Ben Tapper – Covid agenda

Ve zkratce...

Ben Tapper na veřejném slyšení v USA mluví o dnešní situaci kolem covidu-19, a co za ní podle něj vše je.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Jsem chiropraktik, v oblasti Omahy sloužím už devět let. Tím, že jsem tady, toho hodně riskuji. Tím, že jsem veřejně promluvil a vyjádřil svůj názor, jsem přišel o spoustu pacientů. Tím, že tady mluvím, riskuji svoje živobytí a živobytí svojí rodiny. Jen to chci jasně vyjádřit. Bible říká, že tam, kde je váš poklad, tam bude i vaše srdce.

Pokud by můj poklad byl ve vydělávání peněz, měl bych na sobě roušku a nic bych neříkal. Můj poklad je v pravdě. Můj poklad je ve sloužení druhým. Dobře vím, že se nám lže. Že se nám neříká pravda. CDC zveřejňuje propagandu a manipulaci dat. Když se podíváte na Národní statistický úřad USA, zjistíte, že počítají dohromady covid-19, chřipku a zápal plic. Proč? Aby neukazovali skutečná čísla chřipek. Kam se poděla chřipka? Prostě zmizela.

Nikdo se na ty otázky neptá. Lidé říkají: „Běž do nemocnice a uvidíš, co vidím já.” Já šel do nemocnic… jsou prázdné. Ty malé stany před nemocnicemi jsou prázdné… není tam jediný pacient. Člen mé rodiny je finančním ředitelem nemocnice ve velkém městě. Smál se a řekl: Naše čísla nejsou ani na úrovni před covidem. Úmrtnost… díval se někdo na počet úmrtí?

Na celkový počet úmrtí? V roce 2019 (v USA) zemřelo 2,85 milionů lidí. V roce 2020 zemřely 3 miliony lidí. Pokud je tohle nejsmrtelnější pandemie v historii, neměli bychom mít vyšší úmrtnost? Mýlím se? Proč se nám tedy lže? Benjamin Rush, který se podepsal pod Deklaraci nezávislosti, řekl, že do ústavy musíme dát lékařskou svobodu, protože přijde doba, kdy se medicína stane formou diktátorství, co omezí umění léčení jedné třídě lidí. Jsem přesvědčen, že ta doba je nyní.

Thomas Jefferson také řekl, že když lidé nechají vládu rozhodovat, jaké ovoce mají jíst, jaké léky brát, jejich tělo bude brzy v žalostném stavu, jako ti, co žijí za tyranie. Tohle není jen o nařízeném očkování. Myslel jsem, že je to pouze o vakcíně, ale je to mnohem větší. Tohle je globální agenda, jak změnit společnost, jak ji známe. Korona je trojský kůň, jak tuto agendu zavést. Modlím se, aby tohle šíření strachu vás probudilo. Protože lidé jsou nyní zaslepeni před pravdou. Děkuji za Váš čas, ale modlím se, abyste se probudili a viděli to. Prozkoumejte si globální reset, prozkoumejte si agendu 21 a agendu 2030, událost 201. Tohle jsou skutečné věci, které se dějí, ale lidé mají hlavu v písku.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů