Proslov právníka Reinera Fuellmicha na demonstraci o podvodné pandemii – jak to vše začalo

Ve zkratce...

Německý právník Reiner Fuellmich vystoupil na demonstraci a mluví o podvodné pandemii, jak to vše začalo, a proč je očkování naprosto nesmyslné.
Facebook
Telegram
VK

Jestli se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, vypněte si na tuto stránku AdBlock Plus v prohlížeči – podle všeho blokuje přehrávání videí. Nebo změňte prohlížeč. Děkuji.

Přepis:

Reiner Fuellmich: Já myslím, že máme štěstí, že takoví lidé jako je Wolfgang Wodarg, profesor Bhakti, profesor Reiss, Viviane, profesor Martin Schwab a další řada takových dobrých lidí jsou na estě k tomu, co jsme vždycky nesnášeli, vždycky jsme si mysleli, že se na politiku vykašleme a pojedeme si to svoje. Teď vidíme, že politika byla ukradena pár super bohatými, kteří přes lobbisty a podvádějící koncerny zkoušejí dostat pod kontrolu celý svět. U nás si myslím, že nám nemůže nikdo vyčítat, že vstupujeme do politiky, protože se chceme obohatit, ale děláme to proto, že zaprvé: chceme to celé zastavit, a zadruhé: postaráme se o to, aby konečně proběhla veřejná vědecká diskuze a ne jen ta jednostranná názorová moc, kterou vidíme v mainstreamových médiích.

A za třetí chceme, aby se stalo to, co se mělo a muselo stát už při finanční krizi, která byla způsobena stejnými lidmi jako teď tohle, a sice že ti všichni, kteří v tom jedou, budou hnáni k zodpovědnosti. A aby oni i vy jste viděli, že se s tím nespokojíme, napadnout jen nějakou instituci, tak jsme se na Corona výboru vždy snažili sdělovat i konkrétní jména. To nejdůležitější jméno se týká sice jen jedné postavy, a u této loutky tahá za nitky někdo jiný, ale ten někdo je z našeho pohledu rozhodující, ten někdo od pana Drostena.

Pan Drosten je ten, který se svým PCR testem, a to vám teď chci vysvětlit, abyste si nemysleli, že to jsou planá slova, to byl ten, který se svým PCR testem tohle všechno způsobil. Stalo se tohle: na začátku roku 2020 oznámila WHO, což je soukromé shromáždění lidí, kteří se chopili moci, a samozvaní politici a nikým nevolené koncernové elity, v pozadí stojí ale úplně jiní lidé, kteří to řídí.

WHO se ale nechala dostat farmaceutickým průmyslem pod tlak a ti chtěli spuštění tzv. stavu ohrožujícího mezinárodní veřejné zdraví, to nemá s pandemií nic společného. Všichni si pořád myslíme: pandemie, pandemie! O to vůbec nešlo, to nehraje žádnou roli.

Tenhle mezinárodní stav veřejného ohrožení bylo to, o co jim šlo. Proč? Protože to je jediný podklad, na kterém je následně možné použití těch tzv. vakcín. Jediný podklad. A jak se to událo? 22., 23. ledna byla první nouzová konference a v rámci této konference měla WHO vyhlásit veřejný nouzový stav, ale nestalo se to, protože nebyli žádní nemocní. Za další dva týdny se dohodli na tom, že udělají druhou, další nouzovou konferenci. a tady se skutečně tento nouzový stav vyhlásil, který byl později podkladem pro očkování. Všechno, co se stalo mezitím – roušky, sociální distancování, lockdown – mělo jen jeden jediný význam = vás všechny udělat povolnými, aby si obyvatelstvo zvyklo na to, že se bude řídit povely.

O nic jiného nešlo, všochno to směřovalo k očkování, a na to se potřeboval ten nouzový stav. protože proč byl v rámci té nouzové konference podruhé vyhlášen? Protože najednou byli nemocní… proč byli najednou nemocní? Protože pan Drosten toho času ještě v Německu říkal, jak souhlasili s loutkovodiči, že to nebude tak divoké, a že to nestojí za povšimnutí, ale v mezičase už vynalezl svůj PCR test. o kterém tvrdil, že se jím dá zjistit infekce. Ale nejen, že ho vytvořil, ale také ho hned poskytnul WHO, a v čase mezi prvním nouzovým setkáním a tím o 14 dní později, použil tento test a vyprodukoval tím tisíce „případů”.

A jak už mezitím víme, tento test neumí zjistit infekci, za žádných okolností. A tak, jak byl nastaven na 34 cyklů, vyšly samé falešné pozitivní výsledky. To znamená, že bylo nula nemocných. On je vytvořil, aby WHO mohla vyhlásit nouzový stav, na jehož základě mohou teď být provedena ta očkování, která očkováním nejsou.

A my víme a můžeme dokázat, že on, nejen to, co jsem říkal před chvílí… to víme od těch, kteří dříve pracovali pro WHO a u nás vypovídali, ale my můžeme také dokázat, že ví, že nemluvil pravdu, že vědomě lhal, protože v roce 2014 zanechal stopy, a v jednom rozhovoru tenkrát řekl: PCR test vychází pozitivně, i když jsou lidé naprosto zdraví, A na tomto podkladě ho doženeme právně a civilně k odpovědnosti. A na tomto podkladě doženeme trestně právě pana Wiehlera. 2. část – Co se týká samotného očkování, myslím, že to už je každému jasné, že se nejedná o očkování, ale o genově terapeutické experimenty, a je každému jasné, že tato tzv. očkování nejsou ani nutná, ani vhodná, ani účinná, a navíc velice nebezpečná.

Na minulém Corona výboru to bylo naprosto zřetelně řečeno. Z jakého důvodu nemáme nutnost, to je otázka, kterou nyní krátce osvětlím. Proč to vůbec není nutnost? No protože už jsme dávno imunní. Kdo kdy přišel do kontaktu s tímto virem, je imunní. A imunní – říká se tomu imunita T-buněk, a ta trvá celý život, jak říkají nejnovější poznatky. No a tady nás s Wolfangem napadlo, a to už jsme stručně zmínili… postaráme se o to, aby konkrétní laboratoře, které to umí, pro vás všechny, pro nás všechny potvrdí, že jsme imunní. S tímto potvrzením budeme jako výbor s pomocí 2020news vystavovat PAS IMUNITY.

A tento pas imunity, který s pomocí soudů prosadíme, protože oficiální státní instituce nefungují, a nebo fungují velice omezeně, tento pas imunity pak bude muset být námi uznán a každý, kdo bude takový průkaz mít, už nebude moci být objektem jakýchkoliv opatření, protože kdo je imunní, nemůže nakazit sebe ani druhé. To znamená žádné roušky, žádné rozestupy a už vůbec ne očkování.

Ano a kdo je imunní v důsledku kolektivní imunity, tak pro toho je dokonce nebezpečné být očkovaný kvůli vedlejším účinkům, které se mohou vyskytnout. Takže si myslím, že potřebujeme doklad, který prokáže, že jsem řekněme číslo 300 z celkem 80 milionů, který je už imunní.

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

13 komentářů

 1. Vynikající zpráva a držme si palce, že se i v ČR prolomí ledy a půjdou do basy všichni „ti naši všeználkové“, kteří tunelují VZP a jiné rozpočty, na COVID19 extrémně zbohatli, potlačili rozum a odpovědnost, bezuzdně se nechali ovládat nenažraností a bezcitností, dokonce chtějí očkovat naše děti a vnoučat!!! ………..Norimberk 2,0 i v ČR musí vyčistit společnost, ještě před volbami 10/2021, od vyvrhelů + zrůd a kolaboratnů podílejících se na pandemii COVID19 na celé společnosti!!!

 2. A taky chce Reiner zavádět nějaký pas imunity 🙁 Takže ten kdo ten virus neměl tak stejně bude občanem druhé kategorie ať už bude jeden či druhý pas 🙁 Ať si strčí všechny pasy do prdele!

  1. A jak jinak chceš z toho ven? RADĚJI PSA IMUNITY, NEMUSÍM OČKOVAT A NOSIT NÁHUBKY A ŽÍT…

   1. Také se mi to jeví jako naprosto závadné. Jestliže se dá pandemie odpískat, jako v roce 2009, tak ať se prostě stane. Jinak budou nadále šikanováni zdraví.
    Jinak jsou tu ještě soudní aktivity Stefana Lanky, bývalého virologa, který shledal virologii náboženstvím, nikoliv vědou. Dle jeho slov teď běží 4 soudy. Nejsou schopni dokázat existenci virů a to, že způsobují nemoci. Podle něj jsou to jen odpadní bílkoviny, od kterých se tělo čistí.
    https://www.resetheus.org/2021/05/14/jak-moc-mrtvy-je-virus-vsechna-tvrzeni-o-existenci-viru-vyvracena/

  2. https://rizikavakcin.org/
   Rozhovor so Sucharit Bhakdim. Vysvetľuje veľmi jasne a zrozumiteľne. Či už tento vírus niekto mal alebo nie, rozhodne nebude občanom 2. kategórie. Pozri si, ak si ešte nevidel. Neboj sa, všetko to prehrmí, len každý z nás by mal urobiť, čo je v jeho silách a možnostiach. Hoci len šíriť články, linky, videá.

   Bude dobre. Chvíľu to ešte potrvá, kým každý jeden človek pochopi, že za týmto všetkým je nenažranosť po peniazoch a moci zabalená do sladkých klamstiev prakticky o všetkom, že je za tým neskutočná krutosť a ponižovanie a že to nie je záležitosť dneška, ani včerajška, ale že to bolo pripravované už veľmi, veľmi dlho.

   Na týchto Davidových stránkach je dokumentárna séria Pád Kabaly a Kabala II. Normálnemu človeku sa pri jej sledovaní obracia žalúdok, ale malo by to vidieť čo najviac ľudí.
   Držím nám všetkým palce. Hlavu hore a strach nech ide, použijem s dovolením Tvoj slovník, do prdele!

  3. Chapu, ze jsi na ty zrudy nastvany, kdo normalni by nebyl, ale myslim, ze to tem fasistum “trochu“ zkomplikuje totalitni agendu a ukaze, ze je tu par lidi, kteri se nedaji zotrocit. A neboj, ono na ne dojde. Uz ted maji prohrano, jen budou jeste v agonii kopat kolem sebe ze vsech sil ,)

 3. Tak na tohodle člověka bacha! Pas imunity je jasná levá, je to totéž co kovid pas, jenom debil by tomu uvěřil… Tenhle člověk je podezřelý že jenom slepý by si toho nevšimnul Myslíte si tenhle člověk jako dotáhne za límec všechny před soud? HA HA. Je to léčka, která má vychytat všechny neposlušné ovečky – jakože plamínek naděje …jaký imunitní pas co to mele … Po chřipce máte taky imunitní pas? VZPAMATUJTE SE K**VA UŽ!!!! je to zm rd.

  1. Tenhle clovek dotahl za limec k soudu Volkswagen a Deutsche Bank, ktera diky nemu zaplatila nejvyssi pokutu v historii (tusim 150 000 000 eur). A jiste na to tahani za limec nebude sam, protoze ma co tahnout.

   1. ….no a co?… to vůbec nic neznamená, kdo ví jak to bylo…víte o tom houby…mohlo to být jen na oko…stejně jako tohle…Prostě a jednoduše vláda dvou rukou a jedné hlavy…Většinou se vypouštějí ven 2 příběhy…a tohle je ten druhý…Ten člověk je Fašista…
    Nabízí nám, že pro nás vysoudí další pas – óóó on je tak dobrý, zaplať pánbůh za něj…..jenom DEMENT tomu uvěří !

   2. …a mimochodem víte kolik bylo odsouzeno fašistů po 2 světové válce ? – ze všech těch sviní, které vraždily ? 19 !z toho 12 dostalo trest smrti, 3 dostali doživotí (doopravdy si to oseděl jen jeden) 2 dostali 20 let 1 – 15let a 1 – 10 let – to je dost málo na to kolik lidí vraždilo ve 2 světové- jinými slovy byla to šaškárna – divadlo pro přeživší – jakože teda Ty ty ty
    …a to samé se bude dít i teď – teda pokud vůbec nějaké Norimberkfejkovské procesy budou….a co bude výsledkem ? …další pas ! Nechápu kolik lidí se k tomu upíná…a pak že „probuzení“ – ano určitě ?! …nevěřím mu ani Ho….o !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů