Vakcinační fiasko na Gibraltaru: Co bude dál vzhledem k tomu, že covid vakcíny nefungují tak, jak nám slíbili?

Ve zkratce...

Segment z vysílání podcastu Darkhorse od Breta Weinsteina, ve kterém mluví o posledním vakcinačním fiasku z Gibraltaru, kde stoupá počet případů covidu navzdory 100% proočkovanost. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován: 29. listopadu 2021

Heather: Dobrá, další otázka. „Vzhledem k fiasku na Gibraltaru, tyto vakcíny nefungují. Dokážeme si představit realistický scénář, kdy systémoví demokraté přiznají selhání vakcín?” Takže… ani ty nebo já jsme o fiasku na Gibraltaru nevěděli, ale ty jsi našel článek, kde jsou dva odstavce, které stojí za to přečíst.

Bret: Dobrá. Ano.

Heather: Musíš mi ho ukázat.

Bret: Aha, myslel jsem si, že ho máš.

Heather: Ne, nesdílel jsi ho se mnou. Máš ho na mobilu.

Bret: Božínku, mám ho na mobilu… teď jsem pod tlakem.

Heather: Jo, jsem trochu překvapená, že nikdo z nás neslyšel o „fiasku na Gibraltaru”, ale Bret našel tento článek na RT, že?

Bret: Ano.

Heather: „Gibraltar, malinkaté britské zámořské teritorium, které sdílí pozemní hranici se Španělskem, v posledním týdnu zaznamenal 56 covid případů denně, což je nárůst od méně než 10 denně v září. Nárůst případů, který vláda popisuje jako exponenciální, přichází navzdory tomu, že Gibraltar má nejvyšší proočkovanost na světě.” Procedurální připomínka… nárůst případů buď je nebo není exponenciální. Vyjádření vlády s tím nemá nic společného. Teď pokračuji v citaci článku: „Více jak 118 % populace Gibraltaru je plně očkováno…” [SMÍCH] omlouvám se.

Bret: Jsi v pořádku?

Heather: Ano… druhý odstavec: „Více jak 118 % populace Gibraltaru je plně očkováno proti covidu-19.”

Bret: To je hodně.

Heather: „Tohle číslo přesahuje 100 % kvůli dávkám, které dostali Španělé, kteří denně jezdí na Gibraltar do práce. Roušky jsou stále povinné v obchodech a v MHD.” Takže mají… více jak 100% poslušnost… [SMÍCH]. To je poněkud zajímavá matematika. Ale míra denních počtů případů je 5x vyšší, než jaká byla předtím. Takže tohle je vysvětlení té otázky… „…tyto vakcíny nefungují, dokážeme si představit realistický scénář, kdy systémoví demokraté přiznají selhání vakcín?”

Bret: Je téměř nemožné si představit přiznání. Není nemožné si představit uznání ze strany veřejnosti. Řekl bych… jsme tady…

Heather: Ale plné přiznání… promiň, ale pokud se veřejnost začne probouzet, možná protože odmítají si dát posilující dávky, nebo něco jiného… Jak demokraté… Co budou dělat při dalších volbách?

Bret: No teď jsi položila zásadní otázku… co demokraté udělají v dalších volbách? To je otázka za každou cenu.

Heather: Pravda.

Bret: Pro mnoho důvodů, ale… Poslyš… nemyslím si, že tito lidé mají plán. Myslím si, že budou nadále… přiznají, že tyto vakcíny nefungují? To mi přijde nepravděpodobné.

Heather: Je už asi pozdě z toho obvinit Trumpa, i když ty vakcíny byly vyvinuty pod jeho vládou.

Bret: Ze selhání vakcín obviní neočkované, což je samo o sobě dost ohromující. A obrátí se k nějaké další politice, bude nadále nejasné, co je jejich cílem. Ve skutečnosti… Wall Street Journal vydal naprosto nesnesitelný článek, který uvádí úžasné tvrzení, že součástí problému s vakcínami je ten, že lidé, kteří je uvedli na trh, zpackali komunikaci, a vedli lidi k přesvědčení, že účel vakcín je kontrola pandemie namísto snížení extrémních reakcí na covid. [SMÍCH] Omlouvám se.

Heather: Tento článek jsem nečetla… Pokud by to byla pravda, jak můžeš mít tento postoj a zároveň říkat, že za tohle můžou neočkovaní? Tyto dvě věci nelze mít vedle sebe.

Bret: A nařízení. Protože pokud říkají, že tyto vakcíny mají snížit počet hospitalizací, tak se vážně jedná o otázku osobní volbu (jestli si vezmeš vakcínu). Jediný argument pro nařízení…

Heather: Pokud je pravda, co říkají, že tohle věděli celou dobu… pak nejde o věc veřejného zdraví. S veřejném zdravím to nijak nesouvisí. Tady se jen vláda snaží ujistit, abys měl nejlepší šanci, že tohle potřebuješ… ne, děkuji vládo, jsem v pohodě. Taková reakce by v tom případě byla naprosto legitimní.

Bret: Zamysli se nad tím takto. Stát je jako chůva. A zamysli se nad tím, jak otřesný je stát v pozici chůvy. Proč sakra očkujeme děti?

Heather: To je, co dělají chůvy?

Bret: Pokud nejde o zabránění přenosu… očkovat zdravé děti, pro které tato nemoc není riziková, nedává žádný smysl.

Heather: Pokud ten článek cituješ správně, pokud tam mají nějaké odborníky veřejného zdraví, co říkají: „My jsme to vždy věděli.” Pfizer to vždy věděl? Výrobci vždy věděli, že to přenos neovlivní? To ve skutečnosti vše mění.

Bret: To neřekli, ale… věř mi, není možné sloučit neslučitelné. Tvoje otázka…

Heather: Co udělají demokraté, pokud si veřejnost začne říkat: „Počkat chvíli…”

Bret: Myslím si, že jde o stupňování ulhanosti.

Heather: To existuje? Nebo sis to vymyslel?

Bret: Kéž bych si to vymyslel…

Heather: Stupňování ulhanosti, to se mi líbí.

Bret: Jde o to, že budou nadále lhát, aby nemuseli převzít zodpovědnost za to, že tohle masivně podělali, což jednoznačně podělali. Ať věříš čemukoliv, lze vidět, že to masivně podělali, že?

Heather: Jo.

Bret: Tohle nám neslíbili a nedělá to, co nám řekli, a Gibraltar je velmi dobrý příklad toho, že? Měli jsme tento problém, jak se proočkovanost zvyšuje, zvýší se i zlomek lidí, kteří jsou očkovaní a dostanou covid. Něco na tom je zlověstné, ale není to ve své podstatě zlověstné, protože pokud budeš mít 100% očkovanou populaci, tak všichni, kteří dostanou covid, budou průlomovým případem. Ale tohle ukazuje, že tyto vakcíny nejsou efektivní v omezení šíření onemocnění.

Heather: Přesně tak.

Bret: Což nadnáší otázku ohledně všeho, co dělají.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

13 komentářů

 1. To video je zavádějící:

  1. Víme, že Vakcína nezabraňuje šíření viru. <- Víme to od začátku.
  2. Na Gibraltaru prakticky nikdo neumírá na Covid. (zdroj: Google.com)
  3. Za poslední týden mají v průměru 27 nakažených, včera 11. (zdroj: Google.com)
  4. Ta paní je známá antivaxxerka, šířící fake news, je pro lečbu Ivermectinem.
  5. Ivermectin je odčervovač pro koně. (zdroj https://bit.ly/3dGx7Fz)

  6. Logika velí používat jen léky, které prošly randomizovanými anonymními studiemi.
  7. Logika velí používat jen schválené léky.
  8. Logika nám říká, že pokud na Gibraltaru mají minimum nakažených a téměř žádne mrtvé (99 mrtvých od začátku epidemie, prakticky žádní od očkování)
  9. Logika nám říká, že když na Gibraltaru neumírá téměř nikdo, tak je vakcína téměř dokonale chrání.

  S pozdravem,
  Karel

  1. Aha odčervovač pro koně jo tak to potom jo. V roce 1987 byl ivermektin schválen pro použití u lidí. O rok později firma Merck & Co. Inc začala distribuovat zdarma ivermektin (s původním označením Mectizan) do Afriky pro léčbu říční slepoty v postižených oblastech. Satoši Ómura a William C. Campbell v roce 2015 získali Nobelovu cenu za objevy vedoucí k novým možnostem léčby parazitických onemocnění. Za prvních 16 roků (1987 až 2003) činnosti programu bylo ošetřeno přes 200 milionů osob ve 33 zemích.
   Nejdříve si laskavě zjisti co to vůbec je než začneš papouškovat hovna že je to pro koně.

   1. Dobrý den,

    1. Nejdříve si laskavě zjisti co to vůbec je než začneš papouškovat hovna že je to pro koně.

    Se Vší úctou pane, zaznamenáváme v médiích čím dál tím víc předávkování Ivermectinem, a to jen proto, že si malá skupina lidí myslí, že ví víc, než vědci a lékaři.

    A to včetně dávkování, doby podávání atd.

    2. Pokud chcete, aby se tento lék pro koně začal používat, tak si zaplaťte rigorózní, randomizované studie, které potvrdí jeho funkčnost. Momentálně neexistují studie, které by to potvrzovaly.

    3. Pokud jde o zázračné léky, tak se předtím stejně věřilo, že funguje Chloroquine a Hydroxychloroquine. Dopadlo to tak, že se od toho upustilo, protože studie neprokázaly účinnost.

    4. V té době se pár lidí podobně smýšlejících jako Vy otrávilo stejnojmeným přípravkem Chloroquine na čištění akváríí v USA. (Zdroj: https://nbcnews.to/3EyG6nJ)

    5. Další bod je, že prevence je lepší nápad nežli podávání léků po nakažení.

    6. Když se necháme očkovat vakcínou, tak dostaneme plnou ochranu, ikdyž jen na 6 měsíců.

    7. Léky jen hasí problém po nakažení.

    8. Chtěl bych proto vyzvat všechny Antivaxxery, aby přestali používat léky pro koně + přípravky na čistění akvárií a nechali se dobrovolně očkovat.

    S pozdravem,
    Karel

   1. 1. Jsem člověk, který potřebuje na operaci.
    2. V důsledku rozhodnutí antivaxxerů byla odložena na neurčito.

    3. Jakmile antivaxxerům dojdou argumenty, tak začnou okamžitě napadat charakter.
    4. Stejně se chovali i komunisté, nacisté a každá jiná totalitní ideologie.

    S pozdravem,
    Karel

 2. Dalsi nesmysl. Vakciny funguji skvele, viz pocty ockovanych a neockovanych lidi s vaznym prubehem. A ochrana pred vaznym prubehem je to, na co jsou vakciny urcene, nikoliv, ze se clovek nenakazi. To pochopitelne vakcina uz z principu nemuze zajistit. Uz se na to, Formanku, vykasli, delas tady z lidi blbce.

  1. Pokud myslíte počty lidí s vážným průběhem, kteří jsou hospitalizovaní, tak to nedává smysl. V nemocnici může být hromada lidí, kteří jsou čerstvě naočkovaní druhou/třetí dávkou a jsou považovaní za neočkované… Tak jak nás mohou takové údaje přesvědčit? Pokud by se výrazné negativní účinky po experimentální „vakcíně“ objevovaly brzy po očkování. Lidé takto hospitalizovaní jsou bráni za neočkované. Oficiální zdroj – koukněte – věta na fialovém pozadí:

   https://covid.gov.cz/situace/registrace-na-ockovani/certifikat-o-provedenem-ockovani-testovani-prodelani-nemoci#:~:text=Pamatujte%2C%20%C5%BEe%20%C4%8Dlov%C4%9Bk%20je%20za,Stejn%C4%9B%20jako%20n%C3%A1vrat%20do%20%C4%8CR.

   1. 1. Platí 14 dní, než naběhne imunita + platnost vakcíny je 6 měsíců.
    2. Co je na tom k nepochopení?

    1. 1. Platí 14 dní, ale ani o minutu dříve + platnost (prozatím) 6 měsíců, ale ani o minutu déle.
     Moc Vám přeji, aby Vám to vydrželo na věčné časy, ale ani o minutu déle.
     2. Takřka vše.

     1. doplním…a v rozestupu s průměrem 5 metrů v 3 D realite virtuálního matrixu.

    2. 1. JSI TOTÁLNÍ IMBECIL…..To platí po celou dobu než zkončí ta covid šaškárna + platnost tohoto názoru je trvalá
     2. Je na tom něco k nepochopení?

 3. ajajaj opět je tu spoustu HATE komentářů Antivaxeři vs vaxeři, a je vidno, že nikdo z vás si asi ani trochu neuvědomuje, že mocipáni se tomu chechtají ve svých honosných sídlech, a to proto že vidí jak jim lidi skočili na špek a báchorce s COVIDEM a nutnosti očkování…jsem naprostý lajk, ale udivuje mne několik zásadních věcí : 1) jak je možné, že ještě nikomu na světě se nepodařilo izolovat ten vir (prokázat jeho existenci) 2) proč je tolik odborných několika hodinových diskuzí (minimálně už dobrých 10tis odborníků většinou lékařů) o tom jak jsou vakcíny škodlivé, ale zatím jsem nezaznamenal takovou diskuzi vč. tolika odborníků o samotném viru (jen v televizi je neustále dokola rozcuchaný BIOLOG ne VIROLOG jménem Flegr – a jeho úvahy o tom co má následovat) .Já absolutní lajk se strojní průmkou jsem všechny Flegrovy predikce věděl už v lednu 2020, protože jsem věděl kde hledat pravdu. V zaměstnání jsem byl za blázna a konspirátora, když jsem hned v lednu mluvil o nějakých COVID pasech a samozřejmě, když mi kolega řekl, že se někdy červnu 2020 jde nechat očkovat, aby mohl do hospody, tak jsem byl opět jen blázen, když jsem ho přesvědčoval o tom, že může ještě hodně dlouho zapomenout na hospodu, ale on si byl jistý, že max do tří měsíců mu natočí pivko ( SLIBOVALI TO PŘECE V TELEVIZI 😀 ). LIDI PROBERTE SE UŽ SAKRA A UVĚDOMTE SI, ŽE CELÉ JE TO JEN O ODCIZENÍ VAŠICH ÚSTAVNÍCH PRÁV A SVOBOD. A POKUD SE TO STANE NENÍ CESTY ZPĚT A DĚJE SE TO RYCHLOSTÍ SVĚTLA OD PROSINCE 2019 Já se rozhodně nepovažuji za ANTIVAXERA, jen proto že si nechci nechat vpravit do krevního oběhu EXPERIMENTÁLNÍ LÁTKU a proč taky, když za nežádoucí účinky není zodpovědná žádná z firem patřících GATES FOUNDATION a ani stát. NIKDO NENESE ODPOVĚDNOST, ALE MĚ BUDOU POVAŽOVAT ZA NEZODPOVĚDNÉHO… P R O B E R T E S E !!!

  1. …¨ JEŠTĚ DODATEK jediný kdo zabíjí populaci na planetě je STRACH ….. TEN VÁS ZABIJE I KDYŽ DOSTANETE OBYČ CHŘIPKU, PROTOŽE JSTE BYLI PŘESVĚDČENI O TOM, ŽE MÁTE COVID….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů