Ukrajinské ministerstvo obrany zveřejnilo záběr z videohry jako důkaz sestřelení ruského vrtulníku

Ve zkratce...

Ukrajinské ministerstvo obrany na svém Twitteru zveřejnilo záběr z videohry jako důkaz sestřelení ruských vrtulníků. Tweet poté smazalo.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 25. března 2022

Původní záběr z video hry ZDE

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

4 komentáře

 1. Můžeme věřit pouze jeden druhému. Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se všem masmédiím, Bojujte proti lžím (tak jako já).
  Tohle jak vylítlo ven, tak během cca dvou hodin se na to přišlo, že je to jen mediální masírka a lež.

  A tady dodám = že je vše přesně naopak! Dva a půl roku je vše naopak tak, než se uvádí! Dva a půl roku se žije jen ve lřích a manipulace!!! (např. že ty stupidní masky – tak je to naopak, jsou k ničemu a vždy byly k ničemu, stejně jako spásné „vakcíny“ nikdy fungovat neměli a nefungují, to vše je ale účel a abych to shrnul, tak prostě vše , co se děje od února 2020, je součástí procesu vymývání mozků. A je to přesně naopak..)

  No a my doma děláme vše v tomto období naopak :))
  Nikdy jsme nebyly a nikdy nepodstoupíme ani PCR test. Na Ko*kovid narativ nevěříme. Existuje pouze plandemie. Ko*kovid je přejmenovaná chřipka a všechny respirační onemocnění atd. Tady není nic nového. Jediné co je tady reálné je spike protein a dále už jen toxicita a srajdy z vakcín produkované do okolí.
  A nemocní jsme několikrát doma byli. A co jako?! Nikdy jsme nenosili ani masky venku :)) Já když jsem někde „musel“ tak pod nosem. Ale ani to už nejsem ochotný udělat! A už je to deset měsíců, co to nenosím nikdy a nikdy už nebudu!
  Nikdo za deset měsíců ani slovo, nikdy a nikde. Vlastně jen jednou, magistra z BENU lékárny… 😀
  prý ji tam „chodí“ kovid pozitivní jedinci (ale chodí xD). Ta od června jede pořád a proto k ní těch deset měsíců jednou za čas přijdu, vždy už „nahoře bez“ a nakoupím co je potřeba a vždy s úsměvem. Od června už neřekla nic a zdraví atd., možná ji to už došlo, že to nikdy nebylo o žádném zdraví apod.

  Ale mám stále silné podezření, že většina lidí stále nechápe, jak moc byli v posledních letech manipulováni. Stále si neuvědomují ani hloubku podvodu a rozsah podvodu, který změnil jejich životy. Manipulace a klamání mysli je profesionální záležitost.

  A všichni ti idioti, tedy převážně politici (loutkovodiči), Cemeprů, dále zdravotníci propagující fuckíny a slavné jelity a další… = nejen, že jsou zlí, ale duševně nemocní a někteří jsou pouze DEBILNÍ.

  Ještě jednou: Můžeme věřit pouze jeden druhému. Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se všem masmédiím, Bojujte proti lžím.

 2. „A ještě, všechny lži a dezinformace šíří všechna česká média hlavního proudu. Ani jedna informace z Ukrajiny od nich není pravdivá. Oni si už ani nehrají na zpravodajství, oni jedou čistou válečnou propagandu na podporu neonacistů v Kyjevě a proti Rusku. A je jasné, že Rakušanova vláda potřebovala mít klid na práci, a proto zablokovali opoziční weby. A bez nich teď není nikdo, kdo by lidem přinášel pravdu a fakta.

  Zelenský patří na zelené plátno a spolu s ním celá západní propaganda fejků a podvrhů, od videí až po fejkovou svobodu slova, fejkovou demokracii, fejkovou televizi a fejkový právní stát.“

 3. „25. února ČR obnovila státní cenzuru a zablokovala alternativní weby (8), a po několika dnech narostl počet blokovaných webů už na více než 30. A ihned poté začala mainstreamová média v ČR chrlit dezinformace o Ukrajině, nehorázné lži a výmysly, fejky, propagandu o vítězné UA armádě a další nesmysly, a to díky tomu, že opoziční média jsou umlčena a nemohou ty nesmysly vyvracet.“

 4. Tak už Ukrajinská vláda v posledních měsících vydala dva samostatné propagandistické klipy k videohrám 😀
  viz: https://twitter.com/____Father_____/status/1526315371967434757

  = „Vojenský analytik“ stanice MSNBC a čtyřhvězdičkový generál Barry McCaffrey v pondělí sdílel klip z videohry „Arma 3“ z roku 2015 a tvrdil, že jde o skutečné záběry ukrajinských sil, které sestřelily ruské letadlo! Jasně xD

  Lži, lži a lži, stejně jako u kovid, stejná média… A ukažte mi někdo Rusko, jak používá a zveřejňuje záběry z hraní videoher atd. Protože: RUSKO VÁLKY NEZAČÍNÁ, RUSKO VÁLKY KONČÍ!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů