Tucker Carlson: Celý příběh o Georgi Floydovi byla lež

Ve zkratce...

Celé roky se nám říkalo, že George Floyd byl obětí diskriminace proti černochům, že byl zavražděn bílým rasistickým policistou... byl po celém světě vyzdvihován na mučedníka, to vedlo k různým protestům a hnutím... jenže to celé bylo postaveno na velké lži. George Floyd nebyl zavražděn. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓


Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispěním na jejich tvorbu níže kartou (ocením měsíční podporu) nebo ZDE na bankovní účet. Děkuji! (ps: Po kliknutí na tlačítko „Přispět” budete přesměrování na platební bránu)

Darovaná částka
Frekvence daru


Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Originál videa publikován ZDE: 23. listopadu 2023

Přepis:

T: Teď, když víme, že ve skutečnosti nešlo o pandemii neočkovaných, když víme, že Ukrajina ve skutečnosti nevyhrává válku proti Rusku, by mohl nastat čas přehodnotit některá další hesla, o jejichž pravdivosti jsme byli ujišťováni. Jsou ale vážně pravdivá? Zda například rasistický bílý policista skutečně zavraždil v Minneapolisu v Den památky obětí války v roce 2020 muže jménem George Floyd. Bylo nám řečeno, že se to stalo, a bylo nám to neúnavně říkáno více než tři roky.

Bylo to řečeno tolik, že tomu zřejmě věří skoro každý, a protože tomu každý tak trochu věří, malé skupině lidí bylo umožněno provést obrovské změny v americké společnosti. Patří mezi ně mimo jiné dekriminalizace krádeží, odfinancování policie a přidání nového federálního svátku do kalendáře s názvem Juneteenth. Přestali zaměstnávat všechny bílé muže v amerických korporacích a samozřejmě, což je významné, také poslali na více než 40 let do vězení policistu jménem Derek Chauvin. Měl to být rasistický bílý ďábel, který zavraždil George Floyda. Otázkou však je, zda George Floyda skutečně zavraždil? A odpověď zní, ne. A to nejsou spekulace. Víme to přesvědčivě díky novému soudnímu případu, který nyní probíhá v okrese Hennepin v Minnesotě.

Případ byl podán státním zástupcem. Jmenuje se Amy Sweezyová. Žaluje svého šéfa. Případ se tedy ve skutečnosti netýká George Floyda ani Dereka Chauvina, ale o obou vám toho řekne hodně. Ve své výpovědi, kterou byste si měli přečíst, Amy Sweezyová popisuje rozhovor, který vedla s okresním soudním lékařem Andrewem Bakerem hned po smrti George Floyda, cituji: „Brzy ráno jsem volala doktoru Bakerovi, abych mu řekla o případu a zeptala se ho, jestli provede pitvu pana Floyda.”

To vypráví pod přísahou ve výpovědi, cituji: „Později toho dne mi zavolal a řekl mi, že neexistují žádné lékařské nálezy, které by ukazovaly na nějaké poranění životně důležitých struktur krku pana Floyda. Nebyly zjištěny žádné lékařské známky udušení nebo škrcení.” Aha. Jinými slovy, George Floyd podle oficiální pitvy nebyl zavražděn. Místo toho zemřel na následky toho, čemu jsme si zvykli říkat přirozené příčiny, což by v jeho případě zahrnovalo desítky let užívání drog a také smrtelnou koncentraci fentanylu, kterou měl v těle. Nešlo tedy o vraždu. Bylo to další drogové předávkování v zemi, kde jich je více než 100 000 ročně. Soudní lékař to jasně pochopil a artikuloval… Sweezyová to vysvětluje.

Ve výpovědi uvádí: Řekl mi, Amy, co se stane, když se skutečné důkazy neshodují s veřejným narativem, o kterém už všichni rozhodli? A pak řekl, cituji: Tohle je ten typ případu, který ukončuje kariéru. Jinými slovy, všichni o tom od začátku lhali. Lidé, kteří znali pravdu, ji zatajili a umožnili revoluci pokračovat. Teď byli odhaleni. Nyní známe pravdu. Co bude dál? No, budou ji ignorovat.

Bidenova vláda právě vydala dlouhé prohlášení na oslavu narozenin George Floyda, že je to mučedník. Navzdory tomu, že víme, že nebyl zavražděn. A mimochodem, Derek Chauvin stále živoří ve vězení do konce života. Jak tedy máme reagovat na pravdu, když už ji máme? Vince Everett Ellison se zdá být dobrým mužem, kterého se na to zeptat. Je autorem knihy Crime, Inc. Vinci, moc děkuji, že jsi přišel. Stejně jako u mnoha jiných příběhů…

V: Děkuji za pozvání.

T: Je mi potěšením. Teď už víme, co se vlastně stalo. Otázkou však je, co s touto znalostí uděláte?

V: Musíme ukázat na lidi, kteří nám ho dali, a proč. George Floyd je prototypem černocha Demokratické strany. Takové černochy se snaží vytvořit. Takže George Floyd musí být vyzdvižen. Musí být oslavován. Je pro ně dokonalý. Byl chudý. Byl nevzdělaný. Byl závislý na drogách. Neměl práci. Žebral a plakal a žádal bílé lidi, aby ho nezabili… Tohle je pro bílého demokrata dokonalý černoch. Takže musí být povýšen. Není to ani pár dní, co Kamala Harrisová a Joe Biden oslavovali hip hopovou hudbu.

KH: Hip hopová kultura je americká kultura. Je to žánr. Je to hudba a melodie a rým. A hip hop je také étos.

V: Hudební žánr, který nazývá černého muže negrem, ženám říká děvky a čubky… mluví o misogynii, střílení policistů, kouření drog, prodávání drog, rvačky a zabíjení. Oslavovali tento žánr. Proč? Protože takhle vidí černou Ameriku. Vidí nás stejně, jako vidí George Floyda. A musí z nás udělat další. Protože všude, kde vládnou… John F. Kennedy stál v 60. letech před Berlínskou zdí a řekl: Jestli si myslíte, že komunismus je skvělý, tak ať přijdou do Berlína.

No a jestli si myslíte, že Demokratická strana je skvělá, tak ať přijdou do Detroitu. Ať přijdou do Chicaga. Ať přijdou do St. Louis, ať přijdou do Los Angeles, Portlandu, Seattlu, Memphisu. Všude, kde vládnou, uvidíte George Floydy a jsou na ně hrdí. V Baltimoru v Marylandu utrácejí 21 000 dolarů za každé dítě tam ve školním obvodu. Ani jedna škola není zdatná v matematice, přírodních vědách nebo čtení, ale oni to každý rok udržují. Proč? Protože produkují George Floydy. A Georgové Floydové hlasují pro Demokratickou stranu.

T: Většina z nás, ty, já, myslím, že když se normální lidé podívají na život George Floyda, pomyslí si, že je to katastrofa. Ten chlap ničím nepřispěl, hodně si bral. Byl ve vězení aspoň 8krát. Jeho život byl přinejlepším tragédie. Proč byste chtěli víc takových lidí?

V: Protože volí Demokratickou stranu. A pak učí své děti volit Demokratickou stranu. A pak se ti bílí demokraté mohou cítit nad nimi nadřazení. Mohou je ovládat… vzpomeňte na staré otrokářské plantáže v dávných dobách, jak chtěli, aby se jejich otroci chovali – aby byli podřízení, poslušní, nevědomí, aby dělali, co se jim řekne, a na nic se neptali. Mít otrockou mysl, být na nich závislý. Takhle chtějí, aby se černoši v Americe chovali. Takto chtějí, aby vypadala černošská komunita.

Začalo to v hnutí za občanská práva. když Martin Luther King mladší ve svém projevu „Mám sen” řekl: 100 let po vyhlášení emancipace, černoch stále není svobodný. V tomto projevu pětkrát řekl, že nejsme svobodní. Postavil Deklaraci nezávislosti na hlavu, protože v naší Deklaraci nezávislosti se říkalo, že naše svoboda je nezcizitelné právo, které nám dal Bůh. John Locke ve svém Druhém pojednání o vládě řekl, že nezcizitelné právo je právo dané od Boha. Je neodvolatelné, nepřenosné a neprodejné.

Vláda se ho nemůže dotknout. Je nadřazeno zákonu a ústavě. King však řekl, že chodíme k vládě a k bílému muži pro naše právo být svobodní. Dokonce na konci projevu řekl, že v určitý den budeme konečně svobodní. Díky Bohu všemohoucímu, jsme konečně svobodní. V tom projevu řekl, kdy budeme spokojeni? Řekl, že nikdy nebudeme spokojeni, dokud se spravedlnost nebude valit jako voda a právo jako mocný proud. To je pěkný způsob, jak říct nikdy. Takže černoši ten projev slyšeli a říkali, že tady v Americe nejsme svobodní. A každý rok na Kingovy narozeniny nutíme naše děti tento projev recitovat.

A v tom projevu se říká, že černoch stále není svobodný. George Floyd byl ve své mysli otrokem. A hnutí za občanská práva způsobilo, že byl v mysli otrokem, a dnes, o 60 let později, stále pochodují.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

  1. Samozřejmě, že je to lež. Vše, co nám msm (a vlády) tlačí, že je pravda, je VŽDY lež!

    A „klienti“, kteří si koupili (uvěřili v) položku – Útok na americká dvojčata dne 11.9.2001
    si také koupili (uvěřili) v:
    Pandemii Koronaviru, Klimatické změny, Válku na Ukrajině a Útok na Izrael

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů