Stanislav Novotný: Výzva k vytvoření národního tribunálu

Ve zkratce...

Facebook
Telegram
VK

STANISLAV NOVOTNÝ („polistopadový“ policejní ředitel) – bravurně pojmenoval, a zároveň vyzval celou opozici a zejména také celou veřejnost k jednotnému postupu při požadavku veřejnosti na sestavení / aktivaci NÁRODNÍHO TRIBUNÁLU!  

▪️BEZODKLADNĚ VYTVOŘIT NÁRODNÍ TRIBUNÁL

▪️PŘEDMĚTEM: COVID, MIGRACE, GREEN DEAL, ENERGETIKA, UKRAJINA a další…..  

▪️ZNÁRODNĚNÍ STRATEGICKÝCH FIREM

▪️KONFISKACE NEOPRÁVNĚNĚ NABYTÉHO MAJETKU

▪️POTRESTÁNÍ ZODPOVĚDNÝCH

‼️Pokud se veřejnost (každý jeden z Vás,  každý ve Vašem okolí, a každý v jejich okolí) NEPRODLENĚ  a BEZODKLADNĚ  nebude dožadovat NÁRODNÍHO TRIBUNÁLU – genocidní chování vlády a zodpovědných úředníků na likvidaci českého národa bude POKRAČOVAT!‼️

Máte jeden jediný úkol

✅ Hlasitě, pokojně a bez násilí prosazujte požadavek na vznik NÁRODNÍHO TRIBUNÁLU a potrestání zodpovědných. 

Zaplavte internet – sociální sítě s vlastními požadavky na aktivaci NÁRODNÍHO TRIBUNÁLU!

Stáhněte si obrázek níže a můžete šířit na sítích.

Stanislav Novotný: Výzva k vytvoření národního tribunálu • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek
Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

4 komentáře

 1. V politické ekonomii jsme se učili, že pokud má fungovat ekonomika ve prospěch společnosti, musí mít klíčový průmysl-doly, hutě, energetickou soběstačnost. Vlastnictví bank, soběstačné zemědělství, vlastní hospodaření s vodou. Když se podíváte na stav těchto komodit, co z toho v rukou našeho státu zbylo, řekl bych, že nic. Naši čelní představitelé téměř všechno, za tučné provize na svá konta, prodali. Protože jsou těmito svými postupy již „za vodou“, teď vymýšlejí nové daně, aby již tak poměrně zbídačený lid byl na tom ještě hůře. Nevím opravdu kam to chtějí dovést. Zdá se mi, a nebude to zas tak dlouho trvat, že se najdou občané, kterým dojde trpělivost a povstanou. Zase se bude hovořit o kontrarevoluci.

  1. Neexistuje odpor či odboj a nikdo to za nás neudělá, to musíme jen my sami! Politicky nás z toho nikdy nikdo nedostane, vše je to divadlo!! To si v první řadě uvědomte..

 2. Požadujte národní tribunál. Ok. U koho? Kde? Jenom na internetu? Takže FAIL.
  A kdo by čekal něco seriózního od chlapíka, který sice správně mluví o privatizaci jako o zlodějně, ale sám se na ni MLČKY DÍVAL jako tehdejší nejvyšší policejní orgán. Takže megaFAIL.
  Tento člověk Svoboda není opozice, ale karikatura opozice.
  Mějte to prosím na mysli.

 3. Musíte hluboko stovky let kdy mafie hromadných vrahů,těch co udali a nechali ukřižovat Ježíše,osvobodili vraha a lupiče barabase,zneužili náboženství k ovládnutí světa ohněm a mečem,pirátství,otrokářství,drancování zemí a vybíjení původních obyvatel,lichva, kolonie, rezervace, gulagy, koncentráky, nucené práce na uranu, oběšení vedení vlastní KSČ,měnová loupež 1:50,r 68, rozvrat v roce 89 kdy soudruzi soukmenovci převlékli kabáty a uniformy, rozdělili Československo,zhasli a rozkradli viz seriál Devadesátky včetně dokumentu,Příběh Kmotra-agentStB Mrázek zKolínska jakoRakušan,Šmejdi,Gangster ka,Sametoví vrazi,Ivánku kamaráde můžeš mluvit,Kancelář Blaník, knihy Polojasno,Ukradená revoluce,Cibulkovy Seznamy agentů StB,film Už je zase tady’o nesmrtelnosti’té lichvamafie která vede svět od krizí ke krizím a od válek k válkám,hiedlerovci chtějí ten životní prostor, konečné řešení.Dříve církev kázala vodu aby mohla mafie pít víno ze zlatých pohárů,podle toho vzoru jedná mafie dodnes, nyní směr viz Orwell1984.Citát mužika s pseudonymem rotschild1863:Ti kteří chápou systém budou tak zainteresováni na vlastním zisku nebo závislí na prospěchu který systém přináší že z jejich řad nikdy opozice nevzejde.Masa lidí neschopná to mentálně pochopit bude však své břímě nést bez reptání.Možná že ani nebude tušit že celý systém je nepřátelský jejich vlastním zájmům…až budeme kontrolovat vaše peníze tak si volte koho chcete…(-euro,kryplměny,digitální peníze,konec hotovosti,bodování jako vČíně,autíčka na baterky,inflace,ceny všeho,dotace, neZiskovky kterých je asi 150000,Panama a nyní Pandora daňových rájařů odkláněčů kterých je 300(v Izraeli 665 !).Tuto zcestu zvolila neschopná ale všehoschopná mafie která nepracuje,loupí,krade,lže,proto dovedla svůj socpokus do konce,nyní stejná,jen převlečená do stejného konce.Dívali jsme se všichni,někteří zvonili,i dnes je někteří volí.Nepodceňte mafii a přijďte ke všem volbám,všichni aktivisté,ekologové,vědci,Grety,ženy,sportovci,mladí,staří, rockeři vzpomenout na heslo Make Love not War ! všichni ke Všem volbám.Mafie přijde,obvolají je bendové a zděšena, jako do ,senátu‘.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů