Žena, co přežila holokaust, poukazuje na podobnosti mezi tehdejším režimem a co se děje dnes

Ve zkratce...

Vera Sharavová, žena, co přežila holokaust, poukazuje na podobnosti mezi nacistickým režimem a tím, co se děje dnes.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Vera Sharavová: Jako někdo, kdo v dětství přežil nacistický režim, dostala jsem nesmazatelné lekce o podstatě zla. Bylo mi 3,5 let, když se můj svět zhroutil. Nacistická propaganda démonizovala nás Židy jako šiřitele nemoci. Byli jsme stigmatizovaní jako hrozba pro veřejné zdraví a museli jsme se identifikovat nošením žluté Davidovy hvězdy. Vystěhovali nás z našich domů a poslali do koncentračních táborů, kde můj otec zemřel na tyfus, nakažlivou nemoc, která se rychle šířila v přeplněných, nehygienických podmínkách ghett a koncentračních táborů. Nestačí prohlásit: „Nikdy znovu.” Němci ve 30. letech minulého století podlehli diktátorství.

Pokud nebudeme připraveni bojovat za naši svobodu, může se to znovu stát a stane se to znovu. Naše přežití jako svobodných lidí je v ohrožení. Jestli budeme moct svobodně žít svůj život a vychovávat naše děti tak, jak uznáme za vhodné, závisí na naší ochotě se postavit proti utlačování. Musíme odmítnout diktáty veřejného zdraví, které potlačují naši svobodu a naše práva jako lidských bytostí. Lockdowny jsou nástroje ovládání společnosti. Nedokázaly změnit směr pandemie. Lockdowny zničily miliony životů a živobytí.

Miliony lidí upadly do chudoby. Ale oligarchové z lidského utrpění měli prospěch. Tak jako vždy… Američtí miliardáři v roce 2020 zvýšili svoje už tak velké bohatství o více než 2 biliony dolarů. Korporátní elita během holokaustu také profitovala z každého aspektu genocidních operací. Nacisté používali udržovaný strach, aby zavedli a udrželi svůj genocidní režim. Stav strachu a úzkosti byl udržen pomocí falešných tvrzení a drakonických opatření k omezení našich lidských interakcí. Cílem je získat kontrolu zničením společenských vazeb.

Ti, kteří proti lékařskému diktátu namítají, jsou označeni za šiřitele onemocnění. Současná utlačující atmosféra plná strachu oživila bolestivé vzpomínky. Nucená izolace a povinné roušky jsou zákeřné psychologické zbraně. Ponižují naši důstojnost jako svobodných lidských bytostí. Povinné roušky jsou symbolickou obdobou žluté hvězdy. Propaganda, cenzura a „ověřovatelé faktů” Big Tech kontrolují narativ. Nesouhlasné hlasy jsou démonizovány a umlčovány, ať jde o lékaře, vědce i nositele Nobelovy ceny.

Tato represivní opatření předznamenávají zavedení diktátorství. Skutečný virus je eugenika. Tato elitářská, rasistická ideologie znehodnocuje velké části populace. Eugenika a veřejné zdraví je v úzkém souladu ve svých cílech a metod zavádění. Obě legitimizují skryté cíle vládnoucí třídy. A obě používají policii k vymáhání svých cílů. Eugenika vede k apartheidu, nucené sterilizaci, eutanázii a genocidě. Nejdůležitější lekce holokaustu je, jak medicína se může z humanitární, léčící profese zvrhnout do hromadného vraždění.

První oběti holokaustu byli postižení němečtí kojenci a malé děti ve věku do tří let. Doktoři medicíny usoudili, že jsou nezpůsobilí k životu. Lékaři vybrali děti, které se měly lékařsky zavraždit. Akce T4 byl první hromadný vražedný projekt v historii. Rozsah obětí se rozšířil na duševně nemocné, postižené a staré v pečovatelských domech. Více jak 300 tisíc německých dětí a dospělých bylo zavražděných v lékařských vražedných centrech. Úředníci v nejbohatších státech v roce 2020 vydali vražedné příkazy.

Lékařům se zakázalo poskytnout život zachraňující léčbu pro staré lidi v pečovatelských domech. Než Andrew Cuomo, guvernér New Yorku, vydal svoje vražedné nařízení, předvídal, že virus bude jako oheň skrze suchou trávu. Jeho nařízení způsobilo zánik 15000 lidských životů. Úmrtí utajil. Televizní akademie dala Cuomovi cenu Emmy za jeho denní televizní propagandu. Do očí bijící podobnosti mezi akcí T4 a dnešními vražednými nařízeními ve vztahu s pečovatelskými domy, jsou děsivé Jde o jasný signál cíle hlavního plánu.

Konečné řešení nacistů bylo vyhladit všechny evropské Židy. Použili IBM, která poskytnula klíčovou technologii, která umožnila rychlé zavedení konečného řešení. Data se udržela na děrných štítcích od IBM. IBM děrné štítky se používaly k identifikaci, shromáždění, rozdělení, deportaci, uvěznění, tetování a vyhlazení více jak 6 milionů Židů a milionů dalších, které považovali za níže postavené. Digitální zelené pasy jsou zlověstným návratem do nacistického režimu a do jihoafrického apartheidu. Technologie digitálního zdravotního pasu od IBM poskytuje prostředek k zavedení společnosti o dvou třídách, s jednou privilegovanou třídou a druhou diskriminovanou.

Mnoho technologických sledovacích nástrojů bylo financováno Billem Gatesem, další eugenik, který opakovaně slovy vyjádřil svůj cíl snížení světové populace. V roce 2010 řekl, že nové vakcíny a nové reprodukční zdravotní služby mohou snížit světovou populaci o 10-15 %. Gates v roce 2020 řekl, že konečné řešení pro pandemii bude vakcína. Globální oligarchové, jako Hitler, mají hlavní plán. Antiutopický nový světový řád. Klaus Schwab, zakladatel Světového ekonomického fóra, tomu říká velký reset.

Cílem je, svrhnout demokratické republiky a zavést globální vládnutí, globální bankovnictví a centrální digitální měnu. My, obyčejní lidé, přijdeme o svoji práci, svůj majetek, svoji svobodu, svoje zákonná práva a svoje lidská práva. Chtějí dokonce kontrolovat naše myšlenky. Ďábelské cíle této transhumanistické noční můry jsou vskutku děsivé. Investigativní zpráva o rodině Schwaba ukazuje, jak otec i syn oba spolupracovali s genocidními režimy. Nesmíme nechat, aby uskutečnili jejich ďábelský reset.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

  1. A lidé ve většině nechápou,nechápou,nechápou…..také pochopí až na ně dojde jako za Hitlera.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů