru nic nepodnikne, 81 % americké populace se nakazí, a z toho počtu zemře 2,2 milionů lidí. Na Británii vycházelo 510 tisíc úmrtí.

Božínku! Ty předpovědi byly naprosto otřesné. Jen Bůh ví, proč Neil Ferguson a Imperial College London byli požádáni o vyjádření svého názoru. Měli historii vysoce přehnaných čísel, které byly vždy úplně mimo. „Odborníci tvrdí, že model Imperial College, který Británie použila k opodstatnění lockdownů, je naprosto nespolehlivý.” „Imperial College předpověděli katastrofu v každé zemi. Modely pak selhaly.” Podle Amerického institutu pro ekonomický výzkum: „I když Fergusonův tým má zlozvyk, že si nepravdivě připisuje zásluhy za záchranu milionů životů na základě těchto apokalyptických čísel, pravdou je, že všichni přišli s přehnaně vysokými odhady vycházejícími z chybného modelu.” Proč proboha britský premiér Boris Johnson poslouchal tohoto ostudného vědce? Uvěřili byste muži, který v minulosti předvídal následující? 2002. Ferguson předvídal, že 150 tisíc lidí v UK nejspíše zemře v důsledku BSE (nemoc šílených krav) v hovězím.

Vážně? No… ne. Ve skutečnosti zemřelo pouze 177 lidí. 2005. Ferguson předvídal, že 150 milionů lidí nejspíše zemře v důsledku ptačí chřipky. Ve skutečnosti na celém světě zemřelo pouze 282 lidí. 2009. Ferguson předvídal, že 65 tisíc lidí v UK nejspíše zemře v důsledku prasečí chřipky. Ve skutečnosti zemřelo pouze 457 lidí. Vybrali byste si tohoto muže, ze všech vědců na světě, aby radil vaší vládě o tom, jak ve vaší zemi řešit covid-19? Když byl Ferguson konfrontován s tímto zásadně chybným modelem a jeho obrovskými chybami, pokusil se z toho obvinit model a uvedl, že byl starý 13 let a nebyl vytvořen pro covid-19, ale obecně pro epidemii chřipky.

Když pak byl požádán, aby svůj model sdílel s vědeckým světěm, odmítl. Proč? Protože velmi dobře věděl, že jde o naprostou hovadinu. Trvalo mu šest měsíců, než model přepsal a prezentoval něco, co stále nedávalo žádný smysl. „Fergusonův model zesměšňován poté, co byl jeho kód zveřejněn.” Když Ferguson dostal otázku, proč skutečná čísla v UK byla o mnohem nižší než v jeho předpovědích, jeho odpověď byla, že za to mohla jeho vynikající doporučení. Když byl konfrontován se situací ve Švédsku, které odmítlo zavést lockdown nebo jakákoliv jiná striktní covidová omezení a mělo poměrně nízký počet covid obětí, jeho odpověď byla, že ta čísla mohla bez pochyby být mnohem nižší, pokud by ve Švédsku zavedli jeho doporučení.

„Fergusonův pandemický model roztrhán na kusy experty.”

Kromě všeho ostatního ignoroval vlastní radu a tudíž covidová omezení, tím, že k sobě domů pozval svou tajnou milenku. Když se o tom lidé dozvěděli, rezignoval ze své pozice jako vládní poradce v SAGE – vědecká poradní skupina pro nouzové situace. Páni, jak ušlechtilé a spravedlivé. Kdyby nebylo skutečnosti, že i to byla jen další lež… Ferguson je do dnešního dne součástí jak SAGE tak poradní rady SPI-M. Je také zastupující ředitel Konsorcia pro modelování dopadu vakcín se sídlem v Imperial College London a financované Gavi, vakcinační aliancí, a nadací Billa a Melindy Gatesových, která ve skutečnosti vlastní Gavi, a která Imperial College London darovala miliony dolarů. „79 milionů dolarů – jen jeden dar z mnoha.” Ve zkratce… znovu jsme svědky naprosto zkorumpované politiky a podplacené vědy, které spolupracují na tom, vnutit lidem něco, o co vůbec nežádali. Profesor lockdown a Boris Johnson zavedli strategii, jak Britům odebrat svobody pod záminkou jejich ochrany před zabijáckým virem, který neexistoval. To si ale nechali pro sebe. A tak se vládní politiky v roce 2020 rychle přizpůsobily Fergusonovým hysterickým a naprosto nerealistickým varováním. Byly zavedeny nové restrikce. Už jsme nemohli navštěvovat své starší rodiče a prarodiče.

Žádné objímání. Rozhodně žádné objímání! A ideálně žádné návštěvy. Dětem se ve školách říkalo, že pokud neuposlechnou, mohou zabít své prarodiče. Tohle šílené a nehumánní programování vedlo k hlubokým emočním a psychickým traumatům. Tyto děti zasáhly pocity viny. Bylo jim řečeno, že jsou v podstatě čekajícími vrahy, pokud samozřejmě nebudou dělat to, co jim vláda říká. Naprosto ignorovaly své vlastní pocity… Když chtěly navštívit své prarodiče, bylo jim vynadáno, jak jsou sobecké. Stud byl přidán k jejich pocitům viny. Někteří lidé stáli před pečovatelskými domy a zpívali písně pro opuštěné staré lidi, ale policie je rozehnala pryč. Přitahovali pozornost na místo a co se tam dělo, a to nebylo žádoucí. Staří lidé byli od zbytku společnosti a od svých rodin izolováni. Mnozí začali trpět depresí a přišli o svou vůli žít.

Mnozí v důsledku toho zemřeli, ne na covid, ale na samotu. Rodiny byly rozděleny, pocity viny, studu, vzteku a zármutku se staly běžnou záležitostí. Přesto lidé nadále poslouchali… Byl další důvod, proč tolik starých zemřelo během první vlny na jaře 2020. Tady to začne být vážně šokující. Britům se v březnu 2020 říkalo, aby zůstali doma, aby ochránili NHS (zdravotníky) a zachránili životy. Úřady potřebovaly pouze tři týdny ke zploštění křivky. Co se stalo během těch třech týdnů? Zaprvé. Mnoho nemocnicím bylo nařízeno, aby staré pacienty s respiračními problémy přemíštili do pečovatelských domů. A co nejvíce, což je poněkud zvláštní, když se nad tím zamyslíte.

Myslím tím… lidé nejsou hospitalizováni jen tak pro zábavu, že? Ale stalo se to. 19. března bylo odesláno nařízení do NHS s tím, že všichni pacienti, kteří nevyžadovali nemocniční lůžko, museli být propuštěni… tím myšleno, okamžitě. Pracovníci NHS měli za úkol se řídit novým nařízením. Měli přesně jednu hodinu, aby ty pacienty dostali z lůžka a oblékli je. Poté měli další dvě hodiny, aby je vzali z nemocnice do jejich nového domova, ve většina případech do pečovatelského domu. Mohli k tomu ti pacienti něco říct? Ne, nemohli. Jejich lůžka musela být prázdná pro pacienty s covidem-19. Pro ty chudáky, co trpěli virem, jehož existence nebyla prokázaná a nikdy později nebyla prokázaná. Jak vidíte na tomto grafu, tohle nařízení bylo velmi efektivní. Zůstalo pouze 62% obsazení nemocničních lůžek. Pokles o 30 % v porovnání s předchozími roky. Takže… co se stalo s těmi pacienty, kteří skončili v pečovatelských domech? Byla na nich provedena eutanázie.

Máme pro tak brutální tvrzení důkaz? Ano, máme. Ale musíme vás varovat, protože tohle je tak ošklivé, jak to jen může být. Možná si i poprvé uvědomíte, co se stalo vaším rodičům nebo prarodičům, a proč najednou zemřeli. Víte… v dubnu 2020 došlo k náhlému velkému nárůstu úmrtí v pečovatelských domech. Jen v dubnu 2020 v pečovatelských domech zemřelo 26 541 lidí, což je nárůst o 17 850 úmrtí v porovnání s pětiletým průměrem. To je hodně nadměrných úmrtí pouze za jeden měsíc. Co se stalo? Byl jim podán midazolam. To je, co se stalo. Ale to se vám neřeklo, že? A jim také ne… Midazolam je velmi silné sedativum, které se, mimo jiné, používá ke zmírnění úzkosti a strachu.

V USA se také v kombinaci s dvěma dalšími léky používá jako smrtelná injekce. Pracovníkům NHS se řeklo, aby zmírnili utrpení pacientů, kteří byli propuštěni ze svých nemocničních lůžek a nyní byli v lůžkách ve svém pečovatelském domě. Většina z nich měla respirační problémy, nebylo by tedy hezké jim dát nitrožilní koktejl morfia a midazolamu? To zní fajn, že? No, fajn to nebylo. Midazolam ovlivňuje centrální nervovou soustavu a tudíž dech člověka. Varování na příbalovém letáku… „Nitrožilní midazolam je spojován s respirační depresí a respirační zástavou, zejména při použití jako sedativum, kdy to není kritické. Měl by se používat pouze v nemocničním nebo ambulantním prostředí.” „Po podání midazolamu došlo k vážným kardiorespiračním vedlejším událostem. Mezi ně patří respirační deprese, zablokování dýchacích cest, desaturace kyslíku, apnoe, respirační zástava a/nebo srdeční zástava, někdy vedoucí k úmrtí nebo trvalému neurologickému poškození.”

Midazolam je poslední lék na zemi, který tito pacienti měli dostat. Způsobuje mělké, zpomalené nebo dočasně pozastavené dýchání, což může vést k trvalému poškození mozku nebo smrti. Midazolam je kromě toho nebezpečný obecně pro starší pacienty. Také pro ty, kteří ani nemají dýchací problémy. Pokud se vůbec podává, měly by se podávat velmi malé dávky. Tohle je to, co by bylo bezpečné podle nařízení, které platilo před podvodem covid-19. Dávkování pro dospělé by nemělo přesahovat 0,5 miligramu, maximum 1 miligram.

Nicméně, během covidu se toto nařízení změnilo na následující: Počáteční dávka 2,5 miligramů, a pokud je to nezbytné, zvýšit ji na 5 nebo i 10 miligramů. Kdo proboha změnil toto nařízení? Stejní lidé, kteří ty tisíce pacientů nechali propustit z nemocnic do pečovatelských domů. Stejní lidé doporučili podávat midazolam. Stejní lidé velmi dobře věděli, jaké to bude mít účinky. Stejní lidé, kteří na začátku roku 2020 objednali obrovské množství midazolamu. Objednali ho tolik, že ho bylo třeba importovat z Francie. Přesně tak… dvouletá zásoba zabijáckého léku byla importována z Francie.

Veškeré zásoby byly spotřebovány do října toho stejného roku. Nespotřeboval se jako součást anestezie během operací, což bylo oficiální vysvětlení. Během těchto covid měsíců neprobíhaly žádné operace. Byly odloženy stejnými zločinci, kteří mají na rukou genocidu 26,5 tisíců lidí, kteříjen v dubnu 2020 zemřeli v pečovatelských domech (v Británii). Ti lidé se udusili k smrti. Vedlejší účinek midazolamu. Vážná deprese dýchaní je zabila. Udusili se. Co se napsalo na jejich úmrtní list? Příčina úmrtí: covid-19.

~ Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

„Použily pečovatelské domy silné sedativum k urychlení covid úmrtí?” „Covid úmrtí v UK: téměř 20 tisíc pacientů pečovatelských domů zemřelo s covidem-19.” Vrchol midazolamu: duben 2020. Nadměrná úmrtí vrcholila v dubnu 2020. Kdo jsou zločinci za tímto zlým plánem? Ministr zdravotnictví, Matt Hancock. Praktický lékař a člen Parlamentu, dr. Luke Evans. A ministerstvo zdravotnictví. Tady jsou, jak přemýšlí nad těmi velkými zásoby midazolamu, aby se ujistili, že jsou připraveni na zabití.

Dr. Evans: Dobrá smrt potřebuje tři věci. Potřebuje přístroje, léky a zdravotníky na jejich podání. Z hlediska přístrojů, pár otázek. Máte v NHS dostatek ovladačů injekčních stříkaček k podávání léků, aby se lidé cítili v pohodlí, když umírají?

Hancock: Ano, momentálně máme.

Dr. Evans: Druhá otázka je, ty ovladače podávají léky, zejména léky jako midazolam a morfium. Máte zavedená nějaká protiopatření, abyste se ujistili, že máme dostatek těch léků?

Hancock: Ano. A máme velký projekt, abychom se ujistili, že tyto léky a také ITU léky, o kterých jsem mluvil dříve, aby jejich globální zásobovací řetězce byly průchodné.

Takzvaná „dobrá smrt”, o které dr. Evans mluvil, znamená eutanázii. To, co jste právě spatřili, bylo součástí schůze parlamentní komise, kde se otevřeně mluvilo o eutanázii starých v pečovatelských domech pomocí midazolamu a morfia. Jednali z vlastní vůle? Samozřejmě, že ne. Ministerstvo zdravotnictví, premiér Boris Johnson, každá loutka Kabaly, která v tuto chvíli zasedá v britské vládě, byli součástí tohoto velkého plánu na eutanázii starých lidí. Jako součást globální cílů pro udržitelný rozvoj a tudíž depopulační agendy. Šokující ji vidět v akci, že?

„Právníci poslali otevření dopis britské vládě, Hancockovi, Whittymu a Vallanceovi, ve kterém požadují odpovědi ohledně údajné masové vraždy v pečovatelských domech za použití midazolamu.” Další nařízení, které uvalili na pracovníky NHS, bylo, aby přidali poznámku „neoživovat” do složek pacientů pečovatelských domů. Pokud jejich srdce nebo plíce přestaly fungovat, to byl konec. Žádná resuscitace, prosím. Jelikož to se moc nehodilo do depopulační agendy. Jen je nechte umřít, zbytečné darmožrouty! Oh… a samozřejmě o tom nikdo neřekl pacientům nebo jejich rodině. „Britská vláda selhala v ochraně starších lidí v pečovatelských domech během covid pandemie.”

Tři týdny, které úřady potřebovaly ke zploštění křivky, byly vytvořeny, aby záměrně ukončili životy 26,5 tisíců lidí. Proto Britové museli zůstat doma. Ne aby chránili NHS nebo zachraňovali životy. Ale aby nechali Kabalu, aby vykonala svůj zlověstný plán s eutanázií. Tohle se nestalo pouze v Británii. Stalo se to v Austrálii, USA, a v mnoha dalších zemích. Když Wayne Smith rozluštil skandál s midazolamem poté, co jeho otec zemřel ve svém pečovatelském domě, odhalil to, co zjistil. Byl následně v srpnu 2021 u sebe doma nalezen mrtvý.

Odpočívej v pokoji, Wayne Smithi a všechny oběti midazolamu. Bude se na vás vzpomínat. Zpět k naší dějové linii falešných pandemií a zkorumpovaných politiků. Byly představeny roušky. Absurdní opatření, jak vám mohl říct jakýkoliv virolog. Víte… virus je tak malinkatý, že projde přímo skrze látku jakékoliv obličejové masky. Je to jako se snažit pletivovým plotem zabránit vstupu komárům. Kabala se nám smála do obličeje. CDC, NIH, WHO, nizozemské RIVM… všichni na kameře přiznali, že roušky nejsou proti virům efektivní. Fauci: V tuto chvíli v USA by lidé neměli nosit roušky. Moderátor: Jste si jistý? Protože lidé tohle bedlivě poslouchají. Fauci: Není žádný důvod, aby lidé chodili v rouškách.

Když jste uprostřed vypuknutí epidemie, nosit roušku může v lidech vyvolat trochu lepší pocit, a možná to i zablokuje pár kapének, ale neposkytuje dokonalou ochranu, kterou si lidé myslí, že poskytuje. VÁŽNĚ? TAK PROČ…??

Kabala II (19. část) | COVID-19: Vraždy pomocí midazolamu v pečovatelských domech (2. díl série o covidu) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Fauci později změnil svůj názor. Teď lidem doporučuje, aby nosili dvě nebo i tři roušky na sobě. Když byl konfrontován se svým dřívějším prohlášením o zbytečnosti roušek, uvedl, že lhal. Proč? Protože se bál, že by to způsobilo nedostatek chirurgických roušek, pokud by je všichni začali nakupovat.

Aby udržel lékaře v bezpečí, lhal lidem, což znamená, že pokud věřil, že roušky fungují, bylo mu jedno, když lidé budou umírat? Jen dokud lékaři budou naživu? Hmm. Zajímavé tvrzení. Ale, jak se ukázalo, Fauci nelhal. Alespoň ne v tu dobu. Pokud jste zdravý, měl byste nosit roušku? Odpověď dr. Redfielda, ředitele CDC. Redfield: Ne. VÁŽNĚ? To řekl ředitel CDC?! Přesně tak, vážně to řekl. Pokud jste zdravý, měl byste nosit roušku? Redfield: Ne. TAK PROČ…?? Van Dissel: „RVIM nám ukazuje, že zhruba 200 tisíc lidí by mělo aspoň týden nosit roušku, aby se zabránilo možná, a zdůrazňuji možná, jednomu případu nákazy/přenosu. Nyní víme, že ten účinek je nesmírně malý.

Vážně? To řekl Van Dissel? TAK PROČ…??

Kabala II (19. část) | COVID-19: Vraždy pomocí midazolamu v pečovatelských domech (2. díl série o covidu) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek
§

„Povinné nošení roušek”. Ministryně pro lékařskou péči: Roušky nemají z lékařského hlediska žádný prokázaný efekt. Vláda rozhodla, že zruší národní nařízení nosit obličejové masky. Takže? Žádný problém, ne? Ne! Vyčkejte… Ministryně pro lékařskou péči: Nicméně Rada bezpečnosti (OSN) specificky požádala o cílené snahy k ovlivnění chování lidí. Jinými slovy, nesouvisející s medicínou, ale zaměřenými na ovlivnění chování lidí. Rada nás požádala, abychom důkladně prostudovali tento nástroj (ovlivňování chování lidí), a zjistili, jak ho použít pro experimentování… například pro nošení roušek. Mluvííme o novém způsobu k ovlivnění chování lidí a způsob, jak měřit účinky. Žádná pandemie tu nebyla. To vše byl jen behaviorální experiment. Proto se nařízení opakovaně měnila. Ne protože dávala smysl, ne protože byla podpořena novými vědeckými objevy, ale protože chtěli vidět, jak a do jaké míry dokážou zmanipulovat chování lidí.

„Průzkumný experiment o neplatnosti samostatně nahlášeného rutinního chování relevantního pro covid hygienu.” „Během covid krize se zvětšily behaviorální genderové rozdíly.” „První covid lockdown byl ‚živý experiment‘, odhalil velké behaviorální genderové rozdíly.” „Aplikování behaviorálních a sociálních věd k řešení vakcinační váhavosti a vybudování vakcinační jistoty.” „Behaviorální motivace zvyšuje počet covid očkování.” „NIH behaviorální a sociální věda…” „Lockdown je největší psychologický experiment – a my zaplatíme cenu.” „To, jestli bude nebo nebude lockdown, závisí na chování lidí.”

Co bylo třeba, aby lidi, kterými tak opovrhují, změnili svoje chování na povel Kabaly? Jak dokázali použít strach jako svého hlavního nástroje k ovlivnění zbytečných darmožroutů pouze lusknutím prstu? Jako bohové, co si hrají se svým stvořením. Jako kočka, co si hraje s myší, než ji zakousne. Chcete vidět, jak ryche a ošklivě věci eskalovaly? Tak mě následujte do 20. části. Konec 19. části.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

8 komentářů

 1. No neviem,ten virus existuje,realne su ludia chori. Uz vieme,ze je to umelo vytvoreny koronavirus.,ktory bol zamerne vypusteny na ludstvo. Iba to nazvali „unik“ Znova teda tak,aby sa to dostalo do podvedomia ludi neadresnym sposobom.

  1. Neexistuje! Všechny tyto izoláty, které tak označují, nejsou založeny na vědeckých důkazech ale na lžích. Vše je plné dalších příměsí, jako lidské buňky, další „bordel“ atd. Ale jinak, ten spike protein je velmi reálný! = a to je „ten“ samotný virus. A co dělají vakcíny?….

   Ještě dodám, že dodnes ani česká vědecká obec nezná biodistribuční data vakcíny Comirnaty 500, což znamená, že není jasno, kam se v lidském těle spike proteiny mRNA vakcíny distribuují a kde nakonec končí..spike proteiny vstupují do srdečních buněk, do soustavy myokardu, kde způsobují některým lidem srážení krve a koagulace, jiným lidem tyto proteiny prostupují do mozku a provádí tzv. bonding na mozkových buňkách. A aby vědci věděli, kde všude spike proteiny z vakcíny Comirnaty 500 končí, k tomu je potřeba, aby Pfizer uvolnil svá data o biodistribuci vakcíny v těle. Pfizer dodnes neposkytl EMA ani FDA dokumentaci o biodistribuci a genové toxicitě své vakcíny. A proč asi?!

   A při pitvách se našel všude po těle a i tam, kde by to nikdo dle patologů nečekal. Tady se od začátku popírá veškerá věda a všichni co nejdou s hlavním a jediným světovým narativem, jsou potlačováni. Žádné konpsirace neexistují, neexistuje žádná pravda, která se ukáže po čase a ukáže kdo měl pravdu. Vše co se děje, způsobují jen a pouze vakcíny a lidi, kteří roznáší kolem nemoce a tvoří se mutace. Za vše může toxický spike protein, doposud nebyl izolována čistá forma tohoto „onemocnění“, všechny tyto izoláty, které tak označují, nejsou založeny na vědeckých důkazech ale na lžích. Vše je plné dalších příměsí, jako lidské buňky atd., vlastně celý narativ je jedna velká lež. Na podovdných PCR testech (PCR test vůbec nevypovídá o tom, zda je člověk nakažený, nakažlivý nebo nemocný. Bez dalších testů a pečlivého vyšetření zkušeným lékařem je jeho výpovědní hodnota nulová. Naprostá většina (nad 95%) pozitivně testovaných nemá žádné, nebo jen mírné obtíže.) a vakcínách se staví tedy celý světový podvod s ozančením COVID-19. Tohle nebylo nikdy o zdraví a záchraně životů, vše směřovalo od začátku k exp. vakcínám, kdy lidi jsou třetí fází. Vše co se děje je pouze součástí velkého plánu na depopulaci lidstva. Toto jsou moje slova. Slova, za které si od začátku stojím a za které klidně položím svůj život, protože, zemřu raději svobodný, než něčí otrok v „novém světě“ 2.0 …the New World Order už je v další fází, depopulace musí jet……….

 2. Zase ten blud o „neexistujícím“ viru – způsobuje to rozpory videa se sebou samotným. (Když neexistuje virus, čemu tedy Fauci poskytoval „gain of function“ ? ) Podle mě, tvůrci podlehli řízenému, financovanému, přiživování, této zjevné absurdity, který má kompromitovat seriózní antivax úsilí. Těžko pak věřit bez výhrad i tomu s tím midazolamem, co by jinak bylo naprosto šokující odhalení. Takto je ale třeba vyčkat ještě na nějaké potvrzení z jiného zdroje…

  1. Chřipky byly a jsou….
   Plány mocných asociálů tady také vždy byly…Jde o to mít proti tomu všemu zbraň – připravenost …
   Nenechat zajít situaci tam, kde se dnes nachází třeba Austrálie.
   Jak říkávali naši předkové, : NA KAŽDÉM ŠPROCHU JE PRAVDY TROCHU….
   Tedy vnímat co se kolem děje je důležité a mít oči otevřené.
   Mnoho inteligentních a vzdělaných lidí ze setrvačnosti a zvyku důvěřuje systému, zdravotnictví a všemu, ( co je možná i pohodlnější…?)
   Situace se vyhrocuje, ještě se bude vidět, co účinky očko napáchají….
   Je dost filmů s obrazem stavu… lidstva na Zemi….
   Nákaza
   Elyseum
   nejstarší : Matrix……Je načase vzít v úvahu skutečnost a připravit se…

 3. Dobrý den. Tisíce a tisíce sledovacích kamer.Ale mělo by to být opačně! Měli bychom dát každému poslanci před nos kameru,taky ministrům a ůřadům a vše co dělají pak promítala obrazovka ven na ulici ! Současné špiclování kamerami je nyní součástí systému , systému totality a antirozumu. Přichází vánoce. Jsou návratem slunce a světla,jsou Slunovratem,očistou přírody,země a znovuzrozením. To co předvádí krvavý řím,alias Vatikán vůbec není naše. Stále strká před nos lidem utrpení a smrt na kříži. To je ale přece čistá černá magie a součást ovladání nemyslících,které nutí modlit se před utrpením na kříži a tak stále dokola utrpení materializují. Není už konečně dost totality,všichni mágové zašli už příliš daleko. Oni už nekřižují,zato ale vakcinují.

 4. Virus Coronavirus SARS-CoV-2 existuje, je ho vidieť pod elektrónovým mikroskopom. Len nie je izolovaný. Avšak nerozumiem čo znamená izolovať vírus.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů