Svědectví: Firmy plánují do tří let nahradit covid očkované zaměstnance

Ve zkratce...

Svědectví ženy z oboru náboru zaměstnanců, která mluví o tom, jak velké firmy za ní chodí s tím, že do tří let plánují, že budou muset nahradit své zaměstnance, kteří jsou očkovaní proti covidu. Ve videu je Carol Bird, náborová pracovnice pro RigBoyz Employment Network.
Facebook
Telegram
VK

Jestli se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, vypněte si na tuto stránku AdBlock Plus v prohlížeči – podle všeho blokuje přehrávání videí. Nebo změňte prohlížeč. Děkuji.

Přepis:

Carol Bird: Zhruba tak před 8 lety jsem potratila během svého těhotenství, což byl důvod, proč jsem odešla ze zdravotnictví, protože jsem pracovala s těhotnými ženami. Primárně. Reprodukční systémy a endokrinologie. Uvědomila jsem si, že bylo pro mě docela těžké poskytovat profesionální služby vzhledem k mé, tehdy pro mě nedávné ztrátě dítěte. Tak jsem se rozhodla, že půjdu pracovat na plný úvazek do petrochemického průmyslu v rámci náboru zaměstnanců. A dnes řídím globální nábor zaměstnanců právě pro petrochemický průmysl. A důvod, proč je toto důležité, je, že momentálně vidím, jako exekutivní ředitelka v tomto průmyslu, co se dnes děje s ohledem na dopady očkování vakcínami proti COVID-19.

Říká se tomu tzv. „plánování nástupnictví”, a pokud nevíte, co to je, najděte si to. Ale v podstatě… co je to? Společnosti musí umět plánovat, co se stane, pokud jejich zaměstnanci ze společnosti odejdou nebo odejdou do důchodu, A právě „plánování nástupnictví“ je něco, s čím společnostem pomáhám nabízením mých náborových služeb.

Například za mnou přijdou a řeknou: „Hej, budeme potřebovat 100 lidí zaměstnat na tomto projektu”, tak to pro ně zařídím. To, co je ale zajímavé, co se děje momentálně, což je ve skutečnosti hrůzostrašné, ne jen zajímavé, že výkonní ředitelé dávají úkoly svým zaměstnancům v HR a jejich nižším manažerům, vedoucím úseků, atd., aby se podívali na to, kdo z jejich zaměstnanců obdržel očkování, a plánují, že je všechny budou muset nahradit během následujících 3 let.

Co vám to říká? To je něco, co… rozumějte, některé z těch lidí to doslova rozbrečelo, když museli projít ty seznamy lidí ve firmě, kteří se nechali očkovat, s vědomím toho, že pravděpodobně během tří let, budou muset mít plán, jak tyto lidi nahradit. Co vám to říká? A to je opravdu velká věc, která se teď děje v mém oboru a hodně se okolo toho momentálně mluví.

Protože tyto ohromné petrochemické společnosti musí začít pracovat na tom, aby nahradily tisíce zaměstnanců, a já jsem součástí té práce pro tyto petrochemické společnosti a ty jsou docela vyděšené s ohledem na to, co se stane s jejich zaměstnanci a stejně tak s jejich podnikáním, protože se musí připravit na to, že zřejmě ztratí polovinu svých zaměstnanců.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

4 komentáře

  1. Vo videu je Carol Bird, náborová pracovníčka pre RigBoyz Employment Network (keby si niekto myslel, že je to nejaká klamárka, ktorá v skutočnosti pracuje v potravinách za pokladňou).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů