Ilana Rachel – Izraelský očkovací apartheid a zelené pasy & Svědectví o tom, co se děje

Ve zkratce...

Poslechněte si podrobné svědectví Ilany Rachel, bojovnice za práva a svobody lidí, co se momentálně děje v Izraeli, a kam věcí směřují.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Moderátor: Ilana Rachel… vítejte ve studiu BlackBox. Včera jsem si poslechnul dost znepokojivou audio nahrávku od vás z Jeruzaléma.

Nahrávka Ilany:„Máme tu velmi špatnou situaci… nutí lidi nosit kotníkové náramky. Je to naprosto šílené. Mezitím ale budeme dále bojovat… co nejvíce budeme moct. Potřebujeme pomoc od všech, protože to, co se stane tady, se stane všude. Stane se to všude… bojujeme za sebe a za celý svět. Ale potřebujeme pomoc. Potřebujeme každou dostupnou pomoc.”

Moderátor: Měl jsem z toho husí kůži a to je důvod, proč jsem s vámi chtěl mluvit napřímo, abyste ze své strany mohla říct, co se v Izraeli ve skutečnosti děje.

Ilana: Ve zkratce… ani nevím, jestli se to dá říct ve zkratce… ale náš premiér Benjamin Netanyahu se chopil iniciativy, bez našeho informovaného souhlasu, abychom byli experimentální subjekty pro experimentální technologii od Pfizeru. A dělají to způsobem, který nemá daleko od hrubé síly. Používají donucovací metody, vyhrožují lidem jejich živobytím, mladým dětem vyhrožují… 16letým dětem vyhrožují, že nebudou moct na přijímací zkoušky. A zavádění této věci bylo… zatímco tento plán je pro mnoho zemí, na jiných místech vám dávají možnost, se registrovat, ale tady není žádná volba… v podstatě si musíte jít dát injekci, jakoby už věda byla zavedená, i když vůbec neexistuje, a je tady obrovský vládní a společenský tlak na to, být součástí tohoto experimentu.

V Izraeli o tom ani nemluví tak, že by šlo o experiment, zatímco zbytek světa si je vědom toho, že se jedná o experiment. Říkáte, že vakcíny jsou teď v Izraeli povinné? Vakcíny v Izraeli nejsou povinné. Nicméně, tato injekce proti covidu-19 je… nemá k tomu daleko… říkají, že není povinná, ale realita je taková, že lidé přichází o svoji práci, pokud mají nějakou pozici ve zdravotnictví. Je mnoho různých míst, kde se lidem říká: „Buď se necháš očkovat, nebo jdeš pryč.”

Moderátor: V té audio nahrávce jste mi předtím řekla, že lidé kolem zápěstí nosí nějaký odznak, nějaký pas… co to je?

Ilana: Říká se tomu zelený pas. Neříkají nám, abychom ho nosili, ale v podstatě přes noc vytvořili druhořadé občany. Je tu skutečný lékařský apartheid, který nedovoluje zdravým, práva dodržujícím, daně platícím občanům chodit na kulturní akce, pokud se nechtějí účastnit tohoto experimentu. Je to tak prosté… byli lidé, kteří byli vyhozeni ze svých sborů, ze svých bazénů, z posiloven… Je tu obrovský společenský tlak, rodiny jsou rozdělené.

A je tu tato iluze vědy, že když se toho neúčastníte, stáváte se někým, kdo ohrožuje ostatní tím, že přenáší virus, i když neexistují žádné existující bezpečnostní studie. Ve jménu vědy dělají něco, co je pouze iluze.

Moderátor: Co se děje s lidmi ze zahraničí, kteří přiletí do Izraele? Co musí udělat, aby se znovu mohli účastnit ve společnosti?

Ilana: Jednu z nejhorších věcí, která se děje, lze vidět právě na letišti. Jen tohle ráno jsem četla osobní zkušenosti někoho, kdo přiletěl domů, a jeho rodič je mimochodem člověk, co přežil holokaust, a doslova měl pocit, že byl ve výběru… bylo to jasné – ti, co si vzali injekci nebo se zotavili z vakcíny, mohou jít doleva, a ti, kteří si ji nevzali, jdou na druhou stranu, a musí jít do těchto špinavých hotelů, kde musí zůstat.

Všichni jsou otestováni PCR testem, a pak je možnost… pravidla se mění každý den. Ale někteří mají podle všeho možnost, nosit bezpečnostní kotníkový náramek, jakoby byli vězni u sebe doma. A za to privilegium musíte zaplatit 2000 šekelů (13 000 Kč) Tohle dělají vlastním občanům, kteří mají asi tu odvahu cestovat. Chápu to tak, že bezpečnostní náramek je ve skutečnosti způsob, jak mít liberální karanténu doma? Ano, to je liberální verze, přesně tak. Pravda. To, co tu vidíme… ti z nás v Izraeli chápeme, že nás používají jako model pro zbytek světa. A kvůli větším plánům s touto injekcí pro zbytek světa a pro větší plány všech vlád, převzít nad námi kontrolu a uvalovat na nás tato opatření, je tu pocit, že to „musí fungovat”.

Nedávají nám na výběr, protože… protože my jsme model, abychom všem ukázali, jak je tato nová verze života fantastická. Čelíme mimořádným silám. Víme, jak obrovské a bezedné bohatství farmaceutické společnosti a vlády z celého světa mají. Takže… ale… rok extrémního zavádění opatření kulminuje tady v Izraeli se zaváděním tohoto programu. Jak jsem řekla, zatímco v ostatních zemích je stále volba, tady… dle mého názoru ten jediný důvod, proč to fyzicky nevymáhají, je ten, že by to vyvolalo příliš velký rozruch.

Ale to, co dělají, k tomu nemá daleko. Je to ten stejný starý příběh… můžou za to ostatní… je to ta představa, že ostatní přinesou nebezpečí do mého bezpečného místa. Těmi ostatními jsou ti, kteří se nechtějí účastnit tohoto experimentu. Je v Izraeli nějaký odpor vůči těmto událostem? Když se na to podíváte z historického a také náboženského pohledu, mohla byste říct, že poté, co se Židem v rámci historie stalo, a když nakonec mají svoji zemi zaslíbenou , to, co se teď s Židy v Izraeli děje, je poněkud cynické…

Nemohlo by to být… nevím, jestli to bylo od začátku plánované, že se začne tady… vím, že jsou logické důvody, proč tento program spustili tady v Izraeli, ale to, že naši lidé prošli holokaustem, a ve skutečnosti tu máme některé staré lidi, kteří přežili holokaust, kteří jsou teď testovaní, ve své vlasti, v našem útočišti, znovu stejnou společností… jen se změnilo jméno. Nemohl byste na míru ušít větší zradu. Skutečností je, že tohle má být naše útočiště. Nyní čelíme nebezpečí, které nikdo ani nedokáže definovat.

Víme o bezprostředních zdravotních… víme o mnohých bezprostředních zdravotních obavách, ale problémy s plodností? Spustili jsme program, nemluvě o skutečnosti, že jediná skupina lidí, která kdy byla ohrožená, až na výjimky, a mohla zemřít na tento virus, jsou lidé ve věku nad 65 let a ti s komorbiditami. Vštěpili do nás takový strach, že spustili tento experimentální program i mezi těhotnými ženami. Dělají tlak na děti ve věku od 16 let a výše, a na těhotné ženy… doslova zde hrají zprávy z rádia: „Pojďte se očkovat, zachráníte svoje dítě.”

A den před spuštěním toho programu očkování pro těhotné, poprvé za rok zveřejnili zprávy o tom, že najednou máme 30 těhotných žen v nemocnici v kritickém stavu. Je to tak okaté a očividné… a lidé tomu věří. Zdá se, že tomu prostě věří… jakoby zapomněli nejen na základní vědu, ale samotnou zkušenost… jediná světlá stránka s tímto virem byla, že děti neovlivňuje. Namísto toho předstíráme, že těhotné ženy si musí nechat píchnout mRNA technologii. V Izraeli žiji téměř 24 let a nikdy bych… nikdy bych si nedokázala představit, že tyto věci budeme dělat… protože jde o to, že víme, není to tajemství… existuje fyzická smlouva mezi Pfizerem a naší vládou.

Viděli jsme pouze zredigovanou verzi… víme to, že součástí smlouvy je odstavec o pokutě. Izraelská vláda nyní jedná nesmírně zoufale, protože mají nějakou kvótu, počet lidí, kterým tu injekci musí dát. Nevím, co tento odstavec o pokutě znamená, očividně to musí být něco příšernějšího než riskovat zdraví všech lidí v zemi po příští generace. Ale víme, že ta smlouva existuje, a víme, že jsou v situaci, kdy cítí hodně tlaku. Jednají pošetile a extrémně. Posílají zprávy a nabízí lidem kousek pizzy za to, že se nechají očkovat. Je to prostě jako v nějakém sci-fi. Bolestivější není jen to, jak je to extrémní… protože je to zřejmé každému, kdo je ochotný si věci přiznat, ale je spousta lidí… z různých důvodů, proč je to pravda… ale spousta lidí, kteří stále věří v naši vládu, předstírají, že cokoliv z tohoto je stále kvůli viru.

Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji.

Vaří nás zaživa v tomto hrnci a předstíráme, že v něm ještě není tak horko. Je to bolestivé… tito lidé, které máme rádi… naši sousedé, příbuzní… a stále se chováme, jakoby tohle bylo skutečně, co se děje. Ilano, v Nizozemsku budeme mít brzy nové volby. Máme političku, která má dům v Izraeli, jmenuje se Sigrid Kaagová. Pracovala pro OSN a ve skutečnosti nám tady v Nizozemsku vychvaluje Izrael jako příklad a ve zprávách říká, že bychom se měli inspirovat úspěchem Izraele. „My Nizozemci bychom si měli vzít příklad z Izraele, kde očkovaní lidé znovu získávají přístup do společenského života.” Co byste jí ráda řekla? Ráda bych jí řekla, že data se nesbírají.

Dáváme těmto lidem… izraelským občanům nedáváme žádný informovaný souhlas, žádnou možnost zvážit rizika a přínosy. Lidé ani nemají příležitost pochopit, k čemu se podepisují. A nejen to. Dávají lidem injekci, ti tam pak 15 minut sedí, a pak jdou domů. Není tam žádný papír, žádný seznam vedlejších účinků, na které si dávat pozor, žádné číslo, které mohou zavolat.

Data se neohlašují. Je řada občanských iniciativ, které zaznamenávají to, co naše ministerstvo zdravotnictví nehlásí. Do zpráv se dostanou jen ty nejextrémnější věci… a i s tím přestali. „První případy obrny lícního nervu. První staří lidé, kteří zemřeli na srdeční selhání během hodin po očkování,” a další den se titulky změnily s tím, že s vakcínou to nijak nesouviselo.

Znám osobně lidi, kteří pracují v lékařských zařízeních, kteří sledovali 40leté lidi umírat na srdeční selhání dva dny po očkování. A není jim dovoleno říkat, že to s vakcínou nějak souviselo. Pokud vás střelí do hlavy, ale testujete pozitivně na covid, zemřel jste na covid. Ale pokud zemřete na srdeční selhání během dvou týdnů po vakcíně, nijak to s ní nesouvisí…

Žijeme ve snovém světě a zasloužíme si něco lepšího. Všichni z nás si zaslouží něco lepšího. Je to naprosto… není to přesné, není to vědecké, a my víme, že tohle ani nejde nazývat vakcínou, protože víme, že to ve skutečnosti je experimentální genová léčba. Používají slovo vakcína, aby aktivovali tu část vašeho mozku, která vůbec nepřemýšlí, která reaguje pouze impulzivně… protože automaticky víme, že „vakcíny jsou bezpečné a efektivní, desítky let prověřené.” Lidé mají tuto představu. Používají slovo vakcína… nemluvě o chybách v tomto narativu… ale tu, co používají nyní, má tolik děr, že je urážlivé, aby nás nutili si ji vzít. Jde o to, že víme, že jakoukoliv vakcínu trvá vyvinout a schválit aspoň 10 let.

A myšlenka, že jsme tuto technologii, která má desítky let problémy… nikdy neprošla testy na zvířatech. Fretky, králíci, kočky, opice… všechna zvířata během testů zemřela. A nyní to pícháme celému izraelskému národu. Nikdy to nebylo řádně testováno… mRNA se používala jedině v extrémních případech. Žádné léčby, o kterých celý rok víme, se nepoužívají. Nepoužívají se, abychom mohli použít tuto technologii. Vraťme se k lidským právům… co se děje se společností v Izraeli? Máte stále pocit, že žijete ve svobodné a otevřené společnosti? Ne. Rozhodně ne.

Myslím si, že… slyšíte, jak lidi mluví o tom, kam mohou jít… lidé jsou vyděšení z toho, co přijde, a to jen v řádu dnů, nemluvě o tom, co nás čeká v budoucnosti a co čeká naše děti. Rozdělení jsou tak extrémní, tak nerozumná, a myslím si, že i lidé, kteří si tuto injekci vzali, to začínají chápat, protože je to tak extrémní, a vláda jedná velmi zoufale. Pokud jen vyjdete ven bez roušky… jsou to stejné příběhy, co slyšíte opakovaně, o tom, jak lidé jsou ochotni na vás na ulici křičet, a to je pouze začátek. Podařilo se jim přesvědčit lidi, že jste riziko, chodící přenašeč patogenů, co představuje riziko, pokud vejdete do obchodu, aniž byste si vzal tuto injekci, která samozřejmě ani přenos nemá zabránit. K tomu nebyla navržena.

Také vím, že vedete politickou stranu v Izraeli? Máte nějaký úspěch? Daří se nám získat obrovské množství podpory navzdory kompletní cenzuře, navzdory tomu… odstranili nám facebookové stránky se 60 tisíci lidmi a odebrali lékařskou licenci vedoucímu naší strany. Dělají vše, co mohou, aby nás delegitimizovali. Samozřejmě bezúspěšně, protože to tak dělají o to zřejmější. Malé strany v Izraeli historicky mají obrovské problémy, ani nám nedovolí si otevřít bankovní účet k přijímání darů. Dělají vše, co mohou, aby nás zadrželi… protože zastáváme narativ, který je ohrožuje. Tyto pravicové a levicové věci… na tom jim nesejde. My jsme jediní lidé, kteří říkají, že tohle je nepřijatelné, že tohle je absurdní a nerozumné. Izraelci jsou v lockdownu dohromady už 5 měsíců. 5 měsíců v lockdownu v našich malých bytech. Izrael je velmi malá země. Nemáme velké zahrady. Je to absurdní. Děti s rouškami, které se hrbí u nekonečných online hovorů. Jsou tu lidé, kteří byli tak oslabeni, že… že si řeknou: „Vláda říká, ať si tuto injekci dáme. No dobře, nepřipadá mi to v pořádku, ale nechám si ji dát. Ať už jsem z tohoto venku. Říkají mi, že tohle je řešení. A i když mi můj instinkt říká, že to není správné…” Kolik lidí udělá ten krok navíc a zjistí si o tom něco? Ne dost…

Moderátor: Jak si představujete budoucnost pro Izrael v příštích čtyřech až pěti letech? Co se podle vás stane?

Ilana: Povím vám… Nemám ponětí, budoucnost nikdy nebyla tak nejasná, a to podle mě platí pro spoustu z nás po celém světě… a mám pocit – nechci říkat klišé, ale trocha světla z temnoty prosvítá. Je to jen jeden krok… jeden krok mě vede k dalšímu, ten k dalšímu.

Nevím, co se stane… tyto volby máme mít 23. března. To ve světě, ve kterém žijeme, je strašně daleko… nevím, kdo uslyší vzkaz, který říkáme, nevím, co se z toho stane. Vím, že není žádná jiná možnost, než vynaložit každý kousek energie a síly do bitvy s tímto, protože není žádná jiná volba. Můžeme buď o vše přijít, nebo vše získat. Podle mě to nikdy nebylo v některých ohledech snazší. Jsem přesvědčena, jsem jednoduše přesvědčena… že jsme privilegovaní, mít tuto pravdu… je tady pravda… tato pravda je podle mě společným jmenovatelem mezi různými lidmi, různými zeměmi, různými jazyky, a všichni vidíme a mluvíme jasnou pravdu.

Myslím si, že ta pravda je dar, ale je povinností. Nedostali jsem ji, abychom jen seděli doma a s apatií doufali, že to dobře dopadne. Musíme se všichni spojit. Tohle je totiž způsob, jak vyhrajeme. Navázat tato spojení mezi sebou, mezi zeměmi, to je jediné, čeho se tyto vlády bojí. Mají za sebou obrovská bohatství, ale když si lidé uvědomí, že nás je mnoho a jich je hrstka, nemají nic.

Nemají nic… a nikdy se nemohu vzdát té naděje, že tuto sílu vytvoříme. A že si vezmeme svůj život zpět. Protože… už jsem říkala, že míč je podle mě už ve vzduchu, Je to jako u volejbalu… a teď je otázka, kdo do něj udeří. Nevracíme se zpět… není žádná cesta zpět. Je cesta vpřed… a máme obrovskou příležitost. Máme velkou příležitost, se jako lidé spojit bez otázek náboženství… tlačí na nás tolik, že dělají tento kompletní reset… můžeme být prostě lidi, a to tak krásným způsobem.

Navzdory těmto bolestivým rozdělením, která způsobují, ve skutečnosti se můžeme spojit… takto to má být. To je můj názor. Děkuji Ilano za vaši odvahu a upřímnost. Myslím si, že to, co říkáte, je naprosto správné, a je velmi znepokojivé, slyšet, co se v Izraeli děje, ale stejné věci vidíme v Evropě a v Nizozemsku. Ano… zdá se mi to jako noční můra, že v tom stále jsme, a každý den doufám, že se z tohoto otřesného snu vzbudíme, že to není pravda… ale pravda to je. Chci vám poděkovat za tento hovor z Jeruzaléma.

Nikdy jsem nemluvil s nikým z Jeruzaléma, ze země zaslíbené, a to, co se děje, by tak nemělo být… děkuji Ilano. Děkuji. To byla okouzlující Ilana Rachel z Jeruzaléma. Tohle video se snad virálně rozšíří mezinárodně. Žádáme vás, abyste tohle video sdíleli s co nejvíce lidmi. Děkuji za sledování.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

  1. Milá paní, vítejte srdečně v realitě zbytku světa! Buďte ale ráda a
    sčítejte svá požehnání, že to u vás navíc nevypadá jako v západních a
    severských evropských zemích (i v USA a Kanadě), protože to, co tam se
    dle zákona musí, to se u vás dle zákona nesmí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů