Žena sdílí svoji otřesnou zkušenost s porodem v nemocnici v době covidu v roce 2021

Ve zkratce...

Žena sdílí svoji otřesnou zkušenost s porodem v nemocnici v době covidu v roce 2021.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Dobře, internetoví přátelé. V posledním videu jsem řekla, že jsem tento příběh četla na Instagramu. Tento příspěvek je od Tiffany a zní:

„Dlouhý příspěvek, ale prosím čtěte. Jaxson Wyatt se narodil 18. dubna v 16:00, 3,1 kg, 50,8 cm po skvělém porodu. Dostala jsem s ním po porodu přesně 60 sekund, než ho vzali pryč na testy. Což jsem očekávala. Jak jsem se vrátila do svého pokoje, kardiolog nám řekl, že Jaxson vypadá skvěle a jeho hodnoty kyslíku byly nad 90. To je skvělé pro dítě s TGA,” což je vrozený srdeční defekt. „A nebyl si jistý, jestli ho převezou do Phoenixské dětské nemocnice ten večer nebo až ráno, a ani si nebyl jistý, jestli bude třeba helikoptéra. Krátce na to mi sestra řekla, že jsem testovala pozitivně na covid. Já nemám covid.

Nejsem nemocná. Nebyla jsem v kontaktu s nikým s covidem. Měla jsem ho v prosinci (ale netestovala na něj). Od té chvíle se k nám chovali odlišně. Kolem 18:00 jsem se ptala na nové informace o Jaxsonovi, ale bez odpovědi. Nakonec kolem 20:00 nám zavolal jeho lékař s tím, že Jaxson vypadá skvěle, a že nepotřebuje žádný další zásah nebo proceduru, kdy měli dát balón do jeho srdce, jak si mysleli, že bude třeba. Když jsme se zeptali, kde se nachází, řekl nám, že Jaxson je už v druhé nemocnici. Když jsme se zeptali, kde se nachází, řekl nám, že Jaxson je už ve Phoenixské dětské nemocnici, a že tam byl převezen v 18:15.

Převezli ho do nemocnice dvě hodiny před bez souhlasu rodičů nebo i bez upozornění rodičů. Nathan,” který je asi její manžel, „okamžitě odešel a zaplatil 200 dolarů za rychlý covid test v non-stop testovacím centru, aby mohl být s Jaxsonem. Jak tam v 22:00 přijel, Jaxson byl sám bez zastánce více jak 6 hodin. Nathanovi řekli, že kdybych měla negativní PCR covid test, nejpravděpodobněji by to přetrumfnulo rychlý test, a měli by mě do nemocnice pustit. Tak ve 22:00 jsem odešla z nemocnice po šesti hodinách a utratila 400 dolarů za PCR test. Není skoro žádný horší nebo prázdnější pocit, než porodit a jít domů s prázdnýma rukama.

Ve 12:00 dalšího dne jsem měla negativní výsledek PCR testu a vrátila se do nemocnice, kde jsem poprvé viděla svého syna poté, co jsem před 24 hodinami porodila. Během 10 minut do našeho pokoje přivedli nadřízené a ostrahu, aby nám oznámili, že můj negativní test nepřijímají, a že musím odejít z nemocnice na 10 dní, než mě pustí zpět být s mým dítětem. Jaxsona jsem mohla držet pouze pět minut, než mě z nemocnice vykopli na 10 dní.”

Takovéto příběhy normálně na svém kanálu nesdílím, podle mě mohou vyvolávat pocit naučené bezmocnosti. A moje rada pro tuto ženu by byla, aby si sehnala právníka.

Vím, že to s tím srdečním defektem věci trochu více komplikuje, ale za žádných okolností by se nemělo stát, že porodí, dostane výsledek covid testu, a je v karanténě pryč od svého syna, a její syn je převezen do jiné nemocnice bez jejího souhlasu nebo vědomí, a pak byla přinucena být dalších 10 dní v karanténě pryč od něj. Hodiny po porodu jsou nesmírně klíčové pro zdraví vašeho dítěte a pro vazbu s dítětem. Tohoto scénáře jsem se obávala, jelikož moje kamarádky rodily ve stejném období.

Byly nějaké zvěsti z nemocnice Illiana, že jakmile žena začne mít porodní bolesti a začne rodit, máma a táta jsou testováni na covid i před porodem dítěte. Pokud máma nebo táta testují pozitivně, po několik dní budete v karanténě pryč od svého dítěte. Nevím, jak vy, ale to mi zní jako únos, jako to, co zažila tato máma, kdy její dítě bylo převezeno do jiné nemocnice, aniž by o tom vůbec věděla. A tohle je nyní stále trvající problém pro těhotné matky, že si musí z tohoto dělat obavy.

Něco řeknu o své porodní zkušenosti. Nebyla tak špatná, protože jsem celou dobu nemusela mít na sobě roušku, a že to vůbec říkám… ta laťka je tak nízká. Nemusela jsem při porodu nosit roušku a dusit se? Skvělé. Měla jsem dobrou zkušenost, skvělé. Pokud jste máma, co se chystá v nemocnici porodit, pamatujte, že vás tam nemůžou držet proti vaší vůli. Nemohou vám unést vaše dítě. Vy jste jediný zastánce vašeho dítěte. Nemůžete očekávat, že někdo jiný bude tím zastáncem, pokud máte pocit, že vás tlačí směrem, kterým nechcete jít. Můžete odejít navzdory lékařskému doporučení, musíte podepsat nějaké papíry, nebo si i můžete sehnat právníka, který to vyřeší za vás. Tento příběh… lituji té ženy. Nechci takovéto příběhy už číst… lámou mi srdce.

A nechci je dávat na svůj kanál, jsou otřesné. Ale tato lékařská tyranie jde takovým směrem, kdy jen vidíte balvan, jak padá volným pádem. Můžete všem, co stojí na místě, kde ten balvan spadne, říkat, aby odtamtud vypadli, ale kolik z nich poslechne? Doufám, že někteří lidé poslouchají. Pokud neřeknete, čeho je dost, a nebudete hájit sebe nebo své děti, nikdo jiný to za vás neřekne. Překlad: David Formánek otevrisvoumysl.cz

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

 1. Dobrý deň, ak chcete mať velku sledovanosť preložte 9 dielny seriál o rakovine.Bude to dobré pre Ceských aj Slovenských občanov.The thruth about cancer by Ty M. Bollinger

 2. Toto si rozesílá 3 000 000 důchodců !!!!!!!!!!

  To, co je dole napsané, sice
  neobsáhne jedna strana, ale pokud budeme každý volit jednu ze 3 stran

  podle toho, která se nám nejvíc zamlouvá a to je :

  1 –
  ANO (ekonomika),

  2 – SPD Tomia
  Okamury (proti migraci, promigračním neziskovkám, nepracujícím vyžírkům, proti EU),

  3 – KSČM (mají sociální cítění, nekradou a nevyrypují
  s kravinami)

  – pak komplet odstavíme ODS, TOP 09, STAN a Piráty !!!!!!!!!!!

  A minimálně 2 z těchto stran pošleme do pekel a ty další 2 strany nepřelezou přes 10 % a budou se třepat a stiskat palce,

  aby nedopadly jako TOP a STAN.

  A budou z toho vydření, že s nimi vyběhli důchodci.

  A proto důchodci vzhůru k volbám a vykopejme tuto verbež 😉 !!!!!!!!!!!

  Než vám volební právo SEBERE pí. ADAMOVÁ – PEKAROVÁ z TOP 09,

  jak už kolikrát avízovala!!!!!!!!!!!!

  DO VOLEB DŮCHODCI !!!!!!!!

  Návod, jak se zbavit parazitů a rozkrádačů tohoto státu

  si mezi sebou rozesílá 3 000 000 důchodců!!!

  A proto důchodci vzhůru k volbám a vykopejme tuto verbež !!!!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů