25 důvodů, proč příběh o „bezpečných a účinných” covid vakcínách se rozpadá

Ve zkratce...

Zde je seznam více než 25 hlavních ukazatelů, které naznačují, že se věci začínají hnout v náš prospěch. Aneb jasné důvody, proč covid vakcíny NEJSOU bezpečné a poškozují obrovské množství lidí.
Facebook
Telegram
VK

Originál článku publikován ZDE: 7. července 2022
Autor: Steve Kirsch

 1. Úmrtí v důsledku očkování jsou nyní prostě příliš masivní na to, aby je bylo možné nadále skrývat/ospravedlňovat:
 1. Dokonce i John Campbell, který je zastáncem očkování, připouští, že k znepokojivému počtu nevysvětlitelných nadměrných úmrtí nedochází jen ve Velké Británii, ale po celém světě. Stačí si poslechnout prvních 30 sekund tohoto videa. CDC samozřejmě nic nevyšetřuje, přestože americké životní pojišťovny hlásí úmrtí, která se vymykají normám. CDC to NIKDY nebude vyšetřovat. Je to větší než COVID a oni dobře vědí, co to je. Proto to NIKDY nebudou vyšetřovat a NY Times jim to NIKDY nevyčítají. Vždyť je to jen největší lékařská příčina úmrtí v naší historii.
 2. Celkový posun v příčinách úmrtí z respiračních na srdeční nelze ignorovat a nelze jej vysvětlit, pokud jsou vakcíny „bezpečné a účinné“. Můj přítel, který žije v Massachusetts, si toho všiml poté, co si vyžádal záznamy o úmrtích v Massachusetts. Podíval se na příčiny úmrtí s kódy ICD-10 a všiml si, že příčiny úmrtí se přesunuly z převážně „kódů J“ (dýchací cesty v důsledku COVID) na „kódy I“ (oběhové cesty v důsledku vakcíny). Nyní se dozvídáme, že přesně totéž se podle oficiálních čísel britské vlády stalo v roce 2021 ve Velké Británii. To je obrovský efekt a musí to mít nějakou příčinu, ale zdravotnické úřady jsou prostě bezradné a nedokážou to vysvětlit (protože nesmějí obviňovat vakcínu, protože by to všechny znemožnilo). S jistotou lze říci, že k takovému posunu ještě nikdy v historii nedošlo. Je zřejmé, že počínaje rokem 2021 se stalo něco nového, co postihlo obrovské množství lidí po celém světě. Co to asi mohlo být? Zdravotnické úřady prostě nemohou přijít na jedinou věc, která by byla v roce 2021 nová.

25 důvodů, proč příběh o „bezpečných a účinných” covid vakcínách se rozpadá • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Překlad obrázku:
Příčiny nadměrné úmrtnosti se obrátily.
Jaro 2020:
Akutní respirační infekce 32 %
Diabetes 22 %
Ischemická choroba srdeční 14 %
Srdeční selhání 7 %
Jaro 2022:
Akutní respirační infekce 10%
Diabetes 23%
Ischemická choroba srdeční 30%
Srdeční selhání 31 %

 1. Poškození batolat vakcínou, která nyní dostávají záchvaty, nelze vysvětlit. U dvouletých a tříletých dětí se nyní jedná o běžný jev, kdy mají záchvaty. Stává se to pouze u očkovaných dětí a nejčastěji mezi 2. a 5. dnem po očkování od COVID vakcíny. Lékaři nesmějí o těchto událostech veřejně informovat (nesmějí je sdílet na sociálních sítích ani mluvit s tiskem), takže každý lékař si myslí, že jde prostě o „jednorázovou“ událost, která se stává JEN jim. Kdyby lékaři směli veřejně mluvit, uvědomili by si, jak to spolu souvisí. Proto nemocnice nasazují lékařům náhubek: aby se to nikdo nedozvěděl. Máme o tom více zpráv přímo od sester, které se bojí, že jsou jejich účty na sociálních sítích monitorovány. Rodičům se říká, že je to jen „smůla“, a rodiče věří tomu, co se jim říká. Takže ani rodiče o tom nemluví nahlas.
 2. Země si začínají uvědomovat, že porodnost klesá a přibývá mrtvě narozených dětí. Švédsko, Velká Británie, Německo atd. Viz můj článek o porodnosti.
 3. K úmrtím a zraněním dochází všem na očích, aniž by všechny ty náhody měly věrohodné vysvětlení. Všechny události se stávají pouze očkovaným lidem, ale protože tisk nikdy nezmiňuje očkovací status lidí, kteří „nečekaně zemřeli“, veřejnost si nikdy neuvědomí tu souvislost:
  • Vzpomeňte si na všechny rockové koncerty, které byly ukončeny nebo zrušeny ze zdravotních důvodů. Justin Bieber, Santana, … Někdo mi poslal seznam čtyř dalších koncertů, které byly zrušeny během posledních několika měsíců. Tohle není normální, lidi. Ale většina lidí nikdy nenavštěvuje rockové koncerty v různých částech země, takže na to nikdy nepřijdou.
  • Přemýšlejte o všech úmrtích celebrit v letech 2021 a 2022. Ty se nikdy nezakrývají, to ani nejde. Nikdy se však nezmiňují o obrovském počtu nečekaných úmrtí a nikdy se nezmiňují o stavu očkování zemřelých.
  • Sportovci umírají před očima 22krát rychleji než obvykle. Dnes „nečekaně“ zemřel bývalý obránce NHL Bryan Marchment. Málokdo to však sleduje, takže netuší, že míra úmrtnosti je mnohem vyšší. Jen se to zdá trochu zvláštní.
  • Dokonce i mladí řidiči UPS, jako je 24letý Estegan Chavez mladší, umírají při doručování zásilek, které není zdaleka tak fyzicky náročné. To jsou však jen úmrtí, o kterých se dozvíte.
  • U pilotů dochází k nebývale častým příhodám, ale letecké společnosti odmítají vyšetřit piloty na srdeční problémy. Když měl kapitán American Airlines Bob Snow srdeční příhodu hned po přistání, nezavolal mu ani generální ředitel American Airlines. FAA (americký Federální letecký úřad) nechce vyžadovat screening pilotů. Vědí přesně, co by zjistili. Proto se dívají jinam, nic neříkají a předstírají, že se tyto události nikdy nestaly. Piloti to vědí. Každý občan s funkčním mozkem na to může přijít. Ale my předpokládáme, že FAA je čestná a udělá správnou věc. To je velký omyl. FAA byla oficiálně upozorněna a neudělala s tím vůbec nic. Prostě to ignorovali, jako by se to nikdy nestalo. Kongres dělá totéž: nežene FAA k zodpovědnosti, protože ví, že by to na ně působilo špatně. Všichni spoléhají na to, že na to nikdo nikdy nepřijde. Koneckonců ututlali především to, že virus vytvořila americká vláda, takže uvažují tak, že mohou ututlat všechny srdeční příhody a úmrtí pilotů.
  • Průzkumy (např. tento) trvale ukazují, že méně než 50 % Američanů je ochotno nechat se očkovat dalšími dávkami vakcíny. Většina Ameriky je informovaná, přestože nikdo z médií to neví. Výsledkem je, že vláda vyhazuje desítky milionů dávek vakcín kvůli nedostatečné poptávce (proto Peter Marks z FDA prohlásil, že udělá cokoli, kromě debaty s opozicí, aby snížil váhavost ohledně očkování. Takže v podstatě doslova vyhazujeme miliardy dolarů z peněz daňových poplatníků na výrobu produktu, o který nikdo nestojí. Stěžuje si někdo v Kongresu na vládní plýtvání: Ne. Nikdo. Poukazuje někdo z mainstreamových médií na to, že je hloupost objednávat produkt, který nikdo nechce? Ne. Nikdo z mainstreamových médií takový článek nezveřejní. Všichni se tváří, jako by se nic nedělo.
  • Mladí zdraví přátelé lidí mají zdravotní problémy v nebývalé míře (i když ne všichni si to uvědomují). Dnes jsem se například dozvěděl, že jeden z našich známých z venkovského klubu zemřel ve věku 52 let na mrtvici.
  • Kdykoli děláme průzkum mezi diváky, všichni diváci vždy uvádějí srovnatelnou nebo vyšší míru úmrtnosti na vakcínu než na COVID. Takže i když to sami nevidíte, průzkumy mezi diváky jsou velmi přesvědčivé, protože v těchto živých průzkumech není žádná „zaujatost“. Nikdo kromě „šiřitelů dezinformací“, jako jsem já, není z nějakého důvodu ochoten tyto průzkumy provádět.
 4. Průzkumy mezi uživateli prováděné profesionálními třetími stranami trvale ukazují, že vakcíny zabily více lidí než COVID. NY Times, 60 Minutes atd. odmítají tyto průzkumy provádět. Nechtějí, aby to někdo věděl. Naším dalším krokem je využít k propagaci tohoto výsledku průzkumnou organizaci zvučného jména, aby nepocházel od „antivaxerů“. Tento průzkum nebude možné, aby někdo ignoroval. Nikdy se nám nepodařilo provést jediný průzkum, který by ukázal, že je vše v pořádku. To je důvod, proč mainstreamová média tyto průzkumy nikdy dělat nebudou.
 5. Mandátů ubývá, přestože počet případů COVIDu roste. Podívejte se například na tento příběh o tom, co se děje v některých částech Austrálie, kde bez jakýchkoli omluv ustupují od svých dřívějších doporučení:
 6. Důkazy ukazují, že COVID byl vytvořen v biolaboratoři financované vládou USA. To je přímý posudek předsedy nezávislé komise, která byla pověřena zkoumáním příčiny. Podívejte se na toto video. Profesor Jeffrey Sachs byl zodpovědný za nezávislé vyšetřování časopisu Lancet. Řekl: „Dva roky jsem předsedal komisi pro časopis Lancet, která se zabývala Covidem. Jsem přesvědčen, že pochází z americké biotechnologické laboratoře.“ Toto prohlášení nikde v amerických mainstreamových médiích nenajdete. Jak je možné, že se o tom nepíše? Ale v tom videu také řekl, že není absolutně žádný zájem dozvědět se více, a to z žádné země na celém světě. Jak je možné, že není zájem o další vzdělávání? Jediný způsob, jak může být nezájem o další informace, je, že to udělala vláda USA. Podívejte se na tento článek v časopise Science: „Boje o závazek mlčenlivosti a střet zájmů roztrhaly pátrání po původu COVIDu-19″: Bývalí členové pracovní skupiny The Lancet zpochybňují, proč ekonom Jeffrey Sachs snahu rozpustil.“ Sachs přišel na to, že Daszak je ve střetu zájmů, a Daszak nechce předložit dokumenty prokazující střet zájmů. Komise se tedy postaví na stranu Daszaka!!! Je naprosto ohromující, že téměř celý panel je konfliktní a zkorumpovaný. Sachs se zde ukazuje jako hrdina. Vyzývá k dalšímu vyšetřování nezaujatou komisí, a to kvůli důkazům o zakázce, která „údajně“ nikdy nebyla financována. Nikdo se ho neujme, protože má pravdu; chtějí pouze zkorumpované vyšetřování. Smlouva sedí na původ COVIDu jako ulitá a Daszakova obhajoba zní: „Nikdy nebyla financována, proto nebyla práce provedena“. Jenže tak jednoduché to není (jak je uvedeno v článku). Daszak lže. Dvakrát jsem si to ověřil u bývalého zaměstnance EcoHealth Alliance, který to mohl vědět. K získání finančních prostředků na tyto návrhy musíte mít údaje. Pointa je, že Peteru Daszakovi by se nemělo věřit. Je toho víc, ale necháme to tak.
 7. V jiných zemích se nyní odškodňují poškození způsobená očkováním vysokými částkami, v Americe však nikoli. My jsme nevyplatili nikomu ani cent, přestože o odškodnění žádají tisíce lidí (většina ostatních ví, že je zbytečné žádat, a neobtěžuje se). Jak je tedy možné, že vakcíny poškozují lidi mimo Ameriku, ale nepoškozují nikoho, kdo byl očkován v Americe? To je prostě nemožné, pokud neexistuje vládní krytí. V Americe neexistuje žádný dohled třetí strany nad programem odškodnění za očkování a nikdo v Kongresu (kromě senátora Rona Johnsona) si nemyslí, že nulová odškodnění milionům Američanů, kteří byli zabiti, postiženi nebo zraněni, jsou problém.
 8. Naše průzkumy neustále ukazují, že více než 1 milion Američanů byl vakcínami zraněn nebo postižen tak vážně, že nejsou schopnu pracovat, ale Kongres si myslí, že 0 odškodnění je přiměřené. Viz tato analýza, tento článek a tento článek a údaje z průzkumů v tomto článku.
 9. Nejrozsáhlejší vyšetřování, které kdy bylo provedeno v souvislosti s úmrtím, 14 měsíců intenzivního vyšetřování, prokázalo, že vakcíny zabíjejí lidi. Sedmadvacetiletý Jack Last ze Stowmarketu byl očkován 30. března 2021 a o několik dní později zemřel. Trvalo 14 měsíců vyšetřování, než se zjistilo, že ho zabila vakcína.
 10. Ed Dowd poskytl rozhovor časopisu Defender a Kulatému stolu CHD a uvedl následující body:
  • Skupinové nároky na životní pojištění pocházejí od mladších, zaměstnaných osob, které nezemřely ani na následky COVIDu, ani na následky sebevraždy.
  • Tato skupina převážně mileniálů živila „tichou válku ve Vietnamu“, pokud jde o počet mrtvých (61 000 v roce 2021, kolik pojišťoven počítalo, není uvedeno).
  • Souvislost se záběry dokládají grafy „hokejky“ úmrtí v závislosti na čase, které jsou jasně vyznačeny mandáty a boostery: jasný důkaz.
  • Ředitelé, kteří nařídili injekce, se zdráhají zveřejnit svou odpovědnost za zabití svých zaměstnanců.
  • Finanční katastrofa tyto údaje dříve či později prosadí do hlavních zpráv
  • Ed pracoval přímo s pojistnými matematiky a vedoucími pracovníky pojišťoven, kteří počítali konkrétně pojistné události ve skupinovém životním pojištění, nikoli pouze úmrtí mezi běžnou populací. Exponenciální rychlost změn vyznačená daty zavedení vakcín, implementací mandátu a posilovacích dávek přibíjí závěry o vakcínách u těchto takto hlášených úmrtí. Tento argument lze jen těžko zpochybnit. „Jasný důkaz“, jak říká. Jedná se o tvrdá data pojišťovacího průmyslu: vyplacené peníze. Proto je to tak působivé a věcné.
  • Na tuto otázku nereagoval žádný z kontrolorů faktů.
 1. Bývalí velmi uznávaní lékaři, jako je doktorka Naureen Shaikhová ze Sausalita, už toho viděli dost a nyní jsou ochotni vyjít z úkrytu a mluvit o poškozeních způsobených očkováním, i když to znamená konec její lékařské kariéry.
 2. Články napsané uznávanými vědci, jako je Peter Doshi, jsou hanobeny lidmi, kteří odmítají nést veřejnou odpovědnost za své výroky. Přečtěte si tento článek profesora Normana Fentona, který shrnuje falešné argumenty používané k očerňování těchto vědců, kteří mluví pravdu: „Reakce na video Susan Oliverové „Antivaxxers fooled by p-hacking and apples to oranges comparison„. Téměř jistě nebude „Doshiho článek“ zveřejněn z důvodů, které vysvětluje v tomto článku Phil Harper. Susan Oliverová nebude diskutovat s Fentonem a každému, kdo tomu věnuje trochu času, je zcela zřejmé, kdo šíří dezinformace. Místo toho produkuje druhé video, místo aby souhlasila s tím, že bude hnána k odpovědnosti. Susan shrnula svůj názor na článek v tomto tweetu (který obsahoval odkaz na video), který retweetovali lidé jako profesor Sir David Spiegelhalter (světově uznávaný odborník na pravděpodobnost a riziko) a profesor Peter Hansen (ekonometrista, datový vědec a profesor ekonomie na UNC, Chapel Hill). Hansen a Spiegelhalter odmítají mluvit i s Fentonem. Fenton by si s těmito lidmi RÁD popovídal v nahraném rozhovoru, aby jim mohl položit klíčové otázky, ale všichni se bojí: jen házejí kameny a pak se schovají. Takhle dnes funguje „věda“.
 3. Přestože klíčové studie, které ničí vládní narativ, nebudou zveřejněny (jak bylo uvedeno v předchozím bodě), vědcům se přesto podařilo publikovat v lékařských časopisech více než 500 prací o závažných nežádoucích účincích způsobených vakcínami COVID.
 4. Dva dospívající chlapci zemřeli ve spánku v různých státech několik dní po očkování a článek dospěl k závěru, že smrt byla způsobena vakcínou. Článek byl publikován v odborném lékařském časopise. V amerických mainstreamových médiích se o tom nepíše. Nejlepší, co se nám podařilo najít, je tato zpráva na NTD News. Přečtěte si komentáře k tomuto tweetu, včetně tohoto: „Maminka mé kamarádky se probudila vyděšená, nemohla dýchat. Její manžel byl u ní a zavolal záchranku, ale ona zemřela zástavou srdce. Ráno předtím, než se to stalo, si vzala posilovací dávku covid vakcíny. Zvlášť těžce mě zasáhne pomyšlení, že tím prošlo dítě, které je samo. Trhá mi to srdce.“ Americká mainstreamová média budou všechna tato úmrtí nadále ignorovat, takže když se to stane jim, lidé si budou myslet, že je to jen jejich „smůla“, ale tyto příběhy prosakují do alternativních médií.
 5. Nejrespektovanější světový odborník na vakcíny, Dr. Paul Offit, na videu na YouTube veřejně přiznal, že celý proces vnějšího hodnocení FDA je naprostý podvod. FDA údaje nepřezkoumává, předá komisi stovky stran těsně před zasedáním (s vědomím, že je tak komise nemůže přezkoumat), a pak je zlobí, aby vakcíny schválili bez jakýchkoli údajů o účinnosti. Offit přiznal, že kdyby pro jeho hlasování existovala možnost „sakra ne“, tak by to udělal. V podstatě řekl, že ostatní členové výboru jsou bezmozci, protože neexistují žádné údaje o účinnosti, které by schválení odůvodnily: v podstatě hlasují „ano“, protože se to od nich očekává a chtějí zůstat ve výboru. Vláda nařídí lék ještě předtím, než požádá komisi FDA o přezkoumání údajů, což dokazuje, že celý „proces přezkoumání“ je naprostý podvod. Sám Offit stále nepřišel na to, že vakcíny nejsou bezpečné. S nikým z naší strany o tom diskutovat nebude. Paul Offit si však vůbec neuvědomuje, že pokud nedochází k úmrtím, nelze zachránit žádné životy. Například z údajů o úmrtích v Massachusetts víme, že v letech 2020 a 2021 došlo k nule úmrtí ve věku 5 až 11 let (pouze jedno úmrtí bylo kódováno jako úmrtí v důsledku COVID, ale kontaktovali jsme rodinu a zjistili, že to není pravda). V čem tedy spočívá „problém“? O tom nikdo nechce mluvit. Ani nevědí, že ve velkém státě, jako je Massachusetts, k žádnému úmrtí nedošlo.
 6. Pierre Kory mi řekl, že jeden jeho známý mainstreamový doktor mu důvěrně přiznal, že se nyní přístup mění. Lékaři si nyní uvědomují, že jim lhali, ale nikdo nemá odvahu o tom mluvit nahlas, protože by přišel o licenci. Takže mlčí. Většina z nich však ví, že vakcíny zabíjejí a poškozují lidi všech věkových kategorií.
 7. Jedna z mých kamarádek zdravotních sester říkala, že když nedávno došlo k srdeční příhodě u dítěte, celé traumatologické oddělení si myslelo, že jde o poranění způsobené vakcínou, jakmile se dozvěděli, že jde o dospívajícího se srdečním problémem. Nikdo z členů traumatologického oddělení však nikdy nic z toho veřejně nepřizná, protože ví, že by za přiznání pravdy dostali padáka.
 8. Lékaři jsou nyní ochotni setkat se se členy Kongresu a informovat je o tom, co se děje. Například v Kalifornii mám nyní 25 lékařů, kteří jsou ochotni riskovat svou kariéru a promluvit ke členům Kongresu v Kalifornii. Tito lékaři pracují v nemocnicích po celé Kalifornii. Není to místní záležitost.
 9. Úředníci veřejného zdravotnictví jsou nyní ochotni poskytnout mi rozhovor. Jeden mě čeká v pondělí 11. července. Věřili byste tomu? Úředník veřejného zdravotnictví, který mi bude odpovídat na otázky! Už se nemůžu dočkat.
 10. Alex Berenson je zpět na Twitteru. Twitter přiznává, že ho odstranil omylem (poté, co Alexovi sdělil, že jeho tweety „pečlivě“ prověřil a shledal je problematickými). Nám všem ostatním v twitterovém nebi bude Alex chybět.
 11. Dokument BBC nedokáže správně uvést jednoduchou statistiku. Poté, co profesor Fenton upozornil na chybu, ji však opravili. To je pokrok, protože to ukazuje, že na pravdě už skutečně začíná záležet. Přečtěte si toto: https://www.normanfenton.com/post/bbc-wants-to-understand-why-8-of-the-population-remains-unvaccinated-against-covid
 12. Časopis Science mlčky přiznal, že už nedělá vědu. Požádali jsme je, aby požádali o opravu nebo stažení zjevně chybného článku. Žádost podal vysoce uznávaný britský profesor Norman Fenton. Ignorovali ho! Stručně řečeno, nevyžádaná věda je pro jejich časopis v pořádku. Opravdu si myslím, že by měli svůj časopis přejmenovat na „Junk Science (Odpadní věda)“, protože by to bylo přesnější. Ale je jasné, že jim na přesnosti nezáleží. Můžete si být jisti, že o tomto odpadním článku budou mlčet. Takhle dnes „věda“ funguje.
 13. Mluvil jsem s generálním ředitelem jedné nemocnice v mém okolí. Jakmile jsem mu poslal informaci o tom, že vakcína je nebezpečná, a navrhl jsem mu, že by se mohl stát světovým lídrem tím, že jako první ředitel nemocnice přizná pravdu, přestal se mnou mluvit. Takže je vlastně slibné, že mi vůbec odpověděl, i když už není. Nikdo z nich nechce být první. Všichni si chtějí udržet svá místa. Váš život pro ně není důležitý.
 14. Na můj e-mail mi odpověděl reportér z deníku San Jose Mercury News. Vlastně spolu stále mluvíme. To je poprvé.
 15. Kontroloři faktů se mě teď všichni bojí. Proč? Protože jsem zmoudřel a trvám na nahrávání všech rozhovorů. Teď se mnou všichni odmítají mluvit. Protože pravda není jejich cílem.
 16. Veřejnost v USA NESMÍ vědět, co je uvnitř vakcíny. Žádost o informace FOIA britské vládě potvrdila, že „úplné kvantitativní složení všech vakcín COVID-19 je vyňato ze zveřejnění informací FOI“. V Uruguayi soudce nařídil zastavení výroby vakcín, dokud nebude zveřejněn jejich obsah. Zde je článek s dalšími podrobnostmi o situaci v Uruguayi. V USA by se to však nikdy nestalo. V USA je naprosto v pořádku nařizovat Američanům očkování látkami, o kterých lidé nesmějí vědět. Tak to prostě funguje. Je důležité, aby veřejnost NEZNALA složení, protože kdyby to věděla, nikdo by si to nevzal. Proto se to musí utajit. Chápete to? Je to pro váš vlastní prospěch.
 17. Dozvídáme se o obrovských střetech zájmů, kdy neznámým lidem ve vládě USA bylo vyplaceno až 400 milionů dolarů. Žádné z těchto podrobností nesmíme znát, protože jsou považovány za důvěrné. Jinými slovy, z nějakého důvodu by nebylo ve veřejném zájmu, aby se o tom vědělo. Podívejte se na toto video v 7. minutě a 30. sekundě od začátku. Jak můžete vidět, odpověď FOIA je redigována.
 18. Počet utonutí vzrostl. Jedním ze zdrojů údajů o utonulých jsou údaje NOAA o úmrtích v příbojových zónách:
  • 2015 54
  • 2016 66
  • 2017 73
  • 2018 80
  • 2019 93
  • 2020 93
  • 2021 129
  • 2021 se zvýšil o 39 %

Nejvyšší meziroční nárůst před rokem 2021 činil 22 %. 2021 byla o 51 % vyšší než sedmiletý průměr. Slabší srdce nezvládnou stresové plavání. Zajímá vás proč?

 1. Když se CDC podívala na údaje o úmrtích podle VAERS (článek Hannah Rosenblum VAERS publikovaný v Lancetu), uvedla, že žádné z nadměrných úmrtí nebylo způsobeno vakcínami, ale nikdy neřekla, co bylo příčinou úmrtí. Proč nikdo z lékařské komunity ani z tisku nechtěl znát skutečnou příčinu bezprecedentního počtu nadměrných úmrtí?
 2. Velké „jejda”!!! Švédská studie ukazuje, že COVID vakcína může modifikovat DNA, což otevírá dveře novým žalobám https://rumble.com/v1biy8d-sweden-study-shows-covid-jab-can-modify-dna-opens-doors-for-new-lawsuits.html Jak se proti tomu postaví?? Vakcína trvale mění vaši DNA, a to nikoli k lepšímu. Říkali, že se to nemůže stát. Jak to tedy vysvětlí? Nevysvětlují! Ignorují to.
 3. Jak vysvětlí všechna náhlá srdeční onemocnění u dětí?
 4. Nechal jsem lékaře projít více než 600 zpráv o úmrtí na očkování. Zjistili, že 3 z nich zemřeli na CJD (Creutzfeldt-Jakobova choroba). To nikdo nedokáže vysvětlit. Žádný ověřovatel faktů se toho nedotkne. CJD je velmi vzácná. Tři případy hned po očkování jsou nevysvětlitelné.

Časem to budu aktualizovat, ale tohle je seznam toho, co se děje. Z toho, co vidím, se vše vyvíjí naším směrem.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

4 komentáře

 1. Ale ovce tomu stále neuvěří, pokud to nazažijí.. Já už s nimi přestal marnit čas a je jich spousta i u nás v rodině. Nejdůležitější je chránit sebe a svou rodinu. Nic víc. Nechte je už spát…jejich volba. Vy můžete mít dobrý pocit ze snahy, že jste udělali maximum. Pořád lepší když věří kovid podvodu ONI a dělají to vlastně pro NÁS..

  1. Máte plnou pravdu. Je to stejné, jako se stále bavit o škůdcích zemských a nejčistším lidském zlu, které je zde nyní přítomno. Raději hledejme slušné a vlastenecké lidi, pomáhejme jim, protože oni potřebují podporu lidu. Žádný vůdce se bez velké lidové podpory neobejde. Nehledejme zde v současnosti za vším nějaké potomky satana a ďábla, tyto báchorky přenechme historii, všechno to čiré, nejčistší zlo pochází od lidských jedinců, kteří si zde momentálně uzurpují svoji moc. Ať jsou předpovědi našeho dalšího vývoje jaké jsou, jistota je, že zde vládne v současnosti neuvěřitelná banda plutokratických grázlů. To je čisté zlo v lidské podobě, žádný neuchopitelný satan. To mohli na lidi zkoušet jezuité ve středověku, dnes bychom snad měli již být s myšlením dál.

 2. Něco na těch vakcínách špatného je, to je jasné. Ovšem nemusí to být jenom vakcíny. Chemie je dneska všude. Už jenom nedávný článek o mikroplastech dal najevo, že hrozeb pro lidské zdraví může mnoho. Když se dnes podíváme na mladé Čechy, tak drtivá většina z nich je vodnatá. Je toho mnohem více než jen vakcíny.

 3. Co se týče těch doktorů a sestřiček…to už byl Norimberský proces, kdy se lidé v uniformách, strážníci…atd., odvolávali, že to byl rozkaz a ten, že musely splnit. Nene, panáčku a panenko! Tohle, až vyjde celé na světlo světa, budete mít, co dělat, abyste nevyseli na kandelábrech! Protože toto je zločin proti lidskosti…Vědět, nic nedělat, protože se bojím o práci??? To Vám neprojde. Bude to stejné, jako v těch Norimberských procesech. Trestu neujdete ani jeden!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů