CDC přiznává drcení práv přirozeně imunních osob bez důkazu, že přenášejí virus

Ve zkratce...

Americké CDC odpovědělo na dotaz na základě svobodného přístupu k informacím, a přiznalo, že nemá důkaz, že by přirozeně imunní onemocnění přenášeli.
Facebook
Telegram
VK

Originál článku publikován: 11. listopadu 2021

Aaron Siri: Dalo by se předpokládat, že pokud se CDC chystá potlačit občanská a osobní práva osob s přirozenou imunitou tím, že je nechá vyloučit ze školy, propustit ze zaměstnání, oddělit od armády a ještě hůře, bude mít CDC důkaz alespoň o jednom případu, kdy neočkovaný, přirozeně imunní jedinec přenesl virus COVID-19 na jiného jedince. Pokud byste si to mysleli, mýlili byste se.

Moje firma jménem ICAN požádala CDC právě o tento důkaz (viz níže). Společnost ICAN chtěla vidět důkaz o jakémkoli případu, kdy se někdo, kdo byl dříve nakažen virem COVID-19, znovu nakazil a přenesl tento virus na někoho jiného. CDC neuvěřitelně odpovědělo, že nemá jediný dokument, který by dokládal, že k tomu někdy došlo. Ani jeden. (Viz níže.)

Naproti tomu existuje nekonečné množství dokumentů, které odrážejí případy, kdy se očkovaní jedinci nakazili virem a přenesli ho na jiné osoby. Jako například tato studie. A tato studie. A tato studie. A tato studie. A tak to jde dál a dál…

Ale je to ještě horší. CDC se vymlouvá na to, že nemá jediný důkaz o přenosu viru přirozeně imunním člověkem, a to, že ‚tyto informace nejsou shromažďovány’. Cože?! Žádný důkaz! Ale přesto CDC aktivně potírá práva milionů přirozeně imunních jedinců v této zemi, pokud se nenechají očkovat na základě předpokladu, že mohou virus přenést. Ale navzdory jasnému důkazu, že očkovaní virus šíří, CDC ruší omezení pro očkované?! To je dystopie.

Fakta o přirozené imunitě jsou jednoduchá. Každá jednotlivá recenzovaná studie zjistila, že přirozeně imunní lidé mají mnohem větší než 99% ochranu před onemocněním COVID-19 a tato imunita nepolevuje. Naproti tomu vakcína proti COVID-19 poskytuje v nejlepším případě 95% ochranu a tato imunita rychle slábne. Nejsem matematik, ale zdá se mi, že konstantních 99 % je lepší než 95 %, které rychle klesá. A zatímco očkovaní snadno přenášejí virus, u přirozeně imunních osob tomu tak není.

Z toho neplyne ponaučení, že zdravotnické orgány by se nikdy neměly mýlit. Dělají chyby. Stává se to. Poučení spočívá v tom, že občanská a osobní práva by nikdy neměla být podmíněna lékařským postupem. Každý, ať už je přirozeně imunní nebo ne, kdo se chce nechat očkovat a posílit, by měl mít možnost tak učinit. Nikdo by však neměl být vládou nucen k účasti na jakémkoli lékařském zákroku.

Dotaz k CDC najdete ZDE

Odpověď CDC najdete ZDE

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů