Aktuální situace v Doněcku: Ukrajina ostřeluje civilisty a porušuje Ženevskou konvenci

Ve zkratce...

NATO pokračuje v úderech na obytná centra uvnitř předválečného Ruska. Patrick Lancaster, který situaci sleduje z první linie, informuje o útocích na obytné čtvrti v Doněcku.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte -> ZDE <-

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub, BitChute, Odysee, Rumble, Substack

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 31. května 2023

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

14 komentářů

 1. Tento blábol : „NATO pokračuje v úderech na obytná centra“ úplně stačí. Je snad Ukrajina členem NATO ?
  Páni autoři by měli, namísto žebrání o příspěvek a sepisování nesmyslů, věnovat čas samostudiu.

  1. To, že nechápeš souvislosti kolem profláknuté hnijící okrajiny a co se děje, není můj problém..
   + Něco pro tebe: SLÁMA U KRAVÍNA! HEMEROIDŮM SLÁVA!!

  2. Ty jsi taky dobrý blábol! Samostudium potřebuješ Ty chytráku, když nevíš která bije, tak si raději odpusť trapné komentáře.

 2. ..napadl mě možný další vývoj:

  1) Tahle “válka” bude pokračovat donekonečna? A způsobí záměrně miliony mrtvých, zkázu.
  Rozšíří se za hranice okradiny a zasáhne další evropské země.

  2) Boje se zastaví a zůstane jakási studená válka II. stupně?

  3) Rusko vyhraje a získá zpět části okrajiny – které zůstanou zničené. Amerika bude ponížena a zlomena 🙂

  4) Dojde k jaderné výměně, kterou všichni prohrají – což však potěší vrchní jelita, kteří chtějí menší populaci. Pokud to bude vypadat, že Rusko válku prohraje, pak bude jaderná válka nevyhnutelná.

  A Amerika je jedinou zemí na světě, která použila jaderné zbraně! Na to nikdy nezapomínejte.. To jen tak na doplnění

  1. 1. Jaderná válka nikdy nebude. Matrix povolil max 2 výbuchy nech víme co to delá a to bolo všetko. Zbrane hromadného ničenia viac nie sú povolené.

   2. V ČR sa bojovať nikdy nebude, keďže ČR sa stala centrom Rothchildovcov výmenou českých vlajok za chazarské. Viac ako nezmyselná vojna ma trápia všade aktivované čínske AI kamery a blížiace sa CBDC otroctvo… Ak Euro preklopia na CBDC, je konečná. České banky sa už pripravujú na bankrot CZK. Uvidíme, či im Židáci dovolia položiť fiat meny. Ruskí Židia sú dnes paradoxne na strane ľudí lebo s koncom fiat meny by skončil aj ich starý otrokársky svet.

   1. Ano. VEŠKERÁ POLITIKA JE DIVADLO, VŠECHNY STÁTY JSOU DIVADLEM. Vše, co se nyní odehrává, je krytí pro nasunování totální kontroly, okrajina je divadlo. Rusko v tom jede s nimi, s NWO, bohužel–
    + Kolik takových úsměvů je na fotkách z druhé světové války?
    https://i.imgur.com/aCru7Yq.png

    Ve švábo-resetu nebude místo pro zvířata, tedy i všechna domácí zvířata (kočky, psi..). Změny budou probíhat pomalu. Nejprve bude více pravidel o tom, kde se mohou psi venčit, kolik budou stát licence, kdy mají mít psi náhubek nebo být na vodítku atd. A pak se jako důvod pro úplné odstranění domácích zvířat bude uvádět např. počet psích kousnutí… Paranoia? Jako všechny údajné “dezinformace”.

    A jako předtím, lidi přijali bez protestů, bez problémů čipování jejich psů..první fáze u zvířat tedy už prošla. A stejně první fáze u lidi v rámci kovid podvodu alias přeznačené chřipky taky prošla (nejsprostší vědecký podvod je kovid a jeho falešné “očkování”. Protože, tato přeznačená chřipka byla a je mírná a reálně téměř nikoho nezabila.. Ale ventilátorem získaný zápal plic naopak reálně zabil miliony lidí po celém světě).

    …1984 JE TADY ……

    Největší hrozbu pro nás nepředstavuje malá skupina lidí, která se snaží ovládnout svět, ale kolaboranti, kteří jsou ochotni bezvýhradně přijmout lži, které jim byly namluveny: ČT a vlastně všechny korporátní ráda mění historii.

    =Pěti-psychopati z vlády chtějí válku. Ale do války své děti nepošlou. Budou tam umírat děti občanů, kterým bylo od kovid podvodu lhostejno, co vláda prováděla a po posledních volbách provádí s nimi, jejich dětmi, státem a zemí=

 3. +
  Od 11. do 12. července se bude v Litvě konat summit NATO, kdy nad Evropou budou probíhat dosud největší letecké cvičení v historii NATO. A tak má Okrajina poslední šanci hodit na Rusy poslední velké prskavky nebo petardy, než celá okrajina zhasne a skončí v zapomnění západních partnerů..

  Čeští vojáci se už chystají do války s Ruskem, Karel Řehka v genštábu AČR před týdnem nemluvil naprázdno, má notičky z NATO. Úkolem je podle všeho připravit informační prostor v ČR pro mobilizace, aby obyvatelstvo nebylo překvapeno, až to přijde. Pěti psychopatická vláda před pár měsíci schválila novelu mobilizačního, resp. branného zákona, oni měli naspěch, není čas, okrajina hoří a chtějí, aby hořela celá Evropa – je to válka mezi “Z” a “z” …

  A to nezmiňuji Pekarovou, která chce zrušit Zakládající akt Rusko – NATO, který je poslední pojistkou před trvalým rozmístěním jaderných zbraní v ČR a ve všech členských zemích NATO přijatých do aliance po roce 1997.

  Vypovězením aktu by padly poslední překážky před nasunutím amerických balistických a jaderných zbraní do zemí Střední a Východní Evropy a proto Řehka nyní mluvil o přípravě AČR na válečný střet s Ruskem..

  Pěti-psychopati z vlády chtějí válku. Ale do války své děti nepošlou. Budou tam umírat děti občanů, kterým bylo od kovid podvodu lhostejno, co vláda prováděla a po posledních volbách provádí s nimi, jejich dětmi, státem a zemí…

 4. + Aktuální info k 6-7.6 !! Ukrajina střílí do vlastních + „slavná“ protiofenziva (zas) nevyšla 😀 tohle už začíná být fakt de*mentní 😀

  Dvojice ukrajinských vojáků přeběhla pod palbou vlastních jednotek na stranu Ruské armády! Ofenzíva ukrajinské armády se proměnila v ústup, ale do ustupujících vojáků střílí kárné jednotky AFU z kulometů!
  UNIKÁTNÍ VIDEO ZDE: https://rumble.com/v2sj434-uniktn-zbry-pebhnut-ukrajinskch-vojk-pod-palbou-vlastnch-jednotek-na-stranu.html

  Pro oba ukrajinské vojáky je to v podstatě životní výhra v loterii, protože si zachránili život. Navíc mají jistotu, že nebudou vyměněni při výměně zajatců, protože přeběhnutí fronty není považováno za zajetí v boji, ale za dezerci, takže tito vojáci si tím pojistili, že je nevrátí během výměny zajatců na Ukrajinu, což by znamenalo jejich okamžité a nové odvelení znovu na frontu. Jak je vidět, z velkolepě ohlašované ukrajinské ofenzívy jsou nakonec dezerce. Přebíhání fronty k nepříteli je důkazem, že Ukrajinci mají k Rusům na frontě větší důvěru než k vlastním velitelům a nadřízeným.

  Takže, Ukrajinská ofenzíva skončila hned první den a teď se hledají cesty, jak to zamaskovat. Tohle je už fakt debilní propaganda, co vysílají do televizí kteří jim stále věří 🙂
  Ale hlavně tam stále posílají jak vemena (u nás pětidemolice z fialovým debilem v čele) všichni miliardy, celý zdegenerovaný západ a to Rusko ne a ne porazit, vždyť už je to k smíchu..ta propaganda! Celé už to začíná být trapné!!

  Ofenzíva se tak zasekla a není divu, protože náčelník generálního štábu Valerij Zalužný je nezvěstný a nově je nezvěstný už i šéf ukrajinské vojenské rozvědky Kyrylo Budanov, který prý zahynul při náletu ruských raket na velící sídlo GUR v Kyjevě.

  A zaplavení území pod zničenou Kachovskou elektrárnou má být záminkou k vynucení odkladu další ukrajinské ofenzívy! Západní kurátoři už tlačí na Kyjev tak moc, že ukrajina sabotuje vlastní frontové linie! Půda okolo Kachovky do konce roku už nevyschne!

  SLÁMA U KRAVÍNA! HEMEROIDŮM SLÁVA!!

 5. VIDEO: Sergej Šojgu osobně oznámil rozdrcení druhé vlny ukrajinské ofenzívy v záporožském směru a Ruská armáda uveřejnila záběry z likvidace kolony německých tanků Leopard! Ukrajinci ihned po zatopení frontové linie začali stahovat vojska z Chersonu a přesunují je do záporožského směru na záchranu kolabující ukrajinské ofenzívy! …
  https://rumble.com/v2sxh0y-ministr-obrany-sergej-ojgu-osobn-oznmil-rozdrcen-druh-vlny-ukrajinsk-ofenzv.html

  1. + Záběry nočního útoku ruské bojové helikoptéry Kamov KA-52 na obrněnou techniku AFU:
   https://rumble.com/v2sybqk-zbry-nonho-toku-rusk-bojov-helikoptry-ka-52-kamov-na-obrnnou-techniku-afu.html

   Ukrajincům teče do bot, a to jak obrazně, tak doslova – jednak si protrhli přehradu a teče jim do jejich měst na pravém břehu Dněpru, zatopený už je i Nikolajev a místní Ukrajinci klejou a nadávají na Zelenského jako špačci, protože všem lidem je jasné, kdo potřeboval tu nádrž protrhnout. Ale teče jim i do plánů na ofenzívu. Vojáci AFU totiž začali být stahování do záporožské oblasti ihned po zaplavení chersonského směru a místní Ukrajinci nadávají na armádu, že jim nepomůže v době takové katastrofy a namísto toho je armáda odsunována pryč, na záporožskou frontu.
   Ukrajinské armádě se hroutí plán na ofenzívu, v záporožském směru se nedaří prolomit ruské linie, a najednou dojde k protržení přehrady, ale ukrajinská armáda namísto pomoci lidem je rozkazem ihned přesunována do Záporoží na pomoc ofenzívy.

  2. + Za poslední dva dny jsem shlédl dost videí (nejen) z dronů, na kterých okrajinská vozidla houkají v těsných kolonách po otevřených polích, bez minometů, bez kouřové clony nebo dělostřeleckého krytí, jen aby vyletěla do povětří v minových polích a byla zmasakrována protitankovými střelami..
   Žádný zkušený velitel čety nebo roty by takový útok nenaplánoval a neprovedl, ale při sledování těchto videí pochybuji, že okradina ještě nějaké takové má.

   Český tank Tomík to má za sebou: https://t.me/Globalsk4/2897

   Zde leopardy, bradley a další obrněná vozidla už to mají za sebou: https://t.me/Globalsk4/2858

   70. pluk potvrzuje: Hora Bradley a Leopardy pod kontrolou ruské armády (FOTO, VIDEO):
   https://rusvesna.su/news/1686345540

   kompilace zničení techniky NATO ruskou armádou při odrážení nepřátelské ofenzívy na Záporožské frontě (VIDEO):
   https://rusvesna.su/news/1686343553

 6. Za pet dnu tezkych boju, Ukrajinci ztratily desitky tanku. Z ruznych zdroju jsem posctial a zprumeroval, cca 80 tanku a stovky (cca 800) obrnenych vozidel.

  Aby to nebylo malo, rusove zahajily masivni raketove utoky na celem ukrajinskem uzemi.
  Strategicke cile, sklady, opravny, kasarny, seradiste … . Ukrajinci pravdepodobne planovali postupnou eskalaci diky zapadni technice. (tento nazor se objevuje casto jak na alternative tak na MSM zpravodajstvi, ze je tohle cele jen zacatek) Nicmene, Vypada to ze pripravena technika je nicena na seradistich. Tudiz nebude s cim eskalovat.

  https://odysee.com/@SouthFront:4/kyiv-humiliating-defeat:2

  Ve videu hori slavne nemecke Leopardy ve velkem atd

  Tohle je historicky okamzik, moc zapadnich bank narazila na kamen. Zidy vlastneny zapad nema zadny dalsi prostor pro expanzi a tak jediny mozny dalsi krok je imploze.
  Otazku na kterou se bojim zeptat, je : Preziji cesi ?

 7. Co vy za cYpa? Stejný text u dalšího tématu i jinde.. Nikdo vás nenutí tady nic číst, ty slámo u kravína! 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů