Bezpečné a účinné: Druhý pohled (DOKUMENT 2022)

Ve zkratce...

Tento dokument vrhá světlo na zranění a ztráty po očkování vakcínou Covid-19, ale také se zabývá systémovými chybami, které je zřejmě umožnily. Zabýváme se předními analýzami farmaceutických studií, rolí MHRA při regulaci těchto výrobků, rolí behaviorálních vědců SAGE při ovlivňování politiky a rolí médií a velkých technologických společností při potlačování svobodné a otevřené debaty na toto téma.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 28. září 2022

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

7 komentářů

 1. A dodám, že v zájmu přesnosti by se „nemocnice“ měly přejmenovat na „tábory smrti“.

 2. Často si říkám, jakpak asi žijí (možná někteří už nežijí) ti, kteří tak hrdě a nadšeně na sociálních sítích vystavovali svoje fotky s napíchnutými rameny, chlubili se svojí „zodpovědnostní“ a všechny neočkované ponižovali pohrdavými posměšky a nadávkami? Kolik z nich prozřelo, lituje toho a stydí se za svoje chování?

  1. No, žijí tak, že pořád chodí k doktorům a pořád něco mají, vidím to u sebe v rodině, kdo byl idiot a nechal se zapíchat toxickým jedem.. Idioti, nelituji nikoho. A nemocnice plní jen oni a i ty vylhané statistiky nedávají smysl, je to 1:1 a to ještě silně podhodnocené u očkovaných, na úkor neočkovaných, tedy geneticky čistých jedinců…
   A jak to že neočkovaní neumírají? Měli jsme už dávno umírat 😀 a plnit mrazáky xD

   1. To je přesně to, co ty monstra chtějí, rozdělit lidsto, abychom se nenáviděli navzájem, abychom se soustředili na nepodstatné problémy, abychom vzájemně soupeřili mezi sebou a nenáviděli se. Proto nám předhazují různé Gatese, Schwaby a jiné parazity, aby v nás pěstovali nenávist. Nezlobím se na ty, co se nechali očkovat a teď prozřeli, necítím k nim žádnou nenávist, ani zlobu. Věřte mi, že ne všichni lidé měli možnost se vyhnout očkování. Necítím žádnou zlobu ani vůči těm lidem, kteří se i nadále nechávají očkovat 4, pátou, desátou dávkou, je to jejich rozhodnutí, těchto lidí je mi líto, protože nemají příliš velkou šanci se probudit do reality. Každopádně očkování tzv. vakcínou proti covidu se rovná válečným zločinům a všichni, kdo jsou s tímto zločinným aktem spojeni, by měli skončit u norimberského procesu za válečné zločiny. Jediné co si přeji, aby už byl konec s tímto totálním šílenstvím, abychom mohli svobodně cestovat, kam budeme chtít, bez nutnosti nechat se očkovat čímkoliv.

    1. Skutečným cílem je zotročit lidskou rasu, s následnou depopulací a to se třetím rokem děje, od podvodu s ko*kovid, pokračuje to (i s tímto umělým konfliktem mezi RF a UKR), to si plně uvědomte. My Všichni jsme oběti. Podvedení. A všechna politika je divadlo, všechny státy jsou divadlem…

     1. Máte pravdu, podvedli nás všechny. Politika je opravdu jenom divadlem a dost trapným. V poslední době jsem zaznamenal, že politici, o které už dávno nikdo nestojí, jako je třeba Václav Klaus starší, Andrej Bureš (pardon Babiš), dělají videa a hovoří na nich o velké krizi, která má teď nastat. Na těchto „unavených“ politicích je vidět, že by se rádi stáhli do ústraní, ale z nějakého důvodu jsou nuceni dělat tato zbytečná a trapná videa, aby podpořili strach a zlobu. Proč asi?
      Proto je daleko lepší žít beze strachu a odpustit těm, kterým můžeme. Lidem, kteří ani nechápou, co se teď děje. Nabídnout jim pomocnou ruku, ukázat jim cestu životem bez médií, bez televize, bez zbytečného očkování, beze strachu, ukázat jim lásku, lidskost, a když toto všechno nabídneme miliónu lidí, potom se možná jeden člověk probudí do reality, a to bude nae výhra.
      Psychopatům, kteří stojí za agendou 2030, Club to Rome (to je jedna z hlavních oraganizací podporujících totální Genocidu neboli vyvraždění 90% populace tohoto světa) atd., těm nikdo odpouštět nesmí. Všem těmto masovým vrahům, kteří se schovávají za nálepkou filantropů, politiků, nikdo odpustit nesmí, již překročili hranici totálního zla a odpuštění si nezaslouží.
      Neberte moje komentáře jako nějakou poučku, líbí se mi Váš styl boje. Přeju hodně zdaru CZkotas.

 3. My,kteří toto stále čteme a sledujeme,jsme už dříve pochopili o co zde jde……
  Bohužel je ale veliká spousta lidí,kteří nevěří a věřit nikdy nebudou…..
  Pokud sami nejsou ještě zdravotně postižení očkováním,zavírají před vším varováním oči i uši….vidím to v rodině…
  Jsem očkován a nic mi není-je to lež a hoax!!! Zatím!
  Jako vždycky se lidé proberou až bude pozdě…každý svého štěstí strůjce!
  Hodně zdraví vám všem s p.Formánkem!:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů